eTOTO opinie

Ocena 5.00/1 głos

eTOTO bukmacher

eTOTO zakłady

eTOTO bonusy

eTOTO opinie

eTOTO rejestracja

Szukasz opinii o bukmacherze eTOTO? Zastanawiasz się nad otwarciem konta? Przeczytaj opinie o eTOTO innych typerów i poznaj jak prezentuje się bukmacher w oczach innych graczy. Prawdziwe opinie o bukmacherze eTOTO to niezwykle ważny element dla nowych graczy rozważających rejestrację konta.

Odbieram bonus! biorę bonus w eTOTO

najlepsze opinie spośród legalnych bukmacherów | bonus powitalny cashback 1000 zł

W tym dziale przedstawimy Wam opinie na temat eTOTO. Zdajemy sobie sprawę, że opis i przedstawienie bukmachera eTOTO to jedno, ale na całość oceny wpływają też opinie innych graczy. eTOTO działa już dosyć długo na polskim rynku, dlatego można zebrać sporą liczbę ocen.

 1. Opinie o bonusie powitalnym
 2. Ocena eTOTO
 3. Opinie graczy o eTOTO
 4. Czy w eTOTO da się wygrywać?
 5. Czy inni gracze polecają eTOTO?
 6. A co Ty nam powiesz o eTOTO?

Opinie dotychczasowych użytkowników są ważne i stanowią cenną informację dla osób, które dopiero stają przed wyborem bukmachera. Ocena graczy to również feedback dla samego bukmachera, który otrzymuje jasny przekaz na temat swojej działalności. Poniżej przedstawimy Wam zatem zebrane opinie graczy o eTOTO, które pozwolą Wam ocenić samemu, czy warto dołączyć do ich grona.

Opinie o bonusie powitalnym

Bonus powitalny w eTOTO pozwala otrzymać 100% od depozytu do 1500 zł + 500 zł w darmowych zakładach. To ciekawa oferta, która spotyka się z zainteresowaniem wielu graczy. W swoich opiniach doceniają oni głównie jasne zasady bonusu i łatwość w jego uzyskaniu.

Oceniając bonus powitalny eTOTO gracze wspominają również o wymogu 4-rotnego obrotu, który jednak wobec standardów na rynku, nie jest wysoki. Zwłaszcza, że akceptowane są niemal wszystkie rodzaje zakładów – przedmeczowe, na żywo itd. Jedynym minusem pojawiającym się w opiniach użytkowników jest minimalny kurs zakładu 2.20, ale zgodnie podkreślają, że jest on tylko nieznacznie wyższy, niż u konkurencji. Podsumowując, w większości gracze dobrze oceniają bonus powitalny w eTOTO.

Ocena eTOTO

eTOTO to z pewnością wiarygodny bukmacher. Tak wynika z opinii jego użytkowników. Zachęca szeroką ofertą zakładów oraz mnogością dyscyplin i rynków. Strona internetowa jest czytelna, przejrzysta i bezpieczna. Nawet początkujący gracze nie będą mieli problemów, aby się na niej odnaleźć. Wśród najważniejszych zalet eTOTO gracze w swoich opiniach wspominają wysokie kursy oraz liczne promocje dodatkowe. Ogólna ocena eTOTO jest zatem pozytywna.

Opinie graczy o eTOTO

Poniżej przedstawiamy wybrane opinie na temat eTOTO. Zachowaliśmy oryginalną pisownię.

