Fortuna rejestracja

Ocena 5.00/1 głos

Fortuna bukmacher

Fortuna oferta

Fortuna bonusy

Fortuna opinie

Fortuna rejestracja

Rejestracja konta gracza na stronie bukmachera eFortuna.pl przebiega szybko i sprawnie. Wystarczą trzy kroki aby otworzyć konto gracza w Fortunie. Użyj kodu promocyjnego SPRYCIARZ aby otrzymać na iKonto bonus powitalny w najwyższej wysokości.

Odbieram bonus! zakłady bukmacherskie fortuna

otwórz konto w Fortuna online i obstawiaj zakłady

Ponad 20-letnie doświadczenie na rynkach w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji. To dorobek Fortuna Entertainment Group, czyli największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy zajmującej się zakładami bukmacherskimi. Oczywiście, spółka jest właścicielem Fortuna Zakłady Bukmacherskie – jednej z największych legalnie działających firm w branży bukmacherskiej w Polsce.

 1. Czy warto zarejestrować konto w Fortunie?
 2. Jakie korzyści czekają na graczy po założeniu konta w Fortunie?
 3. Regulamin Fortuna
 4. Rejestracja w Fortunie. Jak założyć konto w Fortunie?
 5. Fortuna rejestracja - krok 1 - formularz
 6. Fortuna rejestracja - krok 2 - weryfikacja email
 7. Fortuna rejestracja - krok 3 - aktywacja konta
 8. Weryfikacja konta w Fortunie
 9. Bonus powitalny Fortuna po rejestracji konta
 10. Pierwszy depozyt w Fortunie
 11. Pierwsza wypłata w Fortunie
 12. Konto tymczasowe/szybka rejestracja w Fortunie
 13. Fortuna - rejestracja przez telefon

Fortuna od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród rodzimych graczy. Aby dołączyć do ich grona, wystarczy się zarejestrować na efortuna.pl, ale wcześniej warto poznać firmę i wszelkie jej aspekty. To wszystko znajdziecie właśnie tutaj. Zapraszamy.

Czy warto zarejestrować konto w Fortunie?

Niezwykle szeroka i bogata oferta zakładów przedmeczowych oraz live, wszelkie statystyki potrzebne do analizy, a także wyniki na żywo, Strefa Kibica i naprawdę atrakcyjne promocje. Wchodząc na stronę internetową Fortuny (efortuna.pl) od razu można zauważyć, że ma się do czynienia z naprawdę potężnym bukmacherem. Rynkowe doświadczenie i otwartość na użytkowników sprawiają, że Fortuna od lat utrzymuje się w czołówce firm tej branży działających w Polsce. Co warte podkreślenia, czyni to w pełni legalnie, gdyż licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich otrzymała już w 2012 roku. To wszystko sprawia, że Fortuna jest bukmacherem bezpiecznym i wiarygodnym.

Gracze znajdą w Fortunie ofertę zakładów na popularne i mniej znane dyscypliny sportowe, a dla miłośników sekcji pozasportowych czekają propozycje w działach Polityka, Rozrywka czy Społeczeństwo. Bukmacher zapewnia sprawne wsparcie online, szybkie i bezpieczne metody płatności. Posiada również prawie 600 punktów stacjonarnych w całym kraju. Fortuna to po prostu absolutny profesjonalista i lider branży.

Fortuna to jednak nie tylko zakłady sportowe. Bukmacher obecny jest w mediach społecznościowych i tradycyjnych. Angażuje wielu znanych ambasadorów, którzy w rozmowach i videoblogach dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat aktualności ze świata sportu. Do tego quizy i inne rozrywkowe treści zapewniają wiele rozrywki, ale i wsparcia przy typowaniu. Fortuna to bukmacher oferujący wszystko, czego potrzebuje nowoczesny kibic.

Warto zatem zarejestrować konto w Fortunie i cieszyć się wszystkimi przywilejami, które zapewnia swoim użytkownikom.

Jakie korzyści czekają na graczy po założeniu konta w Fortunie?

