Ranking Virtuale w TOTALbet

Ocena 5.00/1 głos

TOTALbet bukmacher

TOTALbet zakłady

TOTALbet bonusy

TOTALbet opinie

TOTALbet rejestracja

Promocja Ranking Virtuale to oferta dla graczy obstawiających sporty wirtualne. TOTALbet nagradza najbardziej aktywnych graczy środkami w postaci doładowania na saldo główne. Do wygrania co tydzień jest łącznie aż 10 000 zł!

Odbieram bonus! TOTALbet opinie wirtuale

stawiaj zakłady na sporty wirtualne w TOTALbet

Dynamiczna rozgrywka dostępna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, a przy tym możliwość wygranej co kilka minut. To główne zalety virtuali w TOTALbet czyli popularnych w ostatnim czasie sportów wirtualnych. Bukmacher TOTALbet jako jedyny w Polsce korzysta w tym zakresie usług Golden Race – jednego z najlepszych dostawców oprogramowania i technologii dla branży hazardowej. Mecze piłki nożnej, wyścigi psów i koni czy wyścigi motocyklowe w virtualach od TOTALbet trwają tylko chwilę, dlatego cała rozgrywka jest bardzo dynamiczna i atrakcyjna. W rankingu bukmacherów na sporty wirtualne TOTALbet otrzymuje bardzo dobre opinie.

Dla wszystkich graczy obstawiających virtuale TOTALbet przygotował specjalną promocję – Ranking Virtuale. Każda edycja rankingu to możliwość zdobycia nawet 2500 zł! Zasada jest prosta – im więcej zakładów umieścisz na kuponie, tym więcej punktów zyskasz.

Jak wezmę udział w Ranking Virtuale w TOTALbet?

W trakcie trwania Rankingu Virtuale obstawiasz zakłady na sporty wirtualne i tym samym zdobywasz punkty do rankingu. Aby kupon został zakwalifikowany do promocji, musi spełniać pewne warunki.

Po pierwsze, do Rankingu Virtuale w TOTALbet zaliczane są zakłady zawierające tylko jedno zdarzenie (SOLO) oraz te z kilkoma zdarzeniami (AKO). Wyłączone są natomiast zakłady systemowe oraz specjalne np. Total Boost. Oczywiście, wszystkie zakłady muszą pochodzić z oferty na Sporty Wirtualne.

Stawka kuponu jest dowolna! Ranking Virtuale podzielony jest na edycje, każda z nich odbywa się co tydzień – zaczyna się w piątek, a kończy w czwartek. W trakcie obowiązywania Rankingu Virtuale możesz postawić dowolną liczbę kuponów, które spełniają warunki promocji.

Jak naliczane są punkty do Rankingu Virtuale?

Promocja powiązana jest z wysokością obrotu na kuponach postawionych przez Ciebie w czasie jej trwania. Za każdą złotówkę postawioną na zakłady na sporty wirtualne otrzymujesz punkty do Rankingu Virtuale. Punkty nadawane są zgodnie z poniższym przelicznikiem:

 • Zakład pojedynczy (SOLO): 1 zł obrotu = 0,5 pkt
 • Zakład AKO 2 zdarzenia: 1 zł obrotu = 0,7 pkt
 • Zakład AKO 3 zdarzenia: 1 zł obrotu = 0,9 pkt
 • Zakład AKO 4 i więcej zdarzeń: 1 zł obrotu = 1,2 pkt

Nie ma znaczenia, czy zakłady okażą się wygrane czy przegrane. Punkty do Rankingu Virtuale otrzymujesz już w momencie obstawienia kuponu. W czasie trwania promocji możesz postawić dowolną liczbę kuponów na sporty wirtualne. Im wyższy obrót zanotujesz, tym więcej punktów zdobędziesz i zajmiesz wyższe miejsce w rankingu.

Udział w Rankingu Virtuale – krok po kroku

 1. Wchodzisz na stronę legalnego bukmachera TOTALbet lub włączasz aplikację mobilną.
 2. W czasie trwania promocji obstawiasz kupony zawierające zakłady na sporty wirtualne. Punkty przyznawane są za każdą złotówkę. Im więcej zakładów umieścisz na kuponie, tym więcej punktów otrzymasz.
 3. Sprawdzasz swoje miejsce na stronie promocji Ranking Virtuale w TOTALbet.
 4. Zająłeś na koniec miejsce w pierwszej 30? Brawo! Otrzymujesz nagrodę w postaci doładowania do salda głównego. Pieniądze możesz od razu wypłacić na swoje konto bankowe bądź dalej zawierać zakłady bukmacherskie. Za pierwsze miejsce czeka aż 2500 zł!

