TOTALbet zakłady

Ocena 5.00/1 głos

TOTALbet bukmacher

TOTALbet zakłady

TOTALbet bonusy

TOTALbet opinie

TOTALbet rejestracja

Oferta zakładów bukmacherskich TOTALbet prezentuje się wyśmienicie. TOTALbet z dumą chwali się najwyższymi kursami wśród legalnych polskich bukmacherów. Dodatkowo posiada gwarancję najwyższych kursów na ofertę eSport.

Odbieram bonus! TOTALbet zakłady bukmacherskie

legalny bukmacher TOTALbet | kod bonusowy SPRYCIARZ

TOTALbet to legalna polska firma bukmacherska. Została utworzona w 2017 roku, ale działalność rozpoczęła dopiero na początku lipca 2018 roku w trakcie piłkarskich Mistrzostw Świata we Francji. Jakość, na którą czekałeś – pod tym sloganem ruszyła pierwsza kampania promująca nowego bukmachera.

 1. Strona internetowa TOTALbet
 2. Legalny bukmacher
 3. Zakłady bukmacherskie TOTALbet
 4. Dyscypliny sportowe
 5. Kursy
 6. Zakłady live w TOTALbet
 7. Aplikacja na telefon TOTALbet
 8. Szybkie linki
 9. eSport w TOTALbet
 10. Rodzaje zakładów
 11. Opisy funkcjonalności i działów bukmachera
 12. Cashout w TOTALbet
 13. TOTALbet TV
 14. Statystyki
 15. Grają nasi
 16. TOTALbet aplikacja mobilna
 17. Bonus powitalny w TOTALbet
 18. Rejestracja w TOTALbet
 19. TOTALbet jako sponsor
 20. Ambasadorzy TOTALbet
 21. Kto stoi za TOTALbet / właściciel
 22. Kontakt z TOTALbet / Pomoc TOTALbet

Spółka oferuje możliwość zawierania zakładów wzajemnych w internecie, ale planuje również otwarcie punktów naziemnych. Jako pierwszy bukmacher, TOTALbet wprowadził opcję szybkiej rejestracji, co dziś jest standardem na rynku.

Strona internetowa TOTALbet

Strona internetowa TOTALbet działa szybko, jest czytelna i intuicyjna. Dostępna jest pod polską domeną (TOTALbet.pl). Nawet początkujący gracze szybko się na niej odnajdą. Warto pochwalić TOTALbet za starannie przygotowany serwis internetowy. Oprócz samych zakładów, oferuje mnóstwo innych możliwości, o których możecie przekonać się w tym dziale.

Strona główna TOTALbet

Legalny bukmacher

TOTALbet w marcu 2018 roku uzyskał komplet licencji od polskiego Ministerstwa Finansów. Oznacza to, że może prowadzić swoją działalność zarówno w punktach stacjonarnych, jak i przez sieć internet. Obstawianie zakładów w TOTALbet jest zatem zgodne z polskim prawem.

Zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

Dyscypliny sportowe

W TOTALbet obstawiać można zakłady przedmeczowe i na żywo. Bukmacher oferuje zakłady na wiele dyscyplin sportowych oraz na osiem gier sportów elektronicznych. Główną pozycję w ofercie TOTALbet zajmuje piłka nożna, do każdego spotkania bukmacher udostępnia około 130 możliwych do zawarcia zakładów. Jak na bukmachera dla Polaków przystało, TOTALbet wystawia kursy na niższe polskie ligi sportowe.

Bukmachera TOTALbet możemy wyróżnić za rozbudowaną zakładów na lekkoatletykę. W ofercie bukmachera znajdziemy zakłady na zawody lekkoatletyczne takie jak Halowe Mistrzostwa Polski, Memoriał Kusocińskiego i Igrzyska Olimpijskie.

TOTALbet ma duże ambicje, aby pod względem szerokości oferty zakładów dorównać najlepszym polskim bukmacherom. Bukmacherzy z wieloletnią tradycją, tacy jak Fortuna czy Totolotek, mają prawo czuć się zagrożeni. Szerokość i aktualność oferty bukmachera będziemy jeszcze na bieżąco monitorować.

Kursy

Pod względem wysokości kursów TOTALbet na tle konkurencji plasuje się w środku stawki. Marża TOTALbet waha się w przedziale 5–9%, zwykle w granicach 7–8%, co jest standardem wśród polskich bukmacherów.

Oferta zakładów bukmacherskich TOTALbet na mecz

Zakłady live w TOTALbet

W ofercie TOTALbet znajdują się oczywiście zakłady live, choć ich wybór nie jest zbyt duży. Całość ogranicza się to 7 dyscyplin: piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie, piłka ręczna, darts i rugby. Szczególnie usatysfakcjonowani będą zatem fani futbolu.

Aplikacja na telefon TOTALbet

TOTALbet udostępnia aplikację mobilną na system Android. Dzięki niej można korzystać z pełnej oferty przedmeczowej i live na smartfonie lub tablecie. Przez telefon można doładować konto (przelew) i sprawdzać statystyki meczów. Dzięki funkcji push można ustawić powiadomienia dotyczące zakładów, wyników czy najnowszych informacji od bukmachera.

