Kasomania 4.0 w TOTALbet

Ocena 5.00/8 głosów

Porsche 718 Cayman nagrodą główną w wielkiej Loterii bukmachera TOTALbet Kasomania 4.0!

Odbieram bonus! bukmacher TOTALbet

Porsche do wygrania w TOTALbet | spróbuj szczęścia

Dziesięć złotych - tyle wystarczy, by zyskać szansę na wygranie samochodu Porsche 718 Cayman w loterii TOTALbet Kasomania 4.0. Flagowa promocja legalnego bukmachera rozpoczyna się w poniedziałek 9.11. Łączna wartość nagród to 740 000 PLN!

Cayman to sportowe auto, które świetnie czuje się na drodze i torze. Dwulitrowy silnik typu bokser o mocy 300 KM rozpędza je do 100 km/h w 5,1 sekundy! Marzenie, które może się spełnić - wystarczy kupić los na Kasomanię 4.0! TOTALbet weźmie na siebie nawet podatek dochodowy za Porsche!

- Przed nami ekscytujące pół roku z Kasomanią, rozdamy pół miliona złotych w gotówce, a po wielkim finale jeden z graczy wyjedzie z salonu nowiutkim Porsche. To promocja, która nas wyróżnia, z której jesteśmy zadowoleni, dlatego podnieśliśmy pulę nagród do rekordowego poziomu. Jestem przekonany, że graczom spodoba się Kasomania 4.0 – mówi wiceprezes zarządu TOTAbel Marcin Giera.

W edycji 4.0 pojawi się kilka nowości, na przykład transmisje z wybranych losowań. Wprowadzono też uproszczone zasady.

Zakład bukmacherski w TOTALbet za 10 PLN to jeden los w Kasomanii, bez podziału na mniej lub więcej warte. Każdy los daje taką samą szansę na wygranie Porsche! Wielki Finał odbędzie się 2 kwietnia 2021 roku, czasu na zebranie losów jest więc dużo. Warto się zapisać, bo pierwszy kupon za 10 PLN to dodatkowe 5 losów.

Kasomania 4.0

Do zdobycia są też nagrody gotówkowe o wartości pół miliona złotych! Losowania odbywają się codziennie, ale najciekawsze wypadną ostatniego dnia każdego miesiąca, gdy do wygrania jest 15 000 PLN, 10 000 PLN, 5 000 PLN oraz 2 x 2 500 PLN w gotówce.

Co piątek nagrody tygodniowe to 2 000 PLN, 1 500 PLN, 1 200 PLN, 10 x 500 PLN, 10 x 200 PLN, a codziennie do zgarnięcia Freebety 20 x 20 PLN. Jeden los bierze jednokrotnie udział w każdym rodzaju losowania, może więc przynieść kilka nagród. Losowania tygodniowe i miesięczne będą transmitowane LIVE na stronie TOTALbet.pl!

- Wybrane losowania będą transmitowane ze studia z udziałem profesjonalnych prezenterek. Myślę, że będzie to ekscytujące dla Gracza, by na żywo usłyszeć, że wygrało się jedną z głównych nagród. Kasomania to nasza flagowa promocja, przewidujemy więc jeszcze szereg działań z nią związanych – podsumowuje dyrektor marketingu Adrian Furmańczyk.

Pierwsze losowanie już we wtorek 10.11, a pierwsza transmisja i atrakcyjne nagrody tygodniowe w piątek 13.11 na TOTALbet.pl!

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/news/kasomania-4-totalbet

Oceń ten tekst