STS zwraca kasę za przegrane kupony na europejskie puchary

Ocena 5.00/3 głosy

Skorzystaj z najnowszej promocji od legalnego bukmachera STS i odbierz zwrot części stawki za każdym razem, kiedy Twój kupon dotyczący kwalifikacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji okaże się przegrany.

Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Grają europejskie puchary - oferta zakładów od bukmachera STS

Przed nami kolejne emocje związane ze zmaganiami w kwalifikacjach europejskich pucharów. W stawce nie zabraknie polskich zespołów, dlatego na brak emocji z pewnością nie będziemy mogli narzekać. We środę Legia zagra w Zagrzebiu z tamtejszym Dinamem w III rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów, zaś dzień później swoje mecze w kwalifikacjach do Ligi Konferencji UEFA zagrają Raków Częstochowa oraz Śląsk Wrocław.

Oczywiście kursy na każde z tych wydarzeń, a także na pozostałe mecze kwalifikacyjne do europejskich pucharów czekają na Was na stronie bukmachera STS, który poza bogatą ofertą zakładów przygotował również specjalny bonus dla swoich klientów. Dołącz do promocji STS i nie obawiaj się wpadki na kuponie, gdyż część stawki błyskawicznie pojawi się z powrotem na Twoim koncie gracza.

Cashback bonus 100 zł od bukmachera STS na europejskie puchary

Regulamin tego bonusu jest bardzo prosty. Wszystko co należy zrobić to zalogować się na swoje konto gracza na stronie bukmachera STS i zapisać się do wzięcia udziału w promocji poprzez kliknięcie odpowiedniego buttonu. Następnie należy grać dowolne kupony SOLO lub AKO, przedmeczowe lub na żywo, na których przynajmniej 1 selekcja dotyczy meczu kwalifikacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Za każdym razem kiedy kupon okaże się nietrafiony bukmacher zwróci graczowi 15% stawki. Wszystkie bonusy się kumulują, zaś łącznie do czwartku włącznie można zgarnąć cashback bonus o wartości aż 100 zł. Bonus STS wymaga obrotu 3x, zaś do obrotu zaliczane są wyłącznie zwycięskie kupony po kursie min. 1.91.

Trzy promocje powitalne czekają na nowych klientów legalnego bukmachera STS

Nie masz konta w STS? Poza promocją na europejskie puchary czeka również na Ciebie atrakcyjny pakiet na start składający się z aż trzech bonusów powitalnych. Wystarczy, że w trakcie rejestracji wpiszesz nasz STS kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a błyskawicznie na Twoim koncie pojawią się:

  • STS bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 zł
  • Zakład bez ryzyka 230 zł
  • Freebet bonus bez konieczności wpłaty 29 zł

Więcej informacji o tym pakiecie na start i pozostałych promocjach dla stałych graczy można odnaleźć na oficjalnej stronie legalnego bukmachera STS.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/sts-zwraca-kase-za-przegrane-kupony-na-europejskie-puchary

Oceń ten tekst