Promocje bukmacherskie

Ocena 4.81/21 głosów
Promocje bukmacherskie

Lucky Winner, Gruby Kupon czy Kombodoładowanie – to tylko wybrane nazwy promocji bukmacherskich przygotowanych dla stałych graczy. Jak z nich korzystać, na jakiej zasadzie działają, gdzie je znaleźć i na co uważać? To wszystko wyjaśniamy poniżej.

 1. Czym są promocje bukmacherskie dla stałych graczy?
 2. Promocje bukmacherskie - najlepsi bukmacherzy
 3. Rodzaje promocji dla stałych graczy
 4. Większa wygrana w zakładach wielokrotnych
 5. Dodatkowe wygrana
 6. Zwrot stawki za przegrany zakład
 7. Punkty lojalnościowe
 8. Rywalizacja typerów
 9. Podwyższone kursy
 10. Loterie
 11. Promocje na wydarzenia
 12. Bonusy reload
 13. Happy Hours bez podatku
 14. Bonusy urodzinowe
 15. Promocje dla kibiców
 16. Na co zwracać uwagę przy wyborze promocji?
 17. Regulamin promocji
 18. Atrakcyjność promocji
 19. Promocja stała a oferta specjalna

Czym są promocje bukmacherskie dla stałych graczy?

O ile bonusy powitalne i bonusy bez depozytu służą do przyciągnięcia nowych graczy i zachęceniu ich do skorzystania z oferty bukmachera. O tyle promocje dla stałych graczy służą temu, by pozyskanego gracza utrzymać na stronie bukmachera na dłuższy czas.

Wszelkie dodatkowe korzyści wynikające z promocji specjalnych mają uatrakcyjnić ofertę bukmachera i sprawić, że użytkownik będzie nadal obstawiał zakłady u niego, ciesząc się dodatkowymi korzyściami w postaci wyższych kursów, zakładów bez ryzyka, a nawet nagród rzeczowych.

Promocje bukmacherskie dla stałych graczy są dobrą receptą na monotonię. Dzięki specjalnym ofertom gracze mogą poczuć dodatkowy dreszcz emocji, wykazać się lepszą analizą i szybkością działania. Gracze regularnie stawiający własne pieniądze czują się również docenieni za lojalność wobec bukmachera. Taki styl traktowania klientów, to nadal rzadkość. Z reguły w większości branż to nowi klienci są grupą uprzywilejowaną, a stali traktowani po macoszemu.

Bukmacherzy wiedzą jednak, że nowoczesny marketing, ciągły i nieprzerwany proces dostarczania satysfakcji klientowi jest najbardziej opłacalny dla obu stron. Tym bardziej, że konkurencja wśród bukmacherów dla Polaków rośnie jak na drożdżach. Bo jak mówi znane hasło z reklamy pewnego operatora telekomunikacyjnego – To nonsens, że tylko nowi klienci mają lepiej.

Bukmacherzy lubią graczy z długim stażem gdyż każdy kolejny zawarty przez gracza zakład jest dla nich okazją do zarobienia pieniędzy. Są w stanie zrobić wiele aby utrzymać gracza na swojej stronie internetowej. Warto zatem zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami dotyczącymi promocji dla stałych graczy.

Poniżej prezentujemy kilku bukmacherów, którzy w  2024 roku oferują wyjątkowo dużo atrakcyjnych promocji i ofert specjalnych swoim lojalnym graczom. Są to najlepsi bukmacherzy dla stałych graczy. Następnie wyjaśniamy na czym polegają najpopularniejsze rodzaje promocji bukmacherskich. Na samym końcu odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące promocji i ofert specjalnych.

Promocje bukmacherskie - najlepsi bukmacherzy

 1. Fortuna
 2. forBET
 3. Superbet

Rodzaje promocji dla stałych graczy

Chociaż bukmacherzy cały czas wymyślają nowe rodzaje promocji bukmacherskich i ofert specjalnych dla stałych graczy, to z pewnością możemy wyróżnić kilka podstawowych rodzajów od dawna występujących w ofercie firm. Przedstawiamy je poniżej.

