STS godziny otwarcia

Ocena 5.00/1 głos

STS bukmacher

STS zakłady

STS bonusy

STS opinie

STS rejestracja

Oferta na tabletach, samoobsługowe terminale czy darmowe transmisje meczów – to tylko niektóre udogodnienia czekające na Ciebie w punktach stacjonarnych STS. Sprawdź jakie są godziny otwarcia bukmachera STS w 2021 i jaka oferta w nich obowiązuje.

W całej Polsce STS prowadzi ponad 440 punktów stacjonarnych, a ich liczba stale rośnie. Lokale to wciąż popularne miejsce zawierania zakładów bukmacherskich.

Choć niewątpliwie zakłady bukmacherskie online to rozwiązanie dające najwięcej korzyści i komfortu, nadal wielu klientów lubi choć od czasu do czasu odwiedzić punkty stacjonarne STS. Zwłaszcza, że ten największy polski legalny bukmacher wciąż inwestuje w rozwój lokali naziemnych i nie pozwala nudzić się swoim graczom. Skorzystaj z naszego mini poradnika i poznaj najważniejsze informacje dotyczące punktów stacjonarnych legalnego bukmachera STS.

 1. Jakie są godziny otwarcia punktów stacjonarnych STS?
 2. Gdzie sprawdzę dokładne godziny otwarcia punktu STS?
 3. Jak znajdę najbliższy punkt STS?
 4. Jakie są godziny otwarcia lokali STS w niedziele?
 5. Czy lokale STS otwarte są w święta?
 6. Z czego wynikają różnice w godzinach otwarcia STS?
 7. Czy z lokali mogę korzystać podczas pandemii?
 8. Co to są lokale premium STS?
 9. Czy każdy może przyjść do lokalu premium?
 10. Jakie bonusy i promocje obowiązują w lokalach STS?
 11. Jak klienci oceniają lokale STS?
 12. Punkty stacjonarne STS w Polsce:

Jakie są godziny otwarcia punktów stacjonarnych STS?

To pewnie pierwsza kwestia, która przychodzi Ci na myśl. Jako osoba aktywna na co dzień, korzystasz z rozwiązań dających wygodę. Nie chcesz być zależny od miejsca czy czasu, a dzień masz zazwyczaj odpowiednio zaplanowany. Dlatego najbardziej interesują Cię godziny otwarcia lokali naziemnych legalnego bukmachera STS. Czy możesz w ogóle sobie pozwolić na wizytę w takim punkcie?

Od razu uspokajamy – STS dobrze wie, jaki styl życia prowadzą jego klienci i dlatego odpowiednio dostosował godziny otwarcia swoich punktów stacjonarnych. Wiele z nich otwartych jest już od samego rana, zazwyczaj od godz. 9:00 i zamykanych jest dopiero późnym wieczorem (nawet o 23:45). Możesz zatem udać się do lokalu naziemnego STS w dogodnym momencie, np. przed pracą, w trakcie przerwy lub podczas powrotu do domu.

Gdzie sprawdzę dokładne godziny otwarcia punktu STS?

Wiele lokali naziemnych STS ma podobne godziny otwarcia, jednak mogą się one nieznacznie różnić. Dlatego zawsze warto sprawdzić godziny otwarcia wybranego punktu stacjonarnego STS. Dzięki temu nie przyjdziesz zbyt wcześnie czy już po zamknięciu lokalu. Godziny otwarcia lokali STS sprawdzisz w prosty sposób na stronie internetowej bukmachera lub w mobilnej aplikacji bukmacherskiej STS.

Wystarczy, że znajdziesz kategorię Lokale STS. Po kliknięciu zobaczysz m.in. listę wszystkich punktów stacjonarnych, a po kliknięciu na jeden z nich dokładne godziny otwarcia każdego dnia.

Jak znajdę najbliższy punkt STS?

