Regulamin bonusu bukmachera

Ocena 5.00/19 głosów
Regulamin bonusu bukmachera

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że w przypadku bonusów oferowanych graczom przez legalnych bukmacherów jesteśmy świadkami klasycznej sytuacji win-win. Bukmacher jest zadowolony, gdyż zwabił do siebie nowego klienta, zaś typer cieszy się z darmowych środków na dalszą grę.

Wielu mniej doświadczonych graczy zapomina jednak o konieczności sprawdzenia warunków promocji, przez co darmowe środki uciekają im bezpowrotnie.

Na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu? Jakie są najważniejsze zasady każdej promocji i co znajduje się w regulaminach bonusów oferowanych przez legalnych polskich bukmacherów? Specjalnie dla Was postanowiliśmy to sprawdzić.

 1. Regulamin bonusu - krok po kroku
 2. Regulamin bonusu - co to takiego?
 3. Na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu?
 4. Bonus powitalny Fortuna - regulamin bonusu  
 5. Bonus powitalny forBET - regulamin bonusu
 6. Bonus powitalny Betfan - regulamin bonusu
 7. Bonus powitalny Superbet - regulamin bonusu
 8. Bonus powitalny STS - regulamin bonusu
 9. Bonus powitalny Etoto - regulamin bonusu
 10. Bonus powitalny Betclic - regulamin bonusu
 11. Bonus powitalny eWinner - regulamin bonusu
 12. Bonus powitalny TOTALbet - regulamin bonusu
 13. Bonus powitalny LV Bet - regulamin bonusu
 14. Bonus powitalny PZBuk - regulamin bonusu

Regulamin bonusu - krok po kroku

Nie będzie wielką przesadą jeśli napiszemy, że każdy z nas - typerów uwielbia promocje organizowane przez legalnych bukmacherów. Darmowe bonusy to świetna okazja, aby podreperować swój budżet gracza i zgarnąć dodatkowe środki na grę.

Bardzo często jednak zdarza się tak, że typerzy są tak podekscytowani kwotą darmowych środków, że kompletnie zapominają o najważniejszym, czyli o poznaniu warunków skorzystania z konkretnej promocji. W tym artykule wyjaśnimy krok po kroku, na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu, a także jakie są najważniejsze zasady każdej promocji i co zrobić, aby nie stracić szansy na darmowy bonus.

Lista promocji oferowanych przez najlepszych bukmacherów w Polsce, jak chociażby Fortuna, forBET, czy Betfan jest bardzo długa i każdy powinien odnaleźć coś dla siebie. Przykładowo - już na starcie swojej przygody gracz ma szansę zgarnąć solidny bonus od pierwszego depozytu, zaś kwota darmowych środków bardzo często liczona jest w tysiącach złotych.

To nie jedyne niespodzianki na start. Niektórzy bukmacherzy oferują swoim nowym klientom zakład bez ryzyka, dzięki któremu w przypadku niepowodzenia na pierwszym kuponie gracz otrzyma zwrot stawki. Bardzo cieszy nas również fakt, że coraz więcej legalnych bukmacherów proponuje bonus bez depozytu, zaś żeby zgarnąć darmowe środki wystarczy zarejestrować nowe konto gracza.

Niezależnie od tego, na jaki rodzaj promocji się zdecydujecie należy najpierw dokładnie zapoznać się z jej warunkami, dzięki czemu nie ominie Was szansa na dodatkowe środki na dalszą grę. Na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu bukmachera? Sprawdzamy!

Regulamin bonusu - co to takiego?

Zanim jednak przejdziemy do kwestii na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu od bukmachera, odpowiemy najpierw na pytanie czym on w ogóle jest.

W największym skrócie regulamin bonusu bukmacherskiego to zbiór wszystkich zasad i warunków skorzystania z danej promocji. Zazwyczaj odnajdziecie go klikając baner konkretnego bonusu na stronie bukmachera, jednak bardzo często zdarza się tak, że są tam widoczne tylko podstawowe zasady promocji. Albo inaczej - tylko te, które bukmacher chce pokazać typerowi (czyli przede wszystkim kwota darmowych środków i główne korzyści płynące ze skorzystania z promocji).