Rejestracja konta w Fortunie to wejście do świata rozrywki, zabawy i niesamowitych emocji. Dzięki temu zyskujesz możliwość obstawiania spotkań ulubionych drużyn i sportowców. Daje to poczucie kibicowania i wsparcia w dużo większym wymiarze, niż jedynie śledzenie wyników i trzymanie kciuków. A zwycięstwo to podwójna satysfakcja – radość z wygranej drużyny/sportowca oraz Twoja wygrana. Ważne jest również to, że Fortuna gwarantuje pełen profesjonalizm zakładów i bezpieczeństwo. Każdy użytkownik, obojętnie na jakim jest etapie, może liczyć na pomoc i wsparcie przy zawieraniu zakładów bukmacherskich. Masz także świadomość i gwarancję, że jako legalny bukmacher legitymujący się licencją Ministra Finansów Fortuna jest firmą wiarygodną i wypłacalną.

Dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości preferencji użytkowników Fortuna przygotowuje naprawdę ciekawe i atrakcyjne promocje. Często mają one związek z określonymi wydarzeniami sportowymi, np. Mundialem czy Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Dzięki temu oglądanie turnieju staje się dużo bardziej angażujące - stawianie nawet na mecze drużyn, którym nie kibicujesz, dodaje spotkaniu emocji i wrażeń.

Wchodząc do świata Fortuny gracze mają możliwość skorzystania z naprawdę ogromnej oferty promocji i bonusów. Wystarczy jedynie otworzyć konto. Oto, co czeka na nowych, jak i stałych graczy Fortuny:

Bonus powitalny Fortuny, składający się z trzech poniższych promocji:

 • Zakłady bez ryzyka 300 zł – ze względu na swoją specyfikę nazywany często darmowym zakładem. Zasady są proste: gracz obstawia kupon – w przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia otrzymuje wygraną. Jeśli przegra, Fortuna zwraca maksymalnie 110 zł na konto bonusowe, które można wykorzystać na dalszą grę.
 • Darmowy zakład 20 zł bez depozytu za punktu FKP – to punkty lojalnościowe przyznawane graczom w ramach Fortuna Kub Plus. Zdobywa się je za obstawianie zakładów, jednak w ramach bonusu Fortuna każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi przyznaje 20 punktów na start. Dzięki nim można zawrzeć zakład o równowartości 20 zł
 • Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
 • Bonus 100% od pierwszego depozytu 2100 zł – bonus, dzięki któremu można otrzymać dodatkowe środki na grę w maksymalnej wysokości 1000 zł. Ostateczna suma zależy od wysokości pierwszej wpłaty. Trzeba spełnić także kilka warunków, dotyczących m.in. obrotu i minimalnego kursu zakładów.

Oczywiście, bonus powitalny Fortuny to forma nagrody dla graczy, którzy zdecydują się na rejestrację konta. Jednak to dopiero początek promocji przygotowanych przez bukmachera. Dla stałych użytkowników Fortuna oferuje mnóstwo bonusów i atrakcji, a nowe pojawiają się niemal co tydzień. Warto wymienić najważniejsze ze stałych propozycji, które są bardzo korzystne, gdyż podnoszą kurs zakładu:

 • Hit Dnia – codziennie pracownicy Fortuny wybierają jedno hitowe spotkanie spośród najpopularniejszych dyscyplin, takich jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis czy hokej i znacząco podnoszą jego kurs.
 • Superoferta+ - promocja, dzięki której kurs na faworyta spotkania wzrasta aż do 30%. Wystarczy wybrać jedno ze spotkań dostępnych w ramach Superoferty+ i dołączyć go do kuponu AKO. A im więcej spotkań znajdzie się na kuponie, tym wyższy kurs na faworyta.
 • Pojedynek – to spotkanie wirtualne pomiędzy drużynami lub zawodnikami, którzy w rzeczywistości rywalizują z kim innym w tym samym dniu. Np. Real Madryt gra z Atletico Madryt, a FC Barcelona z Espanyolem Barcelona, a w ramach pojedynku można obstawić mecz Real Madryt – FC Barcelona.
 • Ekspert + - Fortuna przygotowuje zestaw 10-20 meczów. Użytkownik musi wybrać z nich np. min. 8 i postawić na kuponie AKO. Jeśli trafnie wytypuje wszystkie spotkania, otrzymuje dodatkowy bonus od bukmachera.

To tylko część bonusów przygotowanych przez Fortunę dla stałych graczy. Bukmacher zapewnia również wiele innych, jak Gotowiec, Early Cash Out czy Mecz+.

