TOTALbet bonusy

Ocena 5.00/1 głos

TOTALbet bukmacher

TOTALbet zakłady

TOTALbet bonusy

TOTALbet opinie

TOTALbet rejestracja

TOTALbet posiada najwyższy bonus powitalny na polskim rynku legalnych bukmacherów. Nowy gracz może zyskać w TOTALbet aż 5045 zł! Stali gracze mogą korzystać z licznych promocji takich jak TOTAL Bonus, Super TOTAL Bonus, TOTAL Boost, Bezpieczny Zakład Safebet oraz licznych ofert specjalnych. TOTALbet to prawdziwy król bonusów.

Odbieram bonus! Bonus powitalny TOTALbet

5000 zł od depozytu | 25 zł zakład bez ryzyka | 20 zł bez depozytu

Bonus 100% od wpłaty do 5000 zł oraz freebety 20 + 5 zł oraz 4 x 5 zł. To dwa powitalne bonusy od TOTALbet dla nowych graczy. Ale również dla stałych klientów bukmacher przygotował wiele promocji. W tym dziale przedstawiamy Wam, jak z nich wszystkich skorzystać.

 1. Bonus powitalny od TOTALbet
 2. Bonus 100% od pierwszego depozytu do 5000 zł.
 3. Freebety 20 + 5 zł i  4 x 5 zł
 4. Opinia o bonusie powitalnym
 5. Jak wypłacić bonus?
 6. Bonus przez telefon
 7. Bonusy i promocje dla graczy
 8. Nowy TOTAL Bonus
 9. Super TOTAL Bonus
 10. Bezpieczny Zakład
 11. TOTAL Boost
 12. Najlepsze Kupony
 13. Prezent na urodziny
 14. Ocena bonusów w TOTALbet

Bonus powitalny od TOTALbet

Bonus powitalny od TOTALbet podzielony jest na dwa bonusy. Bonus 5000 zł i Freebet 2020. Bonus 5000 to bonus od depozytu w którym bukmacher podwaja depozyt gracza aż do kwoty 5000 zł natomiast Freebet 2020 to zestaw darmowych zakładów dzięki którym można zyskać łącznie 45 zł.

Bonus 100% od pierwszego depozytu do 5000 zł.

Bonus powitalny w TOTALbet

TOTALbet podwaja pierwszą wpłatę gracza aż do 5000 zł (min.10 zł). Podczas rejestracji należy zaznaczyć chęć otrzymania bonusu na start. Po dokonaniu pierwszej wpłaty wybierz formę bonusu 4x4 (4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami) lub 5x3 (5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami). Pamiętaj, że kurs każdego zdarzenia to minimum 1.25. Aby uwolnić 25% lub 20% bonusu, należy jednokrotnie obrócić depozytem. Np. obrót 5000 zł przy wersji 4x4 uwolni 1250 zł.

Kwota bonusu powitalnego trafia na saldo główne, z którego możesz je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Aby uwolnić bonus 100% depozytu (maks. 5000 zł), należy po prostu kontynuować obrót depozytem. Jeśli zabraknie Ci depozytu, możesz dokonać kolejnych wpłat. One też będą liczyć się do obrotu.

Freebety 20 + 5 zł i  4 x 5 zł

Zarejestruj się w TOTALbet z kodem promocyjnym SPRYCIARZ a otrzymasz freebet w kwocie 25 zł zamiast standardowych 20 zł.

Freebet 20 + 5 zł:

Darmowy zakład o wartości 25 zł przyznawany jest każdemu użytkownikowi po dokonaniu weryfikacji danych. Freebet dostępny jest do zagrania przez elektroniczny kupon (ang. betslip), znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu. Specjalny przycisk służy do obstawienia zakładu ze środków freebetowych, a nie z salda głównego. Jeśli chcesz upewnić się, że freebet został przyznany, sprawdź stan salda freebetowego w sekcji MOJE KONTO ->FREEBETY.

Przycisk pojawi się na kuponie, gdy wybierzesz zakłady spełniające warunki promocji. W przypadku bonusu powitalnego Freebet jest to kupon SOLO lub AKO zawierający zakłady o kursie minimalnym 2.00. Wygrana pochodząca z takiego zakładu nie podlega obrotowi i może być od razu wypłacona na konto bankowe.

