eToto opinie i informacje

Ocena 3,32/5 | 25 głosów
 • Bonus powitalny 1000 zł
 • Bonus bez depozytu 20 zł
 • Dobra oferta zakładów przedmeczowych
 • Legalny bukmacher w Polsce
 • Przyjazna strona internetowa i szybki support
 • Promocje dodatkowe: Mniej więcej, Typuj naszą, Nocne granie

eToto
ocena
4/5 4
Odbierz bonus 1020

eTOTO to polski bukmacher działający od 2011 roku. Na dobry początek nowym graczom oferuje wysoki bonus powitalny do 1000 zł.

Bukmacher posiada kilkanaście punktów stacjonarnych na terenie Polski. eTOTO funkcjonuje na terenie Polski jako legalna firma bukmacherska z ważną licencją od Ministerstwa Finansów.

W internecie eTOTO dostępny jest od 2014 roku jednak aż do 2017 roku nie posiadał konkurencyjnej oferty. Przełom nastąpił wraz nadejściem nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku.

W 2017 roku eTOTO znacząco zmodernizował swoją ofertę online i na dobre wszedł na rynek zakładów internetowych. Obecnie eTOTO jakością oferty nie ustępuje najlepszym polskim bukmacherom.

Zmiana szaty graficznej strony internetowej, zniesienie limitu czasowego w zakładach i poszerzenie oferty, to tylko nieliczne przykłady ewolucji eTOTO. Bukmacher do promocji swojej marki zatrudnił imponujące nazwiska. Twarzą eTOTO jest piątka znanych w świecie sportu osób Mateusz Borek, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń, Tomasz Smokowski i Michał Pol. Liczne akcje marketingowe ze znanymi nazwiskami oraz wysoka jakość serwisu internetowego sprawiają, że eTOTO z powodzeniem zdobywa polski rynek zakładów bukmacherskich.

Ze wszystkich legalnych bukmacherów eTOTO posiada najlepszy kanał na YouTube, na którym cyklicznie publikowane są ciekawe materiały wideo. Miłośnikom sportu polecamy szczególnie programy z cyklu #HeadToHead.

Zakłady bukmacherskie w eToto

eTOTO oferuje zakłady przedmeczowe i "na żywo" na około 30 dyscyplin sportowych. W ofercie bukmachera znajdują się wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe, sporty niszowe takie jak kajakarstwo górskie, gimnastyka artystyczna czy szermierka oraz zakłady specjalne (wybór piłkarza roku), wydarzenia polityczne, sporty wirtualne.

Liczbą dostępnych zakładów bukmacher ten w żadnym razie nie odstaje od polskiej czołówki. Każdego dnia w ofercie eTOTO łącznie pojawia się mniej więcej 20 tysięcy zdarzeń do typowania. Porównując szerokość oferty na najpopularniejszą dyscyplinę jaką jest piłka nożna - liczba dostępnych do obstawiania rynków w eTOTO jest zbliżona do lidera polskiego rynku Fortuny i wynosi około 130.

Każdy gracz eTOTO ma dostęp do wyników "na żywo" i statystyk sportowych. Początkujących typerów ucieszy przejrzysty FAQ oraz poradnik ABC zakłady eTOTO w pigułce. W poradniku krok po kroku pokazany jest proces korzystania z serwisu internetowego bukmachera.

Minimalna stawka na zakład w eTOTO wynosi 1 PLN. Obstawiać można kupony pojedyncze, akumulowane i systemowe. Drobnym minusem jest brak opcji Cash-Out i transmisji live.

Strona główna eTOTO Zakłady na mecz w eTOTO Zakłady na żywo eTOTO

Zakłady w eTOTO obstawiać można na stronie etoto.pl, za pośrednictwem mobilnej aplikacji oraz w punktach naziemnych.

Bukmacher eToto posiada licencję polskiego Ministra Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski. Jest zgodny z ustawą z 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych. Z uwagi na dostosowanie się bukmachera do polskiego prawa, wszystkie zakłady zawierane w eToto obarczone są 12% podatkiem obrotowym. Dodatkowo przy wygranych powyżej 2280 PLN gracz jest obciążany podatkiem 10% od wygranych. Wszystkie podatki automatycznie odprowadza bukmacher.

