Fortuna Rozkręca Nowy Rok: Trzykrotna Dawka Ekscytacji w Nowej Ofercie Powitalnej do 100 zł każdy!

Ocena 5.00/1 głos

🎉🔥 Nowa era w świecie zakładów sportowych! Fortuna zaskakuje wszystkich od 4 stycznia z rewolucyjną ofertą powitalną. 3 zakłady Bez Ryzyka od razu po rejestracji, każdy do 100 zł! 🤑⚽ Nie przegap okazji, wejdź do gry i skorzystaj z atrakcyjnych bonusów! 🚀👉 #Fortuna #NowaOferta #ZakładySportowe

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Nowa oferta powitalna od Fortuny – Rewolucja dla nowych graczy!

Zmiana kalendarza na 2024 rok przyniosła nie tylko nowe wyzwania, ale również rewizję ofert powitalnych u renomowanych bukmacherów. Jednym z pierwszych, którzy postanowili podjąć to wyzwanie, jest Fortuna. Od 4 stycznia br. obowiązuje nowa oferta dla świeżo zarejestrowanych użytkowników, która wnosi wiele ciekawych zmian.

Obecnie Fortuna cieszy się uznaniem graczy dzięki dwóm rodzajom bonusu powitalnego, które łącznie dają cztery bonusy, tworząc kompleksową ofertę. Są to:

  1. 20 złotych do wykorzystania na zakłady za rejestrację konta (w postaci punktów)
  2. 10 złotych do wykorzystania na zakłady za pierwszy depozyt (w postaci punktów)
  3. Zwrot stawki (do 100, 200 oraz 300 złotych – każdy w formie osobnego bonusu)

Jednakże, już od 4 stycznia 2024 roku, oferta ta ulegnie znaczącym zmianom. Fortuna ogłasza wprowadzenie aktualizacji oferty powitalnej o godzinie 12:00 tego dnia. Najbardziej zauważalną modyfikacją będzie zmiana w bonusie typu cashback (zwrot stawki). Liczba zakładów objętych zwrotem pozostanie bez zmian (3), ale maksymalne stawki brutto podlegające zwrotowi zostaną ustalone na 100 złotych.

Warto również zwrócić uwagę na nową mechanikę bonusów. Obecnie, drugi zakład bez ryzyka otrzymuje się 3 dni po zarejestrowaniu konta, a trzeci – po 6 dniach. Nowa formuła promocji zakłada, że gracze otrzymają wszystkie 3 zakłady od razu po rejestracji. Zakłady promocyjne będą ważne przez 48 godzin od założenia konta, a ich wykorzystanie będzie możliwe na kuponach, które zostaną rozliczone w ciągu kolejnych 7 dni od postawienia.

Jak zatem działa nowa oferta powitalna? Fortuna udostępniła prosty opis, wyjaśniający dokładnie nową mechanikę dla nowych graczy:

  • W momencie rejestracji, klient otrzymuje aktywowany pierwszy zakład Bez ryzyka, do 100 zł. Po minucie otrzymuje identyczny, drugi zakład Bez ryzyka do 100 zł. Po kolejnej minucie otrzymuje trzeci zakład Bez ryzyka do 100 zł.
  • Klient ma 48 godzin od momentu rejestracji, by skorzystać z tych trzech zakładów, aby kwalifikowały się jako „Bez ryzyka”.
  • Zagrany zakład musi się rozstrzygnąć w ciągu 7 dni. Wygrana lub zwrot (stawka + podatek) w formie pieniędzy.

Należy podkreślić, że pozostałe składowe oferty powitalnej nie ulegną zmianie, a więc darmowy zakład na 20 złotych za rejestrację oraz bonus 10 złotych za pierwszy depozyt pozostają nadal dostępne.

Jeśli rozważasz założenie konta w celu skorzystania z nowej oferty powitalnej, pamiętaj o jednym ważnym szczególe. Przy zawieraniu zakładu na kuponie powinna pojawić się pozycja „zakład bez ryzyka”, o ile spełniłeś wszystkie warunki opisane w regulaminie promocji. W przypadku braku tej pozycji, zaleca się sprawdzenie, czy twój kupon spełnia wszystkie wymogi określone przez bukmachera. Warto być zawsze dobrze poinformowanym, aby cieszyć się pełnym potencjałem nowej oferty powitalnej od Fortuny.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/fortuna-rozkreca-nowy-rok-trzykrotna-dawka-ekscytacji-nowej-ofercie-powitalnej-100-kazdy

Oceń ten tekst