BetOnValue

Ocena 4.11/35 głosów
BetOnValue

Betonvalue.com to jeden z najlepszych portali na świecie porównujących kursy bukmacherskie. Stanowi imponujące źródło informacji odnośnie do wahań kursów, surebetów, valuebetów oraz tendencji rynkowych.

BetOnValue oferuje pomocne narzędzia przede wszystkim dla profesjonalnych graczy, którzy posiadają wiele kont bukmacherskich w celu optymalizacji zysków.

 1. Oferta BetOnValue
 2. Funkcje BetOnValue
 3. Kalkulator surebetów
 4. Valuebety
 5. Opinia o BetOnValue

Strona betonvalue.com wcześniej działała pod nazwą betbrain.com. W internecie funkcjonuje od 2000 roku, czyli od momentu, kiedy naziemni bukmacherzy zaczęli ustępować bukmacherom online. Serwis należy do znanej spółki tworzącej oprogramowanie dla bukmacherów EveryMatrix N.V.

BetOnValue w dosłownym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza „postaw na wartość”. W gruncie rzeczy nazwa strony idealnie oddaje ducha jej oferty.

Oferta BetOnValue

BetOnValue w jednym miejscu oferuje kursy na ponad 65 dyscyplin sportowych od około 170 bukmacherów. Strona gromadzi oferty bukmacherów i porównuje kursy na ponad 100 rynkach możliwych do obstawiania. Główną funkcją BetOnValue jest monitorowanie kursów pod kątem surebetów i valuebetów (w ofercie przedmeczowej i „na żywo”). Funkcjonalności BetOnValue przydadzą się typerom również do obstawiania zakładów strategią opartą na middle bets lub inverted middle bets.

Kursy na stronie średnio odświeżane są co 60 sekund (w ofercie przedmeczowej). W przypadku zakładów live – co 1–2 sekundy (maksymalnie do 8 sekund).

BetOnValue proponuje trzy pakiety abonamentu (dwa bardziej wartościowe są płatne):

Podstawowy (darmowy, wymagana rejestracja):

 • dostęp do 40 bukmacherów,
 • informacja o surebetach z 20-minutowym opóźnieniem,
 • valuebety – tak,
 • surebety z maksymalnym zwrotem 1%.

Silver (koszt €50/miesięcznie):

 • dostęp do wszystkich bukmacherów (około 170),
 • surebety z trzyminutowym opóźnieniem,
 • valuebety – tak,
 • maksymalny zwrot z surebetów.

Gold (koszt €125/miesięcznie):

 • dostęp do wszystkich bukmacherów (około 170),
 • błyskawiczne info o surebetach,
 • valuebety – tak,
 • maksymalny zwrot z surebetów.

Subskrypcję abonamentu na betonvalue.com można wykupić za pośrednictwem portfeli Skrill i Neteller oraz przy użyciu karty kredytowej.

Funkcje BetOnValue

Na stronie betonvalue.com dostępne są filtry, które znacznie usprawniają korzystanie z portalu. Gracz ma możliwość zdefiniowania ulubionych bukmacherów, od których chce otrzymywać kursy – w ten sposób można korzystać z porównywarki kursów bukmacherów, u których posiada się konto. W edycji konta po wybraniu odpowiednich bukmacherów gracz otrzymuje ofertę w obrębie „swoich” buków.

W preferencjach konta gracz może ustawić: format kursów (EU, UK, US, MA, IN, HK), powiadomienia głosowe dla zakładów live i surebetów, walutę, strefę czasową oraz dane osobowe.

Co więcej, można ustawić wydarzenia, jakie mają być wyświetlane na naszym koncie na betonvalue.com – ligę, dyscyplinę oraz nadchodzące spotkania, czyli zdarzenia, które będą rozgrywane w najbliższych dwóch godzinach, 12 godzinach lub kolejnych dniach. W ten sposób w ogromie wydarzeń prezentowanych na betonvalue.com można znacząco skonkretyzować ofertę „pod siebie”.

Bardzo pomocna dla typera jest oferowana przez BetOnValue funkcjonalność bezpośredniego przekierowania z zakładu na stronę bukmachera. Mianowicie po kliknięciu kursu przy zdarzeniu na betonvalue.com następuje przekierowanie do bukmachera, gdzie od razu zakład ląduje na kuponie i jest gotowy do postawienia. Jest to taka sama funkcjonalność jak u nas na spryciarz.com.

Do każdego meczu oferowana jest imponująca baza statystyk. Nie mówimy tu o klasycznych H2H czy wynikach ostatnich spotkań, ale m.in. o wyliczeniach dotyczących liczby bramek under/over czy handicapów. Dodatkowo są przedstawione informacje o skuteczności obu drużyn, minutach, w których strzelają gole, czy częstotliwości zbierania żółtych i czerwonych kartek. Dla fanów liczb to duża porcja wiedzy na temat konkretnych pojedynków.

BetOnValue - przykład oferty meczów

Kalkulator surebetów

W zakładce „SureBets” na stronie betonvalue.com prezentowane są aktualne zdarzenia określane mianem surebetów. Darmowy abonament pozwala na wyświetlenie wydarzeń, z których maksymalny zysk wynosi 1%. Mając płatną subskrypcję, na pojedynczych zdarzeniach można liczyć na zysk rzędu 10% zainwestowanej stawki.

Do poszczególnych zdarzeń umożliwiających surebet dołączony jest kalkulator, który przelicza stawkę, jaką trzeba postawić na dany zakład u konkretnego bukmachera. Gracz w zasadzie musi podać tylko początkową stawkę, którą jest gotów zainwestować w zakład surebet. Resztę wykonuje kalkulator, który wylicza stawki i określa potencjalne zyski z zakładów. Na podobnej zasadzie działa nasz kalkulator surebet.

Valuebety

Na stronie betonvalue.com prezentowane są również valuebety, czyli wartościowe zakłady wynikające z błędów bukmachera (zawyżony kurs) lub złej oceny sytuacji. Należy pamiętać, że w tego typu porównywarkach prezentowane valuebety oparte są na algorytmach bazujących na statystykach i tendencjach kursowych. Rzetelne wyliczenie valuebetu musi być poparte analizą meczu, a w tak dużych serwisach jak betonvalue.com jest to niemożliwe ze względu na mnogość wydarzeń sportowych.

Prezentowane valuebety na betonvalue.com należy traktować z przymrużeniem oka. Mogą być jednak pewnym drogowskazem i skierować naszą uwagę na mecz i zakład, który po analizie istotnie okaże się valuebetem. Dlatego zalecamy traktować to narzędzie jako pomoc, a nie jako wyrocznię.

Opinia o BetOnValue

Jako porównywarka kursów i baza statystyk strona betonvalue.com może mieć pozytywne zastosowanie zarówno dla graczy początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych.

Główna funkcja, czyli surebety i valuebety, kierowana jest przede wszystkim do zaawansowanych graczy, którzy posiadają minimum kilka kont bukmacherskich i dysponują dużym kapitałem na grę.

Korzystając z surebetów od BetOnValue, nigdy nie mamy pewności, że nie znajduje się w nich błąd (nieaktualny kurs lub zakład), choć administracja strony zapewnia, że na bieżąco monitoruje swoją ofertę pod kątem ewentualnych błędów. Przy inwestowaniu dużych sum w surebety zalecamy ostrożność, by ślepo nie ufać prezentowanym kursom. Podobnie zresztą jak valuebetom, które niewiele mają wspólnego z prawdziwie wartościowymi zakładami opartymi na analizie.

BetOnValue

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/betonvalue-119

Oceń ten tekst

Podobne artykuły