TOTALbet opinie i informacje

Ocena 3,3/5 | 23 głosy
 • Bonus powitalny 5010 zł
 • Bonus bez depozytu 10 zł
 • Szeroka oferta zakładów
 • Legalny, nowoczesny bukmacher dla Polaków
 • Przejrzysta i szybka strona internetowa
 • TOTALboost - specjalny zakład z atrakcyjnym kursem

TOTALbet
ocena
3/5 3
Odbierz bonus 5010

TOTALbet to najnowszy bukmacher z polską licencją na zakłady sportowe. Nowym graczom oferuje bonus powitalny w wysokości 100% pierwszego depozytu do kwoty 5010 zł.

Bukmacher rozpoczął swoją działalność na początku lipca 2018 roku. Posiada szybką i intuicyjną stronę internetową (totalbet.pl) i szeroką ofertę zakładów bukmacherskich.

TOTALbet wchodzi w skład Grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, której właścicielem jest polski milioner Zbigniew Benbenek. TOTALbet w marcu 2018 roku uzyskał komplet licencji od polskiego Ministerstwa Finansów. Oznacza to, że może prowadzić swoją działalność zarówno w punktach stacjonarnych, jak i przez sieć internet.

TOTALbet wystartował na początku lipca 2018 roku w trakcie trwania piłkarskich mistrzostw świata we Francji. „Jakość, na którą czekałeś” – pod tym sloganem ruszyła kampania promująca nowego bukmachera. Strona internetowa TOTALbet działa szybko, jest czytelna i intuicyjna. Nawet początkujący gracze zakładów szybko się na niej odnajdą. Musimy pochwalić TOTALbet za starannie przygotowany serwis internetowy.

TOTALbet stawia na interakcję z klientami, będąc aktywnym w mediach społecznościowych (Twitter, Facebook, Instagram). Bukmacher liczy, że szybko przekona do siebie graczy jakością swoich usług. Szukając dla siebie miejsca na polskim rynku zakładów bukmacherskich, TOTALbet mocno stawia na e-sport. Obecność bukmachera na wydarzeniach gameingowych takich jak Meet Point w Warszawie czy Games Clash w Gdyni może w przyszłości procentować.

Jako pierwszy legalny bukmacher w Polsce TOTALbet wprowadził możliwość szybkiej rejestracji konta. To oznacza, że aby móc korzystać z usług bukmachera, wystarczy podać jedynie podstawowe dane, co zajmuje około minuty. Pełną rejestrację można dokończyć w ciągu 90 dni.

Bukmacher jest oficjalnym sponsorem Fight Exclusive Night – drugiej co do wielkości polskiej organizacji MMA.

Do promocji swoich usług TOTALbet zatrudnił znanego dziennikarza piłkarskiego Andrzeja Twarowskiego. Komentator NC+ udziela się w mediach społecznościowych, gdzie m.in. za pośrednictwem Twittera robi krótkie zapowiedzi piłkarskie, a na YouTube bierze udział w programie #Rudy i #Twaro.

Zakłady bukmacherskie w TOTALbet

W TOTALbet obstawiać można zakłady przedmeczowe i na żywo. Bukmacher oferuje zakłady na wiele dyscyplin sportowych (obecnie 26) oraz na osiem gier sportów elektronicznych. Główną pozycję w ofercie TOTALbet zajmuje piłka nożna, do każdego spotkania bukmacher udostępnia około 130 możliwych do zawarcia zakładów. Jak na bukmachera dla Polaków przystało, TOTALbet wystawia kursy na niższe polskie ligi sportowe.

TOTALbet ma duże ambicje, aby pod względem szerokości oferty zakładów dorównać najlepszym polskim bukmacherom. Bukmacherzy z wieloletnią tradycją, tacy jak Fortuna czy Totolotek, mają prawo czuć się zagrożeni. Szerokość i aktualność oferty bukmachera będziemy jeszcze na bieżąco monitorować.