Aby odnaleźć pozostałe warunki skorzystania z danego bonusu należy nieco poszperać. W zależności od bukmachera szczegółowy regulamin bonusu znajdziecie niekiedy rozwijając ogólne warunki promocji, zaś innym razem trzeba np. poszukać pliku z zasadami, co krok po kroku trzeba zrobić, aby otrzymać bonus i czego absolutnie nie należy robić, jeśli nie chcemy stracić szansy na darmowe środki.

Na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu?

Przechodzimy do meritum. Jak czytać regulamin bonusu bukmacherskiego? Jakich informacji szukać? Jakich warunków się obawiać? Generalnie - na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu?

 • Kwota darmowych środków bonusowych - prawdopodobnie nikogo z Was nie trzeba do tego zachęcać i w 99% przypadków to pierwszy punkt regulaminu, na który gracze zwracają uwagę. Nie możemy jednak wykluczyć, że czytają nas również kompletni debiutanci. A zatem, pierwsze co powinniście sprawdzić to na jaką kwotę darmowych środków bonusowych możecie liczyć w przypadku spełnienia wszystkich warunków promocji.
 • Kwota minimalnego depozytu - ten punkt regulaminu bonusu dotyczy promocji powitalnej od pierwszej wpłaty. Bukmacher zawsze określa min. kwotę depozytu, poniżej której gracz nie będzie kwalifikował się do promocji.
 • Procentowa wartość darmowych środków - w przypadku bonusów od depozytu bukmacher jasno określa, jaka będzie procentowa kwota bonusu w stosunku do wpłaconej kwoty. Najczęściej bukmacherzy podwajają pierwszy depozyt i wówczas mówimy o bonusie 100%, jednak zdarzają się również bonusy 50% lub 200%.
 • Osoby kwalifikujące się do promocji - bukmacher jasno określa, którzy gracze mogą skorzystać z danego bonusu. I tak - promocje powitalne będą skierowane wyłącznie do typerów, którzy jeszcze nigdy nie wpłacili depozytu u konkretnego bukmachera, zaś w innym przypadku bonus będzie skierowany jedynie dla graczy, którzy np. wpłacili jakikolwiek depozyt w ciągu ostatnich 30 dni lub obstawili dowolny kupon w trakcie poprzednich 24 godzin.
 • Osoby wykluczone z promocji - niektóre promocje wykluczają się wzajemnie, zaś bukmacher jasno określa, że jeśli dany gracz skorzystał z konkretnej promocji, to nie może wziąć udziału w innej.
 • Czas trwania promocji - kolejny szalenie istotny aspekt, na który warto zwrócić uwagę w regulaminie bonusu. Bukmacher zawsze określa przez jaki okres będzie trwała promocja (jeśli jest to jeden ze stałych bonusów danego bukmachera, wówczas serwis informuje, że będzie on aktywny aż do odwołania). Nieznajomość regulaminu bonusu lub zwykłe gapiostwo może później kosztować utratę darmowych środków.
 • Data otrzymania bonusu - należy zawsze sprawdzić w regulaminie promocji kiedy darmowe środki pojawią się na koncie gracza. Czasem będzie to tuż po wpłaceniu pierwszego depozytu, zaś innym razem trzeba aktywować bonus spełniając określone warunki.
 • Data wygaśnięcia bonusu - należy sprawdzić nie tylko moment, w którym darmowe środki pojawią się na koncie gracza, ale również ich “termin ważności”, tzn. okres, w trakcie którego muszą zostać wykorzystane, a po upływie którego przepadną bezpowrotnie.
 • Sposób wypłaty bonusu - życie graczy byłoby zbyt piękne, gdyby bukmacherzy przyznawali im bonusy, a następnie pozwalali je wypłacać bez jakichkolwiek warunków. Niestety, zazwyczaj bukmacherzy wymagają obrócenia darmowymi środkami, czyli postawienia zakładów na z góry określoną kwotę. Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z danej promocji należy zapoznać się z warunkami obrotu bonusem.
 • Wszelkie nadużycia - chociażby w przypadku promocji powitalnych bukmacherzy zawsze jasno określają, że z danego bonusu konkretny typer może skorzystać tylko raz! W regulaminie promocji znajdziecie informacje na temat wszelkich nadużyć w tej kwestii.

