STS rejestracja

Ocena 5.00/1 głos

STS bukmacher

STS zakłady

STS bonusy

STS opinie

STS rejestracja

Otwórz konto w STS i uzyskaj dostęp do setek tysięcy zakładów bukmacherskich. STS rejestracja przebiega szybko i sprawnie. Rejestracja w STS bez dowodu jest możliwa 👍. Kod promocyjny STS do rejestracji dający 😎 maksymalny bonus powitalny 1459 zł to SPRYCIARZ.

STS to gwarancja szerokiej oferty na zakłady oraz loterie i gry. To także świetne udogodnienia w postaci dopracowanej aplikacji mobilnej, możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych, a także wiele atrakcyjnych promocji i bonusów.

 1. Czy warto zarejestrować konto w STS?
 2. Regulamin STS
 3. Rejestracja w STS / Jak założyć konto w STS?
 4. STS rejestracja - formularz krok 1
 5. STS rejestracja - formularz krok 2
 6. Weryfikacja konta w STS
 7. Bonus powitalny w STS po rejestracji konta
 8. Pierwszy depozyt w STS
 9. Pierwsza wypłata w STS
 10. Konto tymczasowe / szybka rejestracja w STS
 11. STS – rejestracja przez telefon
 12. STS – rejestracja w punkcie

Aby jednak skorzystać z tych wszystkich atrakcji i usług, należy zarejestrować się na stronie STS. O tym, jak to zrobić poprawnie i jak podczas rejestracji uzyskać bonus powitalny, piszemy w tym dziale.

Czy warto zarejestrować konto w STS?

Tradycja, doświadczenie, bogata oferta zakładów, promocji, bonusów oraz regularnie wprowadzane innowacje. STS to jakość sama w sobie. Dla wielu graczy był to pierwszy bukmacher, z którego usług korzystali. Legalny bukmacher, który może szczycić się tym mianem od samego początku działalności.

Polska marka, która zdobywa popularność również na rynkach zagranicznych. Zalety STS można by wymieniać jeszcze długo, jedno jest pewne – posiadanie konta w STS to niemal obowiązek każdego polskiego typera.

Regulamin STS

Regulamin internetowych Zakładów Bukmacherskich STS zawsze jest dostępny dla graczy w Centrum Klienta. To obszerny dokument, w którym wyjaśniony jest każdy aspekt dotyczący udziału w grze u tego legalnego bukmachera.

Warto zapoznać się przynajmniej z najważniejszymi zasadami, chociażby z Warunkami i Zasadami Zawierania Zakładów, Odpowiedzialnością za Konto oraz Oceną Wydarzeń. STS to marka międzynarodowa, dlatego regulamin dostępny jest również w językach obcych, m.in. po angielsku.

Rejestracja w STS / Jak założyć konto w STS?

Rejestracja w STS to bardzo prosta czynność. Jak dlugo trwa rejestracja STS? Zwykle cały proces zajmuje około 10 minut. Jak wyglada rejestracja? Wystarczy kliknąć w przycisk ZAŁÓŻ KONTO, znajdujący się u góry, po prawej stronie w serwisie bukmachera. Wówczas ukaże się tabela, którą trzeba wypełnić danymi oraz podać kod promocyjny. Rejestracja na sts jest całkowicie darmowa, poniżej przedstawiamy jak to wygląda krok po kroku.

STS rejestracja - formularz krok 1

W pierwszej części formularza rejestracyjnego należy podać dane konta STS. Adres e-mail, z którego będziesz korzystać do logowania i korespondencji z bukmacherem. Wymyśl również silne hasło, które będzie dobrym zabezpieczeniem Twojego konta. Podaj numer telefonu, który może okazać się najszybszą drogą komunikacji z STS. W ostatnim polu wpisz kod promocyjny aby otrzymać powiększony bonus na start.

Rejestracja w STS - krok 1

Poniżej znajdują się jeszcze dwie zgody do zaznaczenia. Pierwsza jest obowiązkowa, to oświadczenie ukończenia 18 roku życia, co jest warunkiem korzystania z zakładów bukmacherskich w Polsce. Druga, to zgoda marketingowa, nie jest to pole obowiązkowe do założenia konta. Warto jednak je zaznaczyć, aby być na bieżąco z promocjami i nowościami w STS.

Po poprawnym uzupełnieniu wszystkich pól kliknij DALEJ.

STS rejestracja - formularz krok 2

Druga część formularza rejestracyjnego STS to DANE OSOBOWE. Imię, nazwisko, narodowość oraz PESEL. W polu KOD SMS wpisz kod, który otrzymasz na numer telefonu podany przed chwilą. Jest to forma weryfikacji. Poniżej, podobnie jak w korku 1, również znajdują się dwie zgody.

