TOTAL Boost od TOTALbet

Ocena 5.00/2 głosy

TOTALbet bukmacher

TOTALbet zakłady

TOTALbet bonusy

TOTALbet opinie

TOTALbet rejestracja

TOTAL Boost to specjalna oferta zakładów z podwyższonymi kursami w TOTALbet. Legalny bukmacher codziennie prezentuje wybrane mecze z wyższymi kursami. Dzięki TOTAL Boost gracze mogą wygrywać w zakładach jeszcze więcej.

Odbieram bonus! TOTALbet bonus

TOTAL Boost to jeszcze wyższe kursy w TOTALbet

Promocja TOTAL Boost polega na podniesieniu kursów wybranych zdarzeń w stosunku do tych obowiązujących w standardowej ofercie legalnego bukmachera. Z TOTAL Boost może skorzystać każdy, kto posiada zarejestrowane konto w TOTALbet.

Gdzie znajdę ofertę zdarzeń z TOTAL Boost?

Wejdź na stronę internetową bukmachera lub skorzystaj z aplikacji mobilnej TOTALbet. W menu po lewej stronie zobaczysz dział SZYBKIE LINKI, a w nim kategorię TOTAL Boost. Kliknij w nią, a zobaczysz pełną ofertę zakładów z podwyższonymi kursami na dany dzień. Zazwyczaj jest ich tylko kilka, ale kursy są naprawdę atrakcyjne.

Bonus Total Boost

Jak obstawiać zakłady z oferty TOTAL Boost?

TOTAL Boost to oferta specjalna legalnego bukmachera TOTALbet, dlatego obowiązują w niej specjalne warunki. Zdarzenia z podwyższony kursami możesz wykorzystać jedynie do obstawienia zakładu pojedynczego, czyli SOLO. Tylko jedno zdarzenie na kupon. Stawka jest już dowolna (od 1 zł).

TOTAL Boost to oferta zakładów z podwyższonymi kursami, które już same w sobie dają duże korzyści i możliwość uzyskania większych wygranych. Dlatego zakładów TOTAL Boost nie można łączyć ze sobą. Z tej promocji legalnego bukmachera TOTALbet nie można korzystać jednocześnie z opcją TOTALhit.

Jeżeli zdarzy się, że zakład TOTAL Boost będzie składał się z więcej niż jednego zdarzenia, wówczas w przypadku rozliczenia jednego z nich jako zwrot, cały zakład będzie objęty zwrotem (czyli zostanie rozliczony po kursie 1.00). Nie ma znaczenia, czy pozostałe zdarzenia wchodzące w skład TOTAL Boost były wygrane czy przegrane.

Ile mogę zyskać dzięki TOTAL Boost?

Zazwyczaj w ofercie TOTAL Boost znajduje się tylko kilka wyselekcjonowanych zdarzeń, ale ich podwyższone kursy są naprawdę opłacalne. Na przykład w ramach TOTAL Boost bukmacher przygotował zakład specjalny:

Zakłady Total Boost w TOTALbet

AC Milan, Club Brugge i Hnk Rijeka wygrają swoje spotkania do zagrania na jednym kuponie (SOLO). Kurs całkowity zakładu to 5.30. Za stawkę 100 zł możesz zatem wygrać 466,40 zł.

W przypadku innych legalnych bukmacherów ten sam zestaw zdarzeń dałby łączny kurs średnio ok. 3.84. Za tę samą stówę mógłbyś zgarnąć więc tylko 338,10 zł.

To ponad 100 zł mniej za ten sam zakład! Sam widzisz, że warto regularnie zaglądać do oferty TOTAL Boost od legalnego bukmachera TOTALbet i korzystać z zakładów z podwyższonymi kursami. Większe wygrane są w zasięgu kilku kliknięć.

Kto może skorzystać z TOTAL Boost?

Z tej oferty TOTAL Boost możesz skorzystać w każdej chwili, jeśli tylko posiadasz zarejestrowane konto u legalnego bukmachera TOTALbet. Wystarczy sprawdzić ofertę obowiązującą danego dnia i wybrać coś dla siebie z dostępnych propozycji. Może to być świetne rozwiązanie, jeśli nie masz czasu na długie analizy. W przypadku TOTAL Boost masz pewność, że podwyższone kursy będą naprawdę atrakcyjne i warte zagrania.

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/total-boost

Oceń ten tekst