Freebety 4 x 5 zł:

 • wpłać swój pierwszy depozyt w wysokości minimum 10 zł na saldo główne a otrzymasz Bonusu Freebet o wartości 5 zł
 • obstaw swój pierwszy dowolny zakład (z wyłączeniem oferty na Sporty Wirtualne) z salda głównego za minimum 5 zł, otrzymasz dodatkowy Bonus Freebet o wartości 5 zł
 • zagrają swój pierwszy dowolny zakład wyłącznie na zdarzenia z oferty na Sporty Wirtualne, z salda głównego za minimum 5 zł, otrzymasz kolejny Bonus Freebet o wartości 5 zł
 • w trakcie rejestracji, zaznacz zgodę na otrzymywanie treści marketingowych (e-mail oraz sms) a zyskasz Bonus Freebet o wartości 5 zł.

Specjalny bonus powitalny od TOTALbet dla spryciarz.com

Opinia o bonusie powitalnym

Bonus powitalny TOTALbet wiąże się z umiarkowaną trudnością w uzyskaniu. Na niekorzyść typera działa wymóg jednokrotnego obrotu depozytem przed otrzymaniem kwoty bonusowej. Na korzyść bonusu na start od TOTALbet przemawia wysokość bonusu nawet do 5000 zł oraz brak ograniczeń na rodzaj zakładu liczący się do obrotu. Cieszą drobne freebety, dzięki którym nowy gracz bez zaangażowania znaczących środków finansowych może potestować ofertę zakładów bukmachera.

Jak wypłacić bonus?

Po wykonaniu jednego obrotu pierwszym depozytem 20% lub 25% jego wartości trafia bezpośrednio na saldo główne, z którego można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Bonus przez telefon

Bonus powitalny możesz uzyskać korzystając z aplikacji mobilnej TOTALbet dostępnej na system Android. Wystarczy spełnić te same warunki, które obowiązują w wersji na komputer.

Bonusy i promocje dla graczy

Nowy TOTAL Bonus

Stali klienci bukmachera, którzy wykorzystali bonusy powitalne, mogą liczyć w TOTALbet na kolejne promocje. Jedną z takich ofert jest Nowy TOTAL Bonus, czyli promocja na zakłady akumulowane.

Total Bonus w TOTALbet

Gracz, który postawi kupon złożony z co najmniej dwóch zdarzeń (każde o kursie min. 1.20), automatycznie kwalifikuje się do promocji. Minimalna stawka kuponu to 1 zł. W zależności od liczby typów na kuponie możesz odebrać bonus stanowiący określony procent wygranej kwoty, według tabeli podanej na stronie bukmachera. Od piątego zdarzenia w TOTALbet grasz bez podatku!

Liczba Zdarzeń

Wysokość BONUSU

2

2%

3

4%

4

7%

5

12%

6

15%

7

20%

8

25%

9

30%

10

35%

11

40%

12

45%

13

51%

14

51%

15

51%

Super TOTAL Bonus

Bonus na sporty wirtualne. Gracz, który postawi kupon złożony z minimum trzech zdarzeń z oferty Virtuals, automatycznie kwalifikuje się do promocji. Minimalna stawka kuponu to 1 zł. W zależności od liczby typów na kuponie, możesz odebrać bonus stanowiący określony procent wygranej kwoty:

 • 3 zdarzeń = 5% wygranej;
 • 4 zdarzeń = 10% wygranej;
 • 5 zdarzeń = 15% wygranej;
 • 6 zdarzeń = 20% wygranej;
 • 7 zdarzeń = 25% wygranej;
 • 8 zdarzeń = 30% wygranej;
 • 9 zdarzeń = 35% wygranej;
 • 10 zdarzeń = 40% wygranej.

Bezpieczny Zakład

Bonus bezpieczny zakład w TOTALbet

Dzięki promocji SAFEBET gracz ma możliwość postawienia bezpiecznego zakładu. Jeśli jedno zdarzenie na kuponie okaże się przegrane – bukmacher zwróci stawkę. Aby kupon kwalifikował się do promocji, musi spełnić określone warunki:

 • minimum 10 zdarzeń na kuponie;
 • minimalna stawka: 10 zł;
 • minimalny kurs pojedynczego zdarzenia: 1.20;
 • kupon zawarty z salda głównego.

