TOTALbet opinie i informacje

Ocena 3,11/5 | 9 głosów
 • Bonus powitalny 500 PLN
 • Bonus bez depozytu 25 PLN
 • Szeroka oferta zakładów
 • Legalny bukmacher dla Polaków
 • Przejrzysta i szybka strona internetowa
 • TOTALboost - specjalny zakład z atrakcyjnym kursem

TOTALbet
ocena
2/5 2
Odbierz bonus 500 PLN

TOTALbet to najnowszy bukmacher z polską licencją na zakłady sportowe. Nowym graczom oferuje bonus powitalny 100% pierwszego depozytu 500 PLN oraz freebet 25 PLN bez depozytu

Bukmacher rozpoczął swoją działalność na początku lipca 2018 roku. Posiada szybką i intuicyjną stronę internetowa (totalbet.pl) i szeroką oferta zakładów bukmacherskich.

TOTALbet wchodzi w skład Grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, której właścicielem jest polski miliarder, Zbigniew Benbenek. TOTALbet w marcu 2018 roku uzyskał komplet licencji od Ministerstwa Finansów. To oznacza, że może prowadzić swoją działalność w punktach stacjonarnych i przez sieć internet.

TOTALbet wystartował na początku lipca w trakcie trwania piłkarskich Mistrzostw Świata 2018. "Jakość, na którą czekałeś" - pod tym sloganem ruszyła kampania promująca nowego bukmachera. Strona TOTALbet - kolorystycznie i technologicznie - przypomina zagranicznego bukmachera Unibet. Warto oddać, że jest szybka, czytelna i intuicyjna, co powoduje, że nowy gracz szybko znajdzie interesujące go funkcje.

TOTALbet stawia na interakcje z klientami będąc aktywnym w mediach społecznościowych (Twitter, Facebook, Instagram). Bukmacher liczy, że szybko przekona do siebie graczy jakością swoich usług.

Jako pierwszy legalny bukmacher w Polsce TOTALbet wprowadził możliwość szybkiej rejestracji konta. To oznacza, że aby móc korzystać z usług bukmachera należy podać podstawowe dane, co zajmuje około minuty. Pełną rejestracje można dokończyć w przeciągu 90 dni.

Polecani bukmacherzy w Polsce

Masz już konto w TOTALbet i szukasz innego polskiego bukmachera? Polecamy Milenium, Totolotka i Fortunę.

Logo Totolotek

Bonus 1000 zł + 20 zł

Dobry polski legalny bukmacher ze świetnym bonusem powitalnym 1000 zł od depozytu + freebet 20 zł. Szeroka oferta zakładów i ciekawe promocje dodatkowe.

typuj w Totolotek
Logo Milenium

milenium.pl

Łatwy do wyrobienia bonus powitalny 760 zł i szeroka oferta zakładów live to główne atuty bukmachera Milenium. Bukmacher posiada licencję na Polskę.

typuj w Milenium
Logo Fortuna

efortuna.pl

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny suppport.

typuj w Fortuna

Zakłady bukmacherskie w TOTALbet

W TOTALbet obstawiać można zakłady przedmeczowe i "na żywo". Bukmacher oferuje zakłady na wiele dyscyplin sportowych (na chwilę obecną 18), w tym e-sport. TOTALbet przede wszystkim koncentruje się na piłce nożnej, gdzie do każdego spotkania udostępnia ponad 100 rynków. Jak na bukmachera dla Polaków przystało TOTALbet wystawia kursy na niższe polskie ligi sportowe.

Widać, że TOTALbet ma duże ambicje, jeśli chodzi o szerokość oferty, jednak na chwilę obecną niektóre dyscypliny czy ligi pozostawiają wiele do życzenia. Domniemamy, że tego typu zaniechania wynikają z faktu, że to nowa firma, która wciąż kompletuje odpowiedni personel odpowiadający m.in. za kursy. Szerokość i aktualność oferty bukmachera będziemy jeszcze na bieżąco monitorować.

Pod względem wysokości kursów TOTALbet niestety nie wyróżnia się na dla rodzimej konkurencji. Marża waha się w przedziale 6-12%, zwykle w okolicach 7-9% to nie jest dobry wynik jak na bukmachera. Niskie kursy tym bardziej udeżają w typera, że bukmacher jeszcze musi odprowadzić 12% stawki jako podatek do Ministra Finansów.

