Nawet 150 zł co miesiąc w STS

Ocena 5.00/1 głos

STS bukmacher

STS zakłady

STS bonusy

STS opinie

STS rejestracja

Nawet 150 zł co miesiąc to świetna promocja STS dla tych graczy, którzy regularnie obstawiają zakłady w punktach stacjonarnych bukmachera. Dzięki niej mogą zdobyć bonus w postaci zwrotu stawek do 150 zł z przegranych kuponów.

Niektórzy robią to z sentymentu. Inni lubią podyskutować w towarzystwie innych typerów. Kolejni traktują jako pretekst do spaceru i skorzystania z ładnej pogody. Choć znakomita większość graczy w Polsce korzysta z komfortowego rozwiązania, jakim są zakłady bukmacherskie online, to spora część łączy to z obstawianiem w punktach stacjonarnych bukmacherów.

Legalny bukmacher STS oferuje wiele promocji skierowanych do typerów zawierających zakłady bukmacherskie przez internet, ale nie zapomina również o tych drugich. Promocja Nawet 150 zł do miesiąc to akcja skierowana właśnie do graczy, którzy często odwiedzają lokale naziemne STS. Wystarczy obstawiać kupony a po czasie zyskać aż 10% stawek przegranych zakładów.

Jak zyskać - Nawet 150 zł co miesiąc?

Aby skorzystać z promocji Nawet 150 zł co miesiąc, musisz posiadać zweryfikowaną kartę STS. Uzyskasz ją, przystępując do klubu STS. Aby z kolei zostać członkiem klubu STS, wystarczy, że zadeklarujesz chęć wstąpienia do niego pracownikowi dowolnego punktu stacjonarnego STS w Polsce. Kartę STS otrzymasz od razu, bez żadnego czekania. Okazując ją za przy każdym zawieraniu zakładów bukmacherskich w lokalu będziesz gromadził na niej punkty oraz wszelkie bonusy.

Jeśli już posiadasz kartę, możesz od razu zacząć korzystać z promocji Nawet 150 zł co miesiąc. Przychodzisz do dowolnie wybranego punktu stacjonarnego legalnego bukmachera STS i obstawiasz zakłady za minimum 30 zł dziennie. Może to być jeden kupon ze stawką 30 zł lub 6 rożnych kuponów, każdy ze stawką 5 zł. Bonus otrzymasz po 10, 20 i 25 wizycie spełniającej te warunki w miesiącu.

Co bardzo ważne, nie muszą to być dni następujące po sobie. Możesz obstawiać kupony za dowolne stawki i w dowolne dni. Do akcji Nawet 150 zł co miesiąc będą kwalifikowały się jednak tylko te dni, podczas których obstawiłeś zakłady za minimum 30 zł. Nawet, jeśli pomiędzy nimi były dni, w których nie grałeś lub zawierałeś zakłady w STS przez internet. Podkreślamy – dni, a nie wizyty. To oznacza, że w ciągu jednego dnia możesz kilka razy odwiedzić STS i jeśli podczas tych wizyt uda Ci się obstawić zakłady za minimum 30 zł, to ten dzień już zalicza się do akcji. 30 zł rozumiane są bowiem, jako łączna suma stawek jednego dnia.

Liczbę wizyt, której brakuje Ci do uzyskania bonusu w promocji Nawet 150 zł do miesiąc, sprawdzisz zawsze na ekranie klienta znajdującym się przy ladzie w punkcie stacjonarnym STS. Wystarczy, że jak zawsze przekażesz swoją kartę klubową pracownikowi bukmachera.

Co mogę zyskać dzięki promocji Nawet 150 zł do miesiąc?

Czas na najważniejsze, czyli nagrody. W promocji Nawet 150 zł co miesiąc możesz zdobyć dwa rodzaje bonusów. Pierwszy to bonus główny. Jest nim doładowanie kart STS kwotą, która stanowi równowartość 10% sumy stawek przegranych kuponów po osiągnięciu jednego z progów odwiedzin w danym miesiącu.

 • Po 10 dniach w miesiącu ze stawką minimum 30 zł na dzień – otrzymujesz bonus w wysokości 10% sumy stawek przegranych kuponów z ten okres
 • Po 20 dniach w miesiącu ze stawką minimum 30 zł na dzień – otrzymujesz bonus w wysokości 10% sumy stawek przegranych kuponów z kolejnych 10 dni (czyli od 11 do 20 dnia w miesiącu, w których spełniłeś warunki promocji)
 • Po 25 dniach w miesiącu ze stawką minimum 30 zł na dzień – otrzymujesz bonus w wysokości 10% sumy stawek przegranych kuponów z kolejnych 5 dni (czyli do 21 do 25 dnia w miesiącu, w których spełniłeś warunki akcji).