Bonusy i promocje w eToto

Bukmacher eTOTO przygotował bardzo atrakcyjną ofertę powitalną dla nowych graczy. Na start w eTOTO można zyskać kwotę 1000 PLN w bonusie powitalnym podzielonym na 3 etapy.

Bonus powitalny 1000 zł

 • Bonus bez depozytu za rejestrację 20 PLN.
 • Bonus 200% od pierwszego depozytu. Wpłacasz 50 PLN, dostajesz bonus 100 PLN, łącznie masz 150 PLN.
 • Bonus 100% od drugiego depozytu. Wpłacasz 900 PLN, dostajesz bonus 900 PLN, łącznie masz 1800 PLN

Aby otrzymać bonus powitalny do 1000 zł należy w ciągu 60 dni zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty po kursie minimalnym 2.20. Wtedy otrzymamy od eTOTO bonus w wysokości pierwszego złożonego przelewu.

Bonus powitalny w eToto krok po kroku:

 1. Przejdź na serwis eToto i zarejestruj się. W trzecim kroku formularza rejestracyjnego w polu kod bonusowy wpisz ETOTO20FREE. Wprowadzenie kodu jest wymagane do otrzymania bonusu bez depozytu.
 2. Zweryfikuj dokumentem swoją tożsamość tzw. weryfikację KYC. Po poprawnej weryfikacji będziesz mógł wykorzystać bonus bez depozytu.
  Bonus 20 PLN bez depozytu:
  • Ściągnij i zainstaluj na telefonie aplikację mobilną eTOTO. Bonus za rejestracje możliwy do wykorzystania jest jedynie na urządzeniach mobilnych.
  • Obstaw zakład AKO zawierający co najmniej 3 zdarzenia. Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.30, minimalny łączny kurs kuponu AKO to 2.20.
  • Masz 30 dni od weryfikacji na wykorzystanie darmowego zakładu.
 3. Bonus 100 PLN od pierwszego depozytu 50 PLN:
  • Dokonaj wpłaty 50 PLN dowolną metodą.
  • Natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty eTOTO powiększy saldo konta o bonusowe 100 PLN.
  • Wykonaj 4-krotny obrót kwotą bonus + depozyt. Minimalny kurs wynosi 2.20.
  • Na wykonanie obrotu (50+100) * 4 = 600 PLN masz 30 dni od depozytu.
 4. Bonus 900 PLN od drugiego depozytu 900 PLN:
  • Dokonaj wpłaty 900 PLN dowolną metodą.
  • Otrzymasz dodatkowe 900 PLN.
  • Wykonaj 4-krotny obrót kwotą bonus + depozyt. Minimalny kurs wynosi 2.20.
  • Na wykonanie obrotu (900+900) * 4 = 7200 PLN masz 30 dni od depozytu.
 5. Do obrotu liczą się wszystkie zakłady przedmeczowe i LIVE, akumulowane i single. Wymogiem jest minimalny kurs kuponu 2.20 oraz zdarzenia na akumulowanym kuponie 1.30.
 6. Po spełnieniu warunków obrotu kwota depozytu wraz z bonusem może byc wypłacona.

Opinia o bonusie eTOTO

Bonus startowy w e-Toto prezentuje się bardzo dobrze, łącznie można zyskać 100% wpłaconego depozytu. Oferta powitalna eTOTO z wysokim 200% bonusem do 100 PLN od pierwszego depozytu powinna szczególnie ucieszyć mniej majętnych graczy. Ryzykując jedynie 50 PLN zyskać można dodatkowe 100 PLN w bonusie. Bonus od 100% do 900 PLN od drugiego depozytu jest również atrakcyjny jednak kierowany jest już do typerów z głębszym portfelem.

Wymagany obrót nie jest wysoki i nie posiada żadnych szczególnych restrykcji. Akceptowane są zakłady na żywo oraz single. Jedynym minusem jest nieznacznie wyższy niż u konkurencji minimalny kurs zakładu 2.20.