Pod względem wysokości kursów TOTALbet na tle polskiej konkurencji nie wygląda źle. Nie ma zaskoczenia ani pozytywnego, ani negatywnego. Marża TOTALbet waha się w przedziale 5–9%, zwykle w granicach 7–8%, co jest standardem wśród polskich bukmacherów.

Strona główna TOTALbet Superoferta w TOTALbet Kursy na mecz w TOTALbet

Ciekawym wyróżnikiem bukmachera jest zakład specjalny TOTALboost. Pracownicy bukmachera każdego dnia tworzą inny specjalny zakład o bardzo atrakcyjnym kursie. Przykładowo na 8 stycznia 2019 roku jako TOTALboost bukmacher wybrał zakład podwójny na mecze pucharowe piłki nożnej: Sporting Gijón – FC Valencia i Olympique Lyon – Racing Strasbourg.

Zakład specjalny TOTALboost brzmiał: „Lyon i Valencia wygrają swoje mecze” po kursie @3.25.

Kurs 3.25 jest o 13% wyższy niż identyczny zakład możliwy do skonstruowania przez gracza. Tworząc kupon AKO z tych samych meczów wybranych bezpośrednio z oferty bukmachera, otrzymamy kurs 1,92 × 1,50 = 2,88 AKO. Sprawdziliśmy też, jaki kurs oferują inni bukmacherzy na te same spotkania – Fortuna: 2.70, forBET: 2.85, LV BET: 2.93. Oferta TOTALbet jest zatem bezkonkurencyjnie najwyższa na rynku.

Minimalna stawka zakładu wynosi 1 PLN. W TOTALbet można tworzyć kupony pojedyncze, akumulowane i systemowe. TOTALbet udostępnia graczom funkcję cash-out, czyli możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu.

W lutym 2019 roku TOTALbet wprowadził do swojej oferty zakłady na sporty wirtualne. Oferta „wirtuali” obejmuje wyścigi konne, wyścigi chartów, żużel, wyścigi motocyklowe oraz piłkę nożną. Wyróżnikiem oferty TOTALbet jest to, że wyścigi wizualizowane są realistycznym wideo, a nie zwykłą animacją komputerową. Dostawcą oprogramowania jest maltańska firma Golden Race. Maksymalny TOTAL Bonus (opisany niżej) przy zakładach wielokrotnych na zakłady wirtualne wynosi 40%, czyli o 10% więcej niż w ofercie zakładów sportowych.

Bonusy i promocje w TOTALbet

TOTALbet nowym graczom oferuje bonus powitalny 100% od wpłaty do 5000 zł!

TOTALbet dla nowych graczy oferuje dwa bonusy powitalne freebet 10 zł i 100% od wpłaty do 5000 zł!

Freebet 10 zł bez depozytu!

Aby odebrać bonus freebet 10 zł (darmowy zakład) należy zarejestrować konto (nie trzeba dokonywać wpłaty) i poprawnie przejść weryfikację dokumentów. Zaraz po weryfikacji i pełnej aktywacji na koncie gracza pojawi się możliwość zawarcia darmowego zakładu 10 zł. Zakład można wykorzystać na kuponie SOLO lub KOMBI z kursem minimalnym 2.00. Wygrana pochodząca z takiego zakładu nie podlega obrotowi i może być od razu wypłacona na konto bankowe.

LV BET baner

Bonus 5000 zł od pierwszego depozytu

Po wykorzystaniu freebetu nowy gracz ma okazję zyskać kolejny bonus od TOTALbet. Dokonując pierwszej wpłaty na konto dostanie od bukmachera bonus 100% od depozytu do maksymalnie 500 PLN. Bonus przyznawany jest od minimalnej wpłaty wynoszącej nawet 1 PLN.

