Freebet 25 zł w TOTALbet

Ocena 5.00/1 głos

TOTALbet bukmacher

TOTALbet zakłady

TOTALbet bonusy

TOTALbet opinie

TOTALbet rejestracja

Obstawiając zakłady bukmacherskie w TOTALbet możesz zdobyć darmowy zakład na ofertę live. Wystarczy wziąć udział w promocji Freebet 25 zł i spełnić kilka prostych warunków.

Odbieram bonus! TOTALbet bonus

5000 zł od depozytu | 25 zł zakład bez ryzyka | 20 zł bez depozytu

Lubisz obstawiać mecze Ekstraklasy? Pasjonujesz się angielską Premier League, hiszpańską Primera Division czy włoską Serie A? A może lubisz sporty walki i zawsze zawierasz zakłady przy okazji KSW? Obojętnie, jaką dyscyplinę i rozgrywki wybierasz, w ofercie legalnego bukmachera TOTALbet możesz otrzymać Freebet 25 zł - darmowy zakład na zakłady live.

Jak otrzymać Freebet w TOTALbet?

Darmowy zakład 25 zł od TOTALbet to świetna sprawa, gdyż dzięki niemu możesz obstawić dowolne zakłady na żywo. Aby otrzymać freebet w TOTALbet, przede wszystkim musisz posiadać zarejestrowane konto u tego bukmachera. Rejestracja w TOTALbet to bardzo szybki proces, zajmie Ci najwyższej kilka minut. A wpisując kod promocyjny od Spryciarz podczas zakładania konta otrzymujesz powiększony pakiet powitalny.

Jeśli jesteś już posiadaczem konta w TOTALbet, możesz skorzystać z promocji w dowolnym momencie. Freebet w TOTALbet przyznawany jest w ramach różnych edycji dotyczących poszczególnych dyscyplin czy rozgrywek. Może to być np. Freebet Finał Ekstraklasy na ostatnie kolejki polskiej ligi, Freebet Topowe Ligi na wybrane kolejki najlepszych lig europejskich, Freebet Finał Premier League na końcówkę sezonu ligi angielskiej czy Freebet na KSW na daną galę walk MMA.

Freebet 20 + 20 za rejestrację w TotalBet

Za każdym razem sprawdź przede wszystkim okres obowiązywania danej edycji TOTALbet Freebet 25 zł. Zazwyczaj jest to kilka dni lub weekend, podczas którego odbywa się promowane wydarzenie sportowe lub kolejka wybranych rozgrywek.

TOTALbet Freebet 25 zł – zasady obstawiania

Jeśli właśnie trafiłeś na promocję Freebet 25 zł w TOTALbet dotyczący Twojej ulubionej dyscypliny lub rozgrywek, to przed Tobą tylko kilka prostych kroków do otrzymania darmowego zakładu na ofertę live.

Przygotuj kupon AKO zawierający co najmniej 4 zakłady dotyczące danej edycji Freebet 25 zł w TOTALbet (np. mecze Ligi Mistrzów, Ekstraklasy lub KSW). Pamiętaj, by kurs każdego pojedynczego zdarzenia wynosił minimum 1.20. Kupon obstawiasz za minimum 100 zł.

Do promocji Freebet 25 zł w TOTALbet zakwalifikuje się tylko i wyłącznie Twój pierwszy zakład spełniający warunki promocji. To oznacza, że nawet, gdy postawisz kolejny kupon zgodnie z zasadami Freebet 25 zł w TOTALbet, to nie otrzymasz następnego darmowego zakładu do obstawienia zdarzeń z oferty na żywo. Ale nie przejmuj się, kolejna edycja promocji w TOTALbet z pewnością pojawi się już niedługo.

Freebet na Ligę Mistrzów w TOTALbet

Do promocji Freebet 25 zł w TOTALbet zaliczone będą jedynie kupony AKO. Nie będą uwzględniane zakłady systemowe oraz zakłady z oferty specjalnej legalnego bukmachera, czyli m.in. TOTALboost oraz zakłady długoterminowe.

