Wraca Ekstraklasa - bonus 200 zł od bukmachera STS

Ocena 5.00/3 głosy

Już dziś wieczorem chwila, na którą wszyscy długo czekaliśmy. Swoje rozgrywki wznowi polska PKO Ekstraklasa, zaś z tej okazji specjalna promocja czeka na wszystkich nowych klientów legalnego bukmachera STS.

Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Oferta zakładów STS na polską PKO Ekstraklasę

Przez długie tygodnie kibice w Polsce tęsknili za meczami polskiej PKO Ekstraklasy. Na szczęście już dziś wieczorem ich męki dobiegną końca, zaś piłkarze wreszcie wrócą na krajowe boiska. Zaczynamy już dziś o 18:00 starciem wagi ciężkiej, czyli pojedynkiem Termaliki Bruk-Bet Nieciecza ze Stalą Mielec.

Oczywiście pełna oferta zakładów nie tylko na ten mecz, ale i na wszystkie spotkania PKO Ekstraklasy przez cały sezon czeka na Was na stronie legalnego bukmachera STS, jednak to nie wszystkie niespodzianki, jakie dla swoich klientów przygotował ten serwis. Odwiedź stronę bukmachera i poznaj warunki najnowszej promocji STS.

Bonus 50% od depozytu aż do 200 zł od STS

Regulamin tej promocji nie należy do zbyt zagmatwanych. Wszystko co należy zrobić to zalogować się na swoje konto gracza w STS i zapisać się do udziału w promocji poprzez kliknięcie buttonu WEŹ UDZIAŁ, a następnie w dniach 23-25 lipiec wpłacić na swoje konto gracza depozyt min. 50 zł.

Następnie za co najmniej 30 zł należy postawić dowolny zakład, na którym przynajmniej jedna selekcja będzie dotyczyła wybranego meczu PKO Ekstraklasy rozgrywanego w tym terminie. Do promocji kwalifikują się kupony SOLO oraz AKO, przedmeczowe oraz na żywo. Jedyne o czym należy pamiętać, to min. kurs łączny na kuponie, który nie może być niższy od 1.85.

Automatycznie po spełnieniu tego warunku bukmacher podaruje Ci bonus 50% od wpłaconej wcześniej kwoty, zaś maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to 200 PLN. Bonus STS wymaga obrotu 3x na zwycięskich kuponach z kursem min. 1.91.

Nie masz konta w STS? Czekają na Ciebie trzy bonusy powitalne.

A co z graczami, którzy do tej pory nie zdążyli założyć konta w STS? Czy ich ominie promocja na start Ekstraklasy? Oczywiście, że nic takiego nie będzie miało miejsca, pod warunkiem, że się pospieszą i dołączą do grona klientów w ten weekend. Mało tego! Wykorzystując nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ podczas rejestracji i wpisując go w odpowiednie pole formularza gracz otrzyma trzy bonusy na start:

  • STS bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 zł
  • Zakład bez ryzyka 230 zł
  • Freebet bonus bez konieczności depozytu 29 zł

Więcej informacji o tym bonusie powitalnym można odnaleźć na oficjalnej stronie legalnego bukmachera STS.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/wraca-ekstraklasa-bonus-200-zl-od-bukmachera-sts

Oceń ten tekst