Bonus 5000 zł w TOTALbet krok po kroku:

 1. Przejdź do serwisu TOTALbet i zarejestruj się.
 2. Wpłać pieniądze na konto dowolną metodą.
 3. Aby aktywować bonus, dokonaj obrotu depozytem, czyli postaw minimum 2 różne kupony (z kursem min. @2.00) na łączną wartość pierwszej wpłaty. W przypadku maksymalnej kwoty 5000 zł mogą to być 2 kupony po 2500 PLN lub 10 kuponów po 500 PLN.
 4. Po rozliczeniu tych kuponów kwota bonusu zostanie dopisana do konta, będzie widoczna w saldzie bonusowym i będzie dostępna do obstawiania.
 5. Kwota bonusu podlega 5-krotnemu obrotowi. Kupony, które będą uwzględniane w obrocie, muszą zawierać przynajmniej 3 zdarzenia, a kurs łączny musi wynieść co najmniej @2.00.

Bonus pozostaje ważny na koncie przez 60 dni – w tym czasie należy spełnić warunki obrotu.

Nasza opinia o bonusie TOTALbet

Bonus powitalny TOTALbet wiąże się z umiarkowaną trudnością w uzyskaniu. Na niekorzyść typera działa wymóg jednokrotnego obrotu depozytem przed otrzymaniem kwoty bonusowej oraz wymóg trzech selekcji przy wykonywaniu późniejszego obrotu. Na korzyść TOTALbet przemawia wysokość bonusu oraz brak ograniczeń na rodzaj zakładu liczący się do obrotu. Wymaganie 5-krotnego obrotu jest standardowe.

Bonus powitalny w Totalbet

TOTAL Bonus

Stali klienci bukmachera, którzy wykorzystali bonusy powitalne, mogą liczyć w TOTALbet na kolejne promocje. Jedną z takich ofert jest TOTAL Bonus, czyli promocja na zakłady akumulowane.

Gracz, który postawi kupon złożony z minimum pięciu zdarzeń (każde po kursie min. @1.20), automatycznie kwalifikuje się do promocji. W zależności od liczby typów na kuponie może odebrać bonus stanowiący określony procent wygranej kwoty:

 • 5 zdarzeń = 5% wygranej;
 • 6 zdarzeń = 10% wygranej;
 • 7 zdarzeń = 15% wygranej;
 • 8 zdarzeń = 20% wygranej;
 • 9 zdarzeń = 25% wygranej;
 • 10 zdarzeń lub więcej = 30% wygranej.

Super TOTAL Bonus

Bonus na sporty wirtualne. Gracz, który postawi kupon złożony z minimum trzech zdarzeń z oferty Virtuals, automatycznie kwalifikuje się do promocji. W zależności od liczby typów na kuponie może odebrać bonus stanowiący określony procent wygranej kwoty:

 • 3 zdarzeń = 5% wygranej;
 • 4 zdarzeń = 10% wygranej;
 • 5 zdarzeń = 15% wygranej;
 • 6 zdarzeń = 20% wygranej;
 • 7 zdarzeń = 25% wygranej;
 • 8 zdarzeń = 30% wygranej;
 • 9 zdarzeń = 35% wygranej;
 • 10 zdarzeń = 40% wygranej.

Loteria promocyjna - Kasomania 3.0

TOTALbet rozpoczął trzecią edycją swojej największej loterii. W puli nagród aż 500 000 zł. Wszystko co należy zrobić, aby wziąć udział w loterii to odebranie losu za postawione pieniądze na kupony. Każde wydane 25 zł na zakłady uprawnia do pozyskania "srebrnego losu". Każde wydane 250 zł na zakłady uprawnia do pozyskania "złotego losu".

Co tydzień do wygrania 9 000 zł, codziennie freebety 10 PLN i 50 PLN. Można zwiększyć swoje szanse poprzez grę kuponów AKO, zawieranie zakładów w czasie Happy Hours bądź za regularność obstawania na TOTALbet. Gracze, którzy mieli już okazję brać udział w poprzednich edycjach, także mogą liczyć na powiększenie swoich szans na wygraną. Minimalny kurs kuponu uprawniony do otrzymania losów na loterię to 1,35.

Okres trwania loterii Kasomania 3.0 - wrzesień - listopad 2019 r.

