Bonus na start u bukmachera

Ocena 5.00/19 głosów
Bonus na start u bukmachera

Bonus na start to nieodzowny element każdego szanującego się bukmachera internetowego. Atrakcyjna promocja powitalna gwarantuje graczowi nie tylko bezpieczną grę w początkowym okresie, ale również pozwala zbudować solidny budżet na kolejne tygodnie i miesiące.

Na całe szczęście powodów do narzekania nie mają polscy typerzy. Legalni bukmacherzy w naszym kraju są w zdecydowanej większości przypadków bardzo hojni i oferują znakomite bonusy na start. Jakie są najpopularniejsze promocje powitalne w Polsce?

Na jaki bonus na start mogą liczyć klienci topowych bukmacherów? Kto ma najlepszy bonus bukmacherski na start? Fortuna czy Superbet, a może Betfan? Sprawdzamy!

 1. Bonus na start - czy warto skorzystać z promocji powitalnej?
 2. Bonus na start - rodzaje promocji powitalnych od legalnych bukmacherów
 3. Bonus na start Fortuna - aż trzy promocje powitalne dla nowych graczy
 4. Aż cztery promocje powitalne w ramach forBET bonus na start
 5. Betfan bonus na start - 1650 zł darmowych środków do zgarnięcia z kodem
 6. Tydzień gry bez ryzyka w ramach Superbet bonus na start
 7. STS bonus na start - trzy promocje dla nowych graczy
 8. Dwie promocje powitalne dzięki Totolotek bonus na start
 9. Bonus na start od legalnych bukmacherów - podsumowanie

Bonus na start - czy warto skorzystać z promocji powitalnej?

Na co przeciętny typer zwraca uwagę w pierwszej kolejności rozglądając się za nowym bukmacherem internetowym? Z pewnością sprawdza jego ofertę zakładów, wysokość kursów oraz łatwość wpłacenia depozytu i bezpieczeństwo środków, jednak nie oszukujmy się - pierwszą rzeczą, która interesuje 9/10 z Was jest wysokość darmowych środków do zgarnięcia w ramach promocji powitalnej.

Bonus na start to bez wątpienia znak rozpoznawczy każdego szanującego się bukmachera internetowego. Poczta pantoflowa wśród polskich (ale nie tylko) typerów działa znakomicie i gracze błyskawicznie dzielą się pomiędzy sobą informacjami, który bukmacher proponuje solidną promocję powitalną i u którego najłatwiej wypłacić środki, zaś które serwisy nie dość, że oszczędzają na promocjach, to jeszcze rzucają graczom kłody pod nogi w momencie polecenia wypłaty darmowego bonusu.

Odpowiadając na postawione wcześniej pytanie - czy warto wykorzystywać bonus na start od legalnych bukmacherów? Właściwie jest ono retoryczne - oczywiście, że warto! Solidna promocja powitalna, w zależności od jej rodzaju, gwarantuje graczowi albo zwrot stawki w przypadku wpadki na pierwszym kuponie, albo podwojenie wpłaconego depozytu, albo nawet darmowy freebet bonus bez konieczności wpłacenia jakiegokolwiek depozytu.

A jeśli jakiś serwis, jak chociażby jeden z liderów polskiego rynku, czyli legalny bukmacher Fortuna proponuje nowym graczom wszystkie te promocje, to możemy mówić o idealnym bonusie na start. Tym bardziej, że kwoty darmowych środków bonusowych od topowych operatorów w naszym kraju bardzo często liczone są w tysiącach złotych i pozwalają naprawdę zauważalnie zasilić budżet na dalszą grę, a co za tym idzie oddalić widmo bankructwa i pozwolić cieszyć się grą u bukmachera przez długie miesiące.

Zanim sprawdzimy na jaki bonus na start mogą liczyć nowi klienci topowych bukmacherów w Polsce przekonajmy się najpierw jakie promocje powitalne są najpopularniejsze w naszym kraju oraz na jakie aspekty powinni zwrócić uwagę gracze w przypadku każdej z nich.

Bonus na start - rodzaje promocji powitalnych od legalnych bukmacherów

Bonus bonusowi nierówny? To powiedzenia znakomicie sprawdza się w przypadku promocji powitalnych oferowanych nowym graczom przez legalnych bukmacherów w Polsce. Czasami bowiem warto skusić się na nieco niższą kwotę darmowych środków od bukmachera, który nie wymaga skomplikowanego obrotu - umówmy się, obrócenie bonusem np. 6x na kuponach z minimalnym kursem łącznym 3.50 nie należy do zadań najłatwiejszych i istnieje spore ryzyko, że graczowi nie uda się wypłacić darmowych środków uzyskanych w ramach bonusu startowego.

Jakie są najpopularniejsze bonusy na start proponowane przez legalnych bukmacherów w naszym kraju? Na które punkty regulaminu bonusu startowego warto zwrócić szczególną uwagę? Przekonajmy się!