Oprócz uzyskania informacji, jakie są godziny otwarcia konkretnego lokalu naziemnego STS, interesuje Cię pewnie też ich lokalizacja. A przede wszystkim to, gdzie znajduje się najbliższy punkt STS. Sprawdzisz to w prosty sposób na tej samej stronie bukmachera na kilka różnych sposobów:

 • w polu Szukaj Najbliższego Lokalu STS wpisujesz swoje dane adresowe lub miejsca, w którego pobliżu chcesz znaleźć lokal i klikasz pokaż. W ten sposób bukmacher wyświetli Ci listę najbliższych lokali.
 • W polu Pokaż Lokale w Wybranej Lokalizacji podajesz ogólne dane miejsca, w którym chciałbyś udać się do punktu stacjonarnego STS, np. nazwę miasta lub dzielnicy. W tej opcji bukmacher pokaże Ci kilka najbliższych lokali znajdujących się w obrębie wpisanej lokalizacji.
 • Po wejściu na stronę Lokale STS zostaniesz poproszony o zezwolenie na udostępnienie swojej lokalizacji. Jeśli wyrazisz taką zgodę, bukmacher za każdym razem będzie pokazywał Ci najbliższe lokale. Nie martw się, STS nie wykorzystuje Twoich danych w żaden inny sposób. Zgodę zawsze możesz cofnąć w opcjach przeglądarki.

  Z tej samej opcji możesz skorzystać używając aplikacji bukmacherskiej STS. W smartfonie włączasz opcję lokalizacji, a w apce pozawalasz na jej wykorzystywanie. W ten sposób również nie przegapisz żadnego najbliższego lokalu STS i oczywiście sprawdzisz również jego godziny otwarcia.
 • Możesz również sam przeglądać mapkę dostępną na stronie i wyszukać najbliższe punkty stacjonarne STS.

Mapa placówek stacjonarnych STS

Jakie są godziny otwarcia lokali STS w niedziele?

Większość punktów stacjonarnych legalnego bukmachera STS otwartych jest również w niedziele, także te niehandlowe. Zazwyczaj działają one w tych samych godzinach, które obowiązują przez dni robocze. Zdarza się jednak, że lokal STS może być otwarty np. godzinę krócej lub po prostu później. Dlatego zawsze sprawdzaj godzinę otwarcia punktu STS przed wyjściem, aby podróż nie okazała się jedynie spacerem.

Czy lokale STS otwarte są w święta?

W czasie świąt i dni ustawowo wolnych od pracy lokale STS mogą być całkowicie zamknięte lub mogą mieć ograniczone godziny otwarcia. Co istotne, w każdym z punktów STS może to wyglądać inaczej.

W czasie Świąt Bożego Narodzenia (24 grudnia 2024) wiele lokali stacjonarnych STS ma skrócone godziny otwarcia, np. jedynie do wczesnego popołudnia. W dzień Bożego Narodzenia (25 grudnia) wszystkie punkty STS są już bezwzględnie zamknięte. Z kolei drugiego dnia świąt, 26 grudnia, wiele punktów jest ponownie otwieranych.

Zmienione godziny otwarcia lokali STS lub całkowite zamknięcie obowiązuje również w czasie świąt wielkanocnych. W Wielki Piątek i Wielką Sobotę zazwyczaj większość punktów STS otwartych jest krócej. Z to w Niedziele Wielkanocną wszystkie są zamknięte. W Wielkanocny Poniedziałek ponownie można korzystać z wielu lokali STS, ale w ograniczonym czasie.

Podobnie sytuacja z godzinami otwarcia lokali STS wygląda w przypadku pozostałych świąt kościelnych oraz państwowych, jak 1 listopada 2024, 11 listopada 2024 czy 1 maja 2024. W tych dniach zawsze warto wcześniej upewnić się, czy punkt stacjonarny STS jest otwarty, a jeśli tak, to jak długo. Bukmacher najczęściej informuje o tym na swojej stronie, a także w mediach społecznościowych.

Z czego wynikają różnice w godzinach otwarcia STS?

Legalny bukmacher STS prowadzi swoją naziemną działalność w różnych miejscach. Są to duże budynki z punktami usługowymi lub też samodzielne lokale. Godziny otwarcia mogą być więc narzucone z góry przez właściciela obiektu czy też franczyzobiorcę zarządzającego punktem.

Czasem ograniczenia wynikają również z przepisów obowiązujących w danym mieście czy dzielnicy. STS dba oczywiście o to, by lokale STS były otwarte możliwie długo, dlatego nie powinieneś mieć problemu ze skorzystaniem z punktu STS w dogodnym czasie.

Czy z lokali mogę korzystać podczas pandemii?

Koronawirus mocno wpłynął na gospodarkę, w tym również na sektor zakładów bukmacherskich. Jednak większość lokali STS działa nawet w czasie pandemii. Po pierwszym lock-downie i ponownym otwarciu wprowadzono m.in. odpowiednie procedury bezpieczeństwa – zamontowano specjalne osłony na ladach zabezpieczające pracowników oraz klientów.