Przeczytaj również: Jak wypłacić bonus od bukmachera?.

Bonus powitalny Fortuna - regulamin bonusu  

Pakiet powitalny Fortuny przewiduje aż trzy promocje na start, natomiast jego najważniejszym elementem jest bez wątpienia bonus 100% od pierwszego depozytu w kwocie 2000 zł. Aby móc skorzystać z tej promocji należy mieć rzecz jasna ukończone 18 lat, zaś w trakcie zakładania nowego konta gracza wpisać nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego.

Aby otrzymać darmowe środki bonusowe należy aktywować bonus i wpłacić pierwszy depozyt nie później niż 3 dni od momentu rejestracji konta, a następnie w ciągu 4 kolejnych dni postawić dowolny zakład na wybrane zdarzenie z oferty zakładów sportowych bukmachera Fortuna.

Na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu powitalnego Fortuna, który można pobrać w formacie PDF ze strony bukmachera? Z pewnością dość istotny z punktu widzenia gracza jest aspekt dotyczący sposobu wypłaty darmowych środków bonusowych. Aby mieć taką możliwość należy dokonać obrotu 4x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i minimalnym kursem łącznym całego kuponu nie niższym od 1.60. Czas na dokonanie obrotu bonusem to maksymalnie 30 dni.

Bonus powitalny forBET - regulamin bonusu

Również na trzy bonusy bukmacherskie na start mogą liczyć gracze, którzy zdecydują się na rejestrację nowego konta u bukmachera forBET z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ. Bonus powitalny forBET obejmuje bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł, bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł oraz zakład bez ryzyka 100 zł.

Z oczywistych względów nas najbardziej interesuje promocja od pierwszej wpłaty. Na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu powitalnego forBET? Aby mieć szansę na darmowe środki należy dokonać pierwszej wpłaty i dokonać obrotu depozytem 1x po kursie min. 2.00.

Kwota depozytu zostanie natychmiast podwojona, zaś żeby mieć możliwość wypłacenia darmowych środków należy dokonać obrotu bonusem 2x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, kursem min. każdego typu na kuponie 1.30 i min. kursem łącznym całego kuponu nie niższym od 2.50. Czas przewidziany w regulaminie bonusu forBET na dokonanie obrotu to 14 dni.

Bonus powitalny Betfan - regulamin bonusu

Promocja na start od Betfan to klasyczny cashback bonus. Trafiasz - wygrana należy do Ciebie. Przegrywsz na pierwszym kuponie - bukmacher zwraca Ci całość środków. Na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu powitalnego Betfan? Sprawdzamy.

Zasady promocji na start dla nowych klientów tego serwisu są dosyć jasne. Rejestrujesz nowe konto gracza z wykorzystaniem kodu promocyjnego SPRYCIARZ, wpłacasz pierwszy depozyt min. 50 zł i obstawiasz pierwszy kupon z oferty zakładów Betfan.

Jeśli zabraknie Ci szczęścia i Twój typ okaże się nietrafiony, wówczas bukmacher podaruje Ci cashback bonus równy zainwestowanej stawce, zaś maksymalna wartość darmowych środków to 600 zł.

Bonus pojawi się na Twoim saldzie bonusowym, a żeby mieć możliwość wypłacenia środków należy dokonać obrotu bonusem 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i min. kursem łącznym całego kuponu 3.80. Regulamin bonusu Betfan przewiduje nie więcej niż 7 dni na dokonanie obrotu.

