Betgames w STS

Ocena 5.00/1 głos

STS bukmacher

STS zakłady

STS bonusy

STS opinie

STS rejestracja

Betgames to zakłady na gry karciane w STS. Obstawiaj zakłady na pokera, bakarat i wojnę jak w prawdziwym kasynie nie wychodząc z domu! Zakłady Betgames od STS to rzeczywiste emocje na żywo z prawdziwymi krupierami.

Bukmacher Star-Typ Sport wprowadził do swojej oferty możliwość zakładów na symulowane gry karciane w czasie rzeczywistym. Jest przez to pierwszym legalnym bukmacherem na polskim rynku, posiadającym licencję od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów w Polsce, który zdecydował się na takie rozwiązanie.

BETGAMES, bo tak nazywa się sekcja gier symulowanych istnieje u bukmachera od 30 sierpnia 2019 roku. Jak dotąd, możemy postawić zakłady na pokera, wojnę czy bakarata. STS zapowiada jednak, że zamierza rozszerzyć ofertę zakładów, wprowadzając z czasem zupełnie nowe gry. A obecnej ofercie postanowiliśmy przyjrzeć się nieco bliżej.

 1. BETGAMES - podstawowe informacje
 2. Jak zacząć obstawiać?
 3. Charakterystyka poszczególnych gier
 4. Zakłady na wojnę w BETGAMES
 5. Zakłady na pokera w BETGAMES
 6. Zakłady na bakarat w BETGAMES
 7. Nasza opinia o BETGAMES w STS

BETGAMES - podstawowe informacje

BETGAMES zyskał sporą popularność wśród osób, które grały jak dotąd w STS, ale także przyciągnęło to graczy z zewnątrz. To głownie dzięki temu, że wyodrębniona sekcja gier symulowanych jest prosta i przyjemna, a jeden cykl w grze trwa maksymalnie kilka minut (w zależności od konkretnej gry), więc na rozstrzygnięcie zakładu nie trzeba długo czekać. Pod kątem graficznym jest przejrzyście, za zakładami na wynik lub na gracza nie trzeba się specjalnie rozglądać, mamy tam wszystko pod ręką.

Do każdej z gier przypisany jest czat grupowy online, na którym swobodnie można dyskutować nad przebiegiem rozdania bądź pochwalić się zwycięskimi zdobyczami. Przebieg gry kontroluje krupier, najczęściej w osobie ładnej i młodej dziewczyny przy stole. To on zarządza kartami, wykładając bądź przygotowując je do kolejnego rozdania. W trakcie pojedynczej rozgrywki krupier opisuje co wydarzyło się na poszczególnym etapie oraz zwraca uwagę na chwile, w których gracz może postawić swój zakład.

Betgames w STS

Jak zacząć obstawiać?

Aby móc postawić zakład w jednej z trzech gier na BETGAMES trzeba mieć założone konto u bukmachera STS. Środki na grę pobierane są z konta depozytowego tak jak w przypadku zakładów bukmacherskich. Stawka minimalna w tego rodzaju zakładach wynosi 2 zł. Jest możliwość obstawienia różnych, pojedynczych opcji na wygraną podczas jednego rozdania. Nie ma natomiast możliwości zagrania kuponu akumulacyjnego. BETGAMES są skierowane do osób, które ukończyły 18 rok życia.

Charakterystyka poszczególnych gier

W ofercie BETGAMES możemy postawić zakłady na jedną spośród trzech karcianych gier. Do dyspozycji gracza jest: wojna, poker i bakarat. Każda z gier, oprócz różnic w ogólnych zasadach rozgrywki, ma także różną ilość etapów w ciągu jednego rozdania. Przed zawarciem zakładu gracz dostaje wystarczająco dużo czasu na podjęcie właściwej decyzji przed każdym etapem w rozdaniu. Wyróżnia się na zdarzenia na bezpośrednie rozstrzygnięcia gry oraz zakłady na gracza, który ma szansę wygrać w rozdaniu. Kursy na poszczególne zdarzenia zmieniają się w zależności od przebiegu i etapu gry. Pod każdą z gier bukmacher stworzył krótkie wyjaśnienia odnośnie jej ogólnych zasad, lecz my także podejmiemy się krótkiego wytłumaczenia naszymi słowami - o co w tym wszystkim chodzi.

