TOTAL VIP od TOTALbet

Ocena 5.00/1 głos

TOTALbet bukmacher

TOTALbet zakłady

TOTALbet bonusy

TOTALbet opinie

TOTALbet rejestracja

TOTAL VIP to program lojalnościowy dla najbardziej aktywnych graczy TOTALbet. Legalny bukmacher co tydzień nagradza wybranych typerów zwrotem części obrotu wypłacanym na saldo główne.

Odbieram bonus! bukmacher TOTALbet

zostań VIPem w TOTALbet i otrzymuj dodatkowe bonusy

Programy lojalnościowe to rozwiązanie, które spotykamy dziś na każdym kroku. Również TOTALbet chce docenić najbardziej lojalnych graczy, którzy wykazują się regularnym dużym obrotem w ciągu tygodnia. Uczestnictwo w TOTAL VIP nie jest uznaniowe, każdy ma szanse dostać się do tego programu. Wystarczy zdobyć odpowiednią liczbę punktów w czasie 7 dni, by dołączyć do TOTAL VIP i cieszyć się specjalnymi przywilejami – darmowymi zakładami czy zwrotem części stawek.

Choć w programie lojalnościowym TOTAL VIP może wziąć udział każdy, jednak tylko stu najlepszych typerów może osiągnąć status VIP GOLD. W przypadku standardowej oferty TOTAL VIP nagrodami są darmowe zakłady, czyli tzw. freebety. Natomiast osoby, które otrzymują status VIP GOLD, oprócz darmowych zakładów, mogą liczyć również na cashback z części dokonanego obrotu, który przekazywany jest wprost na saldo główne.

Jak mogę dołączyć do TOTAL VIP?

Jak wspomnieliśmy, TOTAL VIP to program dla najbardziej aktywnych graczy. Aby znaleźć się w nim, musisz obstawiać zakłady w TOTALbet. Za każda złotówkę przeznaczoną na zakłady bukmacherskie bukmacher przyznaje punkty. W ciągu 7 Twoim celem jest uzyskanie minimum 3500 punktów TOTAL VIP. Wówczas zostaniesz objęty program od TOTALbet. Tym samym zostaniesz sklasyfikowany w rankingu oraz otrzymasz nagrodę w postaci darmowego zakładu o wartości 10 zł.

Aby otrzymać również cashback, musisz dostać się do pierwszej setki rankingu, czyli uzyskać status VIP GOLD.

Punkty w programie TOTAL VIP naliczane są w zależności od rodzaju kuponu i liczby zawartych na nim zakładów według poniższego schematu:

 • Zakład pojedynczy (SOLO): 1 zł obrotu = 0,5 pkt TOTAL VIP
 • Zakład AKO 2 zdarzenia: 1 zł obrotu = 0,7 pkt TOTAL VIP
 • Zakład AKO 3 zdarzenia: 1 zł obrotu = 0,9 pkt TOTAL VIP
 • Zakład AKO 4 i więcej zdarzeń: 1 zł obrotu = 1,2 pkt TOTAL VIP

Np. jesteś klientem, który osiągnął już status VIP GOLD. W jego ramach przysługuje Ci zwrot części stawek o wartości 1%. W ciągu tygodnia dokonujesz obrotu na saldzie głównym za łączną sumę 10 000 zł na zakładach AKO 4 i więcej. Otrzymujesz zatem 12000 punktów TOTAL VIP. Bukmacher wymieni je na 120 zł, które trafią na Twoje saldo główne. Jeśli natomiast posiadasz status VIP GOLD z cashbackiem o wartości 1.5 %, w tej samej sytuacji zyskasz 180 zł.

Nie musisz nic klikać, nigdzie dołączać czy wysyłać jakichś wiadomości. Po zawarciu minimum jednego zakładu spełniającego warunki TOTAL VIP dostaniesz się do programu automatycznie. Oczywiście, jeśli będziesz chciał, w każdej chwili możesz zrezygnować z uczestnictwa w TOTAL VIP.

Punkty w programie TOTAL VIP naliczane są przez cały tydzień, od godziny 00:00 w poniedziałek do godziny 23:59 w niedzielę. Po zakończeniu każdego tygodnia punkty są zerowane.