Bonus powitalny w eTOTO

Pozostałe promocje w eTOTO

Bukmacher eTOTO docenia również stałych użytkowników oferując im atrakcyjne promocje.

 • Weekendogranie

  Oferta specjalna dla osób obstawiających w weekendy. Postaw w ciągu weekendu co najmniej 3 różne zakłady, każdy za kwotę 50 PLN. Wybierz takie mecze, które zaczynają się i kończą w trakcie weekendu. Każde zdarzenie musi posiadać kurs minimalny 1.20 a łączny kurs kuponu co najmniej 1.50.

  W 20 minut po rozliczeniu ostatniego zakładu eTOTO przyzna do Twojego konta bonus w wysokości 50 PLN. Bez przyznawany jest bez względu na wynik zakładów. Przyznany bonus należy obrócić 6-krotnie po kursie 2.20 Oferta promocyjna możliwa jest do wykorzystania raz w ciągu weekendu.

 • TOP 3

  Postaw zakład przedmeczowy lub live za minimum 100 PLN na wygraną lub remis (1x2) w wybranym przez eTOTO spotkaniu. Jeśli nie trafisz otrzymasz od bukmachera darmowy freebet 50 PLN!

 • e-Granie

  Postaw dowolny zakład za co najmniej 50 PLN na dowolne wydarzenie e-sportowe z oferty eTOTO. Jeśli szczęście nie dopisze, dostaniesz od bukmachera zwrot 50% stawki do max 100 PLN w postaci bonusu!

  Bonus będzie przyznany w formie darmowego zakładu bez wymogów obrotu.

 • Kornery

  Postaw pojedynczy zakład za minimum 50 PLN na rzuty rożne. Jeżeli zakłąd będzie przegrany to dostaniesz od eTOTO freebet 25 zł – i tak co tydzień!

  Bonus będzie przyznany w formie darmowego zakładu bez wymogów obrotu.

 • Nocne granie

  Promocja dla graczy, którzy emocjonują się ligami amerykańskimi. Typując w eTOTO mecze NBA, NHL, NFL, MLB lub MLS można zyskać dodatkowe bonusy.

  Każdego tygodnia można dostać freebet 50 PLN w przypadku nietrafionego zakładu. Aby wziąć udział w ofercie postaw minimum 100 PLN na mecz, któreś z lig USA (po kursie min. 1.95). Jeśli przegrasz zakład, otrzymasz na konto bonus freebet o wartości 50 PLN.

 • Typuj naszą

  Zagraj zakład złożony z minimum 3 meczów dowolnej piłkarskiej ligi polskiej (minimalna stawka 100 PLN, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1.40). Jeśli przegrasz, otrzymasz freebet 50 PLN.

  Każdego tygodnia można odebrać jeden bonus.

 • Git typ

  Postaw zakład live (min. stawka 100 PLN | min. kurs 1.95) na wybrane zdarzenie przez Etoto w ramach promocji Git typ, a jeśli nie trafisz bukmacher przyzna freebet 50 PLN.

  Oferta dostępna jest codziennie.

 • Mniej-więcej

  Postaw pojedynczy, przedmeczowy zakład (min. stawka 100 PLN | min. kurs 1.95) na któryś z rynków: suma goli (więcej/mniej), suma goli w pierwszej połowie (więcej/mniej), suma goli w drugiej połowie (więcej/mniej), suma goli drużyny (więcej/mniej). Jeśli przegrasz, otrzymasz od eTOTO freebet 50 PLN.

Liga VIP

Chcąc docenić swoich najlepszych klientów bukmacher eTOTO stworzył program lojalnościowy pod nazwą Liga VIP. Możliwość dołączenia do klubu mają gracze, którzy wykazują dużą aktywność w zakładach na stronie bukmachera. Bukmacher zwraca uwagę na takie elementy jak staż gracza, częstotliwość obstawiania i wysokość zawieranych zakładów.

