STS Zakład Bezpieczny

Zakład Bezpieczny w STS to świetna oferta dla graczy, którzy lubią większe ryzyko i grę o wysokie stawki. Dzięki niemu można wypłacić wygraną nawet w przypadku nietrafienia jednego z zakładów na kuponie.

Ocena 3,48/5 | 361 głosów
sts zakłady bukmacherskie
zakład bez ryzyka w STS | obstawiaj bezpiecznie w STS

Legalny bukmacher STS przygotowuje wiele promocji o bonusów dla różnych typów graczy. Obojętnie czy lubisz piłkę nożną, esport, gry karciane, kupony SOLO czy AKO – z pewnością znajdziesz coś dla siebie. STS dba również o graczy, którzy lubią obstawiać za wyższe stawki i oczekują sporych wygranych.

Zakład Bezpieczny pozwala im uzyskać wygraną nawet wtedy, gdy jedno zdarzenie na kuponie AKO okaże się błędnie wytypowane.

Zakład Bezpieczny w STS – jak zagrać?

Warunki Zakładu Bezpiecznego w STS są proste. Przygotowujesz kupon AKO, którego kurs ogólny wynosi minimum 175, przy czym maksymalny kurs pojedynczego zdarzenia to 2.00. Obstawiasz go za maksimum 250 zł. Następnie klikasz przycisk ZAKŁAD BEZPIECZNY znajdujący się na wirtualnym kuponie w serwisie lub aplikacji bukmacherskiej STS i już korzystasz z tej promocji. Jeśli chcesz zawrzeć Zakład Bezpieczny w punkcie stacjonarnym bukmachera od STS, to musisz poinformować o tym zamiarze pracownika lokalu STS.

Od tego momentu nie musisz przejmować się, że jeden zakład popsuje Ci cały kupon. W przypadku błędnego wytypowania jednego zdarzenia na Zakładzie Bezpiecznym również otrzymasz wygraną. Będzie ona naliczona w następujący sposób:

10 x stawka x 0,88 (czyli przelicznik standardowego 12% podatku od stawki).

Oczywiście, jeśli wszystkie zdarzenia zawarte na Twoim Zakładzie Bezpiecznym wytypujesz poprawnie, to otrzymujesz maksymalną wygraną. Zakład Bezpieczny możesz obstawić tylko na zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Pamiętaj, że tzw. wygrana bezpieczna w przypadku jednego błędnego typu na Zakładzie Bezpiecznym będzie wypłacona wtedy, gdy kurs ogólny kuponu w momencie jego rozliczenia nie będzie mniejszy, niż 175. Natomiast zdarzenie, które zostanie rozliczone po kursie 1.00, automatycznie spowoduje spadek kursu ogólnego kuponu.

Zakład Bezpieczny w STS – krok po kroku

  1. Wchodzisz na stronę internetową STS lub logujesz się do aplikacji mobilnej.
  2. Dodajesz wybrane zdarzenia z oferty przedmeczowej STS do kuponu.
  3. Minimalny kurs ogólny kuponu musi wynieść minimum 175, a maksymalny kurs jednego zdarzenia to 2.00.
  4. Obstawiasz kupon za dowolną stawkę, jednak nie większą, niż 250 zł.
  5. Jeśli poprawnie wytypowałeś wszystkie zdarzenia, to zgarniasz całą przewidywaną wygraną! Jeżeli natomiast jedno zdarzenie na Zakładzie Bezpiecznym okazało się nietrafione, to uzyskujesz część wygranej według przelicznika 10 x stawka x 0.88.

Zakład Bezpieczny w STS – czy to dla mnie?

Jeśli lubisz obstawiać kupony zawierające wiele zdarzeń o dosyć wysokich kursach, to z pewnością powinieneś skorzystać z Zakładu Bezpiecznego dostępnego w ofercie legalnego bukmachera STS. Nic na tym nie tracisz, gdyż w przypadku poprawnego wytypowania wszystkich zdarzeń otrzymujesz całość wygranej bez żadnych dodatkowych warunków. A jeśli trafi Ci się jeden błąd, to zamiast denerwować się, że jeden mecz Ci nie wszedł, odbierasz znaczną część wygranej.

Zakład Bezpieczny w STS to świetne rozwiązanie dla graczy obstawiających zakłady AKO.

STS

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.