Jak wypłacić bonus bukmachera?

Ocena 5.00/28 głosów
Jak wypłacić bonus bukmachera?

Dziś o tym, co wszystkie tygrysy lubią najbardziej - bonusy i promocje bukmacherskie. Legalni bukmacherzy stają na głowie, aby przyciągnąć nowych klientów, a jednym z największych wabików są regularne promocje.

Jak wypłacić bonus od bukmachera? Czym jest obrót bonusem? Jak sprawić, żeby wypłata bonusu była jak najszybsza i przebiegła bezboleśnie? Jak wypłacić pieniądze z bonusu? Za maksymalnie 10 minut będziecie znali odpowiedź na każde z tych pytań.

 1. Po co bukmacherzy oferują bonusy?
 2. Co to jest obrót bonusem?
 3. Zasady obrotu bonusem
 4. Jak wypłacić bonus Betfan?
 5. Legalny bukmacher Superbet - obrót bonusem
 6. Jak obrócić bonus powitalny Fortuna?
 7. STS jak wypłacić bonus?
 8. Wypłata pieniędzy z bonusu powitalnego od bukmachera forBET
 9. Jak wypłacić bonus Totolotek?
 10. LV Bet - zasady obrotu bonusem
 11. Jak wypłacić bonus powitalny LV Bet?
 12. PZBuk - wypłata bonusu na start
 13. Betclic jak wypłacić bonus
 14. Jak wypłacić Cashback Bonus z Betclic?
 15. Najwyższy w Polsce bonus powitalny od bukmachera TOTALbet
 16. Jak wypłacić bonus powitalny TOTALbet?
 17. Wypłata bonusu - podsumowanie

Po co bukmacherzy oferują bonusy?

Chcąc zachęcić nowych graczy do zarejestrowania nowego konta gracza w danym serwisie legalni bukmacherzy oferują szereg promocji - od najwyższego zazwyczaj powitalnego bonusu na start zaczynając, przez szereg promocji okolicznościowych dedykowanych pod konkretne wydarzenia sportowe, a na darmowych zakładach i bonusach za przyjaciela kończąc.

Mniej doświadczeni gracze łapią się za głowę widząc wysokość kwot bonusowych proponowanych im przez legalnych bukmacherów, natomiast nie zawsze zdają sobie sprawę, że zanim będą mogli wypłacić bonus i przelać środki na wskazane konto bankowe, najpierw czeka ich żmudny proces obrotu bonusem. Co to takiego i czy należy drżeć na same słowa “obrót bonusu”?

Niekoniecznie. Okazuje się, że sam proces, pomimo tego, że wolelibyśmy go uniknąć, brzmi gorzej, niż ma to miejsce w rzeczywistości i jak najbardziej możliwe jest wykonanie obrotu bonusem w ten sposób, aby cieszyć się z maksymalnej puli darmowych środków bonusowych. Wystarczy, że dokładnie przeczytamy regulamin promocji i będziemy krok po kroku wypełniać zawarte tam zasady i warunki obrotu bonusem. Ale po kolei.

Co to jest obrót bonusem?

Czym zatem jest ten na pierwszy rzut oka groźnie brzmiący obrót bonusem? Jak obrócić bonus bukmacherski? To szalenie proste!

Obrót bonusu to zawarcie przez gracza zakładu(ów) na określoną w regulaminie kwotę pieniędzy przy zachowaniu jasno wyznaczonych zasad.

