Fortuna opinie

Ocena 5.00/1 głos

Fortuna bukmacher

Fortuna oferta

Fortuna bonusy

Fortuna opinie

Fortuna rejestracja

Legalny bukmacher Fortuna przez ponad 20 lat funkcjonowania na polskim rynku zakładów zapracował na pozytywne opinie wśród swoich klientów. Gracze dobrymi opiniami doceniają stronę internetową Fortuny, atrakcyjne promocje oraz bonus startowy.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Fortuna to najlepiej oceniany bukmacher dla Polaków

Rynek bukmacherski w Polsce rozwija się w dynamicznym tempie. Wciąż pojawiają się na nim nowe firmy, a kolejne czekają na otrzymanie licencji Ministra Finansów. To oczywiście świetna wiadomość, gdyż każdy nowy legalny bukmacher dla graczy oznacza większa konkurencję oraz lepsze i bardziej atrakcyjne oferty. Z drugiej strony niektórzy mogą poczuć się także nieco zagubieni w ich gąszczu i różnych zawiłościach.

 1. Opinia o bonusie powitalnym
 2. Ocena Fortuny
 3. Opinie graczy o Fortunie
 4. Czy w Fortunie da się wygrać?
 5. Czy inni gracze polecają Fortunę?
 6. Napisz własną opinię o Fortunie

Po to właśnie m.in. istnieje spryciarz i ta bukmacherska encyklopedia, by w przystępny sposób przedstawić Wam usługi i ofertę każdego bukmachera działającego w Polsce. Nasi redaktorzy bazują na swoim wieloletnim doświadczeniu i rozeznaniu w branży, jednak bardzo ważnym czynnikiem weryfikującym daną firmę są opinie graczy. Pokazują one, ile tak naprawdę jest prawdy w hasłach reklamowych bukmachera oraz jak wygląda korzystanie z jego usług na co dzień. Oceny wystawiane przez użytkowników danej firmy są jednym z najbardziej wiarygodnych elementów decydujących o jej popularności. Wszak dziś czyjaś opinia może wpłynąć na kilka decyzji o zarejestrowaniu konta bądź rezygnacji i zrobienia tego u konkurecji.

Szanując opinie graczy, w tym dziale przedstawiamy Wam najlepsze z nich. Najlepsze to znaczy takie, które są merytoryczne i stanowią wartościową informację dla przyszłych użytkowników. Będą one ważnym uzupełnieniem dotychczasowych informacji na temat Fortuny i pozwolą Wam zdecydować, czy warto rozpocząć z nią swoją przygodę. Jeśli do tego dojdzie, pamiętajcie, aby w przyszłości także zostawić swoją ocenę bukmachera.

Opinia o bonusie powitalnym

Bonus powitalny składa się w zasadzie z trzech części, dlatego w taki sposób należy przedstawić opinie na temat bonusu Fortuny. Pierwsza z nich, to bonus 100% od pierwszego depozytu – maksymalnie 1000 zł. Sama jego nazwa mówi o nim już prawie wszystko, dlatego nie może dziwić, że najczęściej pojawiające się opinie na jego temat to prosty i zrozumiały. Każdy użytkownik wie, jaką dodatkową kwotę może uzyskać korzystając z tej części bonusu. Że np. wpłacając 500 zł otrzyma 500 zł, a wpłacając 1500 zł otrzyma 1000 zł. Jest to banalnie proste, stąd nikt z użytkowników nie skarży się na skomplikowane czy niezrozumiałe zasady bonusu startowego.

Taka formuła ułatwia również podjęcie decyzji i planowanie budżetu. Znając mechanizm działania bonusu od depozytu, jeszcze przed rejestracją użytkownik może zdecydować, jaki budżet przeznaczyć na zakłady bukmacherskie i na jakie dodatkowe środki może uzyskać od Fortuny.

Aby otrzymać bonus od depozytu, należy spełnić kilka warunków. Gracze w swoich ocenach wspominają często, że najtrudniejszym z nich jest warunek umieszczenia co najmniej 3 zdarzeń na jednym kuponie. Doświadczeni typerzy najczęściej obstawiają jedno zdarzenie, czyli singiel lub maksymalnie dwa. Wiedzą bowiem, że więcej typów zwiększa już ryzyko przegranej. Z drugiej strony większość z nich uznaje, że pozostałe warunki rekompensują ten wymóg. Podkreślają niski, zwłaszcza w stosunku do konkurencji, minimalny kurs całkowity kuponu – 1.90 oraz jedynie czterokrotność obrotu wpłaconą kwotą. Wielu graczom udaje się przebrnąć przez ten cykl i uzyskać bonus na start, który później przeznaczają na dalszą grę.