Zakłady na wojnę w BETGAMES

Zasady karcianej gry w wojnę są na ogół wszystkim znane. Podstawowa talia 52 kart, dwójka graczy, wygrywa karta, która ma większą wartość. A wartości przedstawiają się kolejno: od "2" do Asa, bez względu na kolor karty. W przypadku wylosowania tej samej wartości u obu stron - mamy do czynienia z tytułową wojną. Gracz ma do dyspozycji trzydrogowy wybór, kto zwycięży w pojedynku bądź czy jego zdaniem będzie wojna. Dostępne są także zakłady na to jaka karta zostanie wyciągnięta jako następna. Czy będzie to karta czarna czy czerwona, czy większa lub mniejsza od "8" itp. Wyróżnia się dwa etapy, przed którymi gracz może postawić swoje pieniądze: 

 1. wpierw krupier wyciąga pierwszą kartę dla gracza (zawsze pierwsza karta przypisana jest dla gracza);
 2. następnie krupier wyciąga drugę kartę dla siebie (dochodzi do pojedynku poprzez porównanie wartości kart).

Całe rozdanie, w którym zawierają się oba etapy, trwa ok. 1-2 minut. Po nim następuje kolejne rozdanie i tak w kółko. Gra jest bardzo płynna i jak już wiadomo - nieskomplikowana. Kursy potrafią być wysokie, można zarobić ciekawe sumki, jeśli mocno poobserwuje się przebieg gry.

Zakłady na pokera w BETGAMES

Zasady gry w pokera w BETGAMES są bardzo zbliżone do najpopularniejszej odmiany, czyli Texas Hold’em Poker. Podstawowa talia 52 kart, szóstka graczy, wygrywa najmocniejszy układ kart. Każdy dostaje swoje unikalne dwie karty, natomiast na stole w ostatecznym rozrachunku znajdzie się 5 kart wspólnych dla każdego z graczy. Celem gry jest wytypowanie, który z sześciu graczy będzie miał najlepszy układ 5 kart z 7 wszystkich = dwie karty własne + 5 leżących na stole. Można także zawrzeć zakład na konkretny, zwycięski układ jaki pojawi się na końcu rozdania. Jeżeli uznamy, że rozdanie zakończy się zwycięstwem gracza nr 4 układem "Full House" możemy postawić zakład na gracza oraz na układ w oddzielnych zakładach.

Wyróżnia się układy (zaczynając od najmocniejszych):

 • Poker Królewski - karty w kolejności od "A" do "10" tego samego koloru (np. od "A" do "10" pik);
 • Poker - karty ułożone w kolejności tego samego koloru (np. od "9" kier do "5" kier);
 • Kareta - układ, w którym cztery karty mają tę samą wartość (np. cztery "8");
 • Full House - układ, w którym wyróżniamy trójkę oraz jedną parę (np, trzy "6" i para "K");
 • Kolor - karty występują w tym samym kolorze, lecz nie mają wartości, które występują po sobie (np. "Q" trefl, "10" trefl, "7" trefl, "6" trefl, "2" trefl);
 • Strit - układ 5 kart, w którym wartości kart ułożone są w kolejności, ale różnią się kolorem (np. "K" pik, "Q" kier, "J" karo, "10" karo, "9" pik);
 • Trójka - układ, w którym trzy karty mają tę samą wartość (np. trzy "4");
 • Dwie pary - układ, w którym znajdują się dwie pary takiej samej wartości (np. dwie "2" oraz dwie "7");
 • Jedna para - układ, w którym znajduje się jedna para o tej samej wartości (np. dwie "Q");
 • Wysoka karta - układ, w którym nie ma zachowanej kolejności, karty nie są w tym samym kolorze oraz nie tworzą żadnych par (np. "A" karo, "Q" kier, "8" trefl, "6" karo, "3" pik).

