STS bonusy

Ocena 4.50/2 głosy

STS bukmacher

STS zakłady

STS bonusy

STS opinie

STS rejestracja

Bonus powitalny STS jest atrakcyjny i warty wykorzystania. STS bonus na start to świetna okazja na powiększenie kapitału do obstawiania zakładów bukmacherskich. Przedstawiamy zasady bonusu bukmachera STS i wyjaśniamy o co chodzi w bonusie startowym STS.

Miano największego i najpopularniejszego bukmachera w Polsce zobowiązuje, dlatego STS przygotował potężny bonus powitalny. Aby go otrzymać, należy oczywiście zarejestrować konto gracza. Warto również jak najszybciej dokonać jego weryfikacji, by w przypadku wygranej mieć możliwość natychmiastowej wypłaty pieniędzy.

 1. STS bonus powitalny
 2. STS bonus bez depozytu 29 zł
 3. STS bonus powitalny 1200 zł od depozytu
 4. Opinia o bonusie powitalnym STS
 5. Czy warto wykorzystać bonus STS?
 6. Jak wypłacić bonus z STS?
 7. Kod promocyjny STS
 8. Bonus przez telefon
 9. Bonusy i promocje dla stałych graczy
 10. Bonus 4 kupony, 1 gratis
 11. Polubisz poniedziałek
 12. Zaproś kumpla
 13. Pozostałe promocje STS
 14. Ocena bonusów w STS

STS bonus powitalny

Bonus startowy w STS składa się z dwóch elementów: bonusu od pierwszego depozytu w wysokości 1200 zł, zakładu bez ryzyka 230 zł oraz bonusu bez depozytu o wysokości 29 zł. Jak uzyskać taki bonus powitalny od STS? O co chodzi w bonusie STS? Wyjaśniamy poniżej.

Bonus powitalny od STS

STS bonus bez depozytu 29 zł

Zacznij obstawiać zakłady bukmacherskie w STS wykorzystując startowy bonus bez depozytu w kwocie 29 zł. W trakcie rejestracji konta gracza w polu KOD PROMOCYJNY wpisz kod promocyjny STS. Po pozytywnej weryfikacji konta gracza Twoje saldo bonusowe zostanie doładowane kwotą 29 zł. Bonus w formie darmowego zakładu (freebet) zostanie przyznany maksymalnie do 3 dni od weryfikacji konta. Aby go otrzymać, nie musisz wpłacać żadnych pieniędzy.

Otrzymane 29 zł możesz wykorzystać na wybrany dowolny zakład na stronie STS – może to być zakład akumulowany złożony z kilku meczów lub pojedynczy.

Aby móc wypłacić bonus bez depozytu 29 zł (czyli uzyskaną dzięki niemu wygraną) musisz najpierw wykonać wymagany obrót na 3-krotność otrzymanej kwoty, czyli 75 zł o kursie minimum 1.91. Do obrotu liczą się wyłącznie zakłady wygrane. Gdy wykorzystasz freebet bez depozytu to możesz przejść do bonusu od pierwszego depozytu.

STS bonus powitalny 1200 zł od depozytu

Kolejny elementem promocji STS dla nowych graczy jest bonus od depozytu do kwoty 1200 zł. Każdy użytkownik dokonujący pierwszej wpłaty na konto STS może liczyć na jego natychmiastowe podwojenie. Środki bonusowe są przyznawane automatycznie po zaksiegowaniu pierwszego depozytu.

Pewny bonus powitalny od STS

Jak wypłacić bonus z STS? Aby wypłacić bonus, należy wcześniej obrócić nim 3 razy na kuponach o minimalnym kursie łącznym wynoszącym 1.91. Każdy gracz ma na to 120 dni. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, natomiast zaliczane zaliczane nie są kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane.

Opinia o bonusie powitalnym STS

Na pierwszy rzut oka bonus powitalny w STS w wysokości 1200 zł wygląda na niezwykle atrakcyjny, gdyż warunki obrotu 3 x 1.91 są najniższe na rynku.

W regulaminie bonusu jest drobny haczyk, który warto mieć na uwadze. Do zasad obrotu bonsem liczą się jedynie wygrane zakłady. Zazwyczaj, przynajmniej na początku, nie udaje się wygrywać każdego postawionego zakładu - raz się wygrywa, raz przegrywa. A w takim wypadku rzeczywisty efektywny obrót bonusu STS rośnie z 3 do około 5-6, co w porównaniu do wielu bukmacherów i tak jest dobrym wynikiem. W naszej opinii bonus w STS jest warty wykorzystania.

Czy warto wykorzystać bonus STS?

Bonus w STS, pomimo wady zaliczania jedynie wygranych zakładów, wciąż jest jednym z najlepszych na rynku. Dodatkowy zakład bez ryzyka w wysokości 29 zł jest dobrą propozycją na start, by postawić pierwszy zakład bez ryzykowania własnymi pieniędzmi.

Trzeba zatem mieć na uwadze wszystkie istotne warunki bonusu powitalnego w STS, jednak jak najbardziej warto go wykorzystać.

Jak wypłacić bonus z STS?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać 3-krotny obrót otrzymanej kwoty bonusu. Np. przyznanymi 100 zł bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym min. 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego, czyli będą mogły zostać wypłacone.