Bezpieczny Zakład

Dzięki promocji SAFEBET gracz ma możliwość postawienia bezpiecznego zakładu, polegającego na tym, że jeśli jedno zdarzenie na kuponie okaże się przegrane – bukmacher zwróci stawkę.

Aby kupon kwalifikował się do promocji, musi spełnić określone warunki:

 • minimum 10 zdarzeń na kuponie;
 • minimalna stawka: 10 PLN;
 • minimalny kurs pojedynczego zdarzenia: @1.20.

TOTALbet mobile

Typowanie w TOTALbet możliwe jest również za pośrednictwem telefonu oraz tabletu. Bukmacher oferuje obecnie mobilną aplikację na urządzenia z systemem Android oraz mobilną wersję strony internetowej (w przygotowaniu jest aplikacja na system iOS).

Mobilna aplikacja TOTALbet pozwala na pełny dostęp do oferty bukmachera, czyli zakładów przedmeczowych i live. Dodatkowo przez telefon można doładować konto (przelew) i sprawdzać statystyki meczów. Dzięki funkcji „push” można ustawić powiadomienia dotyczące zakładów, wyników czy najnowszych informacji od bukmachera.

Niebawem mają pojawić się specjalne bonusy na mobilne zakłady.

Wpłaty i wypłaty

TOTALbet oferuje błyskawiczne metody wpłaty poprzez systemy płatności Dotpay, PayU, Przelewy24 oraz BLIK. Bukmacher obsługuje też wpłaty przez karty kredytowe/debetowe Visa i MasterCard oraz doładowania przy użyciu kodu paysafecard. Wpłaty i wypłaty nie są obarczone prowizją.

Niedługo do dyspozycji graczy mają być portfele elektroniczne, takie jak Skrill i Neteller.

Wypłaty realizowane są wyłącznie na wskazany rachunek bankowy.

Kontakt i pomoc

Dział obsługi klienta w TOTALbet dostępny jest codziennie w godzinach 9:00–23:00. Z bukmacherem można skontaktować się za pośrednictwem:

 • formularza kontaktowego,
 • live czatu,
 • e-maila pomoc@totalbet.pl,
 • telefonu 22 611 61 71.

Bukmacher TOTALbet jest aktywny na portalach społecznościowych Facebook, Youtube, Twitter, Instagram.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa
KRS: 0000662497, NIP: 1132929621, REGON: 366521110

Nasza opinia o TOTALbet

Bukmacher TOTALbet wszedł na polski rynek z bardzo mocnym uderzeniem. Mimo iż na polskim rynku zakładów bukmacherskich stawia dopiero pierwsze kroki, to pod względem oferty od razu dołączył do ścisłej czołówki. Cieszy wysoki bonus powitalny (od pierwszego depozytu do 5000 zł), sprawnie działająca i czytelna strona internetowa, a także szybko reagująca pomoc.

Pamiętamy, jak na rynek legalnych bukmacherów wchodzili forBET i LV BET – wówczas obie firmy prezentowały się znacznie gorzej niż TOTALbet, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

TOTALbet udanie przyciąga rekreacyjnych graczy atrakcyjnym bonusem startowym oraz przejrzystą stroną internetową. Doświadczeni typerzy powinni natomiast docenić szeroką ofertę.

Zarejestruj się w TOTALbet

TOTALbet

Bukmacher TOTALbet posiada ważną licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski. Działa zgodnie z ustawą z 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych. TOTALbet w imieniu gracza odprowadza wszelkie należne podatki.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.


Komentarze i opinie

 1. Tragedia, czekam na werifykację konta już 2 tygodnie, nieogarnięci ludzi na czacie - lipa na początek.

  • Link
 2. Polecam, bardzo dobry buk, mam konto od samego początku i jeszcze nic mnie nie zawiodło.