Zakłady na poker w Betgames STS

W przypadku zestawienia tych samych układów, wygrywa gracz który ma wyższe wartości składowych układu (np. para "Q" wyższa od pary "7"). Jeśli wartości składowych układu są identyczne, wówczas wygrywa gracz o mocniejszej wysokiej karcie (np. kareta czterech "A" z piątą kartą "Q" jest wyższa od karety czterech "A" z piątą kartą "3"). Jeżeli w układzie składowe stanowią wszystkie 5 kart i takim najwyższym układem w rozdaniu mogą pochwalić się dwaj z sześciu graczy, wówczas ogłasza się remis i obaj gracze z tym układem - wygrywają

Istotną kwestią jest rola "A", który może posłużyć jako wartość "1". Ma to znaczenie w przypadku stritów i pokerów. Na przykład układ - "5" pik, "4" karo, "3" trefl, "2" karo oraz "A" kier - to także strit. Wyróżnia się cztery etapy, przed którymi gracz może postawić swoje pieniądze: 

 1. wpierw krupier rozdaje każdemu graczowi po dwie karty;
 2. następnie rozkłada pierwsze trzy karty wspólne na stole;
 3. potem krupier dokłada jedną, czwartą kartę wspólną na stół;
 4. krupier dokłada ostatnią, piątą kartę wspólną na stół.

Gra może się rozstrzygnąć wcześniej np. na trzecim etapie, jeżeli wniesienie piątej karty wspólnej nie wpłynie na zmianę końcowego zwycięzcy. Pojedyncze rozdanie trwa ok. 4-5 minut, po którym następuje kolejne. Ta odmiana pokera potrafi być bardzo wciągająca. Nieustające zmiany akcji, szansa na wygranie dużych kwot, ponieważ zdarza się, że padają zdarzenia o wysokich kursach. Osobiście najbardziej preferuję tę grę na BETGAMES.

Zakłady na bakarat w BETGAMES

Zasady gry w bakarat są bardzo proste, pomimo, że wcześniej nic o niej nie słyszałem. Podstawowa talia 52 kart, dwójka graczy. Celem gry jest zdobycie takiej wartości punktów, która jest najbardziej zbliżona do "9". Wygrywa gracz, który jest bliżej celu. Coś podobnego do gry w oczko. Ostateczna wartość powstaje z dwóch kart po stronie gracza. W konkretnych okolicznościach dokłada się trzecią kartę - gdy wynik z dwóch kart jest poniżej pewnej wartości ("5" lub mniej w przypadku gracza, "2" lub mniej w przypadku bankiera). W przypadku uzyskania wartości dwucyfrowej, pierwsza cyfra nie jest brana pod uwagę (np. dla zebranych 12 punktów aktualny wynik to 2). Gracz może postawić zakład na zwycięzcę bądź remis w rozdaniu oraz obstawić to jakie kolejne karty pojawią się na stole.

Wartości odpowiadające kartom:

 • od "2" do "9" - tym kartom przypisuje się identyczną wartość, jaką stanowi cyfra na karcie;
 • od "10" do "K" - wartość tych kart jest równa "0";
 • "A" - as w bakaracie przyjmuje wartość "1".

Wyróżnia się etapy, przed którymi gracz może postawić swoje pieniądze:

 1. wpierw krupier wykłada jedną kartę dla gracza;
 2. nastepnie wykłada jedną kartę dla siebie;
 3. potem dostawia drugą dla gracza i jednocześnie dla siebie (ewentualną trzecią kartę krupier dokłada bezpośrednio po dołożeniu drugiej również na tym etapie).

Bakarat to bardzo popularna gra hazardowa. Jej zasady nie są skomplikowane, a jedno rozdanie trwa. ok. 2 minut. Ciekawe urozmaicenie dla osób, które wcześniej nie znały tej gry.

Nasza opinia o BETGAMES w STS

Podsumowując, bardzo ciekawy ruch ze strony STS. Prawdopodobnie niedługo w jego ślady pójdą kolejni przedstawiciele legalnych zakładów bukmacherskich w kraju. Strefa symulowanych gier karcianych przyciągnęła wielu graczy. Czat grupowy pozwala na jednoczesne przeżywanie wzlotów i upadków przy wirtualnym stole, a wysokie kursy na zdarzenia momentami naprawdę mogą gwarantować ciekawe wygrane.

BETGAMES pozwala zatem łączyć przyjemne z pożytecznym. Jak najbardziej jesteśmy za takim urozmaiceniem gry u bukmachera. Wszystkim, którzy spróbują swoich sił w sekcji symulowanych gier karcianych życzymy wysokich wygranych i dobrej zabawy!

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/betgames

Oceń ten tekst