Jak wykorzystać Freebet 25 zł w TOTALbet?

Jeśli spełniłeś wszystkie warunki promocji, to na Twoim koncie gracza w TOTALbet pojawi się Freebet o wartości 25 zł do wykorzystania na zakłady z oferty live bukmachera. Darmowy zakład znajdziesz w zakładce Freebety. Nie są one wliczane do salda głównego oraz salda bonusowego.

Aby skorzystać z bonusu w postaci Freebetu 25 zł w TOTALbet, zaloguj się do swojego konta. Następnie znajdź interesujący Cię zakład lub kilka zakładów live z oferty TOTALbet i umieść je na kuponie SOLO lub AKO. Kurs całkowity kuponu musi wynieść co najmniej 2.00. Po skomponowaniu zakładu zaznacz na kuponie pole z nazwą Freebet. W ten sposób, zamiast wykorzystania środków z salda głównego, kupon zostanie postawiony w ramach darmowego zakładu. Stawka wyniesie dokładnie 25 zł, ani mniej, ani więcej. Otrzymanego bonusu w postaci Freebetu 25 zł od legalnego bukmachera TOTALbet nie można dzielić, czyli zawierać kilku zakładów w ramach stawki. Oczywiście, z darmowego zakładu możesz skorzystać tylko jeden raz.

Obstawiłeś kupon live w ramach Freebetu 25 zł do TOTALbet, a Twoje typy okazały się prawidłowe? Ekstra, wygrana trafia na Twoje saldo główne. To oznacza, że możesz nią swobodnie dysponować – obstawiać kolejne zakłady bukmacherskie z oferty legalnego bukmachera TOTALbet lub wypłacić na swoje konto bankowe. To Twoje pieniądze!

O czym muszę jeszcze pamiętać w przypadku Freebet 25 zł od TOTALbet?

Przede wszystkim pamiętaj, że darmowy zakład bez ryzyka od legalnego bukmachera TOTALbet możesz wykorzystać jedynie na ofertę zakładów live. Freebetu nie możesz przekazać innemu graczowi oraz wymienić go na równowartość w gotówce.

Jeśli zakład zawarty za bonus Freebet 25 zł w TOTALbet będzie rozliczony jako zwrot stawki (np. w przypadku odwołania meczu), to wówczas stawka z tego zakładu nie zostanie zwrócona. Natomiast w przypadku, gdy kupon obstawiony w ramach darmowego zakładu będzie zawierał wiele zdarzeń, a jedno z nich będzie objęte zwrotem, to wtedy zdarzenie przyjmie kurs 1.00, a ewentualna wygrana zostanie pomniejszona o kurs tego zdarzenia.

Obstawiając kupon w ramach bonusu Freebet 25 zł od TOTALbet nie możesz skorzystać z usługi cash-out, czyli wcześniejszego zamknięcia zakładu i wypłacenia części wygranej.

Bonus Freebet 25 zł od TOTALbet jest ważny przez 48 godzin od momentu jego przyznania. Masz zatem 2 dni na obstawienie kuponu live w ramach darmowego zakładu.

Freebet 25 zł w TOTALbet – krok po kroku

 1. Logujesz się do swojego konta w TOTALbet na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.
 2. Komponujesz kupon AKO zawierający przynajmniej 4 zdarzenia. Pamiętaj, że muszą one dotyczyć wybranej oferty wskazanej w aktualnej edycji promocji Freebet 25 zł. Mogą to być np. mecze Premier League lub Ligi Mistrzów.
 3. Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.20. Kupon obstawiasz za stawkę minimum 100 zł.
 4. To wszystko! Bez względu na wynik Twojego kuponu od legalnego bukmachera TOTALbet otrzymujesz freebet o wartości 25 zł do wykorzystania na ofertę zakładów live.
 5. Aby wykorzystać darmowy zakład, obstawiasz dowolny zakład SOLO lub AKO o kursie całkowitym minimum 2.00, a na kuponie zaznaczasz pole z nazwą FREEBET.
 6. Wygrałeś? Gratulacje! Pieniądze od razu trafiają na Twoje saldo główne, dzięki czemu możesz je wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie zakładów bukmacherskich w TOTALbet.

