eTOTO rejestracja

Ocena 5.00/1 głos

eTOTO bukmacher

eTOTO zakłady

eTOTO bonusy

eTOTO opinie

eTOTO rejestracja

Zarejestruj konto gracza w eTOTO w trzech prostych krokach i rozpocznij obstawianie zakładów. Rejestracja eTOTO to szybki i intuicyjny proces. W tekście poniżej pokazujemy jak zarejestrować się u bukmachera eTOTO. Otwórz konto, typuj wyniki meczów i korzystaj z promocji eTOTOmania.

Odbieram bonus! Bonus za rejestrację w eTOTO

otwórz konto w eTOTO | bonus powitalny 1000 zł | bonus 200% i 200 zł

Bukmacher eTOTO kusi atrakcyjnymi kursami oraz szeroką ofertą zakładów. eTOTO to legalny polski bukmacher, który zapewnia swoim graczom wiele dodatkowych atrakcji, jak regularne promocje i bonusy czy produkcje na kanale YouTube.

 1. Czy warto zarejestrować konto w eTOTO?
 2. Regulamin eTOTO
 3. Rejestracja w eTOTO / jak założyć konto w eTOTO
 4. eTOTO formularz rejestracji - KROK 1
 5. eTOTO formularz rejestracji  - KROK 2
 6. eTOTO formularz rejestracji - KROK 3
 7. Weryfikacja konta w eTOTO
 8. Bonus powitalny eTOTO po rejestracji konta
 9. Pierwszy depozyt w eTOTO
 10. Pierwsza wypłata
 11. Konto tymczasowe / szybka rejestracja w eTOTO
 12. eTOTO – rejestracja przez telefon

Zanim rozpoczniesz obstawiać zakłady bukmacherskie w eTOTO musisz się zarejestrować. Założenie konta w eTOTO nie jest trudne, ale początkujący typerzy mogą mieć kilka pytań. A odpowiedź na nie z pewnością znajdziecie w naszym poradniku, jak zarejestrować się w eTOTO, krok po kroku.

Czy warto zarejestrować konto w eTOTO?

Mnóstwo dyscyplin sportowych  i szeroka oferta zakładów bukmacherskich, wiele atrakcyjnych promocji oraz wysokiej jakości aplikacja mobilna. Po rebrandingu eTOTO stał się bukmacherem najwyższej klasy, zapewniający usługi na wysokim poziomie. Warto zarejestrować konto w eTOTO i cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami serwisu.

Regulamin eTOTO

W specjalnym dziale eTOTO udostępnia regulamin zakładów bukmacherskich oraz regulamin ogólny ofert. Gracze mogą w wygodny sposób zapoznać się z ich zapisami przez stronę internetową lub pobrać je na dysk.

Regulaminy są umieszczone bezpośrednio na stronie, a nie w formie skanu, dlatego ich przeglądanie jest bardzo łatwe i bezproblemowe. Warto zapoznać się z podstawowymi zapisami, jak Warunki i Zasady Szczegółowe Zawierania Zakładów czy Ustalenia Dotyczące Wygranych.

Rejestracja w eTOTO / jak założyć konto w eTOTO

Rejestracja nowego konta w eTOTO składa się z trzech sporej wielkości formularzy. Poniżej przedstawiamy formularze wypełnione przykładowymi danymi. W razie wątpliwości z którymś z pól formularza rejestracyjnego należy skontaktować się z pomocą bukmachera poprzez live chat lub email.

eTOTO formularz rejestracji - KROK 1

Formularz rejestracji w eTOTO - krok 1

Aby zarejestrować się w eTOTO, kliknij czerwony przycisk znajdujący się u góry strony bukmachera – ZAŁÓŻ KONTO. W Kroku 1 wpisz dane osobowe i podaj swój email.

eTOTO formularz rejestracji  - KROK 2

Formularz rejestracji w eTOTO krok 2

W tej części rejestracji wpisz Dane Kontaktowe. Podaj również typ dokumentu (dowód osobisty lub paszport), którym posłużysz się w celu weryfikacji oraz jego serię i numer.

eTOTO formularz rejestracji - KROK 3

Formularz rejestracji w eTOTO krok 3

W ostatnim kroku wymyśl i podaj login użytkownika, czyli nazwę, za pomocą której będziesz logował się do konta w eTOTO, a także ustal silne hasło. Wpisz limity kwotowe oraz czasowe na grę lub skorzystaj z sugerowanych wartości.

Zaznacz również zgody marketingowe (nieobowiązkowe) i oświadczenia (obowiązkowe). To wszystko. Teraz Twoje konto czeka na weryfikację. Po poprawnej rejestracji powinieneś zobaczyć następujący komunikat:

Prośba o weryfikację w eTOTO

Weryfikacja konta w eTOTO

Komunikat

Uprzejmie informujemy, iż wpłaty na konto gracza można dokonać wyłącznie po ustawieniu limitów (zakładka Odpowiedzialna gra ->Limity) oraz po zakończeniu procesu weryfikacji. Masz pytania? Skontaktuj się z nami na czacie codziennie od 09:00 do 22:00 lub napisz na pomoc@eTOTO.pl.

Po zalogowaniu się na konto prześlij fotokopię ważnego dokumentu tożsamości za pośrednictwem przeznaczonego do tego formularza. Znajdziesz go w opcjach swojego konta. W przypadku pozytywnej weryfikacji danych Twoje konto tymczasowe zmieni się w konto stałe, o czym zostaniesz poinformowany drogą mailową.

