Bukmacher z Paysafecard

Ocena 4.88/16 głosów
Bukmacher z Paysafecard

Zanim obstawimy pierwszy zakład na stronie wybranego bukmachera internetowego, musimy najpierw dokonać depozytu, czyli wpłacić środki na swoje konto gracza. Legalni bukmacherzy w Polsce oferują szereg błyskawicznych i co równie ważne całkowicie bezpiecznych metod płatniczych.

Dziś przyjrzymy się bliżej coraz bardziej popularnej opcji Paysafecard. Podpowiemy Wam jak przez Paysafecard wpłacić do bukmachera, którzy legalni operatorzy w naszym kraju akceptują wpłaty Paysafecard, a także sprawdzimy jakie wady i zalety posiada bukmacher z Paysafecard.

 1. Bezpieczne wpłaty u legalnych bukmacherów
 2. Czym jest Paysafecard?
 3. Jak działa bukmacher z Paysafecard - krok po kroku
 4. Gdzie można kupić Paysafecard?
 5. Bukmacher z Paysafecard - wady i zalety
 6. Bukmacherzy z Paysafecard [year] rok
 7. Paysafecard w STS
 8. Paysafecard w forBET
 9. Paysafecard w Betclic
 10. Paysafecard w Totolotek
 11. Paysafecard w LV Bet
 12. Paysafecard w TOTALbet
 13. Paysafecard PZBuk

Bezpieczne wpłaty u legalnych bukmacherów

Ustawa hazardowa z 2017 roku sprawiła, że od tamtej pory na terytorium RP legalnie mogą działać jedynie bukmacherzy posiadający licencję od Ministerstwa Finansów. Taki stan rzeczy ma swoje plusy i minusy oraz tyle samo zwolenników, co przeciwników.

Niezależnie od tego, czy nam się to podoba czy nie, to dostrzegamy jedną kluczową zaletę z punktu widzenia gracza. A mianowicie każdy legalny bukmacher ma obowiązek respektowania WYŁĄCZNIE wiarygodnych, sprawdzonych i całkowicie bezpiecznych metod płatniczych, przez co typerzy nie muszą obawiać się utraty swoich funduszy.

Jedną z nich jest opcja Paysafecard, która ku naszej radości jest respektowana przez coraz szersze grono legalnych polskich bukmacherów. Poznajcie bliżej Paysafecard.

Czym jest Paysafecard?

Paysafecard narodził się w 2000 roku, kiedy to czwórka znajomych biznesmenów z Austrii zapragnęła stworzyć błyskawiczną i co najważniejsze całkowicie bezpieczną metodę finansową, pozwalającą na dokonywanie płatności w internecie.

Najprościej rzecz ujmując Paysafecard to opcja płatnicza wykorzystująca system pre-paid, czyli karty przedpłaconej. Brzmi skomplikowanie? Zapewniamy, że jedynie na pierwszy rzut oka!

Fizycznie Paysafecard ma postać papierowego kuponu do złudzenia przypominającego paragon ze sklepu, na którym umieszczony jest 16-cyfrowy kod odpowiadający konkretnej kwocie (dostępne nominały to 20, 30, 50, 100 i 200 zł).

Dziś to gigantyczna marka, znana pod każdą szerokością geograficzną (dość powiedzieć, że na ten moment Paysafecard jest akceptowany w 46 krajach na kilku kontynentach, a liczba placówek, w których można kupić kupon dawno przekroczyła 5 milionów). Wiarygodności firmie dodaje fakt, że w 2013 roku Paysafecard połączył się innym gigantem z branży płatności internetowych, a mianowicie grupą Skrill.

Przez długi okres Paysafecard był szczególnie popularny wśród nastolatków nie posiadających jeszcze konta bankowego, którzy w ten sposób finansowali zakupy w grach komputerowych online (np. odblokowywali kolejne postacie, poziomy lub kupowali loot boxy). Po latach na Paysafecard coraz chętniej zaczęli również spoglądać topowi bukmacherzy europejscy, którzy dostrzegli spory potencjał w tej metodzie i mnóstwo zalet z punktu widzenia gracza (do tych przejdziemy nieco później).

Z radością przyjmujemy do informacji, że do takich samych wniosków doszli również legalni bukmacherzy internetowi w naszym kraju i coraz chętniej proponują swoim klientom tę opcję płatniczą. Dziś bukmacher z Paysafecard zyskuje dodatkowe punkty w każdym rankingu tworzonym przez typerów, którzy szalenie sobie cenią taki sposób płatności w internecie.

