Bonus 100 zł od bukmachera STS na US Open

Ocena 5.00/5 głosów

Na kortach Flushing Meadows w Nowym Jorku wystartował wielkoszlemowy turniej US Open. Obok takiego wydarzenia obojętnie nie mógł przejść legalny bukmacher STS, który poza solidną ofertą zakładów proponuje również atrakcyjny bonus dla aktywnych graczy.

Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Oferta zakładów bukmachera STS na US Open

Od dziś do 12 września po raz 141 odbędzie się wielkoszlemowy turniej US Open na kortach Flushing Meadows. Jest o co grać, gdyż najlepsi tenisiści podzielą pomiędzy siebie nagrody z puli blisko 60 milionów dolarów, a zatem stawka turnieju jest naprawdę gigantyczna.

Znakomita oferta zakładów czeka na Was na stronie legalnego bukmachera STS, który proponuje nie tylko mnóstwo rynków zakładów przedmeczowych, ale również atrakcyjne kursy na żywo wraz z transmisjami w livestreamach.

Mało tego! Klienci bukmachera STS, którzy wykażą się sporą aktywnością w trakcie turnieju otrzymają gwarantowany bonus. Sprawdź regulamin najnowszej promocji od STS i włącz się do gry o darmowe środki!

Gwarantowany bonus 100 zł dla aktywnych graczy od bukmachera STS

Promocja będzie obowiązywała w dniach 30 sierpień - 5 wrzesień, zaś jej zasady są szalenie proste. Wszystko co należy zrobić to zalogować się na swoje konto gracza u bukmachera STS i zapisać się do promocji poprzez kliknięcie buttonu WEŹ UDZIAŁ

Następnie należy obstawiać dowolne kupony SOLO lub AKO, na których znajdzie się przynajmniej 1 selekcja NA ŻYWO dotycząca US Open po kursie min. 1.85. Im większy obrót wykona gracz, tym wyższy bonus pojawi się na jego koncie.

Obrót 50 zł oznacza bonus 10 zł, za obrót 150 zł gracz otrzyma bonus 30 zł, natomiast obstawiając w tym okresie zakłady na min. 500 zł na koncie gracza pojawi się darmowy bonus 100 zł. Każdy bonus wymaga obrotu 3x zanim będzie mógł zostać wypłacony, zaś do obrotu zaliczane będą wyłącznie zwycięskie kupony po kursie 1.91.

Trzy bonusy na start dla nowych klientów bukmachera STS

Nie masz konta gracza u bukmachera STS? Czekają na Ciebie aż trzy promocje powitalne. Wszystko co należy zrobić to zarejestrować nowe konto z wykorzystaniem naszego STS kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ, a automatycznie na koncie pojawią się aż trzy bonusy na start:

  • Bonus 100% od pierwszej wpłaty 1200 zł
  • Cashback bonus STS za pierwszy przegrany kupon 230 zł
  • Freebet bonus bez konieczności wpłaty 29 zł

Więcej informacji o każdym z tych bonusów można odnaleźć na oficjalnej stronie legalnego bukmachera STS.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/bonus-100-zl-od-bukmachera-sts-na-us-open

Oceń ten tekst