Opinie o TOTALbet

Typerzy zakładów bukmacherskich zostawiają pozytywne opinie o TOTALbet. Bukmacher TOTALbet zbiera dobre opinie szczególnie za szeroką ofertę bonusów dla stałych graczy oraz za bogatą i rozbudowaną ofertę dostępnych zakładów.

Ocena 3,19/5 | 43 głosy

O popularności danego bukmachera decyduje wiele czynników. Są nimi np. stabilnie działający serwis internetowy, dobór odpowiednich ambasadorów, akcje marketingowe czy oczywiście szerokość oferty. Ale jednym z najważniejszych elementów często są opinie jego użytkowników. W dobie internetu gracze bardzo szybko wymieniają między sobą informacje i uwagi na temat bukmacherów.

Ich oceny maja często ogromne znaczenie, gdyż wpływają również na tych użytkowników, którzy zastanawiają się nad wyborem swojej firmy. Opinie stanowią również feedback dla samych bukmacherów. Ich przedstawiciele często obserwują oceny pozostawiane w sieci i na ich podstawie starają się poprawić mankamenty lub wzbogacić ofertę. Opinie są istotne również z dlatego, że to właśnie typerzy swoją regularną grą odkrywają prawdziwe zalety i wady danego bukmachera.

W teorii wszystko może być piękne, ale dopiero praktyka pokazuje, ile jest w niej prawdy. Dlatego w tym dziale przedstawimy Wam różne opinie na temat bukmachera TOTALbet, dzięki temu poznacie zdanie innych użytkowników na temat tego bukmachera. Pomoże Wam to w podjęciu decyzji o rejestracji konta.

Opinie o bonusie powitalnym

Bonus powitalny w TOTALbet nie jest najłatwiejszy w uzyskaniu. Nie jest to klasyczny bonus 100% od depozytu, w którym po prostu podwajana jest pierwsza wpłata. Należy m.in. wskazać jego formę, co bywa niezrozumiałe dla początkujących graczy.

Bonus na start w TOTALbet ma jednak swoje zalety. Przede wszystkim maksymalną kwotę do uzyskania, czyli 5000 zł oraz zaliczanie kolejnych depozytów do obrotu. I gracze w swoich opiniach wskazują, że są to bardzo korzystne warunki. Przyswojenie jego zasad trwa tylko chwilę, a zdecydowanie rekompensuje to kwota bonusu i możliwość zaliczania kolejnych wpłat do obrotu. Opinie użytkowników na temat bonusu w TOTALbet są w większości pozytywne.

Ocena TOTALbet

Solidna i szeroka oferta wydarzeń sportowych, dobre kursy i bardzo szybkie wypłaty. To najczęstsze zalety pojawiające się w opiniach graczy na temat TOTALbet. Niektórzy wskazywali w swoich ocenach na dwie wady: zacinająca się czasem strona i dłuższy czas oczekiwania na weryfikację. Jednak głównie dotyczy to starszych opinii, bukmacher od tego czasu zdecydowanie poprawił stabilność serwisu.

Weryfikacja u niektórych użytkowników trwa dłużej, jednak w żadnej ocenie nie wskazano, by wykraczała ona poza przewidziany czas maks., czyli 48h. W opiniach typerzy chwalą się również często niezapowiedzianymi prezentami otrzymywanymi od TOTALbet, np. freebetami, w ramach wdzięczności za lojalność i regularną grę. Ogólna ocena TOTALbet jest bardzo dobra, zwłaszcza biorąc pod uwagę staż bukmachera na polskim rynku. Opinie są coraz lepsze, co oznacza, że pracownicy TOTALbet nie są głusi i ślepi na sugestie graczy i na bieżąco korygują błędy, a modyfikacją swojej oferty starają się odpowiedzieć na ich potrzeby oraz zainteresowania.

Opinie graczy o TOTALbet

Poniżej przedstawiamy Wam najciekawsze opinie na temat TOTALbet. Zachowaliśmy oryginalną pisownię.