Jak działa bukmacher z Paysafecard - krok po kroku

Opcja Paysafecard umożliwia płatności w tysiącach podmiotów online. Jednym z nich są bukmacherzy internetowi. Jak wykonać przelew? W jaki sposób działa bukmacher z Paysafecard? To szalenie proste!

Płatności można dokonać na dwa sposoby.

Pierwszy to rejestracja konta w serwisie Paysafecard, zasilenie konta zwykłym przelewem, a następnie złożenie depozytu u bukmachera.

Druga, znacznie popularniejsza metoda, nie wymaga żadnej rejestracji i podawania danych osobowych, dlatego jest tak ceniona przez pragnących pozostać anonimowymi typerów bukmacherskich.

Wystarczy kupić kupon, zalogować się na swoje konto u bukmachera z Paysafecard, kliknąć opcję WPŁATA lub DEPOZYT, wybrać Paysafecard z listy akceptowanych metod płatniczych, a następnie przepisać 16-cyfrowy kod znajdujący się na kuponie i… gotowe! Po kilkunastu sekundach środki znajdą się na Twoim koncie gracza gotowe do użycia.

Wpłata do bukmachera przez Paysafecard

Gdzie można kupić Paysafecard?

Jeszcze do niedawna stanowiło to lekki problem i typerzy narzekali, że co z tego, że serwis w którym zdecydowali się na rejestrację konta gracza to bukmacher z Paysafecard, skoro zakup kuponu stanowi niemały problem. Na szczęście taka sytuacja to przeszłość i na dziś mnóstwo placówek umożliwia zakup kuponu Paysafecard. Oto największe z nich:

 • Żabka
 • Fresh Market
 • 1minute
 • Auchan
 • Dino
 • Carrefour Express
 • Ruch
 • Statoil
 • ABC
 • Pepco
 • Polomarket
 • Kolporter
 • Inmedio
 • Intermarche
 • E. Leclerc
 • Euronet
 • Komputronik
 • Lewiatan
 • Małpka
 • Społem
 • Poczta Polska

Bukmacher z Paysafecard - wady i zalety

Ta opcja płatnicza posiada mnóstwo zalet i można by je wymieniać bardzo długo, natomiast zaczniemy nietypowo, od wad. A właściwie jednej, gdyż więcej nie dostrzegliśmy.

Mamy na myśli to, że jeśli korzystacie z kuponów Paysafecard głównie po to, aby zachować anonimowość i nie podawać swoich danych osobowych, to jeśli dopisze Wam szczęście i wygracie kilka kuponów z rzędu, to przed wypłatą środków i tak będziecie zmuszeni zweryfikować swoje konto gracza i podać dane banku, do którego chcecie przelać wygraną. Tyle o wadach.

Teraz zalety, a jest ich znacznie więcej. Przede wszystkim bukmacher z Paysafecard to gwarancja 100% bezpieczeństwa środków i nie istnieje nawet najmniejszy powód do obaw odnośnie utraty pieniędzy.

Po drugie to maksymalny poziom anonimowości na jaki możemy liczyć w internecie. Wpłacając w ten sposób depozyt u bukmachera z Paysafecard nie zostawiamy za sobą żadnych śladów, gdyż jedyne dane jakie uzupełniamy w momencie przelewu środków to 16-cyfrowy kod. A zatem, jeśli chcecie pozostać niewidzialni, to Paysafecard został stworzony z myślą o Was.

Kolejna zaleta to spora dostępność. Wspominaliśmy przed momentem, że jeszcze kilka lat temu różnie z tym bywało, natomiast teraz kupon Paysafecard można kupić w tak dużej liczbie placówek, że nikt z Was nie powinien mieć z tym najmniejszych problemów.

Dalej, łatwość obsługi. Cała operacja zakupu i użycia kodu Paysafecard jest dziecinnie prosta i nie potrafimy sobie wyobrazić, aby ktokolwiek sobie z tym nie poradził. Kup kupon, wpisz kod i gotowe! Można obstawiać zakłady.

Następny spory plus to szybkość transferu środków. Depozyt pojawia się na koncie gracza praktycznie w tym samym momencie, więc macie pewność, że nie ominie Was żaden wartościowy typ bukmacherski.

W końcu, dowolność z jaką możemy wykorzystać środki z kuponu. Pamiętajcie, że mając przykładowy kupon o wartości 200 zł nie musicie go od razu wykorzystać w całości, lecz możecie przelać 50 zł do jednego bukmachera, kolejne 30 zł do innego bukmachera z Paysafecard, zaś resztę środków zostawić na kuponie, gdzie mogą bezpiecznie “leżeć” przez 12 miesięcy od momentu pierwszego użycia kuponu.