Ciekawym wyróżnikiem bukmachera jest opcja TOTALboost - czyli specjalny zakład (codziennie inny) o bardzo atrakcyjnym kursie. Przykładowo w 16 lipca 2018 jako TOTALboost bukmacher wybrał zakład na mecz duńskiej piłki nożnej Randers FC - Brøndby "Brondby wygra, a Kamil Wilczek strzeli gola" po kursie @3,50. W Unibet za gol Kamila płaci @2,38 a wygraną Brondby @1,60 co daje łączny kurs @3,81 aczkolwiek oczywiście nie można tych dwóch zakładów połączyć na jednym kuponie.

Minimalna stawka zakładu wynosi 1 PLN. W TOTALbet można tworzyć kupony pojedyncze, akumulowane i systemowe. TOTALbet udostępnia graczom funkcję cash-out, czyli możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu.

TOTALbet to legalny bukmacher, a to oznacza, że pobiera 12% podatku od stawki każdego zawartego zakładu.

Bonusy i promocje w TOTALbet

TOTALbet dla nowych graczy oferuje dwa bonusy powitalne Freebet 25 PLN i 500% od wpłaty do 500 PLN!

Freebet 25 PLN bez depozytu!

Aby odebrać bonus freebet 25 PLN (darmowy zakład) należy zarejestrować konto (nie trzeba dokonywać wpłaty). Na saldzie gracza pojawi się 25 PLN, które można wykorzystać na kuponie SOLO lub KOMBI z kursem minimalnym @2.00. Co atrakcyjne, wygrana przy użyciu freebetu nie podlega obrotowi.

Po wykorzystaniu freebetu gracz ma okazje zyskać kolejny bonus od TOTALbet. Dokonując pierwszej wpłaty na konto bukmacher przyzna 100% bonus od depozytu do maksymalnie 500 PLN.

Bonus przyznawany jest od minimalnej wpłaty wynoszącej nawet 1 PLN.

Bonus 500 PLN w TOTALbet krok po kroku:

 1. Przejdź na serwis TOTALbet i zarejestruj się.
 2. Wpłać pieniądze na konto dowolną metodą.
 3. Aby aktywować bonus, dokonaj obrotu depozytem, czyli postaw minimum 2 kupony (z kursem min. @2.00) na łączną wartość pierwszej wpłaty. Dla maksymalnej kwoty 500 PLN mogą to być 2 kupony po 250 PLN lub 10 kuponów po 50 PLN.
 4. Po rozliczeniu kuponów kwota bonusu zostanie dopisana do konta, będzie widoczna w saldzie bonusowym.
 5. Kwota bonusu podlega 6-krotnemu obrotowi. Kupony, które będą uwzględniane do obrotu, muszą posiadać przynajmniej 3 zdarzenia, a kurs łączny wynieść musi minimum @2.00.

Bonus pozostaje ważny na koncie przez 60 dni - w tym czasie należy spełnić warunki obrotu.

Nasza opinia o TOTALbet bonus

Bonus powitalny TOTALbet posiada umiarkowaną trudność w uzyskaniu. Na niekorzyść typera działa wymóg 1-krotnego obrotu depozytu przed otrzymaniem kwoty bonusowej oraz wymóg 3 selekcji przy wykonywaniu późniejszego obrotu. Na korzysć TOTALbet przemawia wysokość bonusu oraz brak ograniczeń na rodzaj zakładu liczący się do obrotu. Wysokość 6-krotnego obrotu jest standardowa.

TOTAL BONUS

Stali klienci bukmachera, którzy wykorzystali bonusy powitalne, mogą liczyć w TOTALbet na kolejne promocje. Jedną z takich ofert jest TOTAL BONUS, czyli promocja na zakłady akumulowane.

Gracz, który postawi kupon złożony z minimum 5 zdarzeń (każde po kursie min. @1.20) automatycznie kwalifikuje się do promocji. W zależności od ilości typów na kuponie może odebrać bonus stanowiący określony procent od wygranej kwoty:

 • 5 zdarzeń = 5% od wygranej
 • 6 zdarzeń = 10% od wygranej
 • 7 zdarzeń = 15% od wygranej
 • 8 zdarzeń = 20% od wygranej
 • 9 zdarzeń = 25% od wygranej
 • 10 zdarzeń lub więcej = 30% od wygranej

SAFEBET

Dzięki promocji SAFEBET gracz ma możliwość postawienia bezpiecznego zakładu, ponieważ jeśli jedno zdarzenie na kuponie okaże się przegrane - bukmacher zwróci stawkę.