Większa wygrana w zakładach wielokrotnych

Powiększona wygrana w zakładach wielokrotnych w Betclic
Zwiększona wygrana w zakładach wielokrotnych w Betclic.

Każde kolejne wydarzenie na kuponie powoduje podwyższenie kwoty ewentualnej wygranej, ale także zwiększa ryzyko przegrania zakładu. Bukmacherzy zachęcają graczy do zawierania zakładów akumulowanych poprzez powiększenie łącznej wygranej na kuponie.

Taki bonus w swojej ofercie dla stałych graczy ma kilku polskich bukmacherów. Betclic w promocji Multi+ pozwala zwiększyć wygraną nawet o 50%, TOTALbet w TOTAL Bonus o 40%, Totolotek w Bonus xTreme o 30% a LV BET w Multikozak o 25%. Podobną promocję można znaleźć również w PZBUK. Kombodoładowanie zwiększa wygraną z zakładów kombinacyjnych do 15%. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym większy bonus gracz otrzymuje od bukmachera i tym większa będzie kwota wygranej.

Doświadczeni typerzy zwykle preferują obstawianie zakładów z małą liczbą zdarzeń składowych (single, duble, triple), ale także im zdarza się od czasu do czasu postawić tzw. tasiemca. Jeśli bukmacher powiększa dodatkowo sumę wygranej, warto przyjrzeć się promocjom na zakłady wielokrotne.

Dodatkowe wygrana

Bukmacherzy oferują również promocje, w których stali gracze mogą wygrać dodatkowe pieniądze. Po spełnieniu warunków promocji, najczęściej określających ilość zdarzeń na kuponie, na użytkownika, oprócz kwoty z kuponu, czeka dodatkowa kwota. Często są to spore, atrakcyjne sumy.

Fortuna taką promocję kieruje do znawców polskiej ligi piłki nożnej. Ekstraklasowy Ekspert+ to szansa zdobycie 20 000 zł. Bukmacher wymaga poprawnego wytypowania meczów całej kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej, czyli 8 spotkań. Jeśli wszystkie typy, a zarazem cały kupon okaże się trafny, wówczas gracz otrzymuje od Fortuny 20 000 zł oraz oczywiście kwotę wygranego kuponu. W przypadku, gdy więcej niż jeden klient poprawnie wytypuje wszystkie zdarzenia, kwota bonusu zostaje rozdzielona pomiędzy wszystkie kupony, proporcjonalnie do wkładu.

Lucky Winner to z kolei promocja przygotowana przez forBET. Tutaj zasady są nieco inne, jednak gracz nadal może uzyskać dodatkową kwotę do wygranej. Użytkownicy muszą w danym miesiącu umieszczać na swoich kuponach minimum 3 zdarzenia - ich stawka nie może być mniejsza, niż 50 zł, a kurs każdego zdarzenia niższy, niż 1,40. W przypadku promocji od forBET dodatkowa wygrana zależy od ilości wygranych kuponów w trakcie trwania promocji.

Promocja ta może przyjąć formę typu "postaw na mecz Polska - Austria dowolny zakład za minimum 50 zł" a bez względu na wynik kuponu za każdy gol Polaków otrzymasz 20 zł.

Zwrot stawki za przegrany zakład

Bukmacherzy często zachęcają do stawiania zakładów poprzez gwarancję zwrotu postawionej kwoty w przypadku przegranej. Ten bardzo popularny rodzaj promocji bukmacherskiej dla stałych graczy nosi różne nazwy, np. Kupon bez Ryzyka, Bezpieczny Zakład, Ubezpieczenie.

I tak Bezpieczny Kupon 5+ to promocja bukmacherska przygotowana dla klientów przez bukmachera LV BET. Dotyczy ona kuponów z zakładami wielokrotnymi, na których musi znaleźć się co najmniej 5 zdarzeń. Gdy jedno z nich okaże się nietrafione, gracz uzyskuje z powrotem kwotę stawki do 50 zł.