Regulamin Fortuna

Fortuna udostępnia na swojej stronie regulamin zawierania zakładów. Dokument zawiera najważniejsze informacje na temat firmy oraz zasady zawierania zakładów, obowiązki zarówno bukmachera, jak i użytkowników. Warto zapoznać się z jego najważniejszymi punktami regulaminu, szczególnie dotyczącymi korzystania z konta gracza oraz warunków udziału w zakładach bukmacherskich.

Co jakiś czas Fortuna wydaje oficjalne komunikaty, które regulują niektóre kwestie lub wprowadzają poprawki do regulaminu ogólnego. Dobrze jest regularnie odwiedzać ten dział bukmachera. Komunikaty dotyczące zmian w regulaminie Fortuny są zwięzłe i rzeczowe, a dzięki nim gracz jest na bieżąco ze wszystkimi zmianami w ofercie Fortuny.

Rejestracja w Fortunie. Jak założyć konto w Fortunie?

Rejestracja oraz posiadanie konta w Fortunie są całkowicie darmowe, a cały proces trwa minutę. Aby go rozpocząć, wejdź na stronę bukmachera. W lewym górnym roku kliknij Rejestracja.

Fortuna rejestracja - krok 1 - formularz

Rejestracja konta w Fortunie krok 1 - formularz

Twoim oczom ukaże się formularz rejestracyjny. Jest to krok pierwszy rejestracji w Fortunie – Dane Osobowe. Uzupełniasz wszystkie pola. Wpisujesz imię, nazwisko, wymyśl swój pseudonim oraz hasło. Musi mieć ono co najmniej 8 znaków, w tym minimum jedną wielką literę i jedną cyfrę. PIN kod to także podana przez Ciebie kombinacja od 4 do 8 cyfr, którą będziesz mógł posługiwać się w punkcie stacjonarnym. W polu Oświadczam, że środki pieniężne wpłacane na iKonto... podaj główne źródło środków, z którego będziesz przeznaczać środki na grę. To pole nie jest kaprysem Fortuny, ale wymogiem wynikającym z ustawy o grach hazardowych.

Ostatnim miejscem do wypełnienia w pierwszym kroku formularza jest Kod Promocyjny. Dzięki spryciarz możesz otrzymać w prezencie zakład bez ryzyka w wysokości do 110 zł. W tym celu podaj kod promocyjny SPRYCIARZ. Zaznacz również pierwsze pole poniżej, w którym wyrażasz chęć otrzymania bonusu powitalnego oraz akceptujesz jego regulamin. Z obowiązkowych kratek zostaje jeszcze ta o oświadczeniu ukończonych 18 lat i podawaniu prawdziwych danych. Natomiast kolejne o otrzymywaniu ofert od Fortuny nie są już obligatoryjne, jednak warte zaznaczenia. Dzięki temu na Twój adres e-mail oraz poprzez wiadomości SMS będziesz informowany o najnowszych promocjach i ofertach bukmachera.

Sprawdź, czy poprawnie wypełniłeś wszystkie pola. Jeśli tak, przy każdym powinien być zielony ptaszek. Jeśli nie, pojawi się czerwona kratka a przy niej podpowiedź, co należy poprawić. Kliknij Zarejestruj.

Fortuna rejestracja - krok 2 - weryfikacja email

Rejestracja konta w Fortunie krok 1 - weryfikacja email

Pierwszy etap przeszedłeś pomyślnie, o czym poinformuje Cię specjalny komunikat. Drugi to Weryfikacja. Aby kontynuować, zajrzyj do swojej skrzynki e-mail (adres, który podałeś w kroku 1) i kliknij w link aktywacyjny, który zostanie przesłany na podany adres. Po aktywacji konta otrzymasz kolejną wiadomość w której znajdować się będę dane potrzebne do zalogowania się w serwisie Fortuny. Uwaga! Wiadomość z linkiem powinna trafić do Ciebie w ciągu kilku minut. Czasem zdarzają się dłuższe opóźnienia. Sprawdź, czy mail nie znajduje się w folderze Spam.

Jeśli otrzymałeś wiadomość e-mail z linkiem do rejestracji, kliknij w znajdujący się w nim napis "Potwierdź Email". Zostaniesz przeniesiony do kroku 3.

