Prezent na urodziny od TOTALbet

Ocena 5.00/1 głos

TOTALbet bukmacher

TOTALbet zakłady

TOTALbet bonusy

TOTALbet opinie

TOTALbet rejestracja

Każdy gracz TOTALbet, który świętuje swoje urodziny, może otrzymać od bukmachera prezent. Jest nim darmowy zakład o wartości 10 zł. Załóż konto w TOTALbet i otrzymaj bonus na urodziny.

Odbieram bonus! TOTALbet bonusy

5000 zł od depozytu | 25 zł zakład bez ryzyka | 20 zł bez depozytu

Urodziny to zawsze miła okazja i chwila do świętowania. Tym bardziej, jeśli jesteś graczem obstawiającym zakłady w TOTALbet. Legalny bukmacher nie zapomina o Twoim święcie i oprócz serdecznych życzeń przekazuje Ci upominek – freebet o wysokości 10 zł. A co może być lepszego, niż wygrana w urodziny?!

Jak otrzymać prezent na urodziny od TOTALbet?

To nic prostszego. Zaloguj się na swoje konto w TOTALbet. Możesz to zrobić poprzez stronę internetową legalnego bukmachera lub aplikację mobilną. Następnie przejdź do Działu Obsługi Klienta i skontaktuj się pracownikami biura. W wiadomości poproś o dopisanie do Twojego konta gracza prezentu, czyli urodzinowego freebeta o wartości 10 zł.

Bonus na urodziny od TOTALbet

Kiedy mogę otrzymać darmowy zakład od TOTALbet?

Nie musisz kontaktować się w sprawie prezentu dokładnie w dniu swoich urodziny, ale warto się pospieszyć. Oferta TOTALbet jest ważna trzy dni przed, w dniu oraz trzy dni po dacie urodzin. Pracownicy TOTALbet będą musieli sprawdzić Twoje dane, dlatego prezent od TOTALbet możesz otrzymać wyłącznie wtedy, gdy Twoje konto ma status zweryfikowany. Warunkiem jest również dokonanie chociaż jednego depozytu i zawarcie minimum jednego zakładu z salda głównego od momentu rejestracji w TOTALbet.

Na co mogę przeznaczyć freebet od TOTALbet?

Otrzymany prezent na urodziny w formie darmowego zakładu o wartości 10 zł możesz wykorzystać na zawarcie dowolnego zakładu zawierającego jedno zdarzenie (SOLO) lub wiele zdarzeń (AKO). Wymagany minimalny kurs całkowity kuponu to 2.00. Freebet nie obejmuje zakładów systemowych. Ta promocja nie obejmuje również oferty zakładów wirtualnych.

freebet prezent urodzinowy

Pamiętaj, że darmowy zakład nie podlega możliwości dzielenia, np. obstawienia kilku zakładów w ramach stawki. Z freebetu możesz skorzystać tylko raz.

Jeśli darmowy zakład zostanie rozliczony jako zwrot stawki, wówczas stawka nie podlega zwrotowi. W przypadku freebetu nie obowiązuje opcja cash-out, czyli możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu i wypłaty części wygranej. Z darmowego zakładu otrzymanego w ramach prezentu na urodziny od legalnego bukmachera TOTALbet możesz skorzystać w terminie 30 dni od momentu jego pojawienia się na Twoim koncie.

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/prezent-na-urodziny

Oceń ten tekst