Rejestracja w STS - krok 2

Pierwsza to chęć otrzymania bonusu startowego. Zaznacz ją i ciesz się bonusem powitalnym od STS, powiększonym dodatkowo dzięki kodowi promocyjnemu. Zaznacz również drugie oświadczenie i kliknij ZAREJESTRUJ. Brawo! Właśnie założyłeś Konto Tymczasowe w STS.

Jeżeli na którymś etapie masz problem z rejestracja w STS to skontaktuj się z pomocą bukmachera. Konsultanci online pomogą w rozwiązaniu problemu.

Weryfikacja konta w STS

Aby jednak korzystać ze wszystkich usług STS, należy dokonać również weryfikacji konta i tym samym utworzyć Konto Stałe. W tym celu dodaj kopię dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość, zweryfikuj swój adres e-mail, podaj numer Twojego rachunku bankowego, pseudonim oraz adres zamieszkania.

Wszystko to zrobisz w panelu użytkownika. Po zakończonym procesie weryfikacji otrzymasz wiadomość mailową z potwierdzeniem. Zazwyczaj weryfikacja zajmuje nie więcej, niż 15 minut.

Bonus powitalny w STS po rejestracji konta

STS przygotował wysoki pakiet powitalny dla graczy decydujących się na rejestrację konta. Składa się on z dwóch elementów: bonusu od pierwszego depozytu w wysokości 1200 zł, bonus zakład bez ryzyka 230 zł oraz bonusu bez depozytu o wysokości 29 zł. Aby zdobyć go w takiej wysokości, podczas rejestracji konta w STS należy podać kod promocyjny. Przeczytaj więcej o bonusie w STS.

Pierwszy depozyt w STS

Dokonywanie wpłat w STS jest bardzo proste i bezpieczne. Zaloguj się na swoje konto oraz kliknij w przycisk WPŁATA.. Zobaczysz listę serwisów płatności internetowych. Wybierz jeden i postępuj zgodnie z instrukcjami. Depozyt możesz wpłacić również korzystając z karty kredytowej, Skrilla, Netellera czy Paysafecard. STS obsługuje błykawiczne płatności dzięki którym depozyt na konto gracza możliwy jest już w kilka sekund. Bukmacher STS obsługuje płatności Paysafecard.

Błyskawiczne płatności w STS

Pierwsza wypłata w STS

Wypłata środków jest równie łatwa, jak ich wpłacanie. W panelu konta znajdziesz zakładkę WYPŁATA. Po kliknięciu wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić i zatwierdź. Pieniądze otrzymasz na wcześniej podany numer rachunku bankowego. Pamiętaj, że wypłatę można zlecić jedynie po dokonaniu pełnej weryfikacji konta.

Konto tymczasowe / szybka rejestracja w STS

STS wprowadził możliwość otwarcia konta gracza w ekspresowym tempie. Od 2019 roku STS rejestracja bez dowodu jest możliwa. Nowe konto w STS założyć można teraz szybko i bez zbędnych formalności. Konto Tymczasowe bez dowodu w STS założysz w minutę. Możesz wpłacić depozyt, skorzystać z bonusu powitalnego i obstawiać zakłady bez weryfikacji tożsamości. Ze względów prawnych takie konto posiada kilka ograniczeń.

Ograniczenia Konta Tymczasowego to limit wysokości wygranej na jednym kuponie w kwocie 2279,99 zł oraz maksymalna suma stawek wynosząca 5000 zł. Nie ma również możliwości wypłaty środków do czasu weryfikacji danych i utworzenia Konta Stałego.

STS – rejestracja przez telefon

Konto w STS możesz zarejestrować korzystając z aplikacji mobilnej legalnego bukmachera. Założenie konta przez smarfton lub tablet również jest bardzo proste. Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację, a następnie znaleźć przycisk ZAŁÓŻ KONTO.

STS – rejestracja w punkcie

STS posiada ponad 440 punktów stacjonarnych zlokalizowanych w całej Polsce. Zarówno w dużych metropoliach, jak i mniejszych miastach. Aby znaleźć najbliższy punkt, wystarczy odwiedzić dział na stronie LOKALE STS i posłużyć się wygodną wyszukiwarką lub mapą. Jeśli chcesz korzystać z zakładów STS online, ale z jakichś względów wolisz nie rejestrować swojego konta w STS przez internet, możesz to zrobić właśnie w punkcie stacjonarnym. Wystarczy, że weźmiesz ze sobą dowód osobisty lub paszport, a pracownik bukmachera wykona za Ciebie większość etapów rejestracji, odpowie na Twoje pytania czy wyjaśni ewentualne wątpliwości.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/rejestracja

Oceń ten tekst