Bukmacherzy z Paysafecard 2024 rok

Tak jak wspominaliśmy liczba legalnych bukmacherów z Paysafecard w Polsce rośnie z każdym miesiącem, co uważamy za znakomitą wiadomość z punktu widzenia graczy.

Polscy bukmacherzy obsługują Paysafecard. Musicie natomiast pamiętać o jednej ważnej rzeczy. Niektórzy bukmacherzy respektują Paysafecard i mają tę opcję w swoich metodach płatniczych, natomiast u innych jej nie znajdziecie, lecz mimo to i tak możecie zasilić swoje konto gracza za pomocą opcji Dotpay, po kliknięciu której będziecie mogli wybrać właśnie opcję Paysafecard. Jaki bukmacher akceptuje Paysafecard? Oto lista legalnych bukmacherów akceptujących Paysafecard, stan na 2024 rok.

Paysafecard w STS

Ten jeden z liderów rynku zakładów sportowych w Polsce od lat stawia na innowacje i chętnie inwestuje w nowe technologie, dlatego nie może dziwić fakt, że STS akceptuje również opcję Paysafecard. Co prawda depozytu nie wpłacicie tą metodą bezpośrednio, lecz poprzez pośrednika Dotpay, jednak nie uważamy tego za jakąkolwiek niedogodność.

W ogóle lista metod płatniczych respektowanych przez STS prezentuje się bardzo okazale i nikt z Was nie powinien mieć najmniejszych problemów z dokonaniem depozytu. Poza Paysafecard bukmacher akceptuje także karty kredytowe i debetowe, PayU, TPay, wspomniany Dotpay, oraz Skrilla i Netellera, więc każdy gracz bez problemu odnajdzie najbardziej dogodną metodę.

Paysafecard w forBET

Ten legalny operator to kolejny bukmacher z Paysafecard w naszym kraju. Podobnie jak w przypadku STS nieco mylący może być brak tej metody płatniczej na liście akceptowanych opcji, jednak bukmacher daje możliwość skorzystania z Paysafecard poprzez panel Dotpay.

Wpłata do forBET przez Paysafecard

forBET to bez dwóch zdań jeden z topowych bukmacherów w naszym kraju, nie może zatem dziwić fakt, że każdego roku zdobywa uznanie nowych graczy oraz otrzymuje prestiżowe nagrody (chociażby za najwyższy kursy). Każdy nowy klient forBET wykorzystując w momencie rejestracji konta kod promocyjny do forBET SPRYCIARZ może liczyć na solidny bonus na start o wartości aż 3150 zł.

Paysafecard w Betclic

Opcji Paysafecard nie może brakować w tak globalnej marce, jaką jest Betclic.Tym razem nie ma konieczności korzystania z opcji Dotpay i dopiero wówczas przenoszenia się do Paysafecard. Paysafecard jest w Betclic dostępny bezpośrednio. W ogóle ten bukmacher stara się, aby każdy z graczy odnalazł dla siebie wygodną opcję depozytu, stąd Betclic respektuje m.in. karty debetowe oraz kredytowe, Skrill, a także Neteller.

Depozyt do Betclic przez Paysafecard

Nowi klienci docenią również Cashback Bonus oferowany każdemu graczowi na start, dzięki któremu nie muszą się obawiać, że ich pierwszy zakład okaże się przegrany. Jeśli typ nie będzie prawidłowy, wówczas Betclic zwróci graczowi całość stawki zainwestowanej w pierwszy kupon, zaś maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to aż 50 zł.

Paysafecard w Totolotek

Totolotek to bukmacher z jednym z najdłuższych stażów na rynku zakładów sportowych w Polsce, a jego klientów z pewnością ucieszy fakt, że jest to bukmacher z Paysafecard. Wpłaty tą metodą można dokonać za pośrednictwem Dotpay, zaś pozostałe metody płatnicze to m.in. karty kredytowe oraz debetowe, Skrill, a także TPay.

Rejestrację konta w tym serwisie powinni rozważyć przede wszystkim typerzy specjalizujący się w zakładach na piłkę nożną, gdyż Totolotek może pochwalić się bardzo dobrą ofertą na futbol, a także gracze, którzy obstawiają kupony na smartfonach. Ten legalny bukmacher oferuje bardzo solidną aplikację mobilną, zaś dodatkowa korzyść z jej pobrania to darmowy bonus 49 zł!