W praktyce wygląda to na przykład tak:

 1. Bukmacher przyznaje nam bonus o wartości 100 PLN
 2. Bonus pozostaje “zamrożony” i nie możemy go wypłacić, dopóki nie wykonamy obrotu
 3. Wymagany jest obrót 2x
 4. Do obrotu zaliczają się wyłącznie wielokrotne kupony AKO z min. 3 typami na kuponie, kursem min. każdego z nich 1.30 i kursem łącznym kuponu 2.50
 5. Zakłady na sporty wirtualne są wyłączone z obrotu bonusem
 6. Czas na wykonanie obrotu bonusem to 30 dni

A zatem, aby nie stracić szansy na darmowe środki i móc wypłacić bonus gracz musi krok po kroku wykonać następujące czynności:

 • Postawić zakład(y) o wartości min. 200 PLN (może to zrobić na 1 kuponie o wartości 200 PLN lub 10 kuponach o wartości 20 PLN).
 • Pojedyncze zakłady single nie będą wliczane do obrotu bonusem.
 • Każdy kupon z dokładnie 2 typami na kuponie nie będzie wliczany do obrotu bonusem.
 • Każdy kupon z kursem pojedynczego typu mniejszym niż 1.30 nie będzie wliczany do obrotu bonusem.
 • Każdy kupon z min. kursem łącznym niższym niż 2.50 nie będzie wliczany do obrotu bonusem.
 • Jeśli kupon będzie spełniał wszystkie powyższe warunki, jednak jeden z typów będzie dotyczył sportów wirtualnych, wówczas cały kupon nie będzie wliczany do obrotu bonusem.
 • Jeśli gracz nie zdąży postawić kuponów spełniających warunki promocji w ciągu 30 dni, wówczas bonus przepadnie bezpowrotnie.

Zasady obrotu bonusem

Na co zwrócić uwagę w regulaminie obrotu bonusem? Przedstawiamy najważniejsze zasady obrotu bonusem bukmacherskim. Pamiętaj o nich gdy będziesz wypłacać bonus od bukmachera.

 • Wymagany obrót bonusem - sprawdź dokładnie w regulaminie promocji, ile razy musisz obrócić bonus, zanim będziesz mógł go wypłacić. Niektórzy bukmacherzy wymagają obrotu 1x (otrzymując bonus 100 PLN musisz postawić zakłady za min. 100 PLN), zaś inni będą żądali obrotu 3x (otrzymując bonus 100 PLN musisz postawić zakłady za min. 300 PLN). Oczywistym jest, że im wyższy obrót, tym mniejsza szansa na wypłatę darmowych środków. Warto sprawdzić to zawczasu, aby później uniknąć rozczarowania.
 • Rodzaj zakładów - każdy legalny bukmacher określa w regulaminie promocji, które zakłady będą wliczały się do obrotu bonusem. Jeden będzie respektował wyłącznie pojedyncze zakłady single, drugi jedynie wielokrotne kupony AKO, a jeszcze inny zaliczy nam tylko zakłady na żywo.
 • Kurs minimalny - zarówno w przypadku pojedynczych zakładów single, jak i wielokrotnych kuponów AKO bukmacher określa dolny limit kursu, poniżej którego nie będzie zaliczał zakładów do obrotu bonusem (np. kurs min. każdego typu 1.30 lub min. kurs łączny całego kuponu 2.50).
 • Liczba zdarzeń na kuponie - w przypadku wielokrotnych kuponów AKO bukmacher określa jasno minimalną ilość typów na kuponie, poniżej której zakład nie będzie zaliczany do obrotu bonusem.
 • Zakłady wyłączone z obrotu - zazwyczaj każdy legalny bukmacher precyzyjnie określa w regulaminie promocji, które zakłady będą wyłączone z obrotu bonusem. Czasem będą to typy na sporty wirtualne, zaś innym razem na wydarzenia e-sportowe.
 • Czas na dokonanie obrotu - praktycznie zawsze na dokonanie obrotu bonusem mamy określony czas, zaś po przekroczeniu terminu darmowe środki przepadną bezpowrotnie i nie będziemy w stanie wypłacić bonusu. Czasami jest to zaledwie 14 dni, a w innym przypadku będzie to aż 90 dni.
 • Sposób naliczania obrotu bonusem - szalenie ważny punkt regulaminu promocji. Niektóry bukmacher wymaga obrotu 1x samym bonusem (np. depozyt 100 PLN, bonus 100 PLN, wymagany obrót 100 PLN), podczas gdy inny będzie życzył sobie obrotu 2x zarówno otrzymanym bonusem, jak i wpłaconym depozytem (np. depozyt 100 PLN, bonus 100 PLN, wymagany obrót 400 PLN). Przyznacie, że różnica jest dość spora.
 • Pozostałe zasady - powyżej wymieniliśmy wszystkie najważniejsze zasady obrotu bonusem, które legalni bukmacherzy umieszczają w regulaminie promocji. Aczkolwiek, warto się z nim zapoznać dość dokładnie, gdyż może się zdarzyć tak, że któryś operator zażyczy sobie spełnienia dodatkowego warunku.