Pieniądze zwraca również TOTALbet. Bukmacher oferuje bonus Bezpieczny Zakład. Zasady są bardzo podobne, jednak w przypadku promocji TOTALbet kupon musi zawierać minimum 10 zdarzeń o kursie nie niższym, niż 1,20. Jeden nietrafiony typ oznacza, że postawiona kwota trafia z powrotem do klienta.

W promocji Kornery bukmacher eTOTO co tydzień zwraca 25 zł za nietrafiony zakład w kwocie 50 zł zawarty na rzuty rożne w piłce nożnej. Zwrócona kwota nie podlega obrotowi i jest zwracana w postaci freebeetu.

Zwrócone pieniądze bukmacher zazwyczaj dopisuje do konta bonusowego gracza. Oznacza to, że aby pieniądze te były możliwe do wypłaty należy nimi wykonać określony obrót po minimalnym kursie. O ile pierwotny promocyjny zakład był całkowicie bez ryzyka o tyle wymagane zakłady do wyrobienia obrotu powodują już ryzyko utraty pieniędzy. Polscy bukmacherzy czasami oferują promocje zakładu bez ryzyka bez wymaganego obrotu jednak są one bardzo rzadkie.

Więcej o bezpiecznych zakładach przeczytasz w poradniku bezpieczny kupon u bukmachera.

Punkty lojalnościowe

Rozwiązanie, które zna prawie każdy kierowca czy klient marketu. Za każdy postawiony zakład gracz otrzymuje punkty lojalnościowe, które gromadzone są na specjalnym koncie. Po zdobyciu odpowiedniej ilości można je wymienić na darmowe zakłady, bonusy czy nawet nagrody rzeczowe.

Wśród takich promocji dla stałych graczy znajduje się Fortuna Klub Plus, przygotowana oczywiście przez bukmachera Fortuna. Klient należący do klubu otrzymuje punkty za każdy postawiony zakład według ustanowionego przelicznika – 2 zł to jeden punkt FKP. Zgromadzone punkty gracze mogą wymieniać na nagrody w specjalnym e-shopie.

Podobną ofertę posiada PZ BUK. W przypadku tego bukmachera gracze otrzymują punkty za różną aktywność w serwisie. Liczy się rejestracja konta, jego weryfikacja, codzienne logowanie, zatwierdzone dokumenty, wpłata, pierwsza wypłata oraz zakłady na żywo i przedmeczowe. Tak zdobyte punkty użytkownicy mogą wymieniać na nagrody dostępne w Sklepie Gracza.

Rywalizacja typerów

Są gracze, którzy oprócz satysfakcji z dobrej analizy i trafnych typów, chcą również doświadczyć emocji związanych z rywalizacją. Właśnie do nich kierowane są promocje, które polegają na konkurowaniu z innymi graczami w specjalnie utworzonej grupie. Na zwycięzców takiego współzawodnictwa czekają oczywiście nagrody.

LV BET organizuje Turniej Ekstraklasa. Jak sama nazwa wskazuje, gracze rywalizują między sobą, typując mecze polskiej ligi. Za każdy wygrany zakład użytkownik otrzymuje punkty według specjalnego przelicznika – kurs X stawka X ilość selekcji, a za przegrany kupon – stawka X ilość selekcji. Po każdej kolejce pięciu najlepszych typerów otrzymuje nagrody. Na osobę, która zbierze najwięcej punktów w czasie trwania promocji i uplasuje się w Tabeli Bonusowej, czeka 10 000 zł.

Z kolei w Lidze Betclic użytkownicy zdobywają punkty niezależnie od rezultatu zakładu. Punkty do klasyfikacji gracze otrzymują za każdą postawioną złotówkę – w przypadku kuponów wielokrotnych 3, a w przypadku pojedynczych 2 punkty. Promocja Betclic dotyczy tylko meczów piłkarskich. Po jej zakończeniu 30 najlepszych graczy otrzyma wysokie bonusy. Ich wysokość zależna jest od zajętego miejsca. Pierwsze to równowartość 2000 zł.

