Rejestracja w eTOTO

Zarejestruj konto gracza w eTOTO w trzech prostych krokach i rozpocznij obstawianie zakładów. Rejestracja eTOTO to szybki i intuicyjny proces. W tekście poniżej pokazujemy jak zarejestrować się u bukmachera eTOTO. Otwórz konto, typuj wyniki meczów i korzystaj z promocji eTOTOmania.

Ocena 3,36/5 | 64 głosy
Bonus za rejestrację w eTOTO
otwórz konto w eTOTO | bonus powitalny 200 zł

Bukmacher eTOTO kusi atrakcyjnymi kursami oraz szeroką ofertą zakładów. eTOTO to legalny polski bukmacher, który zapewnia swoim graczom wiele dodatkowych atrakcji, jak regularne promocje i bonusy czy produkcje na kanale YouTube.

Zanim rozpoczniesz obstawiać zakłady bukmacherskie w eTOTO musisz się zarejestrować. Założenie konta w eTOTO nie jest trudne, ale początkujący typerzy mogą mieć kilka pytań. A odpowiedź na nie z pewnością znajdziecie w naszym poradniku, jak zarejestrować się w eTOTO, krok po kroku.

Czy warto zarejestrować konto w eTOTO?

Mnóstwo dyscyplin sportowych  i szeroka oferta zakładów bukmacherskich, wiele atrakcyjnych promocji oraz wysokiej jakości aplikacja mobilna. Po rebrandingu eTOTO stał się bukmacherem najwyższej klasy, zapewniający usługi na wysokim poziomie. Warto zarejestrować konto w eTOTO i cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami serwisu.

Regulamin eTOTO

W specjalnym dziale eTOTO udostępnia regulamin zakładów bukmacherskich oraz regulamin ogólny ofert. Gracze mogą w wygodny sposób zapoznać się z ich zapisami przez stronę internetową lub pobrać je na dysk.

Regulaminy są umieszczone bezpośrednio na stronie, a nie w formie skanu, dlatego ich przeglądanie jest bardzo łatwe i bezproblemowe. Warto zapoznać się z podstawowymi zapisami, jak Warunki i Zasady Szczegółowe Zawierania Zakładów czy Ustalenia Dotyczące Wygranych.

Rejestracja w eTOTO / jak założyć konto w eTOTO

Rejestracja nowego konta w eTOTO składa się z trzech sporej wielkości formularzy. Poniżej przedstawiamy formularze wypełnione przykładowymi danymi. W razie wątpliwości z którymś z pól formularza rejestracyjnego należy skontaktować się z pomocą bukmachera poprzez live chat lub email.

eTOTO formularz rejestracji - KROK 1

Formularz rejestracji w eTOTO - krok 1

Aby zarejestrować się w eTOTO, kliknij czerwony przycisk znajdujący się u góry strony bukmachera – ZAŁÓŻ KONTO. W Kroku 1 wpisz dane osobowe i podaj swój email.

eTOTO formularz rejestracji  - KROK 2

Formularz rejestracji w eTOTO krok 2

W tej części rejestracji wpisz Dane Kontaktowe. Podaj również typ dokumentu (dowód osobisty lub paszport), którym posłużysz się w celu weryfikacji oraz jego serię i numer.

eTOTO formularz rejestracji - KROK 3

Formularz rejestracji w eTOTO krok 3

W ostatnim kroku wymyśl i podaj login użytkownika, czyli nazwę, za pomocą której będziesz logował się do konta w eTOTO, a także ustal silne hasło. Wpisz limity kwotowe oraz czasowe na grę lub skorzystaj z sugerowanych wartości.

Zaznacz również zgody marketingowe (nieobowiązkowe) i oświadczenia (obowiązkowe). To wszystko. Teraz Twoje konto czeka na weryfikację. Po poprawnej rejestracji powinieneś zobaczyć następujący komunikat:

Prośba o weryfikację w eTOTO

Weryfikacja konta w eTOTO

Komunikat

Uprzejmie informujemy, iż wpłaty na konto gracza można dokonać wyłącznie po ustawieniu limitów (zakładka Odpowiedzialna gra ->Limity) oraz po zakończeniu procesu weryfikacji. Masz pytania? Skontaktuj się z nami na czacie codziennie od 09:00 do 22:00 lub napisz na pomoc@eTOTO.pl.

Po zalogowaniu się na konto prześlij fotokopię ważnego dokumentu tożsamości za pośrednictwem przeznaczonego do tego formularza. Znajdziesz go w opcjach swojego konta. W przypadku pozytywnej weryfikacji danych Twoje konto tymczasowe zmieni się w konto stałe, o czym zostaniesz poinformowany drogą mailową.

Weryfikacja eTOTO zazwyczaj trwa kilkadziesiąt minut, chyba, że dokonujesz jej poza godzinami pracy biura obsługi klienta (09:00 – 22:00). Wówczas może się ona przedłużyć.