Jak wypłacić bonus Betfan?

Jeden z trzech powitalnych bonusów na start dla nowych klientów legalnego bukmachera Betfan to Zakłady Bez Ryzyka aż do 600 PLN. Zasady tej promocji są szalenie proste. 

 1. Wpłać pierwszy/drugi/trzeci depozyt w Betfan na min. 20/40/100 PLN
 2. Postaw pierwszy/drugi/trzeci zakład za wpłaconą przed momentem kwotę
 3. Jeśli kupon będzie zwycięski, wówczas wygrana należy do Ciebie
 4. Jeśli zabraknie Ci szczęścia, a typ okaże się nieprawidłowy, wówczas bukmacher zwróci Ci 100% zainwestowanej stawki
 5. Na Twoim koncie gracza Betfan pojawi się bonus 100/200/300 PLN
 6. Maksymalna kwota darmowych środków bonusowych do zgarnięcia w ramach tej promocji powitalnej to aż 600 PLN

Obrót bonusem i wypłata darmowych środków w Betfan. Zaraz dowiesz się ile razy trzeba obrócić bonus Betfan, aby wypłacić pieniądze.

 • Aby przenieść środki z salda bonusowego na saldo główne Betfan należy dokonać obrotu bonusem 3x
 • W przypadku zgarnięcia max. bonusu powitalnego 600 PLN należy postawić zakłady spełniające warunki regulaminu promocji na kwotę min. 1800 PLN
 • Do obrotu zaliczane są wyłącznie wielokrotne kupony AKO
 • Min. 3 typy na kuponie
 • Min. kurs łączny całego kuponu 2.00
 • Czas na wykonanie obrotu to max. 14 dni

Legalny bukmacher Superbet - obrót bonusem

Na sporą niespodziankę na start mogą liczyć również wszyscy nowi klienci innego legalnego bukmachera Superbet. Regulamin promocji powitalnej jest bajecznie prosty.

 1. Zarejestruj nowe konto gracza w Suberbet
 2. W ciągu 14 dni od daty rejestracji wpłać pierwszy depozyt min. 20 PLN
 3. Otrzymasz bonus 100% od depozytu
 4. Max. wartość darmowych środków bonusowych to 50 PLN
 5. Następnie przez 7 dni od momentu pierwszego depozytu obstawiaj zakłady bez ryzyka
 6. Jeśli po 7 dniach okaże się, że jesteś na minusie, wówczas bukmacher zwróci Ci 100% przegranych środków, a na Twoim koncie gracza pojawi się Cashback Bonus
 7. Max. kwota darmowych środków bonusowych to 500 PLN 

Obrót bonusem 50 PLN na start w Superbet - przedstawiamy zasady. Superbet - oto jak wypłacić pieniądze z bonusu.

 • Bonus wymaga obrotu 1x
 • Należy postawić zakłady za min. 50 PLN
 • Do obrotu zaliczane są wyłącznie wielokrotne kupony AKO
 • Min. 2 zdarzenia na kuponie
 • Kurs min. każdego typu 1.30
 • Min. łączny kurs kuponu 1.80
 • Czas na dokonanie obrotu bonusem Superbet to 7 dni

Jak wypłacić Cashback Bonus 500 PLN Superbet? Najpierw musisz wykonać wymagany obrót a dopiero później możesz wypłacić pieniądze z salda bonusowego.

