Gra Bez Podatku w TOTALbet

Ocena 5.00/1 głos

TOTALbet bukmacher

TOTALbet zakłady

TOTALbet bonusy

TOTALbet opinie

TOTALbet rejestracja

Dzięki promocji Gra Bez Podatku gracze TOTALbet mogą w łatwy sposób podwyższyć swoje wygrane o 14%. Wystarczą jedynie 3 zakłady na kuponie. Gra Bez Podatku łączy się z promocją Total Bonus!

Odbieram bonus! TOTALbet zobacz opinie

zakłady bez podatku świetne opinie o TOTALbet

Gra Bez Podatku to jedna z ulubionych promocji wśród typerów korzystających z legalnych bukmacherów działających w Polsce. Nie można się temu dziwić, w końcu w naszym kraju obowiązuje jeden z najwyższych podatków od zakładów bukmacherskich, wynikających z fatalnej ustawy o grach hazardowych z 2017 r.

Nie ma jednak co narzekać, gdyż właśnie TOTALbet postanowił wyrównać, a nawet przewyższyć stratę wynikającą z podatku od zakładów. W tej promocji nie trzeba wypełniać żadnych druków, ani składać podań. Wystarczy spełnić tylko kilka warunków dotyczących kuponu i możesz zapomnieć o irytujących podatkach. Urząd skarbowy nie lubi tego.

Gra na całą ofertę bez podatku 24/7 tylko w TOTALbet. Cokolwiek wpadnie ci w oko w ofercie zakładów bukmacherskich od TOTAL teraz obstawisz to bez podatku! Happy hours w TOTALbet trwa przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

Gra Bez Podatku w TOTALbet – jak skorzystam?

Jak wziąć udział w promocji bez podatku? Biorąc udział w promocji Gra Bez Podatku, po spełnieniu jej warunków jesteś uprawniony do zwiększenia swojej wygranej na kuponie o kwotę niwelującą podatek obrotowy od gier. W skrócie – Twoja wygrana wzrośnie o 14%.

Gra bez podatku w TOTALbet

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji Gra Bez Podatku, pamiętaj, że jest ona przeznaczona dla zarejestrowanych graczy legalnego bukmachera TOTALbet. Jeśli jesteś jego użytkownikiem, to przed Tobą tylko kilka kroków, by podwyższyć swoją wygraną.

W czasie trwania promocji Gra Bez Podatku postaw kupon zawierający minimum 3 zdarzenia. Mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej (prematch), jak i na żywo (live). Uwzględnij jedynie kurs minimalny każdego zdarzenia, czyli 1,20.

A dalej? Dalej to już pełna wolność i swoboda, cytując klasyka. Twój zakład może być postawiony za dowolną stawkę, na wszystkie zakłady bukmacherskie znajdujące się w ofercie TOTALbet. Z promocji wyłączone są jedynie zakłady na Sporty Wirtualne oraz zakłady systemowe i specjalne, np. TOTAL BOOST. Ale możesz śmiało łączyć promocję Gra Bez Podatku z ofertą TOTAL BONUS!

Z promocji Gra Bez Podatku możesz korzystać wiele razy w trakcie jej trwania. Promocyjne kupony muszą być postawione zza środki pochodzące z salda głównego. Nie będą zatem brane pod uwagę wygrane za środki bonusowe oraz freebety. Z promocji wykluczone będą również wygrane, na których nastąpiło unieważnienie zdarzenia lub zwrot stawki.

Promocja Gra Bez Podatku w TOTALbet nie łączy się z ofertą powitalną.

Gra Bez Podatku krok po kroku

 1. Zaloguj się do swojego konta w TOTALbet lub ściągnij aplikację mobilną bukmachera.
 2. Wybierz co najmniej 3 zdarzenia, każdy o kursie minimalnym 1.20.
 3. Ustal dowolną stawkę i postaw kupon.
 4. Jeśli Twoje zakłady okazały się wygrane, zyskujesz dodatkowe 14%! Proste!

Gra Bez Podatku – czy to legalna promocja?

Żarty żartami, ale czy unikanie podatku nie jest czasem niezgodne z prawem? Bez obaw! To tylko nazwa promocji, która doświadczonym graczom od razu daje do zrozumienia, o ile mogą podwyższyć swoje wygrane. Oczywiście, TOTALbet jako legalny bukmacher odprowadza wszystkie podatki zgodnie z ustawą, więc jesteś bezpieczny - absolutnie nie łamiesz prawa. TOTALbet za zawarcie co najmniej 3 zdarzeń na kuponie rekompensuje Ci tę stratę, podwyższając Twoją wygraną o 14%.

Dla kogo przeznaczona jest Gra Bez Podatku?

Gra Bez Podatku w TOTALbet to promocja uniwersalna, gdyż obowiązuje w niej pełna dowolność. Możesz obstawiać zakłady przedmeczowe oraz na żywo na niemal wszystkie zakłady z oferty bukmachera (oprócz Sporty Wirtualne, zakładów systemowych i zakładów specjalnych). Cokolwiek lubisz obstawiać, możesz śmiało skorzystać z tej promocji.

Ale te 14% to tak naprawdę dopiero początek korzyści. Gra Bez Podatku łączy się z promocją Total Bonus. Jeśli umieścisz na swoim kuponie więcej niż 3 zdarzenia, możesz zyskać bonus sięgający nawet 113%! To naprawdę świetna oferta tego legalnego bukmachera.

Proste zasady gry bez podatku w TOTALbet

 • Zakład może być postawiony za dowolną stawkę, na wszystkie dyscypliny sportowe.
 • Promocja łączy się z TOTAL Bonus!
 • Klienci po spełnieniu warunków uczestnictwa w promocji są uprawnieni do zwiększenia przewidywanej wygranej na kuponie o kwotę niwelującą podatek.
 • Z promocji klient może skorzystać wiele razy w trakcie jej trwania.
 • Promocją nie będą objęte wygrane, na których nastąpiło unieważnienie zdarzenia lub zwroty stawek oraz kupony zawarte za środki bonusowe.
 • Promocja nie łączy się z ofertą powitalną.

Bukmacher TOTALbet bierze na siebie 12 procentowy podatek. Każdy zakład w TOTALbet, który kwalifikuje się do promocji bez podatku jest powiększany o 14 procent. Brak podatku oznacza większą wygraną i zysk z zakładu.

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/gra-bez-podatku

Oceń ten tekst