  • Link
 3. Ja polecam gorąco, założyłem konto dzisiaj(sobota) weryfikacja w 15 min, odrazu przyznany freebet ale mniejsza z tym , oferta bogatsza od sts i fortuna(na nizszych ligach mozna grac ht/ft i dokładny wynik co u najpopularniejszych naszych złodziejskich bukach było nie do pomyslenia) , jak na pierwszy dzien jestem mega pozytywnie zaskoczony. Polecam

  • Link
 4. Buk robi wrażenie na pierwszy rzut oka. Trochę wygrałem w nim bo miałem szczęście ale to też pokazało, że jestem już na liście np. na live obstawiałem wynik 1 seta w tenisie. Postawiłem 6:0 za 5zł i oczywicie potrzebna była już weryfikacja buka bo to ryzyko dla nich no fakt kurs był 1000 ;) ale od razu wyłączono wszystkie inne możliwe wyniki do obstawiania bo to był jeden z elementów mojej taktyki.

  Kolejna rzecz to zakłady w piłkę nożną np. takie zdarzenie remi lub poniżej 2.5 bramki jak postawisz na tak to wystarczy spełnić jedno z tych darzeń ale pamiętaj że jak postawisz na nie to muszą być spełnione oba warunki.

  Wypłaty realizowane są w 1 dzień :) to plus
  Strona mobilna jak i na laptopie często się zacina :(

  Polecam dla początkujących

  • Link
 5. Żałosny bukmacher. Po kilku wygranych zakładach limit nie do gry. Może dla Januszy grających po 2zł będzie to wystarczające, ale dla kogoś kto gra na poważne pieniądze nie ma sensu nawet zakładać tam konta.

  • Link
 6. I duży plus od dzisiaj wypłaty w 8min :)

  • Link
 7. Fajna opcja na zdobycie darmowego freebetu

  • Link
 8. Straznie długo się czeka na weryfikację konta. Nie dla mnie.

  • Link
 9. zarejestrowałem się, dokonałem wpłaty i szybko wykonałem wymagany obrót bonusem. wyplata wszystkich środków na konto bankowe po niecałych 4h.

  typowałem również w tym czasie dokładne wyniki spotkań w ich konkursie na stronie. konsekwentnie ten sam wynik (i liczba kartek) - trafiony po 3 próbie. dostałem freebeta 25 złotych.

  Plusy:

  - szybkie wypłaty
  - przyzwoite kursy
  - solidna oferta zdarzeń sportowych
  - liczne bonusy
  - konkursy typerskie
  - w pełni legalni

  Minusy:

  - toporna grafika strony
  - konstrukcja strony
  - wciąż słaba marka

  • Link

Dodaj swoją opinię o TOTALbet

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów TOTALbet są niezwykle cenne dla typerów rozważających otwarcie w TOTALbet konta gracza. Rzetelne opinie są w stanie wpłynąć na decyzję o wybraniu tego bukmachera, skorzystaniu z bonusu powitalnego 5010 zł.

Jak napisać opinię o bukmacherze?

Jeżeli masz pozytywne doświadczenia z bukmacherem TOTALbet to przedstaw aspekty, z których jesteś zadowolony np. oferta zakładów, wysokość kursów, promocje dodatkowe, przejrzystość strony internetowej, ogólne funkcjonowanie.

Gdy masz negatywne doświadczenia z TOTALbet to opisz zaistniałą sytuację. Napisz czego dotyczył problem (bonus powitalny, promocja dodatkowa, wypłata, niskie kursy, słaby kontakt) oraz jak obsługa bukmachera zareagowała na Twój kontakt z nimi. Im dokładniej opiszesz sytuacje tym ważniejszy będzie Twój głos i będziesz miał większy wpływ w kreowaniu wizerunku bukmachera TOTALbet wśród pozostałych graczy. Opinie bez rzetelnego merytorycznego uzasadnienia mogą być kasowane.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 3,3/5 | 23 głosy

Posiadasz konto w TOTALbet? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytałeś opinie o TOTALbet innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat TOTALbet z innymi typerami.

Powiększ pole
LV BET baner
LV BET baner