 1. Bonus wymaga obrotu 4x
 2. W przypadku zgarnięcia maksymalnego bonusu należy postawić zakłady za min. 2000 PLN
 3. Zaliczane są wyłącznie wielokrotne kupony AKO
 4. Min. ilość typów na kuponie to 2
 5. Kurs min. każdego zdarzenia 1.30
 6. Min. kurs łączny całego kuponu 1.80
 7. Czas na wykonanie obrotu bonusem to 14 dni

Jak obrócić bonus powitalny Fortuna?

Każdy nowy klient legalnego bukmachera Fortuna może liczyć na spory bonus powitalny od pierwszego depozytu. Jak wypłacić pieniądze z bonusu Fortuny? Pokazujemy jak to zrobić w kilku prostych krokach.

 1. Zarejestruj nowe konto gracza Fortuna
 2. Zaakceptuj bonus powitalny
 3. W ciągu 3 dni od daty rejestracji wpłać pierwszy depozyt
 4. W ciągu 4 dni od wpłaty postaw pierwszy zakład
 5. Otrzymasz bonus 100% od pierwszej wpłaty
 6. Max. kwota darmowych środków bonusowych to 2000 PLN

Aby wypłacić bonus powitalny Fortuna należy spełnić kilka prostych warunków regulaminu promocji na start.

 • Bonus na start bukmachera Fortuna wymaga obrotu 4x
 • W przypadku max. kwoty bonusu należy postawić zakłady za min. 8000 PLN
 • Do obrotu bonusem zaliczane są wyłącznie wielokrotne kupony AKO
 • Min. 3 zdarzenia na kuponie
 • Min. kurs łączny kuponu 1.60
 • Czas na wykonanie obrotu bonusem to 30 dni

STS jak wypłacić bonus?

Jak wypłacić bonus na start od bukmachera STS? Oczywiście na spory bonus powitalny może liczyć każdy nowy klient legalnego bukmachera STS. Jak wypłacić bonus STS? Oto krótki poradnik.

 1. Zarejestruj nowe konto gracza w STS
 2. Potwierdź chęć otrzymania darmowego bonusu na start
 3. Wpłać pierwszy depozyt
 4. Na twoim koncie gracza pojawi się bonus o wartości 100% wpłaconej kwoty
 5. Max. wartość darmowych środków bonusowych to 1200 PLN

Obrót bonusem powitalnym STS - wymagany regulamin. Ile razy trzeba obrócić bonus STS, aby wypłacić gotówkę? Wystarczy 3 razy, ale uwaga, do obrotu wliczają się wyłącznie wygrane kupony.

 • Bonus od depozytu STS wymaga obrotu 3x
 • W przypadku maksymalnego bonusu powitalnego 1200 należy postawić zakłady za min. 3600 PLN
 • Kurs min. 1.91
 • Zaliczają się zarówno pojedyncze zakłady single, jak i wielokrotne kupony AKO
 • Liczą się zakłady przedmeczowe i na żywo
 • Do obrotu wliczane są stawki WYŁĄCZNIE WYGRANYCH KUPONÓW

Wypłata pieniędzy z bonusu powitalnego od bukmachera forBET

Na spory zastrzyk darmowych środków bonusowych może liczyć również każdy gracz rejestrujący nowe konto gracza na stronie legalnego bukmachera forBET. Oto jak wypłacić pieniądze z bonusu forBET.

 1. Zarejestruj nowe konto gracza w forBET
 2. Wpłać pierwszy depozyt min. 20 PLN
 3. Postaw pierwszy zakład za równowartość depozytu z kursem min. 2.00
 4. Otrzymasz bonus 100% od depozytu
 5. Max. kwota darmowych środków bonusowych to 2000 PLN

Jak wypłacić bonus powitalny forBET? To proste. Zobacz jak wypłacić pieniądze z bonusu w forBET.