 1. Bonus od pierwszego depozytu - prawdopodobnie jest to najbardziej popularny bonus na start w Polsce, zaś tego rodzaju promocję oferuje swoim nowym klientom praktycznie każdy legalny bukmacher. W ramach tej promocji bukmacher zazwyczaj podwaja kwotę pierwszego depozytu (przykładowo - wpłacając 500 zł gracz otrzyma bonus na start 500 zł).

  Na co zwrócić uwagę w przypadku tego rodzaju promocji? Przede wszystkim bardzo często bukmacher wymaga, aby podczas rejestracji wyrazić chęć skorzystania z takiego bonusu startowego. Należy również sprawdzić jaka jest min. kwota wpłaty uprawniająca gracza do skorzystania z tego rodzaju promocji. Bonusy od pierwszego depozytu to o tyle delikatna kwestia, że można z nich skorzystać tylko raz, zaś pominięcie któregoś z punktów regulaminu skutkuje bezpowrotną utratą szans na zgarnięcie darmowych środków. A te bardzo często liczone są w tysiącach złotych, dlatego żal po stronie gracza byłby wówczas dość spory.

 2. Zakład bez ryzyka - równie powszechnym bonusem na start na start na stronach legalnych bukmacherów w Polsce jest zakład bez ryzyka lub cashback bonus, jak kto woli. Ta promocja sprawia, że gracz nie musi obawiać się wpadki na pierwszym kuponie, gdyż w przypadku porażki bukmacher zwróci mu całość zainwestowanej stawki, a na jego koncie pojawią się darmowe środki.

  Najczęściej bukmacherzy nie zwracają jednak całej stawki, lecz potrącają od niej 12% podatek obrotowy, dlatego jeśli marzy Wam się maksymalny cashback bonus, wówczas powinniście wziąć pod to poprawkę i zagrać Wasz pierwszy kupon za nieco wyższą kwotę. Radzimy również sprawdzić czy otrzymany cashback bonus można od razu wypłacić, czy też bukmacher wymaga najpierw obrotu darmowych środków.

 3. Freebet bonus bez depozytu - ta promocja to miód na serce każdego typera i jeden z ulubionych bonusów na start z punktu widzenia graczy. Bukmacher nie wymaga bowiem w tym przypadku żadnego depozytu, zaś darmowe środki można otrzymać już za samą rejestrację konta gracza. Zazwyczaj wystarcza zwykłe wypełnienie formularza, potwierdzenie zgód marketingowych oraz zweryfikowanie danych osobowych.

  Darmowe środki pojawiają się na koncie gracza w ciągu kilku minut i pomimo, że wartość darmowego freebeta nijak ma się do kwot możliwych do zgarnięcia w innych bonusach na start (zazwyczaj jest to ok. 20/30 zł) to w myśl przysłowia, że darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby nie warto marudzić, lecz należy docenić gest bukmachera i cieszyć się darmowymi środkami na start.

 4. Bonus od drugiego depozytu - ten rodzaj promocji jest nieco rzadziej spotykany niż bonus na start od pierwszej wpłaty, jednak niektóre serwisy proponują swoim graczom również taką gratyfikację. Zasady są niemal identyczne, jak w przypadku bonusu od pierwszego depozytu, z tą różnicą, że aby skorzystać z tej promocji gracz musi mieć za sobą wpłatę na konto u danego bukmachera.

  Na co zwrócić uwagę w przypadku tego bonusu startowego? Tradycyjnie, warto sprawdzić min. kwotę wpłaty, od jakiej naliczony będzie bonus, jaki procent depozytu zamieni się w darmowe środki, oraz jaka jest maksymalna wartość bonusu do zgarnięcia w ramach tej promocji i jakie warunki musi spełnić gracz, aby móc go wypłacić.

Wstydliwą, choć na szczęście rzadką praktyką bukmacherów jest wymaganie obrotu zarówno otrzymanym bonusem, jak i wpłaconym depozytem. Co to oznacza z punktu widzenia gracza? Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć!

Bonus na start Fortuna - aż trzy promocje powitalne dla nowych graczy

Jeśli tak się akurat składa, że jesteś łowcą bonusów, to raczej nie zawiedzie Cię promocja powitalna od bukmachera Fortuna. Każdy klient tego bukmachera może liczyć na bardzo solidny pakiet bonusów, zaś maksymalna kwota darmowych środków musi robić wrażenie.

Wystarczy bowiem wykorzystać nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego, a na koncie gracza automatycznie pojawi się Fortuna bonus na start, czyli pakiet składający się z aż trzech promocji powitalnych:

 • Bonus 100% od pierwszego depozytu 2100 zł
 • Zakład bez ryzyka 600 zł
 • Freebet bonus bez konieczności depozytu 20 zł

Aż cztery promocje powitalne w ramach forBET bonus na start

Powodów do narzekań nie mają również gracze, którzy zdecydują się na rejestrację nowego konta u legalnego bukmachera forBET. Również na nich czeka bardzo atrakcyjny pakiet powitalny, zaś żeby otrzymać forBET bonus na start należy zarejestrować nowe konto w tym serwisie i wpisać nasz kod promocyjny SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza.