Drugą z nagród możliwych do uzyskania w promocji Nawet 150 zł co miesiąc jest bonus dodatkowy. Jest nim doładowanie karty STS kwotą 10 lub 20 zł, w zależności od osiągniętego przez Ciebie progu odwiedzin w danym miesiącu. Bonus dodatkowy w promocji Nawet 150 zł do miesiąc w STS otrzymasz wtedy, kiedy spełnisz warunki znajdujące się poniżej oraz nie spełnisz warunków do otrzymania bonusu głównego. Bonus dodatkowy:

 • Po 10 dniach w miesiącu z łączną stawką minimum 5 zł na dzień – otrzymujesz bonus w wysokości 10 zł
 • Po 20 dniach w miesiącu z łączną stawką minimum 5 zł na dzień – otrzymujesz bonus w wysokości 20 zł.

Każdy etap promocji odbywa się w etapach miesięcznych, obowiązuje miesiąc kalendarzowy. Pamiętaj, że odwiedziny z jednego miesiąca nie przechodzą na kolejny. Zatem aby otrzymać bonus w promocji Nawet 150 zł co miesiąc, musisz odwiedzić punkt STS 10, 20 lub 25 razy w jednym miesiącu i postawić zakłady za minimum 30 zł.

Wartość bonusu głównego będzie zaokrąglona w górę do 1 grosza. Ponadto, zgodnie z nazwą promocji, maksymalna wysokość bonusu głównego wynosi 150 zł miesięcznie. Oczywiście bonus główny i bonus dodatkowy w promocji Nawet 150 zł co miesiąc nie łączą się ze sobą. W czasie trwania akcji możesz otrzymać tylko jedną nagrodę miesięcznie za uzyskanie każdego z etapów.

Bonus główny zostanie przyznany na Twoją kartę STS w ciągu 3 dni roboczych od dnia uzyskania jednego z progów. Natomiast bonus dodatkowy otrzymasz w terminie 3 dni od rozpoczęcia nowego miesiąca rozliczeniowego. Sam bonus ważny jest przez 30 dni, licząc od następnego dnia od momentu zasilenia nim Twojej karty STS.

Pamiętaj, że zakłady kwalifikujące się do promocji Nawet 150 zł co miesiąc w STS musisz opłacić gotówką lub kartą płatniczą. Nie wezmą w niej udziału kupony zawarte za środki bonusowe z kart STS.

Środki uzyskane w ramach bonusu w promocji Nawet 150 zł co miesiąc możesz wykorzystać jedynie na zawieranie zakładów bukmacherskich w STS.

Nawet 150 zł co miesiąc – krok po kroku

 1. Włączasz tryb zwycięzcy, znajdujesz jeden z ponad 440 lokali STS, udajesz się do niego i obstawiasz zakłady.
 2. Pamiętaj o okazaniu karty STS!
 3. W trakcie tego samego dnia obstawiasz zakłady bukmacherskie za minimum 30 zł. Może to być jeden kupon za 30 zł lub kilka mniejszych np. 5 kuponów, każdy za stawkę 6 zł.
 4. Zaliczasz przynajmniej 10 takich dni w miesiącu.
 5. Po przekroczeniu każdego z progów - 10, 20 lub 25 dni, otrzymujesz bonus główny w kwocie 10% stawek przegranych kuponów w tym okresie.
 6. Obstawiałeś za mniejsze stawki (minimum 5 zł/dzień)? Spoko, otrzymujesz bonus dodatkowy po 10 lub 20 wizytach w postaci doładowania kart STS odpowiednio kwotą 10 lub 20 zł.
 7. W ciągu jednego miesiąca, czyli jednego etapu promocji, możesz w ten sposób uzyskać nawet 150 zł bonusu!

Dla kogo przeznaczona jest promocja STS – Nawet 150 zł co miesiąc?

Nawet 150 zł co miesiąc to z pewnością promocja skierowana głównie do graczy, którzy lubią obstawiać zakłady bukmacherskie w punktach stacjonarnych STS. A warto przypomnieć, że legalny bukmacher posiada sieć prawie 500 lokali w całej Polsce. Wiele z nich jest doskonale wyposażonych, m.in. w ekrany, których można oglądać najlepsze transmisje sportowe, a także w klimatyzację, terminale kuponowe itd. Obstawianie zakładów w lokalach STS jest naprawdę wyjątkowe i komfortowe.

Wystarczy 10 wizyt w miesiącu, w których na zakłady przeznaczysz 30 zł, a już odbierasz gwarantowany bonus w wysokości 10% sumy stawek przegranych kuponów. To świetna okazja, by w przypadku błędnych typów odzyskać część środków. Sprawa jest więc prosta: obstawiasz zakłady – za trafione otrzymujesz wygraną, za nietrafione odzyskujesz część pieniędzy. Każdy, kto obstawia zakłady bukmacherskie w lokalach STS, powinien wziąć udział w promocji Nawet 150 zł co miesiąc.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/nawet-150-pln-co-miesiac

Oceń ten tekst