Szybkie linki

W menu zakładów bukmachera znajduje się dział SZYBKIE LINKI. Prowadzą one do najpopularniejszych wydarzeń z różnych dyscyplin. Dzięki nim można dotrzeć również do stałych promocji bukmachera, jak TOTALboost, TOTALhit czy AKO dnia.

eSport w TOTALbet

Oferta TOTALbet jest podstawowa. To zakłady dotyczące Counter Strike (CS:GO), Dota2 i League of Legends (LoL).

Zakłady bukmacherskie TOTALbet na eSport

Rodzaje zakładów

W TOTALbet dostępne są następujące rodzaje zakładów:

 • SOLO – zakład prosty zawierający jedno zdarzenie
 • AKO – zakład prosty zawierający wiele zdarzeń
 • SYSTEMOWY – pojedynczy, blokowy lub kombinowany.

Opisy funkcjonalności i działów bukmachera

Cashout w TOTALbet

Bukmacher oferuje opcję cashout. Polega ona na zamknięciu kuponu przed zakończeniem wydarzenia, nawet podczas jego trwania. Pozwala wypłacić część przewidywanej wygranej. Cashout w TOTALbet dostępny jest wtedy, gdy wszystkie zdarzenia na kuponie spełniają jeden z dwóch warunków:

 1. zdarzenie zostało już rozliczone jako wygrane
 2. kurs na oczekujące zdarzenie jest dostępny do typowania w ofercie przedmeczowej lub LIVE.

TOTALbet TV

Ponad 500 transmisji miesięcznie z 15 dyscyplin mogą oglądać klienci bukmachera dzięki usłudze TOTALbet TV. Legalny bukmacher udostępnia je wszystkim, którzy posiadają środki na swoim koncie. W TOTALbet TV dostępna jest m.in. Bundesliga oraz mecze towarzyskie i kwalifikacyjne reprezentacji narodowych.

Ciekawą propozycją jest również liga rosyjska (Premier Liga), gdzie występuje kilkoro Polaków, m.in. Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus (Lokomotiv Moskwa) czy Sebastian Szymański (Dinamo Moskwa). Zadowoleni powinni być również fani siatkówki, tenisa czy piłki ręcznej.

Darmowe transmisje meczów online

Statystyki

To dział bukmachera, w którym gracze mogą korzystać z bogatej bazy statystyk i danych, udostępnianych na bieżąco. Obejmują one wiele dyscyplin i rozgrywek, dzięki czemu można przygotować analizę swoich kuponów bez korzystania z innych stron.

Grają nasi

Specjalny dział dla graczy – wyjątkowych patriotów, którzy lubią obstawiać spotkania z udziałem polskich zawodników lub drużyn. W GRAJĄ NASI znajdują się wszystkie takie wydarzenia odbywające się danego dnia.

TOTALbet aplikacja mobilna

TOTALbet udostępnia aplikację mobilną na system Android. Dzięki niej można korzystać z pełnej oferty przedmeczowej i live na smartfonie lub tablecie. Przez telefon można doładować konto (przelew) i sprawdzać statystyki meczów. Dzięki funkcji push można ustawić powiadomienia dotyczące zakładów, wyników czy najnowszych informacji od bukmachera.

Aplikacja na telefon od TOTALbet

Bonus powitalny w TOTALbet

Jeśli zdecydujesz się założyć konto w TOTALbet, możesz odebrać bonus 100% od pierwszego depozytu do 5000 zł oraz Freebet o wartości 10 zł. To bardzo atrakcyjna oferta tylko dla nowych graczy. Zobacz, jak odebrać Bonus w TOTALbet 100% od depozytu i Freebet 10 zł.

Rejestracja w TOTALbet

TOTALbet to ciekawa oferta i mnóstwo atrakcyjnych promocji. Jednak aby z nich skorzystać, trzeba się zarejestrować. Otwarcie konta w TOTALbet zajmuje tylko chwilę. Zobacz, jak założyć konto.

TOTALbet jako sponsor

Bukmacher jest sponsorem Fight Exclusive Night (FEN MMA) – drugiej co do wielkości polskiej organizacji MMA. TOTALbet wspiera również eSport, sponsorując turniej CS:GO pod nazwą Games Clash Masters. Bukmacher współpracuje także z zawodnikiem MMA Rafał Kijańczukiem, który został jego ambasadorem.

Bukmacher TOTALbet wspiera również polską lekkoatletykę, od lutego 2020 roku jest sponsorem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki (PZLA). Dzięki funduszom od TOTALbet tacy zawodnicy jak Anita Włodarczyk, Adam Kszczot czy Piotr Lisek mają zapewnione środki finansowe niezbędne do walki o najwyższe olimpijskie laury. Jako pierwszy polski bukmacher zyskał status Partnera Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Firma TOTALbet Zakłady Bukmacherskie jest również sponsorem strategicznym walczącego o awans do Ekstraklasy klubu piłkarskiego Warta Poznań oraz lidera siatkarskiej PlusLigi VERVA Warszawa ORLEN Paliwa.

