eTOTO aplikacja mobilna

Ocena 5.00/1 głos

eTOTO bukmacher

eTOTO zakłady

eTOTO bonusy

eTOTO opinie

eTOTO rejestracja

Cały bukmacherski świat na wyciągnięcie ręki w Twojej kieszeni. A do tego liczne bonusy i promocje oraz szybkie wypłaty. Poznaj aplikację mobilną eTOTO.

Odbieram bonus! Idź do eToto

Wykorzystaj super bonus eToto!

Aplikacja mobilna eTOTO pozwoli Ci na obstawianie zakładów w komfortowy sposób wprost ze smartfona.

Zakłady bukmacherskie na wydarzenia sportowe, społeczne i polityczne. Kto nie zna jeszcze oferty eTOTO, powinien jak najszybciej uzupełnić wiedzę. To naprawdę świetny bukmacher, którego ambasadorami są m.in. Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Artur Wichniarek czy Michał Pol.

eTOTO to nie tylko świetna oferta zakładów przedmeczowych, ale również zakłady na żywo oraz zakłady na sporty wirtualne. Na graczy czekają również świetne bonusy, jak np. eTOTOmania. Bogata oferta przez 24h na dobę. W jaki sposób najwygodniej obstawiać zakłady w eTOTO, kiedy nie możemy skorzystać ze strony internetowej? Odpowiedź jest prosta - przez aplikację mobilną eTOTO.

Aplikacja mobilna od eTOTO

Jak wygląda eTOTO aplikacja mobilna?

Siła prostoty - tym urzeka aplikacja mobilna eTOTO. Choć oferta legalnego bukmachera obejmuje tysiące zakładów, to nie sposób się w niej zgubić. Aplikacja w przejrzysty sposób przedstawia wszystkie dyscypliny i kategorie. Przy każdym zdarzeniu zobaczysz najważniejsze informacje - wysokość kursów na podstawowe zakłady 1X2 czy datę rozpoczęcia spotkania.

Po kliknięciu w wybrane zdarzenie zobaczysz statystyki zawodników, drużyn oraz wszelkie pozostałe rynki i zakłady. Wszystko przedstawione w taki sam czytelny sposób.

Aplikacja mobilna eTOTO

Menu w kontrastowych kolorach umieszczone na górze i na dole w aplikacji eTOTO pozwoli Ci szybko przejść do innej oferty bukmachera, podglądu swojego kuponu czy powrócić do widoku początkowego. Całość aplikacji mobilnej eTOTO utrzymana jest w charakterystycznej dla bukmachera granatowo - białej kolorystyce. Ten minimalizm prezentuje się świetnie - jest estetyczny i wyrazisty. W sam raz dla nowoczesnego gracza.

Jakie opcje zapewnia aplikacja eTOTO?

Niepozorna aplikacja mobilna eTOTO daje Ci dostęp do całej oferty legalnego bukmachera. Początkowy widok od razu wskazuje na najpopularniejsze spotkania danego dnia, przede wszystkim z kategorii piłka nożna.

Jednym kliknięciem przejdziesz do oferty zakładów live eTOTO. Wyraźne ikony z kursami i sprawny dostęp do kolejnych rynków sprawiają, że aplikacja mobilna eTOTO do najlepsza opcja do obstawiania zakładów na żywo. Obserwujesz spotkanie, wybierasz typ i obstawiłeś. Zajmie Ci to tyle czasu, co przeczytanie poprzedniego zdania.

Korzystając z aplikacji mobilnej eTOTO możesz w szybki sposób doładować swoje konto bukmacherskie lub zlecić wypłatę wygranej na konto bankowe. Zrobisz to za pomocą dowolnej bezpiecznej metody: Przelewy24, BLIK czy VISA oraz Mastercard.

W eTOTO aplikacji mobilnej znajdziesz również wszelkie informacje dotyczące Twojego konta. Saldo główne i saldo bonusowe, ustawienia, dokumenty, dane osobowe, aktualne i archiwalne kupony itd.