Podwyższone kursy

Wysokie kursy to jeden z głównych czynników przyciągających klientów. Bukmacherzy wiedzą o tym i często przygotowują promocje, w której stali gracze mogą korzystać z oferty wydarzeń o podwyższonych przelicznikach.

Wspominany Betclic wprowadził jakiś czas temu tzw. Boost. To wyższe kursy na najciekawsze zdarzenia. Aby je znaleźć, należy zwracać uwagę na żółty symbol tego bonusu. Oznacza on, że dany kurs został podwyższony względem pierwotnego i jest teraz bardziej korzystny. Wszystkie mecze z podwyższonymi kursami na zakłady w Betclic znajdują się w menu w pozycji „Super Kursy”. Analogiczną promocję posiada Fortuna – każdego dnia kilka meczów w zakładce Hit Dnia posiada dużo wyższe kursy niż w standardowej ofercie.

W Totolotku na graczy czeka Superoferta. To codzienna selekcja kilkunastu popularnych wydarzeń z wyższym kursem. Aby z niej skorzystać, na przygotowanym kuponie należy postawić również inne zdarzenia z oferty standardowej. Wraz z przekroczeniem kolejnego progu (3, 5, 7 i 8 zdarzeń) można dobierać więcej kursów z Superoferty.

Loterie

Czasem w bonusach przygotowanych przez bukmacherów nie liczy się trafiony kupon czy ilość przeznaczonych pieniędzy na grę, ale zwyczajne szczęście. Dla urodzonych pod szczęśliwą gwiazdą okazją do zdobycia nagród są bukmacherskie loterie. Zasady są proste – gracze zbierają losy i czekają na wynik.

Kasomania to promocja TOTALbet, która doczekała się już trzeciej edycji. Za każde wydane 25 zł na zakłady bukmacherskie klienci zdobywają Los Srebrny, a za 250 zł - Złoty. Co tydzień i co miesiąc następuje losowanie, a do wygrania są pieniądze oraz zakłady bez ryzyka.

Loterie często związane są z konkretnymi wydarzeniami sportowymi. Tak było w przypadku promocji Fortuna na Mistrzostwa!, kiedy bukmacher przygotował bonus z okazji Mundialu 2018 w Rosji. Gracze rejestrowali swoje kupony na specjalnej stronie mistrzowskafortuna.pl. Cotygodniowe losowania wyłaniały zwycięzców, którzy otrzymywali tysiąc zł. A raz na miesiąc do zgarnięcia było 10 tysięcy zł.

Promocje na wydarzenia

Wybrane turnieje czy wydarzenia sportowe są również podstawą różnych promocji bukmacherskich. Gracze interesujący się daną dyscypliną czy ligą mogą skorzystać ze specjalnej oferty i uzyskać dodatkowe profity. Promocje takie mogą przyjąć formę freebetu, zakładu bez ryzyka lub dodatkowej wygranej.

Fortuna przygotowała ostatnio coś dla fanów koszykówki śledzących Mistrzostwa Świata w Chinach. Aby otrzymać gwarantowany bonus, gracze muszą zawrzeć na swoim kuponie co najmniej 1 zdarzenie związane z basketem.

Z kolei STS przygotował promocję dla miłośników e-sportu. Warunkiem było obstawienie czterech dowolnych spotkań ćwierćfinałowych StarLadder Majora, po jednym zdarzeniu na każdy mecz. W przypadku przegranej bukmacher zwracał kwotę 10 zł na konto bonusowe.

Bonusy reload

Bonus reload promocja działająca na podobnych zasadach co bonus powitalny. Podczas, gdy bonus powitalny przeznaczony jest jedynie dla nowych użytkowników, to bonus reload pozwala uzyskać bonus graczom już zarejestrowanym u bukmachera. Celem bonusu reload jest aktywizacja gracza do kolejnego depozytu. Wysokość bonusu reload zawsze uzależniona jest od kwoty depozytu. Bonus reload posiada czasami w regulaminie ograniczenie co do dyscypliny sportu na jakie zakłady może być wykorzystany.