Fortuna rejestracja - krok 3 - aktywacja konta

Rejestracja konta w Fortunie krok 1 - aktywacja konta

"Rejestracja Zakończona" – taki napis powinieneś zobaczyć, jeśli link zadziała poprawnie. Trzeci etap to oczekiwanie na weryfikację konta. W ciągu kilku minut powinieneś otrzymać potwierdzenie weryfikacji konta. Od teraz możesz zalogować się na nie i przejść do ostatniego kroku.

Weryfikacja konta w Fortunie

Weryfikacja założonego konta

Zakończyłeś właśnie proces rejestracji, co pozwoliło Ci otworzyć iKonto tymczasowe. Musisz przekształcić je teraz na iKonto stałe i tym samym zapewnić sobie pełną funkcjonalność oraz brak limitów. Jest to obowiązkowe i masz na to 28 dni. W tym celu zaloguj się na swoje konto w Fortunie i dokończ weryfikację konta

 • Uzupełnij dane osobowe.
 • Prześlij skany dowodu osobistego.
 • Ustal limity na grę.

Weryfikacja Twoich dokumentów i danych może potrwać do 48h, ale zazwyczaj odbywa się to w krótszym czasie.

Bonus powitalny Fortuna po rejestracji konta

Zakład bez ryzyka do wysokości 110 zł to pierwsza część bonusu Fortuny przyznawana nowym graczom. Dzięki niemu możesz postawić swój pierwszy zakład u tego legalnego bukmachera, nie ryzykując utratą środków. Po prostu, jeśli twój typ okaże się poprawny, wówczas otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, nic nie tracisz. Na Twoje konto wraca kwota stawki (maks. 110 zł), którą możesz ponownie wykorzystać na zawieranie zakładów.

Drugą częścią pakietu powitalnego Fortuny jest bonus od depozytu do 1000 zł. Możesz go otrzymać, po spełnieniu kilku wymogów i złożeniu depozytu o odpowiedniej wysokości. Warto pamiętać, że jest to również promocja ograniczona czasowo. Na wykonanie wszystkich etapów użytkownik ma 30 dni, liczone od pierwszej wpłaty, na którą z kolei ma 10 dni.

Po ukończeniu pełnej rejestracji na koncie użytkownika pojawi się darmowe 2800 punktów FKP, czyli Fortuna Klub Plus. To program lojalnościowy, w którym punkty można wymieniać na darmowe zakłady oraz bonusy. Te otrzymane w ramach bonusu powitalnego warte są 20 zł, za które można obstawić zakłady bukmacherskie.

Pamiętaj, że dzięki naszemu portalowi otrzymasz wszystkie 3 korzyści bonusu powitalnego Fortuna o większych wartościach, niż podczas standardowej rejestracji. Wystarczy podać kod promocyjny SPRYCIARZ.

Pierwszy depozyt w Fortunie

Po rejestracji na pewno masz już w głowie pomysły na pierwsze zakłady i wykorzystanie bonusu powitalnego. Zanim jednak się za to zabierzesz, należy dokonać pierwszego depozytu, czyli wpłaty środków, które przeznaczysz na grę. Depozyt to inaczej pieniądze oddane na przechowanie określonej osobie lub instytucji. Wpłacone przez Ciebie pieniądze na konto Fortuny są przechowywane na osobnym rachunku. Środki nie podlegają żadnemu oprocentowaniu. Jego prowadzenie jest całkowicie darmowe. Posiadanie iKonta zapewnia duży komfort i swobodę. Dzięki temu nie musisz za każdy kupon płacić osobnym przelewem bankowym. Środki pobierane są z depozytu Fortuny, dlatego zawsze masz je pod kontrolą, a zawarcie kuponu następuje natychmiast.