Ponadto wszystkie punkty STS wyposażone są w środki dezynfekujące, a pracownicy w środki ochrony osobistej, jak maseczki czy przyłbice. STS dba o to, by klienci lokali i obsługa czuli się w nich bezpiecznie.

Oczywiście, lokale STS mogą mieć zmienione godziny otwarcia i mogą być zamykane w czasie różnych obostrzeń.

Co to są lokale premium STS?

STS, jako lider branży bukmacherskiej w Polsce, prowadzi również lokale premium. Są to placówki o podwyższony standardzie z bogatym wyposażeniem i wieloma udogodnieniami. Wśród nich są np.: specjalne tablety umożliwiające sprawdzanie oferty zakładów bukmacherskich STS, zawieranie zakładów przez samoobsługowe terminale czy możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych (podobnie, jak w usłudze online bukmachera, czyli STS TV) czy obstawiania sportów wirtualnych oraz sportów wirtualnych plus. Wiele lokali premium STS posiada również klimatyzację.

Lokal premium STS

Lokale premium oznaczone są na liście punktów STS specjalną ikoną, którą znajdziesz w legendzie mapki.

Czy każdy może przyjść do lokalu premium?

Słysząc lokal premium STS, wiele osób mogłoby się zastanawiać, czy do takiego punktu może wejść każdy gracz. Oczywiście, że tak! Lokale premium STS są otwarte dla wszystkich klientów powyżej 18 roku życia. Bukmacher stara się podnosić standard swoich punktów i tym samym zapewniać komfort graczom. Już nie musisz obawiać się upału czy kolejki do kasy – w klimatyzowanym lokalu premium STS skorzystasz z wygodnego i nowoczesnego terminala oraz obejrzysz mecz wspólnie z innymi graczami.

Wiele lokali premium STS ma wydłużone godziny otwarcia, nawet do 23:45!

Jakie bonusy i promocje obowiązują w lokalach STS?

Najwięcej korzyści i najwyższe bonusy zawsze zgarniają gracze rejestrujący się w STS i korzystający z zakładów bukmacherskich online. Niemniej cześć z tych promocji dostępna jest również lub tylko w lokalach STS.

Większość bonusów oferowanych w punktach stacjonarnych wymaga posiadania karty STS, na której gromadzisz punkty czy bonusowe środki. Kartę STS otrzymasz bezpłatnie w każdym lokalu.

Jedną z bonusów dostępnych w lokalach STS jest bonus Nawet 150 zł co miesiąc w STS. Jeśli regularnie odwiedzasz punkty STS i obstawiasz zakłady bukmacherskie, to masz szansę na wysoką dodatkową wygraną. Po 10, 20 i 25 wizycie w lokalu STS otrzymujesz zwrot aż 10% stawek przegranych kuponów. W ten sposób możesz zgarnąć aż 150 zł każdego miesiąca.

Na klientów punktów stacjonarnych STS czeka również bonus Wirtualne Tygodnie. Od poniedziałku do niedzieli obstawiasz kupony wyłącznie na Sporty Wirtualne o kursie min. 2.00. Jeśli suma stawek Twoich zakładów wyniesie min. 300 zł, bukmacher zwróci Ci bonus w wysokości 25 zł.

Z kolei bonus Bezpieczne 50 zł gwarantuje zwrot aż 50% postawionej stawki. Wystarczy, że w określonym terminie obstawisz wybrane promocyjne zdarzenia w lokalu STS. Możesz otrzymać nawet 50 zł bonusu.

Bonus Ekstra 40 zł Live to, jak sama nazwa wskazuje, propozycja dla graczy obstawiających zakłady na żywo. Jeśli w czasie trwania promocji obstawisz kupony live w lokalu STS o określonym kursie minimalnym za co najmniej 150 zł, możesz odebrać 20 zł bonusu. A przy sumie stawek minimum 250 zł zgarniesz 40 zł!

Placówka STS w Warszawie

W lokalu STS możesz zrealizować również swój Zakład Bezpieczny. To specjalny kupon, dzięki któremu nawet w przypadku jednego błędnie wytypowanego spotkania otrzymasz wygraną. Pamiętaj jedynie, by poinformować pracownika punktu STS o chęci skorzystania z Zakładu Bezpiecznego przed jego zawarciem.

