Druga edycja Lucky Look w TOTALbet zakończona. Nagrody 38 761 PLN!

Ocena 4.67/9 głosów
Odbieram bonus! zakłady bukmacherskie TOTALbet

atrakcyjna loteria od TOTALbet | 720 zwycięzców

Zakończyła się druga edycja loterii TOTALbet Lucky Look. Przez 72 dni wylosowaliśmy 720 zwycięzców, z których 17 odebrało nagrodę. Łącznie rozdaliśmy 38 761 PLN w formie bonusu!


Codziennie w godzinach 19:00 – 20:00 nasze serwery przechodziły oblężenie. Zgodnie z zasadami Gracze logowali się, by sprawdzić, czy na ich koncie zapisana jest nagroda. Wielu musiało obejść się smakiem, ale niektórzy mogli cieszyć się z pokaźnych wygranych.

Spośród siedemnastu zwycięzców największą wygraną może pochwalić się Natalia, która odebrała 3651,21 PLN. Tego dnia odnotowaliśmy najwyższą kumulację - 36 512 PLN.

Lucky Look 2

Przypomnijmy zasady: w każdym dniu trwania promocji losowaliśmy dziesięć osób, którym zapisywaliśmy na koncie nagrodę. Aby ją odebrać, należało zalogować się na swoje konto między 19:00 a 20:00. Wartość nieodebranych nagród powiększała pulę w losowaniu w kolejnym dniu.

Promocja cieszyła się popularnością i uznaniem Graczy. Próg wejścia był właściwie żaden, bo wystarczyło zawrzeć jeden zakład w całej historii konta (także za freebet). Czy i kiedy będzie trzecia edycja? Przekonamy się wkrótce!

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/news/druga-edycja-lucky-look-w-totalbet-zakonczona

Oceń ten tekst