Zaloguj się do swojego konta, a następnie wybierz "Wpłata". Fortuna oferuje kilka wygodnych i bezpiecznych wariantów wpłaty środków. Pierwszą z nich jest karta płatnicza. Należy wybrać tę opcję, a następnie w odpowiednie pola wpisać numer karty, datę ważności oraz trzycyfrowy kod CWZ/CVCZ, który znajduje się na jej odwrocie. Później wystarczy zaakceptować transakcję i już można korzystać ze środków na iKoncie. Drugą opcją depozytu oferowaną przez Fortunę jest BLIK. Po jego wybraniu system poprosi o wpisanie sześciocyfrowego kodu, który można uzyskać, klikając w aplikacji mobilnej swojego banku w pole BLIK. Należy przepisać kod, a następnie na smartfonie zaakceptować transakcję. Środki na iKoncie Fortuna pojawią się w kilka sekund. Z BLIKA mogą korzystać użytkownicy aplikacji mobilnych banków: PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, mBank, Bank Millennium, BZ WBK, Alior Bank, Orange Finanse, Getin Bank oraz T-Mobile Usługi Bankowe. Pieniądze można wpłacić również przelewem bankowym, korzystając z popularnych serwisów – PayU oraz Tpay.com. Kolejnym wariantem jest wpłata za pomocą wirtualnego portfela Skrill. Aby z niego skorzystać, należy posiadać swoje konto Skrill. Trzeba pamiętać, że minimalna kwota depozytu za pośrednictwem tej opcji to 200 zł. W pozostałych przypadkach minimalna kwota wpłaty to 1 zł (w tpay.com nawet 0.01 zł).

Nie wiesz co to są mobilne płatności BLIK? Dowiedz się jak działa BLIK.

Pieniądze można wpłacić również udając się do punktu stacjonarnego Fortuny. Jest to jednak najbardziej czasochłonna i najmniej wygodna opcja wpłaty.

Fortuna nie pobiera żadnych opłat za doładowanie konta. Jeśli korzystasz z najpopularniejszych banków, których lista znajduje się na stronie Fortuny, wówczas Twoja wpłata powinna zostać zaksięgowana w ciągu kilku minut. Jeśli jednak wybrałeś Dowolny inny bank, wówczas wpłata będzie księgowana ręcznie, co przedłuży czas transferu środków nawet do 3 dni roboczych.

Pierwsza wypłata w Fortunie

Otwarcie konta i pierwsza wpłata już za Tobą. Jeśli także już pierwsze sukcesy w roli typera, to będziesz chciał dokonać wypłaty swoich wygranych. To również bardzo prosta operacja. Obowiązuje kilka zasad.

Wypłata wygranej z Fortuny możliwa jest wyłącznie na konto bankowe, które podałeś podczas rejestracji. Aby jej dokonać, należy zalogować się na swoje konto, a następnie wybrać opcję "Wypłata". Wypłaty w Fortunie realizowane są w najbliższym dniu roboczym. Każdy wniosek złożony po godzinie 12:00 zostanie zrealizowany następnego dnia roboczego. Natomiast te dyspozycje, które zostały złożone w dniu wolnym od pracy, także zostaną zrealizowane w najbliższym dniu roboczym. Czyli np. wypłata zlecona w sobotę zostanie wysłana w poniedziałek.

Fortuna nie pobiera żądnych opłat za wypłaty wygranych na konto bankowe. Graczy nie obowiązują również żadne limity wysokości dokonywanych wypłat i zlecanych przelewów. Co ciekawe, nie obowiązuje również minimalna kwota wypłaty – na swoje konto można przesłać nawet 1 grosz.

Konto tymczasowe/szybka rejestracja w Fortunie

Rejestracja konta w Fortunie jest niezbędna, aby móc korzystać ze wszystkich usług i całej oferty bukmachera. Każdy użytkownik otwierając konto, dokonuje tzw. uproszczonej wersji rejestracji, która skutkuje utworzeniem iKonta tymczasowego. Dzięki temu można niemal od razu po zalogowaniu dokonać wpłaty oraz zawarcia pierwszych zakładów. Ma ono jednak swoje ograniczenia. Łączna kwota środków pieniężnych, które wpłaci użytkownik, nie może przekroczyć 5000 zł. Z Fortuna iKonta tymczasowego nie można również wypłacać środków, w tym wygranych. A przede wszystkim każdy użytkownik jest zobowiązany dokonać pełnej weryfikacji i przekształcić swoje konto tymczasowe na konto stałe w ciągu 28 dni od daty rejestracji.