Gdy charakterystyka typera pasuje do kryteriów programu VIP to bukmacher wysyła stosowne zaproszenie. Jeżeli uważasz, że zasługujesz na dołączenie do VIP'ów to możesz sam skontaktować się z obsługą ligi vip poprzez email ligaVIP@etoto.pl. Benefity dla uczestników Ligi VIP:

 • Priorytetowe wypłaty środków.
 • Zawsze dyspozycyjny osobisty asystent.
 • Bonus powitalny na przywitanie w lidze VIP.
 • Dedykowane oferty specjalne i promocje, bonusy urodzinowe.
 • Darmowe wyjazdy weekendowe, na wydarzenia sportowe lub koncerty.
 • Podwyższone limity na zakłady lub ich całkowity brak.

eTOTO mobile

Bukmacher eTOTO posiada przyjazną aplikację na telefony komórkowe z systemem iOS i Android. Korzystając z aplikacji mobilnej obstawianie zakładów jest dużo wygodniejsze niż za pomocą serwisu internetowego.

Aplikacja posiada wygodną autoryzację odciskiem palca, promocje i bonusy dostępne wyłącznie na zakłady zawierane mobilnie oraz intuicyjny interfejs użytkownika idealnie przystosowany do wielkości urządzeń mobilnych.

Wpłaty i wypłaty

Minimalna kwota wpłaty w eTOTO zaczyna się już od symbolicznego 1 PLN. Bukmacher, ani pośrednicy nie pobierają prowizji.

Bukmacher akceptuje podstawowe metody płatności. Metody wpłaty:

 • Pośrednicy szybkich przelewów internetowych Przelewy24, dotPay.
 • Karty kredytowe/debetowe (VISA, Mastercard).
 • BLIK

Czas oczekiwania na wpłatę to kilka minut.

Wygrane pieniądze z konta eTOTO wypłacić można przy użyciu jednej metody - przelewu bankowego na osobisty rachunek. Minimalna kwota wypłaty to 1 PLN, brak minimalnej kwoty wpłaty.

Kontakt i pomoc

Support eToto działa sprawnie i szybko, w pilnych sprawach polecamy kontaktować się telefonicznie, konsultanci bukmachera w mig rozwieją wszelkie wątpliwości. eTOTO posiada konta portalach społecznościowych: Facebook i Twitter.

 • live czat dostępny w godzinach 9:00 - 22:00,
 • telefon: +48 513 321 174,
 • e-mail: support@etoto.pl.

E-Toto Zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. 00-503 Warszawa, ul. Żurawia 8
KRS: 0000370248, NIP: 5272639256, REGON: 142666660

Nasza opinia o eToto

eTOTO to wiarygodny bukmacher, który zachęca do siebie szeroką ofertą zakładów oraz atrakcyjnym bonusem 1000 zł. Strona internetowa eTOTO jest przejrzysta i nawet początkującym graczom łatwo będzie się na niej odnaleźć. Zwykłych rekreacyjnych graczy z pewnością ucieszą liczne promocje dodatkowe, natomiast graczy aktywnych na wysokich stawkach program Liga VIP.

Trzeba przyznać, że bukmacher eTOTO w ostatnim czasie wykonał ogromny postęp i dołączył do grona najlepszych bukmacherów dla Polaków. Wciąż pozostaje pole do poprawy gdyż brakuje jeszcze funkcji Cash-Out czy transmisji live.

Niemniej jednak eTOTO z warto założyć konto chociażby z uwagi na atrakcyjny bonus powitalny i szeroką ofertę zakładów przedmeczowych.

Zarejestruj się w eToto

eToto

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.


Komentarze i opinie

 1. Dno,kompletne dno. Nie traćcie na to czasu.

  • Link
 2. Najgorszy bukmacher. Wpłata przez przelewy 24 zawsze dochodzi dopiero po kilku godzinach lub na drugi dzień.. mało meczy a jak już są to w większosci jakieś dziwne, gdzie pozniej godzinami czeka się na rozstrzygnięcie, lub okazuje się, że ten mecz będzie dopiero w dniu nastepnym. Szkoda tylko nerwów. Brak meczów live

  • Link
 3. Ja gram na etoto już jakiś czas i jestem raczej zadowolony. Ostatnio odpalili nową stroną i jest więcej możliwości. Nierzadko jednak skaczę pomiędzy stronami, w zależności gdzie jest lepszy kurs. Nie ma reguły.