Zarejestrowałem się, dokonałem wpłaty i szybko wykonałem wymagany obrót bonusem.. Wyplata wszystkich środków na konto bankowe po niecałych 4 godzinach. Typowałem również w tym czasie dokładne wyniki spotkań w ich konkursie na stronie. Konsekwentnie ten sam wynik (i liczba kartek) - trafiony po 3 próbie - i otrzymałem freebeta 25 złotych.

Plusy:

- szybkie wypłaty
- przyzwoite kursy
- solidna oferta zdarzeń sportowych
- liczne bonusy
- konkursy typerskie
- w pełni legalni

Minusy:

- toporna grafika strony
- konstrukcja strony
- wciąż słaba marka arta8

 • I duży plus od dzisiaj wypłaty w 8min :) Michal
 • Buk robi wrażenie na pierwszy rzut oka. Trochę wygrałem w nim bo miałem szczęście ale to też pokazało, że jestem już na liście np. na live obstawiałem wynik 1 seta w tenisie. Postawiłem 6:0 za 5zł i oczywicie potrzebna była już weryfikacja buka bo to ryzyko dla nich no fakt kurs był 1000 ;) ale od razu wyłączono wszystkie inne możliwe wyniki do obstawiania bo to był jeden z elementów mojej taktyki.

Kolejna rzecz to zakłady w piłkę nożną np. takie zdarzenie remi lub poniżej 2.5 bramki jak postawisz na tak to wystarczy spełnić jedno z tych darzeń ale pamiętaj że jak postawisz na nie to muszą być spełnione oba warunki.

Wypłaty realizowane są w 1 dzień :) to plus
Strona mobilna jak i na laptopie często się zacina :(

Polecam dla początkujących Mic

 • Ja polecam gorąco, założyłem konto dzisiaj(sobota) weryfikacja w 15 min, odrazu przyznany freebet ale mniejsza z tym , oferta bogatsza od sts i fortuna(na nizszych ligach mozna grac ht/ft i dokładny wynik co u najpopularniejszych naszych złodziejskich bukach było nie do pomyslenia) , jak na pierwszy dzien jestem mega pozytywnie zaskoczony. Polecam Pawlack
 • Polecam, bardzo dobry buk, mam konto od samego początku i jeszcze nic mnie nie zawiodło. DarkHackus
 • Strona na początku wydawała mi się chaotyczna, ale to mylne wrażenie. Szybko nauczyłem się nawigacji. Oferta i kursy bardzo dobre. Stronę poprawili zdecydowanie, bo teraz śmiga bez żadnych zacięć. Fakt, że na weryfikację czekałem dłużej niż u innych, bo wieczorem wysłałem skany, a dopiero w południe na drugi dzień byłem już sprawdzony. Wynagrodziła to jednak szybka wypłata. Myślałem, że to taka podpucha, ale rzeczywiście – 10 min. i miałem pieniądze na koncie w banku. Bez żadnych pytań, ceregieli czy innych przeszkód. A to nie zdarza się wcale tak często u innych buków. Ogólnie polecam, dobry bukmacher do codziennej gry. Andres
 • Założyłem konto i wszystko działa. Freebet dostałem od razu, bonus powitalny w znacznej części uzyskany. Skorzystałem też z innych promocji, czasem stawiam większe AKO i te dodatkowe bonusy okazują się mieć znaczenie. Odpada np. podatek, a to już sporo, daje dużą satysfakcje. Cashout kilka razy mnie uratował, te wyróżnione zakłady też są czasem fajne. Wypłata szybko na koncie. Ciężko się do czegoś przyczepić, pewnie tylko użytkownicy iOS czekają na apkę. Warto! Filip S.

Czy w TOTALbet da się wygrywać?

Marża TOTALbet waha się w przedziale 5–9%, zwykle w granicach 7–8%, co jest standardem wśród polskich bukmacherów. Oferta jest całkiem szeroka, zwłaszcza jak na wciąż młodego bukmachera. W swoich opiniach gracze wskazują, że w TOTALbet można regularnie wygrywać. A korzystając z promocji na kupony AKO można zyskać wyższą wygraną, która często rekompensuje podatek lub uratować kupon z jednym błędnie wytypowanym zdarzeniem. W ocenie użytkowników to bukmacher, u którego wygrane są jak najbardziej możliwe.