W LV BET można uzyskać nawet 200 zł do wykorzystania w ofercie sportów wirtualnych. Wszystko co należy zrobić, to dokonać wpłaty na konto depozytowe w określonym terminie. Użytkownik otrzymuje dokładnie 50% od tej sumy, maksymalnie wspomniane 200 zł. Dodatkowe środki znajdą się na koncie bonusowym, a ich użycie również jest ograniczone czasowo.

Podobne zasady panowały w promocji przygotowanej przez forBET. Bukmacher także dodawał 50% od depozytu, ale tym razem ostateczny limit wynosił 500 zł. Choć bonus mógł być przeznaczony na dowolne zakłady, to bukmacher przygotował go z okazji dwóch wielkich finałów – Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Happy Hours bez podatku

To także pojęcie także zaczerpnięte z innych dziedzin gospodarki. Można spotkać je w ofertach restauracji czy marketów. Happy Hours to okres, najczęściej przedział godzinowy, w którym klienci mogą uzyskać dodatkowe benefity lub skorzystać z niższych cen.

STS przygotował dla swoich graczy Happy Hour na zakłady przedmeczowe. W określonym czasie, który podawany jest wcześniej do informacji graczy, kursy zakładów są zwiększane o dany procent. Np. zawarcie zakładu między 16:00 a 17:00 zwiększa jego wysokość o 14% co jest równoznaczne z brakiem 12% podatku nałożonego przez ustawę hazardową.

Bardzo podobną promocję posiada Fortuna – Piłkarskie Happy Hours zwiększają kursy na zakłady postawione w godzinahc od 17:00 do 18:00 w każdy dzień gdy rozgrywane są spotkania w ramach Ligi Mistrzów.

Promocja Happy Hours w Fortuna

Jeszcze przed rebrandingiem, popularną promocję z tej kategorii oferował Totolotek. Dzięki bonusowi Gram Grubo użytkownicy mogli obstawić zakłady określonego wcześniej dnia, a bukmacher powiększał jego wygraną o 12%, czyli równowartością podatku standardowego kuponu. Z tego powodu promocja była nazywana grą bez podatku. Więcej o happy hours i obstawianiu zakładów w Polsce bez podatku piszemy w artykule Legalny bukmacher bez podatku.

Bonusy urodzinowe

Każdy bukmacher, z uwagi na wymaganą weryfikację konta, zna datę urodzin każdego użytkownika. Urodziny gracza to świetny pretekst do tego aby zaproponować mu bonus urodzinowy!

Bukmacherzy tacy jak forBET, TOTALbet i Totolotek potrafią wybranym graczom w prezencie na urodziny dać bonus w postaci drobnego darmowego zakładu bez ryzyka bez depozytu lub większego bonusu ale już od depozytu.

Bonus z okazji urodzin, nawet jeżeli jest niewielki kwotowo, to z pewnością ucieszy każdego gracza.

Promocje dla kibiców

Firmy bukmacherskie od lat sponsorują rozgrywki, kluby oraz indywidualnych sportowców. Dlatego bardzo często bukmacherzy przygotowują promocje skierowane do kibiców. Chcą w ten sposób wyróżnić grupę i zachęcić do korzystania właśnie z ich oferty.

LV BET wspiera kilka klubów Ekstraklasy, m.in. Wisłę Kraków, Arkę Gdynia czy Widzew Łódź. Posiadacze karnetów na obecny sezon rozgrywek mogą liczyć na bonus w postaci 50 zł na zakłady z oferty bukmachera.

Podobnie postępuje STS, który również jest sponsorem wielu drużyn. Podczas ostatniego przedłużenia kontraktu z Cracovią Kraków bukmacher przygotował specjalną promocję dla kibiców tego klubu, którym był freebet o wartości 30 zł.

Na co zwracać uwagę przy wyborze promocji?

Tak, jak w przypadku praktycznie wszystkich promocji bukmacherskich, promocje dla stałych graczy obwarowane są wymaganiami i warunkami. Pozornie atrakcyjna oferta może więc okazać się trudna do zrealizowania i na odwrót – promocja o np. z niższą kwotą może być o wiele bardziej atrakcyjna dla gracza niż ta z wyższą ale z trudniejszymi warunkami odbioru. Warto zatem zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii.