Pełna weryfikacja danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym odbywa się w oparciu o kontrolę dokumentu tożsamości. Fortuna dopuszcza legitymowanie się dowodem osobistym lub paszportem w przypadku obcokrajowców. Kontrolę dokumentów można przeprowadzić bezpośrednio w punkcie stacjonarnym tego legalnego bukmachera, ale można również zrobić to wygodnie za pośrednictwem mediów elektronicznych. W tym celu należy przesłać jego czytelny skan lub fotografię w formularzu rejestracyjnym. Jeśli z przyczyn technicznych okaże się to niemożliwe, użytkownik może okazać dokument na czacie video lub poprzez inny komunikator udostępniony przez Fortunę. Dzięki temu pracownik bukmachera będzie mógł zweryfikować dane podane w formularzu z danymi dowodu osobistego lub paszportu.

Dokonując pełnej rejestracji i otwarcia iKonta stałego użytkownik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem, że podane przez niego dane są prawdziwe oraz że ukończył 18 rok życia.

Korzystanie z iKonta stałego zapewnia wszystkie funkcjonalności oferowane przez Fortunę, a także brak limitów oraz możliwość wypłaty środków, w tym oczywiście wygranych.

Fortuna - rejestracja przez telefon

Do rejestracji w Fortunie wystarczy urządzenie mobilne, jak smartfon czy tablet oraz dostęp do internetu. W tym celu można skorzystać z wersji mobilnej serwisu Fortuny, która ustawi się automatycznie po wpisaniu adresu legalnego bukmachera w przeglądarce urządzenia. Wystarczy wtedy znaleźć przycisk Rejestracja, także znajdujący się w lewym górnym rogu. Następnie należy wpisać wymagane dane i przejść proces rejestracji tak samo, jak w przypadku opcji na komputer. Po otrzymaniu linku weryfikacyjnego można zalogować się na konto i przekształcić go w iKonto pełne. Dzięki temu konto gracza zyska wszystkie funkcjonalności serwisu i brak limitów, a także możliwość wypłaty środków.

Identycznie wygląda proces rejestracji przeprowadzony za pomocą aplikacji mobilnej Fortuna. W przypadku systemu iOS należy ją pobrać ze sklepu z aplikacjami. Na urządzenia z Androidem można ściągnąć aplikację mobilną Fortuny bezpośrednio ze strony efortuna.pl.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Fortuna rejestracja

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Dlaczego przy rejestracji muszę podać dane osobowe?

  Podawanie danych osobowych jest warunkiem korzystania z oferty Fortuny. Wynika z zapisów ustawy hazardowej obowiązującej na terenie Polski. Mówi o tym Artykuł 15d ust. 3 w związku z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju Finansów z dnia 18 maja 2017 r. w sprawie sposobu oraz zakresu archiwizacji danych związanych z urządzanymi grami hazardowymi przez sieć Internet oraz Artykuł 20 ust. 5-7 w związku z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 22 czerwca 2010 r. w sprawie zaświadczeń o uzyskanej wygranej oraz ewidencji zaświadczeń i ewidencji wypłaconych wygranych. Bukmacher wymaga podania imienia nazwiska oraz adresu zamieszkania, jako podstawowych danych identyfikacyjnych. Data urodzenia ma za zadanie potwierdzić przede wszystkim osiągnięcie przez użytkownika pełnoletności, czyli ukończenie 18 roku życia. Numer PESEL oraz numer dowodu osobistego lub paszportu pozwalają na pełną weryfikację gracza i wpisanych przez niego danych.

 • Czy mogę podać nieprawdziwe nazwisko?

  Bez względu na powody nie możesz podać nieprawdziwego nazwiska, ani żadnych innych fałszywych danych. Przede wszystkim jest to niezgodne z prawem, posługiwanie się nieprawdziwymi danymi i przedstawianie się za ich pomocą grozi poważnymi konsekwencjami. Pamiętaj, że to użytkownik odpowiada za poprawność i prawdziwość podawanych danych oraz zobowiązany jest do ich aktualizacji w przypadku zmiany. Ponadto np. nieprawdziwe nazwisko być może pozwoliłoby na przejście szybkiej rejestracji, jednak w momencie weryfikacji szybko zostanie wykazana niezgodność podanych danych z tymi widniejącymi na dokumencie. Fortuna sprawdza bowiem otrzymane informacje, w szczególności kwestię ukończenia przez gracza 18 roku życia i zgodności pozostałych danych z przekazanymi skanami dokumentów tożsamości. Jest to konieczne, by przekształcić iKonto tymczasowe na iKonto stałe i tym samym zapewnić graczowi korzystanie z wszystkich możliwości serwisu.