 • Bonus na start od bukmachera forBET wymaga obrotu 2x
 • W przypadku maksymalnego bonusu należy postawić zakłady za min. 4000 PLN
 • Do obrotu bonusem od depozytu forBET zaliczane są wyłącznie wielokrotne kupony AKO
 • Min. 3 zdarzenia na kuponie
 • Kurs min. każdego zdarzenia 1.30
 • Min. kurs łączny całego kuponu 2.50
 • Czas na dokonanie obrotu 14 dni

Jak wypłacić bonus Totolotek?

Aż 500 PLN darmowych środków bonusowych otrzyma na start każdy nowy klient legalnego polskiego bukmachera Totolotek. Zasady promocji powitalnej Totolotek są bajecznie proste.

 1. Zarejestruj nowe konto gracza Totolotek
 2. Zweryfikuj konto gracza
 3. Potwierdź chęć otrzymania bonusu od depozytu
 4. W ciągu 6 miesięcy od daty rejestracji wpłać pierwszy depozyt min. 20 PLN
 5. Błyskawicznie otrzymasz bonus 100% od wpłaconej kwoty
 6. Max. wartość darmowych środków bonusowych to 500 PLN

Obrót bonusem powitalnym Totolotek - zasady. Jak obrócić bonus powitalny w Totolotku? Poznaj warunki obrotu u bukmachera Totolotek.

 • Zarówno depozyt, jak i bonus od depozytu legalnego bukmachera Totolotek wymagają obrotu 3x
 • W przypadku otrzymania maksymalnego bonusu 500 PLN należy obstawić zakłady za min. 3000 PLN
 • Do obrotu bonusem zaliczane są wyłącznie wielokrotne kupony AKO
 • Min. 3 zdarzenia na kuponie
 • Kurs min. każdego typu na kuponie 1.35
 • Czas na dokonanie obrotu bonusem to 30 dni

LV Bet - zasady obrotu bonusem

Czy legalny polski bukmacher LV Bet oferuje bonus powitalny? Oferuje. I to jeszcze jaki! Sprawdź szczegóły promocji na start od LV Bet.

 1. Zarejestruj nowe konto gracza u polskiego bukmachera LV Bet
 2. Wpłać pierwszy/drugi depozyt min. 50 PLN każdy
 3. Aby odblokować bonus od depozytu postaw wielokrotny kupon AKO
 4. Min. 3 zdarzenia na kuponie, kurs min. każdego typu 1.25, min. łączny kurs całego kuponu 2.50
 5. Otrzymasz bonus o wartości 100% pierwszego i drugiego depozytu (kolejno 2000 i 1000 PLN)
 6. Łączna kwota darmowych środków bonusowych LV Bet to aż 3000 PLN

Jak wypłacić bonus powitalny LV Bet?

 • Bonus na start legalnego bukmachera LV Bet wymaga obrotu 4x
 • W przypadku otrzymania maksymalnej kwoty darmowych środków bonusowych należy postawić zakłady za min. 12000 PLN
 • Kurs min. kuponu 2.00
 • Liczą się pojedyncze zakłady single oraz wielokrotne kupony AKO
 • W przypadku AKO kurs min. każdego typu na kuponie musi wynieść 1.50
 • Brak ograniczeń czasowych na dokonanie obrotu

PZBuk - wypłata bonusu na start

Takich problemów nie mają nowi klienci PZBuk, gdyż ten legalny bukmacher nie wymaga obrotu bonusem powitalnym. Jak obrócić bonus u bukmachera PZBUK?  Zasady bonusu na start PZBuk nie należą do przesadnie skomplikowanych.