Dostępność bonusów w lokalach STS jest ograniczona czasowo. Niektóre są wznawiane regularnie, a inne są jednorazowe. Zawsze sprawdź, jakie są aktualne promocje w punktach stacjonarnych STS.

Jak klienci oceniają lokale STS?

Wiesz już, jakie są godziny otwarcia lokali STS i jaką ofertę możesz w nich znaleźć. Poznaj również opinie graczy odwiedzających punkty stacjonarne STS:

 • w badaniach przeprowadzonych na zlecenie bukmachera w 2018 roku aż 97% klientów lokali STS wysoko i bardzo wysoko oceniło poziom obsługi klienta
 • 93% graczy równie dobrze oceniło standard i wyposażenie placówek STS
 • lokale STS generują ok. 20% obrotów bukmachera. Pozostałe 80% to oczywiście kanały online – strona internetowa, jej wersja mobilna oraz aplikacje bukmacherskie STS na systemy iOS oraz Android.

Punkty stacjonarne STS w Polsce:

Poniżej przedstawiamy pełną lista punktów stacjonarnych bukmachera STS

Andrychów ul. Krakowska 61
Augustów ul. Rynek Zygmunta Augusta 20
Bartoszyce ul. Cicha 1
Będzin ul. 11 Listopada 12C
Biała Podlaska ul.ja Tysiąclecia 28A/1
Białystok ul. Białówny 5/1
Białystok ul. Witosa 25/31
Białystok ul. Warszawska 72 lok.011
Białystok ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2 Lok. 42 - 43
Białystok ul. Wiatrakowa 4/1
Białystok ul. Sienkiewicza 81/3 Lok. 119
Białystok ul. Wiejska 67
Białystok ul. Słoneczna 1
Bielsk Podlaski ul. Mickiewicza 58/4
Bielsko-Biała ul. Cieszyńska 128
Bielsko-Biała ul. Gazownicza 1
Bielsko-Biała ul. Partyzantów 44 bud. 5c
Bielsko-Biała ul. Ks. Stanisława Stojałowskiego 50/1
Bieruń ul. Rynek 19
Biłgoraj ul. Lubelska 9
Bochnia ul. Rynek 17
Bolesławiec ul. Adama Asnyka 22a
Brzesko ul. Głowackiego 16
Brzeszcze ul. Dworcowa 12
Brzeziny ul. Konstytucji 3 Maja 4
Brzozów ul. Kopernika 2A Paw. 9-10
Busko-Zdrój ul. Os. Leszka Czarnego 1/4B
Bydgoszcz ul. Marii Curie Skłodowskiej 27 paw. 3
Bydgoszcz ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 38
Bydgoszcz ul. Leszczyńskiego 2
Bydgoszcz ul. Śniadeckich 28
Bytom ul. Krakowska 1
Chełm ul. Armii Krajowej 9/22
Chełm ul. Lubelska 30
Chojnice ul. Młyńska 5/Szewska 1
Chorzów ul. Wolności 58/2
Chorzów ul. 3 Maja 19/4
Chrzanów ul. Sikorskiego 1c
Ciechanów ul. Warszawska 50
Cieszyn ul. Mennicza 2
Czechowice-Dziedzice ul. Kolejowa 5
Czeladź ul. Rynek 20
Czerwionka-Leszczyny ul. Mieszka I nr 2
Częstochowa ul. Wolności 39
Częstochowa ul. 11 Listopada 1/3
Częstochowa ul. Dekabrystów 25a paw.14B
Częstochowa ul. Najświętszej Maryi Panny 4
Dąbrowa Górnicza ul. Gustawa Morcinka 1/1
Dąbrowa Tarnowska ul. Kościuszki 1-3/Daszyńskiego 1
Dębica ul. Rzeszowska 66 lok. 29
Dębica ul. Rynek nr 21
Dzierżoniów ul. Wrocławska 29/3
Elbląg ul. Hetmańska 5/10
Elbląg ul. Gwiezdna 22 lok. 11b
