El. MŚ 2022 - bukmacher STS zwraca kasę za przegrane kupony!

Ocena 5.00/3 głosy

Przed nami trzy serie gier w eliminacjach do MŚ w Katarze w 2022 roku. Z tej okazji specjalna promocja czeka na Was na stronie legalnego bukmachera STS, który zwraca kasę za przegrane kupony.

Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Kursy na wszystkie mecze el. MŚ 2022 na stronie legalnego bukmachera STS

Kibice piłkarscy nie będą mieli w najbliższych dniach powodów do narzekań. Począwszy bowiem od środy 1 września przez następne 8 dni pasjonować będziemy się eliminacjami do katarskiego Mundialu, zaś od natłoku ciekawych spotkań może zakręcić się w głowie.

Rzecz jasna nas najbardziej interesowały będą trzy pojedynki z udziałem Reprezentacji Polski (kolejno z Albanią, San Marino i Anglią), jednak również na pozostałych stadionach w Europie nie zabraknie emocji, dlatego można się spodziewać, że oferta od legalnych bukmacherów będzie w zbliżającym się tygodniu pękała w szwach.

Nie inaczej dzieje się w przypadku bukmachera STS, który poza atrakcyjnymi kursami na wszystkie mecze el. MŚ 2022 proponuje swoim klientom zwrot stawki za przegrane kupony.

Przegrane kupony = cashback bonus 100 zł od bukmachera STS

Najnowsza promocja od bukmachera STS będzie obowiązywała w dniach 1-8 wrzesień, zaś jej zasady nie należą do przesadnie skomplikowanych. Wszystko co trzeba zrobić, to zalogować się na swoje konto gracza na stronie bukmachera STS i dołączyć do promocji poprzez kliknięcie buttonu WEŹ UDZIAŁ.

Następnie należy obstawiać wielokrotne kupony AKO z min. 2 typami, z których przynajmniej 1 selekcja będzie dotyczyła el. do MŚ 2022, zaś jej kurs nie będzie niższy od 1.50. Jeśli kupon będzie zwycięski, wówczas wygrana pojawi się na koncie gracza kilka chwil po zakończeniu ostatniego meczu na kuponie.

Gdyby jednak graczowi zabrakło szczęścia, wówczas za każdy przegrany kupon spełniający warunki promocji otrzyma on cashback bonus o wartości 15% zainwestowanej stawki. Bonusy się sumują, zaś maksymalna wartość darmowych środków do zgarnięcia to aż 100 zł.

Bonus STS wymaga obrotu 3x, zaś do obrotu zaliczają się wyłącznie zwycięskie kupony SOLO lub AKO z kursem min. 1.91.

Trzy bonusy na start dla nowych klientów bukmachera STS

Bardzo atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych czeka na każdego nowego gracza, który zdecyduje się dołączyć do grona klientów bukmachera STS. Wystarczy, że w trakcie rejestracji wpisze nasz specjalny STS kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a automatycznie do jego konta zostaną dopisane aż trzy bonusy na start:

  • STS bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 zł
  • Cashback bonus za pierwszy przegrany kupon 230 zł
  • Freebet bonus bez konieczności wpłaty 29 zł

Po więcej informacji na temat każdego z tych bonusów należy odwiedzić oficjalną stronę legalnego bukmachera STS.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/el-ms-2022-bukmacher-sts-zwraca-kase-za-przegrane-kupony

Oceń ten tekst