Bonus King Size od Totolotka

Ocena 5.00/1 głos

Totolotek bukmacher

Totolotek oferta

Totolotek bonusy

Totolotek opinie

Totolotek rejestracja

Bonus King Size od legalnego bukmachera Totolotek to świetna oferta dla zarejestrowanych graczy. Wystarczy wpłacić depozyt w minimalnej wysokości 20 zł i postawić kupon AKO zawierający minimum 5 zdarzeń, by podwyższyć wygraną nawet o 66%!

 

Odbieram bonus! Totolotek bonus powitalny

totolotek bonus bez depozytu na start | kod promocyjny SPRYCIARZ

Za każdym razem, kiedy słyszysz gdziekolwiek o ofercie King Size, wiesz, że chodzi o coś naprawdę dużego. Nie inaczej jest w przypadku oferty Totolotka. Bonus King Size to świetna propozycja dla wszystkich, którzy lubią obstawiać zakłady bukmacherskie z wieloma zdarzeniami (AKO).

W zależności od liczby zakładów umieszczonych na kuponie Twój bonus dzięki King Size wzrasta – nawet do 66%! To naprawdę ogromna kwota, która znacznie wpływa na wysokość wygranej w Totolotku.

Choć Totolotek poprzez Bonus King Size oferuje naprawdę dużo, to wcale nie wymaga tego od Ciebie. Jest tylko kilka warunków, które musisz spełnić, jednak są one wyjątkowo przystępne. Po pierwsze, musisz dokonać rejestracji w Totolotku. W momencie, kiedy będziesz już posiadał konto u tego czołowego legalnego bukmachera w Polsce, wpłacasz pierwszy depozyt. Aby móc skorzystać z Bonusu King Size, wystarczy wpłacić minimum 20 zł.

Następnie możesz przejść do obstawiania zakładów bukmacherskich, korzystając z oferty Bonus King Size. Po tym jak otworzysz konto i wpłacisz pierwsze pieniądze, przejrzyj ofertę Totolotka – znajdziesz w niej naprawdę mnóstwo interesujących zakładów. Wybierz co najmniej 5 zdarzeń i umieść je na kuponie AKO. Pamiętaj, że każde zdarzenie musi mieć kurs wyższy, niż 1.20, czyli co najmniej 1.21. Dalej wybierz swoją stawkę i postaw kupon. Właśnie skorzystałeś z bonusu King Size w Totolotku. Otrzymasz dodatkowe środki w zależności od tego, ile zakładów umieściłeś na swoim kuponie. Spójrz na poniższą tabelę i sprawdź, jaka będzie wysokość Twojego bonusu:

LICZBA ZDARZEŃ

WYSOKOŚĆ BONUSU

5

5%

6

10%

7

15%

8

20%

9

25%

10

30%

11

35%

12

40%

13

45%

14

50%

15-29

52%

30

66%

Bonus King Size – krok po kroku

Zobacz, jak łatwo jest skorzystać z bonusu King Size w Totolotku. Wystarczy tylko kilka prostych kroków, by cieszyć się wygraną wyższą nawet o 66%.

  1. Wejdź na stronę Totolotek lub ściągnij aplikację bukmacherską Totolotek na swoje urządzenie mobilne. Aplikacja mobilna Totolotek dostępna jest na systemy iOS oraz Android.
  2. Kliknij przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ! I otwórz swoje konto w Totolotek.
  3. Dokonaj pierwszego depozytu. Aby skorzystać z bonusu King Size, wpłać minimum 20 zł.
  4. Stwórz swoją kombinację. Postaw zakład akumulacyjny (AKO) zawierający minimum 5 zdarzeń.
  5. Pamiętaj, że w promocji biorą udział zdarzenia z kursem wyższym niż 1.20, czyli od 1.21.
  6. Gotowe! Bonus King Size otrzymasz automatycznie, w zależności od liczby zdarzeń umieszczonych na Twoim kuponie. np. jeśli na Twoim kuponie znajdzie się 5 zdarzeń, wówczas bonus King Size wyniesie 5% Twojej wygranej. Jeśli będzie to 8 zdarzeń, Twoja wygrana rośnie o 20%. Największy bonus King Size możesz zgarnąć, obstawiając 30 zdarzeń. Wówczas legalny bukmacher Totolotek daje Ci aż 66% bonusu!

Bonus King Size – najważniejsze informacje dla Ciebie

Jak widzisz, korzystanie z bonusu King Size w Totolotku jest dziecinnie proste. Rejestrujesz się, wpłacasz depozyt, zawierasz kupon zawierający co najmniej 5 zakładów i odbierasz dodatkowe środki od bukmachera.