Ełk ul. Kilińskiego 3 lok. Nr 6
Ełk ul. Armii Krajowej 14
Garwolin ul. Kościuszki 14
Gdańsk ul. Jana Pawła II 4A/3
Gdańsk ul. Gen. Bora-Komorowskiego 44
Gdańsk ul. Dmowskiego 10E/1
Gdańsk ul. Gospody 2F
Gdańsk ul. Wawelska 2a
Gdańsk ul. Marcina Dragana 16H
Gdańsk ul. Żylewicza 2
Gdańsk ul. Długie Ogrody 23
Gdańsk ul. Portowców 33c
Gdańsk ul. Gnilna 22/24; Rajska 12B
Gdynia ul. Wielkokacka 6
Gdynia ul. Abrahama 24
Gdynia ul. Chwaszczyńska 21
Gdynia ul. Nowowiczlińska 13
Gdynia ul. Legionów 107C/1U parter
Gdynia ul. Kartuska 10 parter
Giżycko ul. Kętrzyńskiego 4/2
Gliwice ul. Strzody 6
Gliwice ul. Centaura 15
Gliwice ul. Rybnicka 146/3
Gliwice ul. Zwycięstwa 63 lok. nr II
Głogów ul. Jedności Robotniczej 16J
Gniezno ul. Chrobrego 27
Gniezno ul. Os. Władysława Łokietka 25 i
Gorlice ul. Piekarska 4
Gorzów Wielkopolski ul. Generała Władysława Sikorskiego 32/10
Gorzów Wielkopolski ul. Jana Pawła II 18g
Gorzów Wielkopolski ul. Pocztowa nr 2-4/1
Gorzyce ul. Pl. Mieszczańskiego 7
Gostynin ul. Jana Pawła II 7
Grajewo ul. Os. Centrum 26 lok. 1
Grodzisk Mazowiecki ul. Pl. Króla Zygmunta Starego 17
Grodzisk Wlkp. ul. Garbary 2
Grójec ul. Lewiczyńska 6
Grudziądz ul. Toruńska 29
Hajnówka ul. 3 maja 39
Hrubieszów ul. Targowa 11
Janów Lubelski ul. Piłsudskiego 31A
Jarocin ul. Wrocławska 58B
Jarosław ul. Plac Adama Mickiewicza 9
Jarosław ul. Sienkiewicza 1
Jasło ul. Rynek 14
Jastrzębie Zdrój ul. Piłsudskiego 25
Jastrzębie-Zdrój ul. Harcerska 2A
Jędrzejów ul. Kielecka 13
Józefów ul. Sikorskiego 87
Kalisz ul. Św. Stanisława 11
Kalwaria Zebrzydowska ul. Rynek 23
Katowice ul. Tysiąclecia 31
Katowice ul. Panewnicka 36
Katowice ul. Plac Marii i Lecha Kaczyńskich 2 lokal nr 17 (1_1.4/33)
Katowice ul. Szewska 11
Katowice ul. Rynek 7
Kędzierzyn-Koźle ul. Karola Miarki 1 lok. 5 - parter
Kętrzyn ul. Szkolna 8
Kielce ul. Kościuszki 52 lok. 017
Kielce ul. Seminaryjska 20
Kielce ul. Jagiellońska 11
Kielce ul. Warszawska 150
Kielce ul. Piotrkowska 37 lok. D
Kielce ul. Ignacego Paderewskiego 9
Kielce ul. Króla Kazimierza Wielkiego 18
Kluczbork ul. Grunwaldzka 8
Kłodzko ul. Armii Krajowej 19
Knurów ul. Kazimierza Wielkiego 20/II
Kolbuszowa ul. Jana Bytnara 29
Kołobrzeg ul. Narutowicza 3/8
Konin ul. Chopina 17b
Konstancin-Jeziorna ul. Warszawska 31 lok.6b
Końskie ul. Piłsudskiego 62
Koszalin ul. 1 Maja 18/6
Koszalin ul. Kołłątaja 1B/E
Kościan ul. Kruszewskiego 6c
Kozienice ul. Radomska 18
Kraków ul. Miodowa 43
Kraków ul. Os. Centrum C1
Kraków ul. Królewska 14
Kraków ul. Bieńczycki Plac Targowy paw. 22A
Kraków ul. Wlotowa 5D
Kraków ul. Os. 2 Pułku Lotniczego Paw. 1 Segm. AB
Kraków ul. Bronowicka 19
Kraków ul. Grota Roweckiego 9 lok.3
Kraków ul. Dworcowa 6A
Kraków ul. Bohaterów Września 1A