Weryfikacja eTOTO zazwyczaj trwa kilkadziesiąt minut, chyba, że dokonujesz jej poza godzinami pracy biura obsługi klienta (09:00 – 22:00). Wówczas może się ona przedłużyć.

Bonus powitalny eTOTO po rejestracji konta

Bukmacher eTOTO przygotował bardzo atrakcyjną ofertę powitalną dla nowych graczy. Na start w eTOTO można zyskać kwotę 1000 zł w ramach bonusu powitalnego. Aby otrzymać bonus powitalny cashback 1000 zł , należy dokonać pierwszego depozytu, a eTOTO przyzna 50% jego wysokości po obstawieniu pierwszego zakładu bukmacherskiego. Szczegółowy opis znajdziesz na a stronie z bonusami w sekcji bonus powitalny eTOTO.

Pierwszy depozyt w eTOTO

Minimalna kwota wpłaty w eTOTO to 1 zł. Bukmacher ani pośrednicy nie pobierają prowizji za wpłatę. Aby wpłacić pieniądze, kliknij przycisk WPŁATA na koncie gracza.

Gracze mogą skorzystać z następujących metod płatności:

 • pośrednicy szybkich przelewów internetowych Przelewy24, Dotpay;
 • karty kredytowe/debetowe (VISA, MasterCard);
 • BLIK.

Czas oczekiwania na wpłatę wynosi kilka minut.

Pierwsza wypłata

Wygrane pieniądze z konta eTOTO wypłacić można przy użyciu jednej metody – przelewu bankowego na osobisty rachunek. Minimalna kwota wypłaty to 1 zł. Aby wypłacić pieniądze, kliknij przycisk WYPŁATA na koncie gracza.

Każda wypłata musi być zaakceptowana przez Dział Płatności eTOTO. Procedura trwa maksymalnie 12 godzin, ale w praktyce wypłaty realizowane są na bieżąco.

Konto tymczasowe / szybka rejestracja w eTOTO

Do czasu weryfikacji, czyli przesłania skanu dokumentu tożsamości, gracz korzysta z konta tymczasowego. Ma ono jednak spore ograniczenia, m.in. brak możliwości wypłaty środków, dlatego nie warto zwlekać i jak najszybciej dokonać weryfikacji. Jeśli przebiegnie ona pozytywnie, wówczas konto tymczasowe zamieni się w pełni funkcjonalne konto stałe.

eTOTO – rejestracja przez telefon

Rejestracji możesz dokonać również przy użyciu aplikacji mobilnej. Zakładanie konta wygląda niemal identycznie, jak w przypadku korzystania z regularnego serwisu eTOTO.

Po zainstalowaniu aplikacji kliknij przycisk ZAŁÓŻ KONTO i postępuj zgodnie z opisanymi wyżej krokami.

Idź do eToto Idź do eToto

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w eToto.

FAQ eTOTO rejestracja

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Dlaczego przy rejestracji muszę podawać dane osobowe?

  Jest to obowiązek nałożony na eTOTO przez ustawę o grach hazardowych. Dane są jednak bezpieczne, nie musisz się obawiać ich podawania.

 • Czy mogę podać nieprawdziwe nazwisko?

  Wszystkie dane, które wpisujesz podczas rejestracji, muszą być prawdziwe. W innym przypadku nie przejdziesz weryfikacji i nie będziesz mógł korzystać z usług eTOTO.

 • Ile czasu trwa weryfikacja konta?

  Biuro obsługi klienta eTOTO działa w godzinach 09:00 – 22:00 i w tym czasie weryfikacja nie powinna zająć więcej, niż kilkadziesiąt minut. Poza tymi godzinami może przedłużyć się do kilku godzin.

 • Co zyskam dzięki rejestracji konta?

  Rejestracja konta to pierwszy krok, by skorzystać z usług eTOTO. Bez założenia konta jest to niemożliwe.

 • Kto może zarejestrować się w eTOTO?

  W eTOTO swoje konto może założyć każdy, kto ukończył 18 rok życia i nie ma wobec niego zasądzonego zakazu udziału w grach hazardowych.

 • Rejestracja z poziomu aplikacji mobilnej – czy to jest możliwe?

  Oczywiście, wystarczy zainstalować aplikację mobilną eTOTO i kliknąć ZAŁÓŻ KONTO. Poszczególne kroki rejestracji opisaliśmy w powyższym poradniku.

 • Czy mogę zmienić dane osobowe wpisane podczas rejestracji?

  Nie możesz zmienić danych osobowych wpisanych podczas rejestracji. W szczególnych przypadkach, np. zmianie nazwiska, skontaktuj się z działem obsługi klienta eTOTO.

 • Czy warto założyć konto w eTOTO?

  Tak, eTOTO to jeden z największych polskich bukmacherów o ugruntowanej pozycji. Zapewnia wysoką jakość zakładów oraz bezpieczeństwo transakcji. Posiada rozbudowaną ofertę, w której każdy gracz znajdzie coś dla siebie oraz przyznaje atrakcyjny bonus powitalny.

 • Czy mogę założyć kilka kont w eTOTO?

  Nie, zgodnie z regulaminem możesz posiadać tylko jedno konto w eTOTO.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/etoto/rejestracja

Oceń ten tekst