Co mogę zyskać w Rankingu Virtuale?

Zdobywając punkty, pniesz się w górę Rankingu Virtuale. Co tydzień pierwsze 30 najwyżej sklasyfikowanych osób w rankingu otrzymuje atrakcyjne nagrody pieniężne. Nagrody w Rankingu Virtuale:

 • Nagroda 1. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 2 500 zł.
 • Nagroda 2. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 2 000 zł.
 • Nagroda 3. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 1 500 zł.
 • Nagrody za 4. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 700 zł.
 • Nagroda 5-6. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 500 zł.
 • Nagroda 7-8. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 250 zł.
 • Nagroda 9-10. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 150 zł.
 • Nagroda 11-20. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 100 zł.
 • Nagroda 21-30. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 50 zł.

Jak widzisz, w puli Rankingu Virtuale co tydzień znajduje się aż 10 000 zł!

Czy mogę wypłacić nagrodę z Rankingu Virtuale?

Nagrody pieniężne za zajęcie jednego z pierwszych 30 miejsc w Rankingu Virtuale są przekazywane w postaci doładowania salda głównego. A to oznacza, że możesz je od razu wypłacić na swoje konto bankowe! Nie ma żadnych warunków obrotu, nie musisz stawiać kolejnych zakładów bukmacherskich (choć oczywiście, możesz przeznaczyć na to całość lub dowolną część kwoty zyskanej w ramach nagrody). Nie ma tu żadnych haczyków ani punktów w regulaminie pisanych drobnym druczkiem. Cała kasa za udział w Rankingu Virtuale od razu należy do Ciebie!

Oczywiście, w Rankingu Virtuale możesz zająć tylko jedno miejsce, a zatem otrzymać maksymalnie jedną nagrodę. W przypadku, gdy zdobędziesz taką samą liczbę punktów na koniec promocji, co inny gracz, o kolejności w rankingu zdecyduje czas postawienia kuponów. Czyli w Rankingu Virtuale ostatecznie wyżej znajdzie się ten, kto jako pierwszy uzyska daną liczbę punktów decydującą o zajętym miejscu. Nie ma zatem co zwlekać. Każda edycja Rankingu Virtuale trwa tylko tydzień, więc warto się pospieszyć, gdyż czas również może mieć znaczenie.

Nagrody w postaci doładowania salda głównego znajdą się na Twoim koncie gracza maksymalnie w ciągu 48 godzin od daty zakończenia promocji Ranking Virtuale.

Czy warto brać udział w Rankingu Virtuale?

Jeśli choć trochę interesujesz się sportami wirtualnymi, albo chciałbyś sprawdzić się w tej coraz popularniejszej dyscyplinie, to zdecydowanie warto dołączyć do Rankingu Virtuale. Promocja trwa zaledwie tydzień, dlatego jest dynamiczna i nie ciągnie się w nieskończoność. A do zdobycia są naprawdę atrakcyjne nagrody. Łączna kwota nagród w Rankingu Virtuale od TOTALbet wynosi aż 10 000 zł. Jeśli zajmiesz pierwsze miejsce, czyli w okresie trwania promocji dokonasz najwyższego obrotu na kuponach spełniających warunki, to otrzymasz aż 2500 zł doładowania na saldo główne!

Nie jest to żaden bonus, nie musisz obracać otrzymaną kwotą. Całość jest od razu do Twojej dyspozycji. Możesz wypłacić ją wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie zakładów bukmacherskich w TOTALbet.

Sporty Wirtualne są coraz popularniejsze, ale to wciąż niszowa kategoria w ofercie zakładów bukmacherskich. W wielu zachodnich krajach zakłady sterowane sztuczną inteligencją stanowią już nawet połowę zawieranych kuponów. Legalni bukmacherzy działający w Polsce doskonale zdają sobie sprawę z tego faktu. Dlatego na różne sposoby chcą przyciągnąć graczy, inwestują w tę część rynku, zapewniając sobie odpowiedni udział w przyszłości. TOTALbet jest w tym procesie bardzo aktywny, dlatego przygotował jedną z najbardziej atrakcyjnych promocji na rynku bukmacherskim w Polsce. A wciąż mała konkurencja to kolejny argument, by spróbować swoich sił w Rankingu Virtuale...

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/ranking-virtuale

Oceń ten tekst