Kraków ul. Mogilska 18 lokal użytkowy nr 1
Kraków ul. Balicka 18A
Kraków ul. Nowosądecka 80 (parter)
Kraków ul. Imbramowska 15 lok. LU 1
Kraków ul. Beskidzka 30
Kraków ul. Zakopiańska 115A
Kraków ul. Heleny 4A
Kraków ul. Os. Oświecenia 21
Kraków ul. Długa 78 nr LU2
Kraków ul. Rusznikarska 14
Kraków ul. Kilińskiego 2/1
Krosno ul. Piłsudskiego 39
Krosno ul. Powstańców Warszawskich 2
Krosno ul. Kisielewskiego 4/6A
Krotoszyn ul. 56. Pułku Piechoty Wielkopolskiej 1
Krzeszowice ul. Daszyńskiego 9/1 lok. 2
Kwidzyn ul. Tęczowa 2
Legionowo ul. Piłsudskiego 31/137
Legnica ul. Rynek 36/1d
Leszno ul. Bracka 9
Leżajsk ul. Rzeszowska 17
Lębork ul. Staromiejska 24
Libiąż ul. 1-Go Maja 13
Lubartów ul. Gen. Józefa Bema 10
Lubin ul. Niepodległości 18
Lublin ul. Okopowa 9
Lublin ul. Targowa 1
Lublin ul. 1 Maja 49/3
Lublin ul. Zana 27/XVI
Lublin ul. Braci Wieniawskich 5
Lublin ul. H. Łopacińskiego 5/1
Lublin ul. Jutrzenki 16 Lok. 154
Lublin ul. Łabędzia 21 lok. II
Łańcut ul. Piłsudskiego 54
Łęczna ul. Jana Pawła II 76
Łomianki ul. Warszawska 85 Lok. D
Łomża ul.ja Legionów 67
Łomża ul. Stary Rynek 12
Łowicz ul. Stanisławskiego 2
Łódź ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 5
Łódź ul. Ks. Zdzisława Wujaka 7
Łódź ul. Zgierska 18 m 23
Łódź ul. Rentowna 3/5
Łódź ul. Tatrzańska 116 pawilon nr 1
Łódź ul. Gdańska 90 lok.LU 0-2
Łódź ul. Rojna 37, blok 347
Łódź ul. Armii Krajowej 42A
Łódź ul. Rzgowska 55
Łódź ul. Zakładowa 62 lok. 47/48
Łódź ul. Łagiewnicka 90
Łuków ul. Ojców Pijarów 5
Malbork ul. Sienkiewicza 61 - parter
Mielec ul. Kościuszki 2
Mielec ul. Niepodległości 1
Mielec ul. Pisarka 3A/1
Mielec ul. Szafera 6
Międzyrzec Podlaski ul. Lubelska 25B
Mińsk Mazowiecki ul. Warszawska 106A
Mława ul. Chrobrego 2/19
Mysłowice ul. Mikołowska 18
Myszków ul. Kościuszki 22
Myślenice ul. Płk. Jana Kilińskiego 1
Niepołomice ul. 3-Go Maja 1
Nisko ul. Wolności 19
Nowy Dwór Mazowiecki ul. Legionów 17
Nowy Sącz ul. Długosza 40/1
Nowy Sącz ul. Dunajewskiego 8
Nowy Targ ul. Szaflarska 20
Nysa ul. Celna 23/2
Olecko ul. 11 Listopada 1 lok.1
Oleśnica ul. Rzemieślnicza 10 - wejście od frontu budynku
Olkusz ul. Żuradzka 1
Olsztyn ul. Partyzantów 69
Olsztyn ul. Janowicza 3Ł
Olsztyn ul. Grunwaldzka 2 lok. 27
Olsztyn ul. Józefa Piłsudskiego 58C
Olsztyn ul. Wrocławska 2a/1
Oława ul. Rynek 7/7
Opoczno ul. Partyzantów 29A
Opole ul. Krakowska 53
Opole ul. Sosnkowskiego 4A Lok. Nr 11
Ostrołęka ul. Gen. Ignacego Prądzyńskiego 4 lok. 28
Ostrowiec Świętokrzyski ul. Osiedle Słoneczne 41E
Ostrowiec Świętokrzyski ul. 11-Listopada 3H
Ostrów Wielkopolski ul. Wolności 1
Oświęcim ul. Powstańców Śląskich 25
Otwock ul. Andriollego 40
Pabianice ul. Pułaskiego 2 róg Zamkowej 29A
Piaseczno ul. Puławska 22