Ambasadorzy TOTALbet

Ambasadorem legalnego bukmachera TOTALbet jest Rafał Kijańczuk. To jeden z najlepiej zapowiadających się zawodników MMA w Polsce. Bukmacher wykorzystuje współpracę z Kijańczukiem do promocji marki i realizacji celów wizerunkowych. W planach są również wspólne akcje skierowane do kibiców.

Przez długi czas ambasadorem TOTALbet był znany dziennikarz redakcji CANAL+ Sport, Andrzej Twarowski. Prowadzący m.in. program Liga+ Ekstra oraz komentator Premier League udzielał się w mediach społecznościowych TOTALbet, przygotowując m.in. krótkie zapowiedzi meczów na Twitterze oraz brał udział w programie publikowanym na YouTube pt. Rudy i Twaro.

Kto stoi za TOTALbet / właściciel

TOTALbet wchodzi w skład Grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, której właścicielem jest polski milioner Zbigniew Benbenek. Do holdingu należą także Grupa ZPR Media, skupiająca silne i rozpoznawalne marki medialne, m.in. Super Express i Murator.

Kontakt z TOTALbet / Pomoc TOTALbet

Dział obsługi klienta w TOTALbet dostępny jest codziennie w godzinach 9:00–23:00. Z bukmacherem można skontaktować się za pośrednictwem:

 • formularza kontaktowego,
 • live czatu,
 • e-maila pomoc@TOTALbet.pl,
 • telefonu 22 611 61 71.

Bukmacher TOTALbet jest aktywny na portalach społecznościowych Facebook, Youtube, Twitter oraz Instagram.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa
KRS: 0000662497, NIP: 1132929621, REGON: 366521110

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

FAQ TOTALbet zakłady

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czy bukmacher TOTALbet jest legalny?

  Oczywiście, TOTALbet posiada ważną licencję Ministra Finansów. To legalny bukmacher, korzystanie z jego usług jest całkowicie zgodne z prawem.

 • Dlaczego przy rejestracji muszę podać dane osobowe?

  Dane osobowe podawane przy rejestracji są niezbędne, by bukmacher mógł zidentyfikować gracza i przede wszystkim zweryfikować ukończenie przez niego 18 roku życia. Takie proces jest warunkiem uzyskania licencji Ministra Finansów.

 • Czy moje dane osobowe są odpowiednio chronione?

  Podawanie wrażliwych danych osobowych w internecie budzi zawsze wątpliwości i bardzo dobrze, gdyż warto zwracać na to uwagę i być czujnym. TOTALbet dba o bezpieczeństwo danych swoich użytkowników i stosuje w tym celu wszelkie dostępne środki oraz zabezpieczenia technologiczne (SSL, firewall). Twoje dane są chronione przed nieupoważnionym dostępem osób trzecich. Jest to potwierdzone licencją wydana przez Ministra Finansów.

 • Czy mogę podać nieprawdziwe nazwisko?

  Nie możesz, musisz podać prawdziwe nazwisko, jak i wszystkie pozostałe dane. W przeciwnym razie nie przejdziesz procesu weryfikacji konta i zostanie ono zamknięte.

 • Ile czasu trwa weryfikacja konta?

  Weryfikacja konta w TOTALbet może potrwać od kilku chwil do maksymalnie 48h.

 • Co zyskam dzięki rejestracji konta?

  Dzięki rejestracji konta w TOTALbet otrzymasz możliwość obstawiania zakładów, korzystania z wielu promocji oraz uzyskanie bonusu powitalnego do 5000 zł.

 • Kto może zarejestrować się w TOTALbet?

  W TOTALbet może zarejestrować się każdy, kto ukończył 18 lat i nie ma wobec niego orzeczonego zakazu uczestnictwa w grach hazardowych.

 • Rejestracja z poziomu aplikacji mobilnej - czy jest możliwe?

  Tak, bez przeszkód możesz zarejestrować się w TOTALbet korzystając z aplikacji mobilnej.

 • Czy mogę zmienić dane osobowe wpisane przy rejestracji?

  Niektóre dane możesz zmienić samodzielnie w sekcji Moje Konto. Te, których nie można zmienić, to: pseudonim, imię, nazwisko, data urodzenia, obywatelstwo, PESEL, numer dowodu tożsamości, numer rachunku bankowego. W wyjątkowych przypadkach, np. zmiany nazwiska, musisz skontaktować się z Działem Obsługi Klienta TOTALbet.

 • Czy warto założyć konto w TOTALbet?

  TOTALbet ma bardzo bogatą ofertę zakładów, wysoki bonus powitalny do 5000 zł oraz wiele atrakcyjnych promocji dla stałych graczy. Rejestracja i posiadanie konta jest całkowicie darmowe. Warto zatem założyć konto w TOTALbet, który zbiera bardzo pozytywne opinie i samemu przekonać się o jakości jego usług.

 • Czy mogę założyć kilka kont?

  Nie, w TOTALbet możesz posiadać tylko jedno konto.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/oferta-zaklady

Oceń ten tekst