Kod promocyjny STS

Pamiętaj, że bonus powitalny STS w podanych wysokościach otrzymasz wpisując kod promocyjny przygotowany specjalnie dla naszych czytelników – SPRZYCIARZ. Wpisanie kodu promocyjnego do STS gwarantuje uzyskanie bonusu powitalnego w najwyższej możliwej kwocie. Gdzie wpisać kod promocyjny STS? W formularzu rejestracyjnym w kroku 1. Jeżeli masz wątpliwości to przeczytaj poradnik STS rejestacja.

Bonus przez telefon

Bonus powitalny od STS możesz otrzymać, korzystając z aplikacji mobilnej bukmachera dostępnej na systemy Android oraz iOS. Bonus na aplikację jest dostępny.

Bonusy i promocje dla stałych graczy

STS to legalny bukmacher znany z wielu atrakcyjnych i ciekawych promocji przeznaczonych dla stałych graczy. Warto je poznać.

Bonus 4 kupony, 1 gratis

Zagraj 4 kupony w ciągu jednego etapu promocji, aby otrzymać 11 zł zwrotu na konto bonusowe. Jeden etap trwa od poniedziałku do niedzieli. Każdy kupon musi zostać zagrany za dokładną stawkę 11 zł. Kupon pojedynczy lub wielokrotny z kursem minimalnym 1.85. Należy spełnić dwa warunki:

 • co najmniej jeden kupon musi zawierać zdarzenia z oferty LIVE
 • co najmniej jeden kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej STS
 • zakłady muszą zostać zawarte i rozliczone w trakcie trwania jednego Etapu

Bonus 4 kupony 1 gratis

Zawarcie jednego kuponu przez aplikację mobilną na zakłady z oferty LIVE automatycznie spełnia 2 kryteria promocji na raz. Zakłady STS Bezpieczny, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia są wyłączone z promocji.

Polubisz poniedziałek

To cotygodniowy konkurs dla najaktywniejszych użytkowników obstawiających zakłady na stronie STS. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy raz zapisać się poprzez kliknięcie przycisku DOŁĄCZ i obstawiać zakłady.

Każda postawiona złotówka daje graczowi jeden punkt w konkursie. W każdy poniedziałek 1500 graczy, którzy w poprzednim tygodniu zbiorą najwięcej punktów, otrzymuje nagrody. Łączna tygodniowa pula nagród przekracza 60 000 zł. Zwycięzca otrzymuje 3000 zł, osoba z drugiego miejsca 2000 zł, z trzeciego 1000 zł, 500 zł za miejsca 4-10, 200 zł za miejsca 11-50 i tak aż do miejsca 1500. Trzeba przyznać, że wysokość nagród w tym konkursie budzi respekt. W 2019 roku STS zarezerwował na ten cel ponad 3 500 000 PLN. O przyznaniu nagrody bukmacher poinformuje mailem lub SMSem.

Bonus lubisz poniedziałek

Punkty naliczane są od poniedziałku od godziny 00:01 do niedzieli do godziny 23:59. Zbiera się je poprzez obstawianie zakładów na stronie bukmachera. Nagrody wypłacane są na saldo bonusowe. Aby je wypłacić, należy wykonać obrót identyczny jak w przypadku bonusu powitalnego: 3 x wygrane zakłady na kuponach o kursie minimalnym 1.91.

Zaproś kumpla

Każdy użytkownik STS, który jest zadowolony z usług bukmachera, może skorzystać z promocji Zaproś Kumpla i polecić STS drugiej osobie. Z takiego polecenia korzyści wyciągają obie strony. Aby polecić przyjacielowi STS należy po zalogowaniu się wejść na stronę Zaproś Kumpla i wprowadzić jego e-mail.

Osoba otrzymująca zaproszenie musi założyć konto wchodząc na STS przez link z maila, wpłacić na swoje nowo utworzone konto co najmniej 50 zł i zagrać zakłady za łączną wartość wynoszącą co najmniej 150 zł na kuponach o kursi min.1,5. Jeśli spełni te wymagania, na konta obu graczy zostanie dopisana bonusowa kwota 50 PLN. Aby móc wypłacić ten bonus to należy go obrócić identycznie jak bonus powitalny, czyli 3-krotnie na wygranych kuponach o kursie całkowitym min. 1,91 zł.

Pozostałe promocje STS

Bukmacher często wprowadza również promocje i bonusy okolicznościowe w różnych kwotach i dotyczące różnych wydarzeń sportowych, np. El Clasico czy Pucharu Świata w Skokach Narciarskich. Są to: ZAKŁAD BEZ RYZYKA, EKSTRA 10 zł, BEZPIECZNE 10 zł czy MOBILE BONUS. Warto śledzić newsy na stronie STS oraz nasz portal, by być na bieżąco z najciekawszymi promocjami.

Ocena bonusów w STS

Zarówno bonus powitalny, jak i promocje dla stałych graczy powodują, że zawieranie zakładów w STS jest korzystne i zapewnia sporo rozrywki. Bukmacher wprowadza elementy rywalizacji czy dodatkowe środki za wygrane i stawianie na określone wydarzenia, a pula nagród przeznaczanych dla graczy w bonusach robi wrażenie. Dokładając do tego regularne promocje okolicznościowe widać, że oferta STS niemal w każdym zakresie jest naprawdę imponująca.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/bonus

Oceń ten tekst