Czy inni gracze polecają TOTALbet?

Gracze, którzy korzystają z oferty TOTALbet, w swoich opiniach bardzo często polecają go innym. Oceniając pozytywne strony bukmachera, zwracają uwagę na korzystne kursy, szeroki zakres zakładów oraz atrakcyjne promocje.

Daj znać, co sądzisz o TOTALbet?

Jeśli korzystasz z oferty TOTALbet, chętnie poznamy Twoją opinię na temat tego bukmachera. Daj znać, co Ci się w nim podoba, a co powinien poprawić. Postaraj się, by była to ocena merytoryczna, gdyż tylko taka stanowi jakąkolwiek wartość dla innych użytkowników. Pamiętaj, że Twoja opinia ma wpływ na rynek bukmacherski, a wszystkim nam zależy na podnoszeniu jakości usług w tej branży. Daj nam zatem znać, co sądzisz o TOTALbet?

TOTALbet

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Komentarze i opinie

 1. Tragedia, czekam na werifykację konta już 2 tygodnie, nieogarnięci ludzi na czacie - lipa na początek.

  • Link
 2. Polecam, bardzo dobry buk, mam konto od samego początku i jeszcze nic mnie nie zawiodło.

  • Link
 3. Ja polecam gorąco, założyłem konto dzisiaj(sobota) weryfikacja w 15 min, odrazu przyznany freebet ale mniejsza z tym , oferta bogatsza od sts i fortuna(na nizszych ligach mozna grac ht/ft i dokładny wynik co u najpopularniejszych naszych złodziejskich bukach było nie do pomyslenia) , jak na pierwszy dzien jestem mega pozytywnie zaskoczony. Polecam

  • Link
 4. Buk robi wrażenie na pierwszy rzut oka. Trochę wygrałem w nim bo miałem szczęście ale to też pokazało, że jestem już na liście np. na live obstawiałem wynik 1 seta w tenisie. Postawiłem 6:0 za 5zł i oczywicie potrzebna była już weryfikacja buka bo to ryzyko dla nich no fakt kurs był 1000 ;) ale od razu wyłączono wszystkie inne możliwe wyniki do obstawiania bo to był jeden z elementów mojej taktyki.

  Kolejna rzecz to zakłady w piłkę nożną np. takie zdarzenie remi lub poniżej 2.5 bramki jak postawisz na tak to wystarczy spełnić jedno z tych darzeń ale pamiętaj że jak postawisz na nie to muszą być spełnione oba warunki.

  Wypłaty realizowane są w 1 dzień :) to plus
  Strona mobilna jak i na laptopie często się zacina :(

  Polecam dla początkujących

  • Link
 5. Żałosny bukmacher. Po kilku wygranych zakładach limit nie do gry. Może dla Januszy grających po 2zł będzie to wystarczające, ale dla kogoś kto gra na poważne pieniądze nie ma sensu nawet zakładać tam konta.

  • Link
 6. I duży plus od dzisiaj wypłaty w 8min :)

  • Link
 7. Fajna opcja na zdobycie darmowego freebetu

  • Link
 8. Straznie długo się czeka na weryfikację konta. Nie dla mnie.

  • Link
 9. Zarejestrowałem się, dokonałem wpłaty i szybko wykonałem wymagany obrót bonusem.. Wyplata wszystkich środków na konto bankowe po niecałych 4 godzinach.

  Typowałem również w tym czasie dokładne wyniki spotkań w ich konkursie na stronie. Konsekwentnie ten sam wynik (i liczba kartek) - trafiony po 3 próbie - i otrzymałem freebeta 25 złotych.

  Plusy:

  - szybkie wypłaty
  - przyzwoite kursy
  - solidna oferta zdarzeń sportowych
  - liczne bonusy
  - konkursy typerskie
  - w pełni legalni

  Minusy:

  - toporna grafika strony
  - konstrukcja strony
  - wciąż słaba marka

  • Link
 10. Mała promocja Totalbet.