Piastów ul. Warszawska 43 lok.D3
Piekary Śląskie ul. Prymasa Wyszyńskiego 8
Piła ul. Plac Zwycięstwa 19
Pionki ul. Żeromskiego 1A
Piotrków Trybunalski ul. 9-Go Maja 8a
Piotrków Trybunalski ul. Słowackiego 46
Plewiska ul. Miętowa 7/8
Płock ul. Kwiatka 39/6
Płock ul. Czwartaków 16
Płońsk ul. Warszawska 10
Police ul. Piłsudskiego 2F
Poznań ul. Murawa 37B
Poznań ul. Bułgarska 17
Poznań ul. Galileusza 8 lok. 3
Poznań ul. Os. Batorego 79D/U1
Poznań ul. Bukowska 102
Poznań ul. Chartowo 27
Poznań ul. Starołęcka 44B
Poznań ul. Święty Marcin 40
Poznań ul. Os. Piastowskie 17
Poznań ul. Dąbrowskiego 35/37 lok. 2
Proszowice ul. 3-Go Maja 59
Pruszcz Gdański ul. Wita Stwosza 12
Pruszków ul. Wojska Polskiego 16A paw. 14
Przemyśl ul. Sportowa 10
Przemyśl ul. 3-go Maja 1/Plac Konstytucji 7
Przemyśl ul. Juliusza Słowackiego 1
Przeworsk ul. Ignacego Krasickiego 8
Pszczyna ul. Kopernika 26
Puławy ul. Wojska Polskiego 7A/4
Racibórz ul. Opawska 29
Radlin ul. Korfantego 4
Radom ul. Witolda 6/8
Radom ul. Chrobrego 42 paw. 7
Radom ul. Traugutta 43
Radom ul. Wyścigowa 3c
Radom ul. Okulickiego 58/70 paw. 4 segment B
Radomsko ul. Piastowska 18A
Radzyń Podlaski ul. Warszawska 39/2
Raszyn ul. Krakowska 71
Ropczyce ul. Kościuszki 8
Rumia ul. Starowiejska nr 2A paw. 16
Rybnik ul. Patriotów 18c/1
Rybnik ul. Raciborska 23
Rydułtowy ul. Ofiar Terroru 59A parter
Rzeszów ul. Sobieskiego 2D/1
Rzeszów ul. Tadeusza Rejtana 49/10
Rzeszów ul. Solarza 18/4
Rzeszów ul. Dąbrowskiego 25
Sanok ul. Jagiellońska 66
Siedlce ul. Floriańska 20/1
Siedlce ul. Armii Krajowej 13
Siedlce ul. Rynkowa 12a
Sieradz ul. Jana Pawła II 52 lok. 5
Skarżysko-Kamienna ul. Sokola 10 Paw.13
Skawina ul. Rynek 4
Słupca ul. Poznańska 12
Słupsk ul. Kilińskiego 2-3
Sochaczew ul. 600 Lecia 38/3
Sokołów Podlaski ul. Wolności 35/5 lok. 4
Sopot ul. Boh. Monte Cassino 10
Sosnowiec ul. Bartosza Głowackiego 10/14
Sosnowiec ul. Braci Mieroszewskich A11-2
Stalowa Wola ul. Wojska Polskiego 3B
Stalowa Wola ul. Okulickiego 31
Stalowa Wola ul. Jana Pawła II 13/214
Starachowice ul. Pl. Rynek 9
Stargard ul. Piłsudskiego 105
Staszów ul. Rynek 11
Sucha Beskidzka ul. Piłsudskiego 7
Suwałki ul. Chłodna 14
Suwałki ul. Pułaskiego 30I
Swarzędz ul. Rynek 24
Swarzędz ul. Graniczna 55
Szczecin ul. Pl. Rodła 1-2
Szczecin ul. Krzywoustego 49
Szczecin ul. Ks. Bogusława X 15
Szczecin ul. Łucznicza 72C
Szczecin ul. Jarosława Iwaszkiewicza 82
Szczecin ul. Szafera 192E
Szczecin ul. Kadłubka 39
Szczecin ul. Niepodległości 1 lok. 2
Szczecinek ul. Kardynała St. Wyszyńskiego 47-49C
Szczytno ul. Odrodzenia 16/1
Środa Wielkopolska ul. Pl. Armii Poznań 6
Świdnica ul. Rynek 7 nr 2
Świdnik ul. Niepodległości 24
Świebodzin ul. 1-go Maja 10/1A
Świętochłowice ul. Bytomska 7a
