TOTALbet reload bonus 5000 zł

Ocena 0/0 głosów

TOTALbet bukmacher

TOTALbet zakłady

TOTALbet bonusy

TOTALbet opinie

TOTALbet rejestracja

Najwyższy reload bonus tylko w TOTALbet ✅ Bonus reload w kwocie 5000 zł to istne szaleństwo w TOTALbet. Mega Reload w TOTALbet na zakłady na piłkę nożną i nie tylko.

Odbieram bonus! TOTALbet bonus powitalny

wykorzystaj bonus powitalny 5045 zł z kodem SPRYCIARZ

Obstawiasz zakłady bukmacherskie i lubisz emocjonujące mecze o wysokie stawki? Jeżeli tak to bonus reload w TOTALbet będzie idealną opcją dla Ciebie.

Finały Mistrzostw Świata w piłce nożnej, mecz finałowy Ligi Mistrzów UEFA 🏆, decydujące mecze w angielskiej Premier League, hiszpańskie El Clasico pomiędzy FC Barcelona i Real Madryt czy powrót Bundesligi po przerwie to niezapomniane chwile dla każdego fana piłki nożnej.

Chcąc uczcić właśnie takie niesamowite chwile legalny bukmacher TOTALbet oferuje swoim graczom Bonus Reload 5000 zł! Bonus oferowany jest cyklicznie co kilka miesięcy.

Wysokość bonusu jest absolutnie niepowtarzalna, zauważmy, że w 2022 roku żaden z pozostałych bukmacherów z polskiego rynku nie oferuje nawet bonusu powitalnego w tak wysokiej kwocie. Nie bez powodu TOTALbet nazywany jest królem bonusów 👑.

Bonus reload zostanie przyznany do pierwszej wpłaty na konto gracza w okresie trwania promocji. Aktywacja następuje po postawieniu pierwszego zakładu spełniającego wymogi bonusu.

Bonus Reload TOTALbet 5000 zł - kroki jak odebrać

TOTALbet reload - jak wykorzystać bonus?

  1. Wpłać depozyt (minimum 1 zł).
  2. Aktywuj bonus stawiając kupon z trzema (5x3) lub czterema zdarzeniami (4x4) z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.25. Zakłady na sporty wirtualne i bez zakładów systemowych nie kwalifikują się.
  3. Obracaj depozytem i systematycznie uwalniaj pieniądze z konta bonusowego na konto depozytowe.

Jeżeli powinie Ci się noga i przegrasz wpłacony depozyt to nie tracisz otrzymanego bonusu. Możesz wpłacić kolejny depozyt i nim dokończyć obrót i uwolnienie pełnego bonusu reload.

Warunki bonusu reload w TOTALbet

Bonus Reload można aktywować, stawiając kupon z 3 lub 4 zdarzeniami. 3 zdarzenia = pięciokrotny obrót depozytem. 4 zdarzenia = czterokrotny obrót depozytem.

Obrót 100% depozytu uwolni 25% lub 20% Reload na saldo główne, z możliwością dalszej gry lub wypłaty.

Bonus reload nie łączy się z Grą Bez Podatku i TOTAL Bonus i może być aktywowany dopiero po zakończeniu bonusu powitalnego. Możesz w każdej chwili anulować bonus Reload.

Do warunków obrotowych depozytem nie będą zaliczane zakłady rozliczone przy użyciu funkcji cashout.

Podziel się
  • facebook
  • twitter

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/reload-bonus

Oceń ten artykuł