Bonus powitalny eTOTO po rejestracji konta

Bukmacher eTOTO przygotował bardzo atrakcyjną ofertę powitalną dla nowych graczy. Na start w eTOTO można zyskać kwotę 200 zł w ramach bonusu powitalnego. Aby otrzymać bonus powitalny 200% do 200 zł, należy dokonać pierwszego depozytu, a eTOTO przyzna 200% jego wysokości, maksymalnie 200 zł. Szczegółowy opis znajdziesz na a stronie z bonusami w sekcji bonus powitalny eTOTO.

Pierwszy depozyt w eTOTO

Minimalna kwota wpłaty w eTOTO to 1 zł. Bukmacher ani pośrednicy nie pobierają prowizji za wpłatę. Aby wpłacić pieniądze, kliknij przycisk WPŁATA na koncie gracza.

Gracze mogą skorzystać z następujących metod płatności:

  • pośrednicy szybkich przelewów internetowych Przelewy24, Dotpay;
  • karty kredytowe/debetowe (VISA, MasterCard);
  • BLIK.

Czas oczekiwania na wpłatę wynosi kilka minut.

Pierwsza wypłata

Wygrane pieniądze z konta eTOTO wypłacić można przy użyciu jednej metody – przelewu bankowego na osobisty rachunek. Minimalna kwota wypłaty to 1 zł. Aby wypłacić pieniądze, kliknij przycisk WYPŁATA na koncie gracza.

Każda wypłata musi być zaakceptowana przez Dział Płatności eTOTO. Procedura trwa maksymalnie 12 godzin, ale w praktyce wypłaty realizowane są na bieżąco.

Konto tymczasowe / szybka rejestracja w eTOTO

Do czasu weryfikacji, czyli przesłania skanu dokumentu tożsamości, gracz korzysta z konta tymczasowego. Ma ono jednak spore ograniczenia, m.in. brak możliwości wypłaty środków, dlatego nie warto zwlekać i jak najszybciej dokonać weryfikacji. Jeśli przebiegnie ona pozytywnie, wówczas konto tymczasowe zamieni się w pełni funkcjonalne konto stałe.

eTOTO – rejestracja przez telefon

Rejestracji możesz dokonać również przy użyciu aplikacji mobilnej. Zakładanie konta wygląda niemal identycznie, jak w przypadku korzystania z regularnego serwisu eTOTO.

Po zainstalowaniu aplikacji kliknij przycisk ZAŁÓŻ KONTO i postępuj zgodnie z opisanymi wyżej krokami.

eTOTO - pytania i odpowiedzi

Dlaczego przy rejestracji muszę podawać dane osobowe?

Jest to obowiązek nałożony na eTOTO przez ustawę o grach hazardowych. Dane są jednak bezpieczne, nie musisz się obawiać ich podawania.

Czy mogę podać nieprawdziwe nazwisko?

Wszystkie dane, które wpisujesz podczas rejestracji, muszą być prawdziwe. W innym przypadku nie przejdziesz weryfikacji i nie będziesz mógł korzystać z usług eTOTO.

Ile czasu trwa weryfikacja konta?

Biuro obsługi klienta eTOTO działa w godzinach 09:00 – 22:00 i w tym czasie weryfikacja nie powinna zająć więcej, niż kilkadziesiąt minut. Poza tymi godzinami może przedłużyć się do kilku godzin.

Co zyskam dzięki rejestracji konta?

Rejestracja konta to pierwszy krok, by skorzystać z usług eTOTO. Bez założenia konta jest to niemożliwe.

Kto może zarejestrować się w eTOTO?

W eTOTO swoje konto może założyć każdy, kto ukończył 18 rok życia i nie ma wobec niego zasądzonego zakazu udziału w grach hazardowych.

Rejestracja z poziomu aplikacji mobilnej – czy to jest możliwe?

Oczywiście, wystarczy zainstalować aplikację mobilną eTOTO i kliknąć ZAŁÓŻ KONTO. Poszczególne kroki rejestracji opisaliśmy w powyższym poradniku.

Czy mogę zmienić dane osobowe wpisane podczas rejestracji?

Nie możesz zmienić danych osobowych wpisanych podczas rejestracji. W szczególnych przypadkach, np. zmianie nazwiska, skontaktuj się z działem obsługi klienta eTOTO.

Czy warto założyć konto w eTOTO?

Tak, eTOTO to jeden z największych polskich bukmacherów o ugruntowanej pozycji. Zapewnia wysoką jakość zakładów oraz bezpieczeństwo transakcji. Posiada rozbudowaną ofertę, w której każdy gracz znajdzie coś dla siebie oraz przyznaje atrakcyjny bonus powitalny.

Czy mogę założyć kilka kont w eTOTO?

Nie, zgodnie z regulaminem możesz posiadać tylko jedno konto w eTOTO.

eToto

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.