TOTAL Boost

Promocja TOTAL Boost w TOTALbet

To stała promocja, w której bukmacher podwyższa kurs wybranych wydarzeń. Można je znaleźć w dziale PROMOCJE lub w menu SZYBKIE LINKI.

Najlepsze Kupony

Najlepsze kupony w TOTALbet

W każdym tygodniu TOTALbet nagradza 2 klientów. Tego, którego wygrany kupon zawierał największy kurs łączny oraz tego, którego wygrany kupon dał najwyższą wygraną. Obaj gracze otrzymują bonus w wysokości 200 zł. Aby przenieść środki na saldo główne, należy obstawić zakłady za łączną stawkę odpowiadającą 1-krotności otrzymanej kwoty bonusu. Kupon musi zawierać min. 4 zdarzenia na kuponie o minimalnym kursie każdego z nich wynoszącym 1.20. Min. kurs łączny to z kolei 2.00.

Prezent na urodziny

Bonus z okazji urodzin w TOTALbet

To promocja skierowana dla graczy, którzy zweryfikowali swoje konto i zawarli min. jeden zakład z salda głównego. Na trzy dni przed, w dniu urodzin oraz trzy dni po nich możesz odebrać urodzinowy Freebet o wartości 10 zł. W tym celu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta TOTALbet i poproś o przypisanie do konta darmowego zakładu.

Ocena bonusów w TOTALbet

Bonus powitalny w TOTALbet nie jest najłatwiejszy w uzyskaniu, jednak kwota 5000 zł robi wrażenie. Jest on atrakcyjny szczególnie dla tych typerów, którzy chcą regularnie obstawiać zakłady za większe sumy. Z kolei inne promocje TOTALbet są bardzo przystępne. Nowy TOTAL Bonus to ukłon w stronę tych graczy, którzy lubią obstawiać kupony zawierające kilka wydarzeń.

Bezpieczny Zakład (SAFEBET) zabezpiecza przed utratą środków w przypadku nietrafienia jednego zakładu. A to zdarza się przecież bardzo często. W ogólnym rozrachunku trzeba przyznać, że TOTALbet przygotował atrakcyjne promocje, każdy powinien znaleźć w nich coś dla siebie.

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

FAQ TOTALbet bonusy

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Jak wypłacić bonus powitalny w TOTALbet?

  Po wykonaniu jednego obrotu pierwszym depozytem 20% lub 25% jego wartości trafia bezpośrednio na saldo główne, z którego można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

 • Czy bonus w TOTALbet jest darmowy?

  Oczywiście, bonus powitalny w TOTALbet jest darmowy. Gracz nie ponosi z związku z jego uzyskaniem żadnych kosztów.

 • Czy bonus powitalny TOTALbet jest atrakcyjny?

  Biorąc pod uwagę maksymalną kwotę (5000 zł) trzeba uznać, że bonus powitalny od TOTALbet jest atrakcyjny. Należy jednak poznać wszystkie warunki jego uzyskania, by mieć świadomość, w jaki sposób maksymalnie go wykorzystać.

 • Bonus TOTALbet - ile mogę zyskać?

  Korzystając z bonusu powitalnego 100% od pierwszego depozytu w TOTALbet możesz zyskać maksymalnie 5000 zł.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/bonus

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji TOTALbet

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od TOTALbet. Nie popełnij ponownie tego błędu!

29 - 31 grudnia 2020

TOTALbet Skoki Freebet 100 zł

Na Turniej Czterech Skoczni bukmacher TOTALbet przygotował dla swojch graczy świetny bonus.

Zagraj kupon każdego dnia za min. 40 zł - otrzymasz Freebet 100 zł!

Promocja obowiązuje w dniach 29.12.2020 od godziny 12:00 do 6.01.2021 do godziny 23:59.

Jak odebrać freebet?

 1. Postaw 5-7 kuponów min. 40 zł, min. 2 zdarzenia kurs każdego min. 1.20
 2. Każdy kupon zagrany innego dnia na nieidentyczne zdarzenia z TCS + sport
 3. Otrzymasz Freebet do 100 zł do wykorzystania na całą ofertę!