To, co nie może jednak umknąć Twojej uwadze, to na pewno minimalna wysokość depozytu. Aby skorzystać z bonusu King Size, musisz wpłacić na swoje konto co najmniej 20 zł. To niewielka kwota, nawet dla początkujących typerów. Warto jednak pamiętać, że mniejsza wpłata uniemożliwi wzięcie udziału w tej promocji legalnego bukmachera Totolotek.

Kolejną istotną kwestią jest rodzaj kuponu kwalifikującego się do bonusu King Size oraz minimalna liczba zakładów znajdujących się na kuponie. Totolotek przyzna Ci bonus, gdy na Twoim kuponie będzie co najmniej 5 zakładów. Stworzysz tym samym kupon kombinacyjny (KOMBI), czyli taki, który zawiera więcej niż jedno zdarzenie.

Szukając interesujących Cię zakładów pamiętaj również o warunku promocji dotyczącym wysokości minimalnego kursu. Aby obstawić zakład z bonusem King Size, kurs każdego zdarzenia musi być wyższy, niż 1.20, czyli od 1.21. Oczywiście możesz na swoim kuponie kombinacyjnym umieścić zakłady z kursami niższymi, niż 1.21. Będą one uwzględniane przy obliczaniu Twojej wygranej, jednak nie będą miały wpływu na wysokość przyznanego bonusu.

Maksymalny bonus King Size wynosi 66%. Jest przyznawany za zawarcie kuponów kombinacyjnych, zawierających co najmniej 30 zakładów bukmacherskich. To sporo, jednak wielu typerów czasem decyduje się na taką grę. Kupony z wieloma zdarzeniami nazywane są w środowisku bukmacherskim tasiemcami.

Kiedy mogę wypłacić bonus King Size?

W przypadku wielu promocji oferowanych legalnych bukmacherów w Polsce przyznawane bonusy są obwarowane warunkami wypłaty. To oznacza, że wygrana przez Ciebie kwota bonusu nie trafia na konto depozytowe, a na konto bonusowe. Tych środków nie możesz od razu wypłacić. Najczęściej należy obrócić nimi kilkukrotnie, obstawiając zakłady bukmacherskie.

Jednak bonus King Size od Totolotka jest inny! Jeśli wygrasz określoną bonus to w całości należy od do Ciebie. Nie musisz spełniać żadnych warunków obrotu, nie musisz obstawiać kolejnych zakładów bukmacherskich. Po prostu, bonus King Size możesz od razu wypłacić na swoje konto bankowe! Prawda, że brzmi to atrakcyjnie?

Bonus King Size – ile mogę zyskać?

Dość jednak teorii, zobaczmy, jak bonus King Size wygląda w praktyce. Zakładając, że spełniamy minimalne warunki promocji Totolotka i mamy na kuponie 5 zdarzeń, których kurs całkowity wynosi 19.20. Wówczas, jeśli postawimy 100 zł, to możliwa wygrana wyniesie 1689.60 zł. Jednak Totolotek dokłada do niej 5%, dlatego wygrana wzrasta do 1774,28 zł. To prawie 85 zł dodatkowych pieniędzy, które możesz od razu wypłacić na swoje konto bankowe!

Idźmy dalej. Kupon zawierający 15 zdarzeń o różnych kursach (od 1.28 do 2.85) za 100 zł daje wygraną 204 588 zł. Ale Totolotek dodaje do tego bonus King Size w wysokości 52%, dlatego wygrana wynosi aż 500 000 zł!

Wyobraź sobie, jaka wygrana może Ci przypaść w przypadku maksymalnego bonusu King Size wynoszącego 66%...

Dla kogo przeznaczony jest bonus King Size?

Bonus King Size od legalnego bukmachera Totolotek to idealna propozycja dla wszystkich, którzy lubią obstawiać kupony zawierające wiele zdarzeń. Z bonusem King Size obstawiasz zakłady kombinacyjne po królewsku. Już przy 5 zakładach zyskujesz 5% od wygranej. A z każdym zakładem dodatkowa kasa rośnie. Dlatego, kiedy obstawiasz zakład kombinacyjny w Totolotku, postaraj się uwzględnić warunki bonusu King Size i zyskuj ekstra pieniądze od tego legalnego bukmachera.

Wystarczy, że założysz konto, wpłacisz 20 zł i obstawisz zakłady o kursie minimalnym 1.21. To naprawdę niewysoki kurs. Z pewnością znajdziesz wiele interesujących zakładów o takim kursie w ofercie Totolotka. Bonus King Size aktywuje się na Twoim kuponie automatycznie, nie musisz nic robić! To wygoda i zysk jednocześnie. Warto korzystać z bonusu King Size i cieszyć się dodatkową kasą

Idź do Totolotek Idź do Totolotek

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Totolotek.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totolotek/bonus-king-size

Oceń ten tekst