TOTAL VIP oraz VIP GOLD krok po kroku

 1. Obstawiasz zakłady w TOTALbet za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej bukmachera.
 2. Za każdą wydane 1 zł stawki otrzymujesz punkty.
 3. Za zebranie 3500 punktów w ciągu tygodnia zyskujesz darmowy zakład o wartości 10 zł.
 4. A jeśli uda Ci się dostać to pierwszej setki rankingu, otrzymujesz status VIP GOLD, dzięki któremu możesz zyskiwać cashback w wysokości nawet 2.0% wprost na swoje saldo główne.

Co otrzymam w ramach TOTAL VIP?

Jeśli przekroczysz odpowiedni próg punktów w TOTAL VIP, otrzymasz darmowy zakład. Oprócz tego będziesz miał dostęp do wizualizacji listy uczestników, w którym możesz na bieżąco sprawdzać swoją aktualną pozycję i stratę do innych graczy z pierwszej setki rankingu. System TOTALbet zaprezentuje Twoje miejsce w TOTAL VIP, liczbę zdobytych punktów oraz 5 graczy znajdujących się przed i za Tobą w zestawieniu.

Bukmacher pokaże również informacje o wysokości Twojego potencjalnego cashbacku, jeśli uda Ci się dostać do Top 100 i uzyskać status VIP GOLD.

Statusy VIP GOLD przyznawane są na podstawie aktualizowanej codziennie liczby punktów.

Jak obliczę wysokość cashbacku w VIP GOLD?

W zależności od tego, ile punktów zbierzesz w programie lojalnościowym TOTAL VIP i przysługującego Ci przelicznika miesięcznego, otrzymasz cashback odpowiedniej wysokości. Na samym początku przelicznik wynosi 1%. Jest zwiększany o 0.1 punktu procentowego za każdy miesiąc Twojej obecności w VIP GOLD. Maksymalny cashback, który możesz osiągnąć, to 2.0%.

Na Twoje konto wraca wówczas minimum 1% cashbacku, który jest wyliczony proporcjonalnie do zebranych punktów TOTAL VIP w danym tygodniu oraz uzyskanego przelicznika miesięcznego.

Oczywiście, środki przekazane na saldo główne w ramach cashbacku w VIP GOLD nie podlegają obrotowi. Możesz je natychmiast wypłacić na swoje konto bankowe lub przeznaczyć na kolejne zakłady bukmacherskie w TOTALbet. Cashback pojawi się na Twoim koncie gracza najpóźniej we wtorek każdego tygodnia.

Dla kogo przeznaczony jest program TOTAL VIP?

Do programu TOTAL VIP możesz dołączyć w każdej chwili, jeśli posiadasz zarejestrowane konto w TOTALbet. Nawet, gdy jest to konto tymczasowe. Jednak w takim przypadku po uzyskaniu cashback w wysokości 2000 zł brutto lub więcej będziesz musiał przekształcić je na konto stałe, by odebrać nagrodę.

Czy warto dołączyć do TOTAL VIP?

Każdy lubi czuć się wyróżniony i otrzymywać nagrody za swoją lojalność. Program TOTAL VIP oraz uzyskanie statusu VIP GOLD są całkowicie darmowe. Uczestnictwo w TOTAL VIP nic Cię nie kosztuje, dlatego jak najbardziej warto do niego dołączyć. Oczywiście będziesz musiał wykazać się dużą aktywnością w ciągu każdego tygodnia, ale jeśli obstawiasz sporo zakładów, to masz szansę zebrać odpowiednią liczbę punktów.

Dzięki niej otrzymasz szansę na uzyskanie darmowego zakładu w wysokości 10 zł. A po otrzymaniu statusu VIP GOLD regularnego cashbacku w wysokości nawet 2.0%. Dzięki temu co tydzień będziesz otrzymywał zwrot części stawek swoich zakładów i to bez żadnych dodatkowych warunków. Po prostu część kasy wraca na Twoje konto i robisz z nią, co chcesz.

Przyjrzyj się wymaganiom programu TOTAL VIP i VIP GOLD od legalnego bukmachera TOTALbet. Być może już spełniasz warunki, które uprawnią Cię do uczestnictwa w nim i odbioru nagród.

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/total-vip

Oceń ten tekst