Paysafecard w LV Bet

Kolejna propozycja dla graczy, szukających legalnego bukmachera z Paysafecard. LV Bet udostępnił tę opcję płatniczą Paysafecard jako jeden z pierwszych bukmacherów w Polsce i za to należy mu się spora pochwała. Podobnie zresztą jak za pozostałe metody płatnicze. Poza Paysafecard LV Bet respektuje również Dotpay, Skrill, Paymenticon, Przelewy24, Blik, karty płatnicze oraz TPay, dlatego każdy typer bez problemu znajdzie coś dla siebie.

Wiarygodności temu bukmacherowi dodaje z pewnością jego ambasador, czyli były kapitan Reprezentacji Polski Kuba Błaszczykowski, zaś nowi klienci LV Bet docenią liczne niespodzianki na start - poza wysokim bonusem od depozytu każdy gracz może liczyć na powitalny bonus bez depozytu 20 zł oraz 14 dni grania bez podatku.

Paysafecard w TOTALbet

Pomimo, że TOTALbet jest jednym z bumacherów o najkrótszych stażów na rynku zakładów w naszym kraju, to od początku daje się poznać z dobrej strony i zbiera pozytywne opinie wśród graczy. Z pewnością nie bez znaczenia jest tutaj fakt, że w TOTALbet sporą wagę przywiązuje się do respektowania błyskawicznych i w pełni bezpiecznych metod płatniczych. Stąd m.in. respektowanie Paysafecard, zaś żeby wpłacić depozyt w ten sposób wystarczy kliknąć opcję Dotpay.

Nowych klientów TOTALbet z pewnością zainteresuje fakt, że mogą oni liczyć na jeden z rekordowych bonusów powitalnych w naszym kraju. Wystarczy wpłacić depozyt min. 10 PLN, a bukmacher błyskawicznie podwoi tę kwotę, zaś maksymalna wartość darmowych środków bonusowych na start to aż 5230 zł!

Paysafecard PZBuk

PZBuk to kolejny bukmacher z Paysafecard działający w Polsce. Legalny bukmacher PZBuk zadebiutował dopiero w 2018 roku, tym bardziej należy docenić fakt, że od początku wysoko stawia wygodę i bezpieczeństwo graczy.

Podobnie jak w przypadku większości legalnych bukmacherów, tak również w PZBuk nie skorzystamy z Paysafecard bezpośrednio, lecz poprzez opcję Dotpay, natomiast nie widzimy w tym większego problemu.

FAQ Bukmacher z Paysafecard

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czy bukmacher z Paysafecard jest bezpieczny?

  Paysafecard to uznana marka i opcja płatnicza respektowana w wielu krajach na całym świecie, a na co dzień należy do innego giganta płatności internetowych, czyli grupy Skrill. Paysafecard to w 100% bezpieczna opcja <a href="https://spryciarz.com/poradnik-typera/wplata-do-bukmachera,253">wpłacania depozytu u bukmachera</a> i nie należy mieć najmniejszych obaw o utratę środków.

 • Jakie są najważniejsze zalety Paysafecard?

  Gracze decydujący się na skorzystanie z Paysafecard mogą liczyć na maksymalne bezpieczeństwo środków, pełną anonimowość oraz błyskawiczny transfer. Korzystanie z Paysafecard jest bajecznie proste i nie powinno nikomu sprawić najmniejszych trudności.

 • Gdzie kupię Paysafecard?

  Kupony Paysafecard są ogólnodostępne, zaś kupienie ich nie stanowi żadnego problemu. Są one do nabycia m.in. w sieci sklepów Żabka, Kolporter, Ruch, Auchan, Statoil oraz Poczta Polska. Najbliższy punkt sprzedaży można w mgnieniu oka sprawdzić na stronie paysafecard.com.

 • Jakie są nominały kuponów Paysafecard?

  Dostępne nominały to 20, 30, 50, 100 i 200 zł.

 • Jak działa bukmacher z Paysafecard?

  To szalenie proste. Wystarczy kupić kupon Paysafecard o odpowiednim nominale, zalogować się na stronie bukmachera, wybrać opcję Paysafecard (w niektórych przypadkach Dotpay) i wpisać 16-cyfrowy kod z kuponu. Środki pojawią się na koncie gracza praktycznie w tym samym momencie.

 • Czy muszę od razu wykorzystać wszystkie środki dostępne na kuponie Paysafecard?

  Nie, absolutnie nie ma takiej konieczności. Możesz przelać część środków do jednego bukmachera z Paysafecard, kolejną część do innego, zaś resztę możesz zostawić na kuponie. Środki będą aktywne przez 12 miesięcy od daty pierwszego użycia kuponu.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/bukmacher-z-paysafecard-235

Oceń ten tekst

Podobne artykuły