Jak pobrać aplikację mobilną eTOTO na iOS?

Jeśli korzystasz z urządzeń mobilnych firmy Apple, jak iPhone czy iPad, aplikację eTOTO ściągniesz wprost ze sklepu App Store. Po prostu wyszukaj aplikację w sklepie i kliknij Pobierz. Po chwili aplikacja znajdzie się na Twoim smartfonie lub tablecie. Możesz również kliknąć w link do aplikacji na stronie eTOTO, który automatycznie przeniesie Cię do App Store.

Jak pobrać aplikację eTOTO na Android?

Jeśli chcesz pobrać aplikację mobilną eTOTO na telefon lub tablet z systemem Android, postępuj zgodnie z tymi krokami:

 1. W ustawieniach telefonu zezwól na instalowanie aplikacji spoza sklepu Google Play.
 2. Wejdź na stronę internetową eTOTO przez przeglądarkę na smartfonie.
 3. W górnym menu kliknij w kategorię Aplikacja Mobilna, a następnie w przycisk Pobierz na Androida.
 4. Rozpocznie się pobieranie pliku apk eTOTO.
 5. W panelu powiadomień wybierz plik apk i kliknij Zainstaluj.
 6. Po instalacji eTOTO aplikacja mobilna jest gotowa do użycia! Zaloguj się na swoje konto i zacznij obstawiać.
 7. Jeśli chcesz, możesz z powrotem wyłączyć możliwość instalowania aplikacji mobilnych z innych źródeł, niż sklep Google Play.

Czy mogę zarejestrować konto przez aplikację eTOTO?

Oczywiście. Jeśli masz aplikację mobilną eTOTO, nie potrzebujesz nic więcej. W prosty sposób możesz założyć konto u bukmachera i cieszyć się jego szeroką ofertą zakładów bukmacherskich.

W tym celu pobierz, a następnie włącz aplikację. W prawym górnym rogu znajdziesz przycisk Załóż Konto. Kliknij w nie, wypełnij wszystkie pola i potwierdź rejestrację. To wszystko! Pamiętaj, że aby korzystać ze wszystkich opcji bukmachera, musisz jeszcze dokonać weryfikacji konta.

Czy mogę skorzystać z pomocy w aplikacji eTOTO?

Aplikacja eTOTO umożliwia Ci również kontakt z Obsługą Klienta bukmachera. Wystarczy, że klikniesz w kategorię pomoc. Znajdziesz tam opcję czatu (czynny codziennie od 9:00 do 22:00) oraz adres e-mail. Na standardowe pytania poszukaj odpowiedzi w dziale FAQ oraz w instrukcji korzystania z freebetów i bonusów w eTOTO.

Idź do eToto Idź do eToto

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w eToto.

FAQ eTOTO aplikacja mobilna

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czy w aplikacji eTOTO mam dostęp do całej oferty bukmachera?

  Tak, aplikacja eTOTO zapewnia Ci dostęp do wszystkich dyscyplin i zakładów przedmeczowych oraz live.

 • Na jakie systemy dostępna jest aplikacja eTOTO?

  Apkę eTOTO ściągniesz na telefon i tablet z systemem iOS lub Android (w formie pliku apk).

 • Czy w aplikacji eTOTO znajdę statystyki?

  Dokładnie tak, jak na stronie internetowej bukmachera, w aplikacji również możesz skorzystać z bogatej bazy statystyk ułatwiającej obstawianie.

 • Czy w eTOTO aplikacji mobilnej obstawię zakłady live?

  Oczywiście, aplikacja eTOTO to najlepszy i według wielu graczy najszybszy sposób na obstawianie zakładów na żywo.

 • Czy w aplikacji mobilnej eTOTO dostępne są wpłaty i wypłaty?

  Tak, w aplikacji mobilnej możesz doładować konto lub wypłacić wygraną na konto bankowe. Masz do dyspozycji wszystkie opcje płatności, które dostępne są również w standardowym serwisie internetowym eTOTO.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/etoto/aplikacja-mobilna

Oceń ten tekst