  Święta to czas dawania - dajemy więc i my! Każdy, kto zaloguje się na konto TOTALbet w dniach 24.12 - 31.12, otrzyma Freebet 5 zł lub Freebet 15 zł, jeżeli od 23 listopada do 23 grudnia zawarł przynajmniej jeden zakład z salda głównego. Wesołych Świąt! Zasady promocji:

  Obowiązuje w dniach 24.12.2019 godz. 00:00 do 31.12.2019 godz. 23:59.

  Promocją objęci są klienci, którzy posiadają konto stałe w serwisie TOTALbet, zarejestrowane, założone i zweryfikowane do 23.12.2019 do godziny 23:59. Klienci TOTALbet, którzy w okresie 23.11.2019 - 23.12.2019 dokonali przynajmniej jednego zakładu z salda głównego za kwotę minimum 1 zł otrzymują Freebet 15 zł Pozostali Klienci otrzymują Freebet 5 zł.

  Freebet można wykorzystać do dnia 31.12.2019 godz. 23:59.
  Freebet można wykorzystać na pojedynczym kuponie, bez możliwości dzielenia, na zakładzie SOLO lub AKO z kursem łącznym minimum 2.00.

  • Link
 11. Wielki sport wraca! W nocy z sobotę na niedzielę polskiego czasu odbędzie się gala UFC 249. W walce wieczoru obrońca tymczasowego pasa wagi lekkiej Tony Ferguson zmierzy się z Justinem Gaethje. Na taką okazję mamy wyjątkową promocję. Postaw minimum 20 PLN na UFC, otrzymasz Freebet 10 PLN do wykorzystania na całą ofertę!

  Obowiązuje w dniach 7.05.2020 od godziny 12:00 do 9.05.2020 do godziny 23:59.
  Postaw zakład AKO zawierający minimum cztery zdarzenia z oferty przedmeczowej na galę UFC 249, za minimalną stawkę 20 zł, z kursem minimalnym pojedynczego zdarzenia 1,20.
  Po postawieniu zakładu spełniającego warunki promocji, automatycznie otrzymasz freebet w wysokości 10 PLN!
  Promocją objęty będzie pierwszy zakład spełniający warunki promocji. Każdy Gracz może skorzystać z promocji jeden raz.

  • Link
 12. Według mnie jeden z lepszych buków. Strona przejrzysta, weryfikacja natychmiastowa. Bez żadnej wpłaty otrzymałem freebet w wysokości 35 pln i wypłaciłem bez żadnych obrotów. Naprawdę polecam i zalecam nie sugerować się komentarzami z 2018 roku bo wtedy ten buk dopiero zaczynał działać.

  • Link

Dodaj swoją opinię o TOTALbet

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów TOTALbet są niezwykle cenne dla typerów rozważających otwarcie w TOTALbet konta gracza. Rzetelne opinie są w stanie wpłynąć na decyzję o wybraniu tego bukmachera, skorzystaniu z bonusu powitalnego 5045 zł.

Jak napisać opinię o bukmacherze?

Jeżeli masz pozytywne doświadczenia z bukmacherem TOTALbet to przedstaw aspekty, z których jesteś zadowolony np. oferta zakładów, wysokość kursów, promocje dodatkowe, przejrzystość strony internetowej, ogólne funkcjonowanie.

Gdy masz negatywne doświadczenia z TOTALbet to opisz zaistniałą sytuację. Napisz czego dotyczył problem (bonus powitalny, promocja dodatkowa, wypłata, niskie kursy, słaby kontakt) oraz jak obsługa bukmachera zareagowała na Twój kontakt z nimi. Im dokładniej opiszesz sytuacje tym ważniejszy będzie Twój głos i będziesz miał większy wpływ w kreowaniu wizerunku bukmachera TOTALbet wśród pozostałych graczy. Opinie bez rzetelnego merytorycznego uzasadnienia mogą być kasowane.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 3,19/5 | 43 głosy

Posiadasz konto w TOTALbet? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytałeś opinie o TOTALbet innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat TOTALbet z innymi typerami.

Powiększ pole
TOTALbet baner
TOTALbet baner