Regulamin promocji

Uważne czytanie regulaminu powinno to obowiązek dla każdej promocji. Bukmacherzy często wyróżniają jedynie dobre strony promocji związane z tym jaką kwotę gracz może zyskać lub co może wygrać natomiast pomijają  kluczowe kwestie związane z wymaganym obrotem lub restrykcjami w zakładach kwalifikujących do promocji. Zawsze, by uniknąć rozczarowania, bezwzględnie warto zapoznać się z pełną treścią wszystkich wymagań. Szczegóły i warunki promocji bukmacherskiej zwykle ukryte są pod linkiem znajdującym się na stronie mówiącej o promocji.

Bukmacherzy zwykle wymagają odpowiedniego obrotu kwotą bonusu przed jego wypłatą. W regulaminach warto również zwrócić uwagę, czy zawarcie zakładów w ramach promocji możliwe jest tylko w ściśle określonym czasie. A sprawdzenie minimalnej stawki kuponu i ilości wymaganych zdarzeń to już absolutna podstawa.

Przykładowe typy restrykcji i wymogów w promocjach bukmacherskich:

 • Zwrócona kwota pieniędzy w ramach "zakładu bez ryzyka" musi zostać obrócona 4-razy zanim będzie możliwa do wypłacenia.
 • Należy postawić minimum 29 zł aby zakład kwalifikował się do oferty specjalnej.
 • Aby kupon kwalifikował się do promocji "większa wygrana w zakładach wielokrotnych" to każdy zakład na kuponie musi posiadać kurs minimum 1,20.
 • Aby skorzystać z "podwyższonych kursów" należy na kuponie posiadać co najmniej 3 zakłady.
 • Kursy na zakłady "bez podatku" obowiązują jedynie w godzinach 10:00 - 12:00.
 • Do promocji kwalifikują się jedynie zakłady 3-drogowe.
 • Oferta specjalna ważna jest wyłącznie na mecz Polska - Austria.
 • Aby wziąć udział w promocji, przed zawarciem zakładu, należy na stronie promocji kliknąć "zapisz się".

Atrakcyjność promocji

Między innymi wspomniane kwestie decydują o tym, czy promocja jest atrakcyjna z perspektywy gracza. Warunek obrotu jest często decydujący i kluczowy, gdyż droga od otrzymania bonusu do wypłacenia kwoty na konto bankowe może być bardzo trudna i niemożliwa do zrealizowania. Ważnym czynnikiem jest również wysokość minimalnego kursu kwalifikującego się do promocji. Im wyższy, tym bardziej ryzykowny. Może się więc okazać, że gracz skuszony bonusem zaryzykował pieniądze na zdarzenie o kursie, którego w standardowym trybie w ogóle nie wziąłby pod uwagę. Są również promocje, które dotyczą wybranej ligi, dyscypliny lub są ograniczone tylko do jednego rodzaju kuponu (solo czy ako).

Wszystko to gracz powinien wziąć pod uwagę, zanim skorzysta z promocji i racjonalnie ocenić, czy jest ona dla niego atrakcyjna. Jeśli jednak taki bonus dotyczy dyscyplin czy wydarzeń, które i tak często goszczą na kuponach użytkownika – wtedy jak najbardziej warto wziąć go pod uwagę.

Promocja stała a oferta specjalna

Należy odróżniać te dwa rodzaje promocji. Pierwsza, stała, jest ofertą obowiązującą przez dłuższy czas, aż do odwołania. Przykładowo cykliczne Happy Hours czy wszelkie rankingi typerów. Promocja specjalna najczęściej jest krótkotrwała i dotyczy jakiegoś wybranego wydarzenia np. specjalny bonus na mecze Mundialu czy nawet pojedynczego spotkania.