Aby kupon kwalifikował się do promocji musi spełnić określone warunki:

 • minimum 10 zdarzeń na kuponie
 • minimalna stawka 10 PLN
 • minimalny kurs pojedynczego zdarzenia @1.20

TOTALbet mobile

Typowanie w TOTALbet możliwe jest również za pośrednictwem telefonu oraz tabletu. Na chwilę obecną bukmacher oferuje mobilną aplikację na urządzenia z systemem Android oraz mobilną wersje strony internetowej (w przygotowaniu jest aplikacja na system iOS).

Mobilna aplikacja TOTALbet pozwala na pełny dostęp do oferty bukmachera, czyli zakładów przedmeczowych i live. Dodatkowo przez telefon można doładować konto (przelew) i sprawdzać statystyki meczów. Dzięki funkcji "PUSH" można ustawić powiadomienia odnośnie zakładów, wyników czy najnowszych informacji od bukmachera.

Niebawem mają pojawić się specjalne bonusy na mobilne zakłady.

Wpłaty i wypłaty

TOTALbet oferuje błyskawiczne metody wpłaty oparte o systemy dotpay, PayU czy blik. Dodatkowo bukmacher oferuje możliwość płatności przez kartę kredytową/debetową VISA i MasterCard. Istnieje możliwość doładowania konta również przy użyciu kodu paysafecard.

Za niedługo do dyspozycji graczy mają być portfele elektroniczne takie jak Skrill i Neteller.

Wypłaty realizowane są tylko na wskazany rachunek bankowy.

Kontakt i pomoc

Dział obsługi klienta w TOTALbet dostępny jest codziennie w godzinach 9:00 - 23:00. Z bukmacherem można skontaktować się za pośrednictwem:

 • formularza kontaktowego (adres: pomoc@totalbet.pl)
 • live czatu
 • telefonicznie (numer: 22 611 61 71)

Adres spółki TOTALbet: TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa.

Nasza opinia o TOTALbet

Bukmacher TOTALbet dopiero stawia pierwsze kroki na rynku zakładów bukmacherskich i trzeba mu dać czas na rozwinięcie oferty zakładów. Cieszą 2 bonusy powitalne (od depozytu i bez depozytu), sprawnie działająca czytelna strona internetowa i szybko reagująca pomoc.

Pamiętamy jak na rynek legalnych bukmacherów wchodził forBET czy LV BET - wówczas obie firmy prezentowały się znacznie gorzej niż TOTALbet, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

Na chwilę obecną TOTALbet może przyciągać rekreacyjnych graczy bonusem bez depozytu 25 PLN za rejestracje oraz przejrzystą stroną internetową, która ułatwia obstawianie. Co do samej oferty zakładów - bukmacher ma co poprawiać.

Zarejestruj się w TOTALbet

TOTALbet

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.


Komentarze i opinie

 1. Tragedia, czekam na werifykację konta już 2 tygodnie, nieogarnięci ludzi na czacie - lipa na początek.

  • Link
 2. Polecam, bardzo dobry buk, mam konto od samego początku i jeszcze nic mnie nie zawiodło.

  • Link
 3. Ja polecam gorąco, założyłem konto dzisiaj(sobota) weryfikacja w 15 min, odrazu przyznany freebet ale mniejsza z tym , oferta bogatsza od sts i fortuna(na nizszych ligach mozna grac ht/ft i dokładny wynik co u najpopularniejszych naszych złodziejskich bukach było nie do pomyslenia) , jak na pierwszy dzien jestem mega pozytywnie zaskoczony. Polecam

  • Link
 4. Buk robi wrażenie na pierwszy rzut oka. Trochę wygrałem w nim bo miałem szczęście ale to też pokazało, że jestem już na liście np. na live obstawiałem wynik 1 seta w tenisie. Postawiłem 6:0 za 5zł i oczywicie potrzebna była już weryfikacja buka bo to ryzyko dla nich no fakt kurs był 1000 ;) ale od razu wyłączono wszystkie inne możliwe wyniki do obstawiania bo to był jeden z elementów mojej taktyki.

  Kolejna rzecz to zakłady w piłkę nożną np. takie zdarzenie remi lub poniżej 2.5 bramki jak postawisz na tak to wystarczy spełnić jedno z tych darzeń ale pamiętaj że jak postawisz na nie to muszą być spełnione oba warunki.

  Wypłaty realizowane są w 1 dzień :) to plus
  Strona mobilna jak i na laptopie często się zacina :(

  Polecam dla początkujących

  • Link

Dodaj swoją opinię o TOTALbet

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów TOTALbet są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego 500 PLN. Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem TOTALbet.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 3,11/5 | 9 głosów

Posiadasz konto w TOTALbet? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o TOTALbet innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat TOTALbet z innymi typerami.

Powiększ pole
Baner Betrally
Baner Betrally