eTOTO bonusy

Ocena 5.00/1 głos

eTOTO bukmacher

eTOTO zakłady

eTOTO bonusy

eTOTO opinie

eTOTO rejestracja

W eTOTO bonus na start wynosi bonus powitalny 200 zł i jest to bonus 200% od wpłaty! Bonus powitalny jest niesamowicie atrakcyjny gdyż bukmacher daje graczowi na start aż 200% wpłaconych pieniędzy. Mało? Za drugi depozyt otrzymasz 1000 zł. Oprócz bonusu startowego, eTOTO prowadzi posiada wiele atrakcyjnych bonusów dla stałych graczy.

Odbieram bonus! rejestruję się w eTOTO

wpłać 1000 zł i obstaw zakład bez ryzyka | 200% bonus 200 zł

eTOTO jest legalnym bukmacherem z szeroką ofertą zakładów oraz wieloma atrakcyjnymi bonusami. Już na samym początku każdy gracz może odebrać bonus powitalny cashback 1000 zł od depozytu i bez obrotu. Wystarczy się zarejestrować i spełnić poniższe warunki.

 1. Bonus powitalny eTOTO
 2. Opinia o bonusie powitalnym
 3. Czy warto wykorzystać bonus eTOTO?
 4. Jak wypłacić bonus?
 5. Bonus przez telefon
 6. Bonusy i promocje dla graczy
 7. eTOTOmania
 8. eTOTOmania - kiedy naliczane są punkty?
 9. W którym miejscu mogą sprawdzić ilość zgromadzonych punktów?
 10. Zaproś znajomych
 11. Ocena bonusów w eTOTO

Bonus powitalny eTOTO

Bukmacher eTOTO przygotował bardzo atrakcyjną ofertę powitalną dla nowych graczy. Na start jako bonus eTOTO można zyskać kwotę 1000 zł w ramach bonusu powitalnego. Aby otrzymać bonus powitalny 50% do 1000 zł, należy dokonać pierwszego depozytu, a eTOTO przyzna 100% jego wysokości.

Bonus powitalny eTOTO - 1000 zł

Aby otrzymać bonus cashback w eTOTO:

 1. Wpłać maksymalnie 2000 zł
 2. Obstaw zakład AKO z minimum 2 meczami po kursie 1,25 każdy.
 3. Zakład wygrany => ciesz się wygraną, zakład przegrany => dostaniesz od eTOTO cashback 1000 zł, który możesz wypłacić lub obstawiać dalej!

Po otrzymaniu bonusu bez żadnych warunków możesz wypłacić bonus.

Pamiętaj, że aby mieć gwarancję otrzymania w eTOTO bonusu na start w formularzu rejestracji wpis kod promocyjny SPRYCIARZ. Zastanawiasz się w którym polu wpisać kod promocyjny lub jak przebiega rejestracja i weryfikacja konta? Zapraszamy do artykułu eTOTO rejestracja.

Opinia o bonusie powitalnym

Bonus powitalny w eTOTO prezentuje się bardzo dobrze, łącznie można zyskać 100% wpłaconego depozytu. Oferta powitalna bukmachera z wysokim, 50-procentowym bonusem cashback do 1000 zł od pierwszego depozytu powinna szczególnie ucieszyć graczy, którzy nie chcą na start przeznaczać dużych kwot. Obstawiając 2000 zł, można być pewnym, że ryzykuje się tylko 1000 zł.

Wymagany obrót nie jest wysoki i nie został obwarowany żadnymi szczególnymi restrykcjami. Akceptowane są zakłady na żywo oraz single. Jedynym minusem jest nieznacznie wyższy niż u konkurencji minimalny kurs zakładu, wynoszący 1,65.

Czy warto wykorzystać bonus eTOTO?

Bonus powitalny w eTOTO ma zrozumiałe zasady, nie jest skomplikowany. Pozwala zyskać dodatkowe środki na grę. Wymóg 4-krotnego obrotu depozytem oraz bonusem może wydawać się sporym wyzwaniem, ale w ciągu 30 dni nie powinno być to problemem, nawet dla początkującego typera. Warto zatem wykorzystać bonus eTOTO i od razu zarządzać większym kapitałem na grę.

Jak wypłacić bonus?

Możesz wypłacić bonus od razu po otrzymaniu cashbacka. Bonus eTOTO nie ma żadnych haczyków czy wymogów dodatkowego obstawiania zakładów.

Bonus przez telefon

Bonus na start eTOTO można uzyskać korzystając z aplikacji mobilnej. Wystarczy ją zainstalować i dokonać pierwszego depozytu oraz wyrazić zgodę na otrzymanie bonusu.

Bonusy i promocje dla graczy

Bukmacher eTOTO w przeszłości oferował stałym graczom wiele różnych oddzielnych bonusów i promocji specjalnych Wraz z początkiem roku 2024 zmienił to podejście i uruchomił program eTOTOmania.

eTOTOmania

Bonus eTOTOmania

To program lojalnościowy, dzięki któremu zdobywasz punkty za postawione zakłady u bukmachera eTOTO. Zdobyte punkty możesz przeznaczyć na atrakcyjne nagrody. Mogą to być bonusy, freebety czy środki bonusowe.

Punkty w programie eTOTO przyznawane są za postawione i rozliczone zakłady. Im wyższy kurs na kuponie, tym więcej punktów trafia na Twoje konto. Otrzymujesz je za zakłady postawione za gotówkę lub środki bonusowe. Poniżej tabela punktacyjna.