  • Link
 4. żenująco niskie kursy...

  • Link
 5. nowa odsłona daje rade, z tego co zauważyłem to dają lepsze kursy od lv

  • Link
 6. Dno dna, niby promocja cashback, a w regulaminie durny zapis, że jeżeli jest dokonana wpłata z tego samego ip to nie przysługuje cashback, nawet jeżeli konto są na dwie osobne osoby, z dwóch róznych kont i komputerów, a jedynie ip to same. Dno dna, nie polecam tego bukmachera nikomu.

  • Link
 7. Masz nauczkę aby czytać regulamin bonusu. Niestety niektórzy bukmacherzy mają restrykcję co do unikalności IP dla bonusu startowego, w regulaminie eToto jest to jasno napisane.

  eToto.pl
  14. Nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na IKK. Ponadto, nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł” nie zostanie przyznana lub może zostać odebrana gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.

  • Link
 8. Wszystkie powyższe opnie sa w tej chwili nieaktualne.Owszem kiedyś etoto było pseudobukmacherem ale w tej chwili ma szanse stać się najlepszym polskim bukmacherem.Kursy kiedyś najgorsze obecnie sa zdecydowanie najlepsze,oferta live niegdyś nieistniejaca w ogóle obecnie jest najlepszą na rynku polskim,brakuje im jeszcze opcji cash out, handicapów azjatyckich na gole i dotarcia do szerszej rzeszy klientów (co z pewnoscią się stanie kiedy wprowadzą wczesniej wspomniane opcje) i reszta będzie oglądac ich plecy .

  • Link
 9. Tom

  Napisz coś więcej o swoim przypadku, z jakiego powodu środki są zablokowane, jak bukmacher argumentuje swoje stanowisko, czy chodzi o depozyt czy bonus. Możesz też napisać na nasz mail kontaktowy swoje dane personalne wraz z opisem sytuacji, postaramy się pomóc.

  W przeciwnym razie, opinia niepoparta faktami czy chociaż szerszym opisem zaistniałej suytuacji, będzie skasowana.

  • Link
 10. Kumpel mnie namówił wpłaciłem obstawiam i tu nagle jest jakiś limit kuponów na rynku? o co chodzi? lipa straszna na online zbywa odsyła do regulaminu że mają takie prawo.nigdy sts z czymś takim sie nie spotkałem a gram ładnych kilka lat

  • Link
 11. Też nie polecam

  • Link
 12. Strona gdy wyczuwa że odniesie ogromne straty zostaje zawieszona , nie da się nic zrobić tylko zamknąć a w tym czasie kurs zakładu spadao 70 procent np. nie widziałem jeszcze takich sposobów do tego żeby człowiek tak mocno się wk.... Masakra dla dludzi którzy chcą coś zarobić praktycznie niemożliwe

  • Link
 13. Brak bonusu bez depozytu na tablecie.

  • Link
 14. Etoto to złodzieje. Przy wpłacie np 100zł dostaje się 100zł Bonusu. Czyli na koncie pojawia się 100zł saldo gotówkowe i slado bonusowe. Jak zawsze przy obstawianiu zabiera najpierw realne pieniądze, Obstawiłem kupon za 100zł zostało mi 100zł bonusu dałem za to drugi kupon.. Kupon bonusowy nie wszedł,a za własne pieniądze wszedł. Chciałem wypłacić pieniądze z 300zł 100zł i dostałem informację, że muszę coś obrócić 4x. Skoro nie użyłem przy wygrywaniu żądnych pieniędzy bonusowych zignorowałem to. I tak straciłem 100zł. Z konta nie można wypłacić nawet własnych pieniędzy bo łączą je z bonusem

  • Link

Dodaj swoją opinię o eToto

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów eToto są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego 1000 zł. Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem eToto.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 3,32/5 | 25 głosów

Posiadasz konto w eToto? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o eToto innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat eToto z innymi typerami.

Powiększ pole