To sprawi, że do konta gracza zostanie przypisany pakiet składający się z aż czterech promocji powitalnych, zaś w jego skład wejdą:

 • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
 • Bonus Maxi Zysk od drugiej wpłaty 200 zł
 • Zakład bez ryzyka 100 zł
 • 14 dni gry bez podatku po rejestracji konta

Betfan bonus na start - 1650 zł darmowych środków do zgarnięcia z kodem

Również nowi klienci legalnego bukmachera Betfan powinni rozważyć wykorzystanie naszego kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ w trakcie rejestracji konta. Wpisując bowiem specjalny kod w odpowiednie pole formularza na koncie gracza w Betfan pojawią się aż trzy atrakcyjne bonusy powitalne:

 • Freebet bonus od pierwszego depozytu 50 zł
 • Cashback bonus Betfan za pierwszy przegrany kupon 600 zł
 • Bonus 100% od drugiej wpłaty 1000 zł

Nie trzeba być matematycznym geniuszem żeby łatwo policzyć, że wykorzystując kod SPRYCIARZ podczas rejestracji konta gracz może zgarnąć darmowe bonusy o wartości aż 1650 zł! Całkiem nieźle, prawda?

Tydzień gry bez ryzyka w ramach Superbet bonus na start

Legalny bukmacher Superbet ma swoje korzenie w Rumunii i na tamtejszym rynku jest jednym z potentatów branży internetowych zakładów sportowych. Doświadczenie tego serwisu widać na każdym kroku, nie tylko obserwując jego ofertę zakładów, ale i to w jaki sposób dba o klientów i jaki Superbet bonus na start proponuje nowym graczom.

Każdy z nich tuż po rejestracji otrzyma bowiem powitalny pakiet składający się z dwóch bonusów:

 • Superbet bonus 100% od pierwszego depozytu 50 zł
 • Cashback bonus 500 zł

Nam szczególnie do gustu przypadła ta druga promocja. Okazuje się bowiem, że nie jest to klasyczny cashback bonus jaki znamy ze stron pozostałych legalnych bukmacherów, którzy zwracają środki za pierwszy przegrany kupon. Superbet poszedł o krok dalej i oddaje kasę za wszystkie przegrane kupony w pierwszym tygodniu po rejestracji konta. Jeśli zatem po 7 dniach Twoje saldo jest np. 450 zł na minusie, wówczas taki właśnie bonus otrzymasz.

STS bonus na start - trzy promocje dla nowych graczy

Ofertą powitalną dla nowych klientów nie będą rozczarowani gracze, którzy zdecydują się na rejestrację konta w STS. Ten bukmacher od lat słynie z doskonałych bonusów i promocji i m.in. temu zawdzięcza miano jednego z liderów na polskim rynku zakładów sportowych online.

Na jakie niespodzianki w ramach bonusu powitalnego STS mogą liczyć typerzy, którzy w trakcie rejestracji wpiszą nasz kod promocyjny SPRYCIARZ? Na ich koncie automatycznie pojawią się aż trzy bonusy:

 • STS bonus 100% od pierwszej wpłaty 1200 zł
 • Zakład bez ryzyka 230 zł
 • Freebet bonus bez konieczności depozytu 29 zł

Dwie promocje powitalne dzięki Totolotek bonus na start

Z pustymi rękami nie odejdą rzecz jasna gracze, którzy zdecydują się dołączyć do grona klientów legalnego bukmachera Totolotek. Ten serwis być może nie działa z takim rozmachem, jak jego konkurenci, jednak ciągle proponuje całkiem solidny bonus powitalny Totolotek, w ramach którego każdy nowy gracz otrzymuje dwie promocje:

 • Bonus 100% od pierwszego depozytu 500 zł
 • Bonus za aplikację mobilną Totolotek 49 zł

Bonus na start od legalnych bukmacherów - podsumowanie

Promocje powitalne to doskonała niespodzianka dla każdego gracza, który akurat rozpoczyna swoją przygodę z danym bukmacherem internetowym. Im wyższy bonus na start, tym łatwiejsze wejście gracza w świat internetowych zakładów sportowych i zmniejszone ryzyko bankructwa w przypadku niepowodzenia w pierwszych tygodniach.

Szczęście polskich graczy polega na tym, że legalni bukmacherzy w naszym kraju są bardzo hojni i całkiem chętnie dzielą się z nimi darmowymi środkami. Wachlarz promocji powitalnych oferowanych przez operatorów w naszym kraju jest bardzo szeroki - od bonusów od depozytu, poprzez zakłady bez ryzyka gwarantujące zwrot stawki w przypadku niepowodzenia na pierwszym kuponie, aż po darmowe freebety bez konieczności jakiejkolwiek wpłaty.

Każdy z tych bonusów na start ma mnóstwo zalet, jednak aby optymalnie wykorzystać każdy z nich należy dokładnie zapoznać się z regulaminem konkretnej promocji i sprawdzić jakie wymogi stawia bukmacher. Tylko wówczas gracz uniknie rozczarowania i zgarnie maksymalną pulę darmowych środków na dalszą grę.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/bonus-na-start-u-bukmachera-269

Oceń ten tekst

Podobne artykuły