Bonus powitalny Superbet - regulamin bonusu

Również na cashback bonus na start mogą liczyć nowi klienci legalnego bukmachera rodem z Rumunii. Tyle tylko, że regulamin bonusu powitalnego Superbet nie przewiduje zwrotu stawki za pierwszy nietrafiony kupon, lecz za całość przegranych w pierwszym tygodniu.

Zasady tej promocji są niezwykle proste. Zarejestruj nowe konto gracza w Superbet i obstawiaj dowolne kupony z oferty zakładów tego bukmachera, a jeśli po pierwszym tygodniu będziesz na minusie, wówczas bukmacher zwróci Ci całość straconych środków aż do 500 zł.

Regulamin bonusu Superbet przewiduje obrót bonusem 4x, zanim darmowe środki będą mogły zostać wypłacone. Do obrotu zaliczane będą wyłącznie wielokrotne kupony AKO z min. 2 zdarzeniami, kursem min. każdego z nich 1.30 i min. kursem łącznym całego kuponu 1.80.

Bonus powitalny STS - regulamin bonusu

Pakiet na start od legalnego bukmachera STS przewiduje m.in. podwojenie kwoty pierwszego depozytu aż do 1200 zł. Aby mieć szansę na taki bonus powitalny STS należy zarejestrować nowe konto gracza z kodem promocyjnym SPRYCIARZ, zaś ważny punkt regulaminu bonusu od tego bukmachera jest taki, że aby otrzymać darmowe środki należy zaznaczyć specjalny checkbox w momencie rejestracji konta.

Zaraz po pojawieniu się depozytu na koncie gracza w STS bukmacher podwoi wpłaconą kwotę, zaś żeby mieć możliwość wypłacenia bonusu należy dokonać obrotu 3x po kursie min. 1.91.

Bonus powitalny Etoto - regulamin bonusu

Regulamin bonusu powitalnego Etoto jest prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjnym spośród wszystkich tych, które tutaj przytoczyliśmy. Z jednej strony bowiem przewiduje darmowe środki o wartości aż 200% pierwszego depozytu - i to jest bardzo dobra wiadomość.

Z drugiej jednak maksymalna wartość bonusu na start to zaledwie 200 zł, zaś żeby mieć możliwość wypłacenia darmowych środków wymagany jest obrót 4x zarówno otrzymanym bonusem, jak i wpłaconym depozytem! Regulamin bonusu Etoto przewiduje, że do obrotu zaliczane są wyłącznie zakłady po kursie min. 2.20, zaś w przypadku wielokrotnych kuponów AKO kurs min. żadnego typu nie może być niższy niż 1.50.

Bonus powitalny Betclic - regulamin bonusu

Równie mieszane uczucia mamy w przypadku regulaminu pakietu na start od kolejnego legalnego bukmachera w naszym kraju. Bonus powitalny Betclic przewiduje co prawda zwrot stawki do 550 zł, jeśli pierwszy kupon gracza u tego bukmachera okaże się przegrany i to jest na plus, natomiast zdecydowanie nie podoba nam się inny zapis regulaminu bonusu na start Betclic.

Otóż aby przenieść darmowe środki z salda bonusowego na walutowe należy dokonać obrotu bonusem aż 8x po wysokim kursie min. 2.00, co - umówmy się - nie będzie zadaniem łatwym i wielu graczy sobie z tym nie poradzi.

Bonus powitalny eWinner - regulamin bonusu

Znacznie bardziej podoba nam się regulamin bonusu powitalnego eWinner. Co prawda kwota darmowych środków jest nieco niższa, jednak bonus nie wymaga obrotu i można go natychmiast wypłacić. Oto szczegóły regulaminu.

Aby zgarnąć cashback bonus od eWinner należy zarejestrować nowe konto gracza na stronie tego bukmachera z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ i wpłacić depozyt, a następnie obstawić dowolne zdarzenie z oferty zakładów sportowych za min. 20 zł.