 • Ja gram na eTOTO już jakiś czas i jestem raczej zadowolony. Ostatnio odpalili nową stroną i jest więcej możliwości. Nierzadko jednak skaczę pomiędzy stronami, w zależności gdzie jest lepszy kurs. Nie ma reguły. Wojtek M.
 • nowa odsłona daje rade, z tego co zauważyłem to dają lepsze kursy od lv. Czajnik
 • Dla mnie jedyny porządny bukmacher na polskim rynku. Ofertą live wręcz ośmiesza żałosną konkurencję, i to zarówno pod względem ilości zdarzeń gdzie np. w weekendy ma 3 razy tyle zdarzeń co druga w tym zestawieniu fortuna. Kursy zdecydowanie górujące nad resztą. Kiedy np. weźmiemy linie na ilości bramek to raz, że eTOTO ma ich najwięcej dla niektórych spotkań nawet kilkanaście linii gdzie na udającej bukmachera fortunie jest JEDNA a dwa ma też zdecydowanie najlepsze kursy, nie trochę lepsze ale miażdżąco lepsze. Kiedy np. chcemy zapolować na jakiś mecz z gradem bramek to tylko na eTOTO bo u innych to żal nawet patrzeć.

Można wziąć pierwszy lepszy mecz z brzegu i zobaczyć jaki kurs daje eTOTO a jaki np betclic na wysokie linie bramkowe (zresztą w każdym przedziale eTOTO jest lepsze),kiedy betlic daje jakieś pożałowania godne 8.5 na over 4.5 to w tym momencie na eTOTO kurs będzie wynosił 16. Brakuje mu tylko azjanów na gole i byłby jedyny polski kompletny bukmacher. Over5

 • Do eTOTO zawitałem kilka tygodni temu. Bonus powitalny odebrałem bez problemu. Przez jakiś czas testowałem ofertę, a teraz to dla mnie podstawowy bukmacher. Stabilna strona, świetna aplikacja i naprawdę dobre promocje. Korzystam, będę dalej, polecam! KamilO
 • Nie ukrywam, że do eTOTO zachęcił mnie słynny Quiz pod Napięciem. Byłem ostrożny, mam już doświadczenia z innymi bukami. Miło się zaskoczyłem. Oferta naprawdę szeroka, zawsze znajduje te mecze, które mnie interesują. Porządna strona, bez migających dodatków i innych drażniących elementów. Pozostali bukmacherzy powinni się uczyć od eTOTO, jak się robi porządną apkę. Kiedyś przeciętny, dzisiaj moim zdaniem lider branży. Warto! Carletto

Czy w eTOTO da się wygrywać?

Ustawa hazardowa obowiązująca w Polsce utrudnia uzyskiwanie dużych wygranych, co nie oznacza, że są one niemożliwe do osiągnięcia. eTOTO stara się wciąż poprawiać swoje usługi i da się to zauważyć chociażby po coraz lepszych opiniach graczy.

Kursy są wysokie, a oferta szeroka. Te najważniejsze elementy w połączeniu sprawiają, że w eTOTO z pewnością da się wygrywać.

Czy inni gracze polecają eTOTO?

Stale zwiększająca się konkurencja na polskim rynku bukmacherskim sprawia, że gracze mają coraz wyższe wymagania. Tym bardziej należy docenić fakt, że wielu z nich w swoich opiniach rekomenduje eTOTO i poleca go innym. Podkreślają wiarygodność tego bukmachera i wysokie kursy w bogatej ofercie zakładów.

Zatem, według oceny użytkowników, eTOTO jest bukmacherem godnym polecenia, z którego usług warto korzystać.

A co Ty nam powiesz o eTOTO?

Jeśli jesteś już aktywnym użytkownikiem eTOTO, chętnie poznamy Twoją opinię na jego temat. Opisz nam swoje doświadczenia, plusy i minusy. Jesteśmy ciekawi, czy jesteś zadowolony z usług eTOTO? Jakie największe jego zalety oraz ewentualne wady możesz wskazać?

Napisz merytoryczną opinię, a pomożesz innym w podjęciu decyzji i będziesz mieć swój wkład w rozwój rynku bukmacherskiego. Pamiętaj tylko o jednym: kulturalnie i rzeczowo! :)

Idź do eToto Idź do eToto

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w eToto.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/etoto/opinie

Oceń ten tekst