 • Czy moje dane będą bezpieczne?

  Fortuna stosuje wszelkie dostępne technologiczne środki zabezpieczające (SSL, firewall) w celu zapewnienia bezpieczeństwa swoim użytkownikom. Twoje dane są chronione przed nieupoważnionym dostępem ze strony osób trzecich, a potwierdza to zezwolenie wydane przez Ministra Finansów.

 • Ile czasu trwa weryfikacja konta?

  Weryfikacja konta w Fortunie zazwyczaj zajmuje tylko kilka chwil. W wyjątkowych przypadkach ten czas może przedłużyć się do maksymalnie 48h.

 • Co zyskam dzięki rejestracji konta?

  Dzięki rejestracji konta w Fortunie zyskujesz dostęp do wszystkich usług bukmachera i całej jego oferty. Jest tego mnóstwo – zakłady przedmeczowe, na żywo czy wirtualne sporty. A także wiele promocji i bonusów. Jednak aby korzystać z wszystkich funkcjonalności i możliwości systemu, należy dokonać weryfikacji konta.

 • Kto może zarejestrować się w Fortunie?

  W Fortunie konto może założyć każdy, kto ukończył 18 rok życia. Wystarczy dostęp do internetu na terenie Polski. Bukmacher zabrania jednak udziału w zakładach bukmacherskich osobom, wobec których sąd orzekł zakaz uczestniczenia w grach hazardowych.

 • Rejestracja z poziomu aplikacji mobilnej – czy to jest możliwe?

  Jak najbardziej. Rejestracji konta w Fortunie możesz dokonać poprzez aplikację mobilną dostępną na systemy iOS i Android. Wystarczy ją zainstalować oraz kliknąć REJESTRACJA. Konto w Fortunie można założyć również korzystając z wersji mobilnej serwisu bukmachera.

 • Co daje kod promocyjny wpisany przy rejestracji?

  Kod promocyjny SPRYCIARZ wpisany przy rejestracji konta w Fortunie podnosi wysokość Twojego zakładu bez ryzyka do 110 zł oraz zapewnia 2800 punktów w Fortuna Klub Plus, za które możesz obstawić zakłady sportowe.

 • Czy mogę zmienić dane osobowe wpisane przy rejestracji?

  Tak. Zmianę danych swojego konta w Fortunie możesz dokonać klikając w PROFIL UŻYTKOWNIKA, a następnie ZMIANA DANYCH. Jednak bukmacher zastrzega, że zmianie podlegają tylko wybrane dane. Te, których zmienić nie można, to: pseudonim, imię, nazwisko, data urodzenia, obywatelstwo, PESEL, numer dowodu tożsamości oraz numer rachunku bankowego. W wyjątkowych sytuacjach, np. w przypadku zmiany nazwiska należy skontaktować się obsługą Fortuny.

 • Czy warto założyć konto w Fortunie?

  Bonus powitalny i wiele promocji dla stałych klientów. Do tego bardzo bogata oferta na zakłady przedmeczowe, live czy wirtualne sporty. Możliwość komfortowego obstawiania za pomocą aplikacji mobilnej. Rejestracja konta w Fortunie to dostęp do naprawdę świetnej zabawy i rozrywki w profesjonalnym serwisie. Wieloletnie doświadczenie tego legalnego bukmachera widać na każdym kroku. Nie może zatem dziwić, że Fortuna od lat plasuje się w czołówce firm bukmacherskich na polskim rynku. Ze względu na <a href="https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/opinie">pozytywne opinie</a> z czystym sumieniem możemy polecić rejestrację w Fortunie.

 • Czy mogę założyć kilka kont w Fortunie?

  Nie. Zgodnie z regulaminem Fortuny każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto. Po rejestracji dane osobowe są zapisywane w bazie danych, a ponowna rejestracja z ich użyciem jest niemożliwa. Należy pamiętać, że powtórna rejestracja z podaniem błędnych danych jest zabroniona, a Fortuna jest upoważniona do zablokowania dodatkowego konta.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/rejestracja

Oceń ten tekst