Jeśli typ okaże się poprawny, wówczas wygrana należy oczywiście do gracza. Natomiast jeśli zabraknie mu szczęścia, wówczas bukmacher zwróci mu całość zainwestowanej stawki (rzecz jasna pomniejszonej o 12% podatek obrotowy), zaś maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to 155 zł.

Bonus powitalny TOTALbet - regulamin bonusu

Regulamin bonusu powitalnego TOTALbet na pierwszy rzut oka wydaje się nieco zagmatwany, natomiast zapewniamy, że w rzeczywistości jest bajecznie prosty. Wystarczy poznać jego zasady

Aby skorzystać z promocji na start od TOTALbet należy zarejestrować nowe konto gracza z wykorzystaniem naszego kodu bonusowego o treści SPRYCIARZ i wpłacić pierwszy depozyt min. 10 zł. Bukmacher błyskawicznie podwoi wpłaconą kwotę, zaś maksymalna wartość darmowych środków to aż 5000 zł.

Tu przechodzimy do na pozór zawiłego punktu regulaminu, a mianowicie obrotu bonusem. Aby odblokować darmowe środki należy obstawiać wielokrotne kupony AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. każdego z nich na poziomie 1.25.

Zasada jest prosta. Nie ma konieczności wypłacenia całości środków bonusowych. Po prostu im wyższy obrót wykona gracz, tym więcej darmowych środków pojawi się na jego koncie w TOTALbet.

Bonus powitalny LV Bet - regulamin bonusu

Sporo mniej doświadczonych typerów narzeka na skomplikowany regulamin bonusu powitalnego LV Bet. Wszystko za sprawą mnożników, które na pierwszy rzut oka rzeczywiście mogą być nieco mylące, natomiast przy bliższym poznaniu okazują się szalenie proste. A i kwota darmowych środków bonusowych robi wrażenie.

Nowi klienci LV Bet mogą liczyć na bonus zarówno od pierwszego, jak i drugiego depozytu, zaś ich wartość może wynieść aż 3000 zł. Zanim darmowe środki będą mogły zostać wypłacone należy dokonać obrotu bonusem 4x po kursie min. 2.00.

Bonus powitalny PZBuk - regulamin bonusu

Bardzo przypadła nam do gustu promocja na start od innego legalnego bukmachera. Bonus powitalny PZBuk zakłada bowiem zwrot całości stawki zainwestowanej w pierwszy przegrany kupon na stronie tego bukmachera.

Przewaga regulaminu bonusu PZBuk nad innymi serwisami oferującymi cashback bonus jest taka, że w większości przypadków promocja dotyczy wyłącznie pierwszego OBSTAWIONEGO kuponu, zaś w PZBuk środki można odzyskać za pierwszy PRZEGRANY kupon.

Mało tego! Wartość darmowych środków bonusowych w PZBuk to aż 500 zł i nie wymagają one żadnego obrotu, lecz można natychmiast je wypłacić!

FAQ Regulamin bonusu bukmachera

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Co to jest regulamin bonusu?

  Regulamin bonusu to zasady skorzystania z promocji danego bukmachera. Zawsze warto zaznajomić się z warunkami konkretnego bonusu, aby nie stracić szansy na darmowe środki na dalszą grę.

 • Na które podpunkty regulaminu bonusu warto zwrócić uwagę?

  Najrozsądniej z punktu widzenia gracza byłoby zapoznać się z treścią całego regulaminu bonusu. Jeśli jednak nie macie takiej możliwości to warto sprawdzić przede wszystkim jaka jest kwota darmowych środków, kto może skorzystać z bonusu, a którzy gracze są wykluczeni z promocji, jaki jest okres trwania promocji, kiedy darmowe środki pojawią się na koncie gracza i przez jaki okres można je wykorzystać, a także jakie są zasady obrotu bonusem i wypłaty darmowych środków.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/regulamin-bonusu-251

Oceń ten tekst

Podobne artykuły