 1. Zarejestruj nowe konto gracza na stronie legalnego bukmachera PZBuk
 2. Dokonaj weryfikacji konta gracza
 3. Wpłać pierwszy depozyt
 4. Postaw wielokrotny kupon AKO
 5. Kurs min. każdego typu 1.40
 6. Stawka max. 200 PLN
 7. Jeśli wszystkie typy na kuponie okażą się poprawne, wówczas wygrana należy do Ciebie
 8. Tak, czy inaczej bonus nie przepada, a otrzymasz go za PIERWSZY NIETRAFIONY kupon spełniający warunki promocji
 9. Max. kwota darmowych środków bonusowych to 200 PLN
 10. Cashback Bonus można wykorzystać na dowolny wielokrotny kupon AKO z kursem min. każdego typu 1.40
 11. Bonus będzie aktywny 30 dni
 12. Ewentualna wygrana nie podlega obrotowi, lecz można ją natychmiast wypłacić

Betclic jak wypłacić bonus

Postaw pierwszy zakład w Betclic i zgarnij Cashback Bonus w przypadku przegranej

Spory bonus na start, jakżeby inaczej, czeka na każdego nowego klienta legalnego w Polsce bukmachera Betclic. Regulamin promocji powitalnej Betclic jest dość prosty i nie powinien sprawić nikomu większych problemów.

 1. Zarejestruj nowe konto gracza na stronie Betclic
 2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny B550
 3. Wpłać pierwszy depozyt
 4. Obstaw pierwszy kupon
 5. Jeśli trafisz, wówczas wygrana należy do Ciebie
 6. Jeśli zabraknie Ci szczęścia, wówczas bukmacher zwróci Ci całość zainwestowanej stawki (pomniejszoną o podatek)
 7. Max. kwota darmowych środków bonusowych to 550 PLN
 8. Aby zgarnąć max. Cashback Bonus należy zainwestować w kupon min. 625 PLN

Jak wypłacić Cashback Bonus z Betclic?

 1. Aby mieć możliwość wypłacenia bonusu należy dokonać obrotu stawki pierwszego zakładu 8x
 2. W przypadku max. bonusu powitalnego będzie to 8 x 625 PLN, czyli 5000 PLN
 3. Do obrotu zaliczają się zakłady single oraz wielokrotne kupony AKO, zarówno przedmeczowe, jak i na żywo
 4. Czas na dokonanie obrotu bonusem Betclic to 30 dni

Najwyższy w Polsce bonus powitalny od bukmachera TOTALbet

Żaden bukmacher w Polsce nie może równać się z legalnym serwisem TOTALbet jeśli idzie o wysokość powitalnego bonusu na start dla nowych klientów.

 1. Zarejestruj nowe konto gracza w TOTALbet
 2. Potwierdź chęć skorzystania z promocji powitalnej
 3. Wpłać pierwszy depozyt min. 10 PLN
 4. Otrzymasz bonus 100% od wpłaconej kwoty
 5. Max. wartość darmowych środków bonusowych to aż 5000 PLN

Jak wypłacić bonus powitalny TOTALbet?

 • Istnieją dwie opcje obrotu bonusem powitalnym bukmachera TOTALbet
 • Możesz zdecydować się na obrót 4x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 4 zdarzeniami lub obrót 5x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami
 • Za każdym razem kurs min. każdego typu na kuponie musi wynieść 1.25
 • Nie musisz od razu odmrażać całego bonusu, lecz możesz to zrobić partiami
 • W przypadku max. bonusu 5000 PLN obrót 1x uwalnia 20/25% darmowych środków (1000/1250PLN)
 • Czas na dokonanie obrotu bonusem to 90 dni

Wypłata bonusu - podsumowanie

Pamiętaj, że aby sprawnie wypłacić pieniądze z bonusu musisz przestrzegać regulaminu bukmachera. Aby uwolnić pieniądze z bonusu musisz je najpierw odblokować poprzez kilkukrotne obstawienie. Zastanawiasz się ile trwa wypłata bonusu na konto bankowe? Maksymalnie trwa to 1-2 dni, sprawdź czy Twój bukmacher obsługuje szybkie wypłaty w poradniku wypłata pieniędzy z bukmachera.

Wiesz już jak obrócić bonus u bukmachera tak abyś mógł go wypłacić. Znajdź teraz bukmachera z najlepszym bonusem, zarejestruj się i skorzystaj z wiedzy.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/jak-wyplacic-bonus-bukmachera-226

Oceń ten tekst

Podobne artykuły

Playtech
Świat zakładów bukmacherskich

Playtech