Przedział kursowy

Współczynnik

1.50 - 1.99

współczynnik 1 (każde 5 zł = 1 punkt lojalnościowy)

2.00 - 2.99

współczynnik 2 (każde 5 zł = 2 punkty lojalnościowe)

3.00 - 4.99

współczynnik 3 (każde 5 zł = 3 punkty lojalnościowe)

5.00 - 9.99

współczynnik 4 (każde 5 zł = 4 punkty lojalnościowe)

10.00 lub wyższy

współczynnik 5 (każde 5 zł = 5 punktów lojalnościowych)

Przykład:

 • Stawiasz zakład za 5 zł o kursie 4.00. Otrzymujesz 3 punkty.
 • Stawiasz zakład za 10 zł o kursie 1.80. Otrzymujesz 2 punkty.

Im odważniej obstawiasz, tym więcej punktów otrzymujesz.

W zależności od ilości zdobytych punktów eTOTO przyznaje Ci na koniec miesiąca jeden z trzech poziomów: Brązowy, Srebrny lub Złoty. Im wyższy poziom zdobędziesz, tym lepsze i częstsze nagrody odbierasz. Nagrody możesz przeglądać w kalendarzu ofert na stronie bukmachera. Przykładowe nagrody to:

 • bonus od wpłaty 100% do 100 zł
 • darmowe 10 zł do postawienia na dowolne zakłady
 • freebet w kwocie 20 zł
 • bonus od depozytu 50% do 200zł

eTOTOmania - kiedy naliczane są punkty?

Punkty w eTOTOmanii przyznawane są w czasie rzeczywistym. Jeśli kupon spełnił warunki, zostaną one dodane do Twojego konta do 10 min. po rozliczeniu zakładu. Status konta aktualizowany jest pierwszego dnia każdego miesiąca.

Licznik punktów na bieżąco informuje gracza ile brakuje mu do wyższego poziomu np. ZŁOTY a ile do utrzymania obecnego np. SREBRNY. Gracz swoją aktywnością decyduje o kolejnym poziomie!

W którym miejscu mogą sprawdzić ilość zgromadzonych punktów?

Ilość zdobytych punktów możesz sprawdzić na stronie eTOTO w zakładce eTOTOmania. Wskaźnik liczbowy oraz procentowy wskaże Ci również, ile punktów brakuje Ci do osiągnięcia kolejnego poziomu i jaki poziom otrzymasz w kolejnym miesiącu. Oferta nagród, które możesz odebrać, jest odpowiednio zaznaczona i podświetlona w kalendarzu.

Zaproś znajomych

Jako użytkownik eTOTO, możesz polecić jego usługi maksymalnie 10 osobom i otrzymać wówczas łącznie 500 zł bonusu. Twój znajomy musi zarejestrować się z Twojego polecenia i obrócić kwotę 300 zł na kuponach o kursie min. 2.20. Dzięki temu, zarówno Ty jak i Twój znajomy dostajecie bonus 50 zł.

Aby wypłacić bonus, musicie obrócić nim 5-krotnie na kuponach o kursie min. 2.20. Jeśli chcesz skorzystać z tej promocji, wypełnij formularz ZAPROŚ ZNAJOMYCH znajdujący się na stronie eTOTO.

Ocena bonusów w eTOTO

Bonus powitalny od eTOTO może nie jest najwyższym bonusem na start dostępnym na rynku, jednak jego przewaga tkwi w prostocie i jasnych zasadach. Cashback 1000 zł mówi w zasadzie wszystko, a na stronie eTOTO znajduje się specjalny kalkulator, dzięki któremu można sprawdzić potencjalną kwotę bonusu jeszcze przed rejestracją.

Prawdziwa zabawa z eTOTO zaczyna się dopiero później. Po rebrandingu i zmianach widać, że eTOTO stawia na jakość i rozmach, a nie na ilość promocji. eTOTOmania to wyjątkowy program lojalnościowy, dzięki któremu gracze mogą regularnie odbierać wiele atrakcyjnych nagród. A za polecenie bukmachera znajomemu można zyskać dodatkowe środki. Ogólna ocena bonusów w eTOTO jest jak najbardziej pozytywna.

Idź do eToto Idź do eToto

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w eToto.

FAQ eTOTO bonusy

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Jak wypłacić bonus powitalny w eTOTO?

  Aby wypłacić bonus, w ciągu 30 dni należy wykonać obrót kwotą równą czterokrotności sumy wpłaconego depozytu i otrzymanego bonusu (łącznie: depozyt+bonus) na: * kuponach pojedynczych o kursie minimalnym 2.20 lub * wielokrotnych o kursie minimalnym 2.20, w tym min. kurs na każde wydarzenie to 1.50. Po spełnieniu tych warunków gracz może wypłacić bonus.

 • Czy bonus w eTOTO jest darmowy?

  Oczywiście, nie ponosisz żadnych kosztów w związku z otrzymaniem bonusu na start w eTOTO. Zyskujesz natomiast 2100% swojego depozytu, aż do 1500 zł.

 • Czy bonus powitalny eTOTO jest atrakcyjny?

  Tak, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego proste zasady. Nawet początkujący typer nie będzie miał problemów ze zrozumieniem warunków bonusu powitalnego w eTOTO. A dzięki niemu można zyskać dodatkowe środki na grę.

 • Bonus w eTOTO – ile mogę zyskać?

  Korzystając z bonusu powitalnego w eTOTO możesz zyskać 100% swojego pierwszego depozytu, maksymalnie do 1500 zł oraz 500 zł w eTOTOmanii.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/etoto/bonusy

Oceń ten tekst