Każdy stały gracz bukmachera może liczyć na cykliczne promocje i oferty specjalne u swojego bukmachera. Bukmacherzy doceniają lojalnych klientów i oferują im liczne atrakcje w postaci dodatkowych promocji, zakładów bez ryzyka, konkursów typowania wyników oraz akcji specjalnych. Bukmacherzy urozmaicają swoją ofertę zakładów bukmacherskich tak aby gracze ciągle z zaangażowaniem obstawiali zakłady.

FAQ Promocje bukmacherskie

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czy mogę skorzystać z kilku promocji jednego bukmachera?

  To zależy. Niektóre promocje nie wykluczają się – nie mogą natomiast mieć punktów wspólnych. Przykładowo zakład postawiony w ramach <em>darmowego kuponu</em> nie będzie objęty promocją podwyższającą wysokość kursów. Czasem skorzystanie z kilku promocji jest niemożliwe, o czym informuje regulamin. Czasami jednak promocje dodatkowe można łączyć – zwrot stawki w <strong>Combi Crush</strong> na Ligę Mistrzów w Betclic łączy się ze zwiększającym wygraną <strong>Multi+</strong>.

 • Czy mogą kilka razy skorzystać z tej samej promocji?

  Niektóre bonusy są wręcz skonstruowane w ten sposób, by gracze korzystali z nich jak najczęściej – promocje na podwyższone kursy czy ranking typerów. Często występują promocje cykliczne, które można wykorzystać raz na tydzień. Są jednak promocje, z których każdy użytkownik może skorzystać tylko raz, np. zwrot stawki czy dodatkowa wygrana.

 • Czy muszę gdziekolwiek się zapisywać, by wziąć udział w promocji?

  Są promocje, do których kupony użytkowników kwalifikują się automatycznie i nie trzeba wykonywać dodatkowych czynności. Wystarczy odpowiednia ilość czy rodzaj zakładów na kuponie. Są jednak również bonusy, które wymagają wcześniejszego zgłoszenia, np. Varyfikacja LV BET w Ekstraklasie czy wszelkie dodatkowe oferty specjalne w Betclic.

 • Czy mogę skorzystać z promocji używając konta tymczasowego?

  Bukmacherzy pozwalają na korzystanie z promocji i ofert specjalnych na <a href="https://spryciarz.com/poradnik-typera/konto-tymczasowe-u-bukmachera,142">koncie tymczasowym</a>. Natomiast należy pamiętać, że ewentualna wypłata wygranej zawsze możliwa jest jedynie z konta w pełni zweryfikowanego.

 • Czy kwotą otrzymaną w ramach promocji należy dokonać obrotu przed wypłatą?

  W znakomitej większości promocji dla stałych graczy bukmacherzy wymagają obrotu środkami otrzymanymi w ramach bonusu.

 • W jaki sposób najłatwiej i najszybciej dowiedzieć się o promocjach bukmachera?

  O promocjach bukmacherów można dowiedzieć się za pomocą ich kanałów w mediach społecznościowych, zapisując się do newsletterów czy regularnie odwiedzając ich strony i zakładki promocje. Wymaga to jednak sprawdzania każdego bukmachera osobno. Dlatego najlepszym sposobem jest śledzenie spryciarz.com. Na naszym portalu wygodnie, w jednym miejscu, dowiesz się o aktualnych promocjach bukmacherów.

 • Który bukmacher oferuje najwięcej promocji?

  Obecnie najwięcej promocji oferuje Fortuna, a także Betfan i Betclic.

 • Który bukmacher oferuje najlepsze promocje?

  Każdy z legalnych bukmacherów oferuje ciekawe promocje. Ich atrakcyjność w ostateczności uzależniona jest od preferencji i upodobań gracza. Niektóre firmy stawiają na bonusy związane z Ekstraklasą, inne mocniej angażują swoje działania marketingowe w oparciu o futbol zagraniczny. Przed skorzystaniem z bonusu warto przyjrzeć się liście dostępnej na spryciarz.com i w komfortowy sposób wybrać coś dla siebie.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/promocje-bukmacherskie-230

Oceń ten tekst

Podobne artykuły