Freebet 25 zł – czy to dla mnie?

Promocja Freebet 25 zł od legalnego bukmachera TOTALbet ma różne edycje, dotyczące poszczególnych dyscyplin oraz rozgrywek. Jeśli trafisz wśród nich na interesującą Cię ofertę zakładów, to z pewnością warto wziąć pod uwagę udział w promocji TOTALbet, w której otrzymujesz Freebet o wartości 25 zł do wykorzystania na zakłady live. Darmowy zakład zostanie przypisany do Twojego konta bez względu na wynik Twojego kuponu.

W zasadzie musisz spełnić tylko dwa proste warunki. Pierwszy to minimum 4 zdarzenia z wybranej oferty zakładów o kursie minimum 1.20. Biorąc pod uwagę inne promocje legalnych bukmacherów, to naprawdę niski kurs. Z pewnością znajdziesz interesujące Cię zdarzenia spełniające ten wymóg. Nie jesteś przy tym zmuszony do bardziej ryzykownego obstawiania czy zwracania uwagi na utrzymanie wysokiego kursu ogólnego promocyjnego kuponu.

Drugim wymogiem jest stawka minimalna wynosząca 100 zł. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy lubi obstawiać kupony za takie sumy, jednak warto to przemyśleć. Masz przy tym gwarancję, że 25 zł wraca do Ciebie w postaci Freebetu, który możesz wykorzystać na dowolne zakłady na żywo.

To również świetna okazja dla tych, którzy dotychczas nie korzystali z oferty zakładów live. Masz szansę przetestować obstawianie na żywo, nie ryzykując własnymi środkami.

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/freebet

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji TOTALbet

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od TOTALbet. Nie popełnij ponownie tego błędu!

23 - 25 paĹşdziernika 2020

Freebet 25 zł na El Clasico w TOTALbet

Freebet Topowe Ligi

Przed nami weekend pełny piłkarskich hitów z El Clasico na czele! Postaw kupon na topowe ligi i odbierz Freebet 25 PLN do wykorzystania LIVE!

TOTALbet freebet na weekend

20 - 23 marca 2019

Freebet na mecz Austria - Polska w TOTALbet

Reprezentacja Polski wraca do gry! Z tej okazji TOTALbet oferuje darmowy zakład o wartości 25 zł na mecz el. Euro 2020 Austria - Polska.

Wystarczy założyć konto na totalbet.pl, a przy rejestracji wpisać kod AUTPOL.

Wygraną z darmowego zakładu można dowolnie dysponować. Odbierz darmowy zakład 25 zł!

Jak odebrać bonus?

 1. Zarejestruj konto na totalbet.pl
 2. Przy rejestracji podaj kod AUTPOL
 3. Wybierz wydarzenie i postaw darmowe 25 zł!

#bookie-button-totalbet#

Totalbet bonus

Warunki

 1. Obowiązuje w dniach 20.03.2019 (godz. 00:00) - 21.03.2019 (godz. 23:59).
 2. Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy.
 3. Freebet przysługuje wyłącznie jeden raz po dokonaniu rejestracji konta stałego, wpisaniu kodu AUTPOL i poprawnej weryfikacji konta.
 4. Bonus może zostać wykorzystany na zawarcia jednego dowolnego zakładu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych) za jednorazową stawkę 25 zł z warunkiem minimalnego kursu łącznego na kuponie 2,00 w przeciągu 7 dni od momentu przydzielenia.
 5. Bonus FREEBET AUTPOL możesz wykorzystać w ciągu 7 dni od momentu potwierdzenia weryfikacji konta stałego przez Organizatora.