Świnoujście ul. Boh. Września 77
Tarnobrzeg ul. Zwierzyniecka 16G
Tarnowskie Góry ul. Piłsudskiego 9
Tarnów ul. Bitwy o Wał Pomorski 2E
Tarnów ul. Kaczkowskiego 4
Tarnów ul. Wałowa 34/6A
Tczew ul. Gdańska 8a
Tczew ul. Armii Krajowej 35
Tomaszów Lubelski ul. Lwowska 48 lok. nr 5
Tomaszów Mazowiecki ul. Piłsudskiego 28
Toruń ul. Św. Katarzyny 9/11
Turek ul. Plac Sienkiewicza 17
Tychy ul. Grota Roweckiego 52/42
Tychy ul. Niepodległości 87
Wadowice ul. Mydlarska 6A
Wałbrzych ul. Broniewskiego 65B
Warka ul. Warszawska 17
Warszawa ul. Wałbrzyska 11, Paw. 138
Warszawa ul. Wspólna 69 lok. U3
Warszawa ul. Broniewskiego 28
Warszawa ul. Bora-Komorowskiego 22/103
Warszawa ul. Wojciechowskiego 39 paw. 12
Warszawa ul. Czumy 6A Paw.4
Warszawa ul. Wolska 50A Paw. 3C
Warszawa ul. Conrada 13
Warszawa ul. Komisji Edukacji Narodowej 97 lok.UH 16
Warszawa ul. Francuska 49 Kl.A
Warszawa ul. Kondratowicza 25
Warszawa ul. Powstańców Śl. 106 C lok. 18
Warszawa ul. Światowida 49A Paw.17
Warszawa ul. Grójecka 62a
Warszawa ul. Zakole paw. 4
Warszawa ul. Grochowska 127
Warszawa ul. Puławska 73/75
Warszawa ul. Gen. Antoniego Chruściela "Montera" 11
Warszawa ul. Jana Olbrachta 4 lokal 3
Warszawa ul. Solidarności 66
Warszawa ul. Barkocińska 6
Warszawa ul. Wólczyńska 3 lok.2
Warszawa ul. Targowa 37
Warszawa ul. Św. Bonifacego 92 lok.4
Warszawa ul. Wilanowska 361 lok.8
Warszawa ul. Lotników 1 paw.203
Warszawa ul. Kleszczowa 2A
Warszawa ul. Jerozolimskie 54/Dworzec PKP lok.S02
Warszawa ul. Fabryczna 2B lok. 3
Warszawa ul. Sobieskiego 37 lok. nr 2
Warszawa ul. Wołoska róg Odyńca paw. nr 8 - Bazarek/Targowisko
Warszawa ul. Solidarności 82a
Warszawa ul. Sabały 26
Wejherowo ul. Mikołaja Kopernika 21/3
Węgrów ul. Rynek Mariacki 22
Wieliczka ul. Rynek Górny 13
Włocławek ul. Kilińskiego 7
Włoszczowa ul. Przedborska 1
Wołomin ul. Kościelna 19
Wólka Kosowska ul. Nadrzeczna 5F
Wrocław ul. Szybowcowa Paw. Nr 5a
Wrocław ul. Jedności Narodowej 42/44 Lok.1A
Wrocław ul. Szwedzka 1-19 lok. 13B
Wrocław ul. Szczytnicka 54
Wrocław ul. Piłsudskiego 110/1u
Wrocław ul. Marcina Kromera 23c
Wrocław ul. Krynicka 1 paw. nr 6A
Wrocław ul. Grabiszyńska 9
Wrocław ul. Szewska 8
Września ul. Dzieci Wrzesińskich 9
Wyszków ul. Pułtuska 4
Zabrze ul. 3 maja 40
Zabrze ul. Wolności 273 powierzchnia handlowa nr 8
Zakopane ul. Krupówki 56
Zambrów ul. Kościuszki 7
Zamość ul. Gminna 43
Zamość ul. Piłsudskiego 29
Zawiercie ul. 3 Maja 31
Ząbki ul. Ks. Skorupki 18
Zduńska Wola ul. Dąbrowskiego 12B
Zgierz ul. 3-Go Maja 5A
Zgorzelec ul. Warszawska 1
Zielonka ul. Wyszyńskiego 7M
Żory ul. Jana Pawła II 21
Żyrardów ul. Okrzei 21/23 lok. 6

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/godziny-otwarcia

Oceń ten tekst