Pozostałe części bonusu, czyli zakład bez ryzyka o wartości 110 zł oraz darmowy zakład za punkty FKP (Fortuna Klub Plus) nie wzbudzają żadnych kontrowersji. Ich zasady również są jasne i logiczne. Opinie na ich temat są niemal wyłącznie pozytywne. Użytkownicy obstawiają zakład, a skuteczność zależy od ich wyborów. Dla niektórych taki zakład jest możliwością obstawienia zdarzeń, które i tak wybierają na co dzień. Dla innych to z kolei okazja to postawienia bardziej ryzykownych zakładów, do czego skłania ich świadomość zwrotu stawki w przypadku przegranej.

Kupon uzyskany za punkty Fortuny pełni też funkcję demonstracyjną, gdyż w prosty sposób obrazuje, jak w przyszłości wymieniać punkty na nagrody w programie lojalnościowm bukmachera.

Pamiętajcie, że bonus powitalny Fortuny w takiej wysokości otrzymacie po wpisaniu kodu promocyjnego od spryciarz. Dzięki temu uzyskacie ofertę lepszą od standardowej.

Ocena Fortuny

Ocena jednego z największych legalnych bukmacherów w Polsce jest pozytywna. Gracze kilka miesięcy temu zwracali uwagę na przeciążone serwery i trudności z logowaniem w określonych porach dnia. Wydaje się jednak, że Fortuna poważnie potraktowała te sugestie i wzmocniła działanie swojego systemu, gdyż strona od dłuższego czasu działa poprawnie przez cały czas, a użytkownicy przestali zgłaszać problemy z jej funkcjonowaniem.

Fortuna to lider branży bukmacherskiej, a zasób jej usług jest olbrzymi. Dlatego z pewnością nie można nazwać jej bukmacherem minimalistycznym. Czyli takim, który ogranicza się do oferty na zakłady oraz kilku podstawowych promocji. Są bowiem firmy, które postanowiły funkcjonować w tym modelu. Fortuna, chociażby ze względu na wspomnianą pozycję rynkową, działa zupełnie inaczej. Daje dużo opcji i możliwości korzystania ze swojej oferty. Dlatego sama strona internetowa początkującym graczom może jawić się jako moloch oraz wyjątkowo skomplikowany serwis, w którym ciężko się będzie poruszać. To jednak tylko wrażenie, gdyż układ oferty i dodatkowych usług jest logiczny i intuicyjny. Po kilkunastu minutach zapoznawania się z jego możliwościami oraz po pierwszych zakładach znakomita większość graczy przyznaje, że poruszanie się po stronie Fortuny jest łatwe i nie sprawia problemów.

Opinie graczy o Fortunie

Stali gracze bardzo cenią sobie bogactwo oferty Fortuny. Możliwość wybierania zakładów sportowych, ale także z innych dziedzin, zakłady live oraz wirtualne sporty. Do tego player, dzięki któremu można śledzić wiele spotkań oraz sklep, w którym można odbierać nagrody wedle uznania. Nie brakuje opinii, że właśnie tak powinien wyglądać nowoczesny bukmacher. Warto zatem mieć świadomość, że korzystanie z Fortuny jest jak wejście do wielkiego Luna Parku. Na początku wszystko może być przytłaczające, ale po rozpoznaniu terenu widać, że oferuje wiele możliwości i niemal nieskończoną zabawę. Fortuna to bukmacher, który według wielu opinii, nie daje się nudzić ani przez chwilę.

Doświadczeni gracze podkreślają również zalety korzystania z Fortuna Klub Plus. Program lojalnościowy tego legalnego bukmachera spełnia dwie podstawowe funkcje. Jest docenieniem lojalności użytkowników i ich aktywności oraz rozwiązaniem dającym możliwość w pewnym stopniu personalizacji oferty. W sklepie gracza można bowiem znaleźć bardzo dużo dodatkowych promocji i bonusów, a typerzy mogą wybierać je według własnych preferencji.

Wysoko oceniane przez użytkowników są również dodatkowe, stałe propozycje Fortuny jak Mecz+, Superoferta+, Ekspert+, Hit Dnia czy Pojedynek. Są one urozmaiceniem gry, ale często dają możliwość uzyskania wysokiej wygranej. Choć wydaje się to standardem, gracze w swoich opiniach doceniają również opcje Early Cash Out. To usługa, która pozwala bardziej kontrolować swoje kupony i zmniejszać ryzyko utraty środków.

Na oceną pozytywną według stałych graczy Fortuny zasługuje również interfejs użytkownika oraz proces rejestracji, weryfikacji, wpłat i wypłat oraz wszelkich funkcjonalności, a także obsługi klienta. Według ich opinii w przypadku konieczności łatwo można nawiązać kontakt i uzyskać pomoc pracowników Fortuny.

Poniżej najciekawsze opinie na temat Fortuny i jej oferty (zachowujemy pisownię oryginalną):

 • Skorzystałem z promocji 100 zł. Zarejestrowałem się szybko, następnie bez ryzyka u bukmachera fortuna przegrałem i oddali mi 108.bałem się ze utopił kasę ale bukmacher okazał się uczciwy. Bet
 • wielka ściema z tym bonusem! najpierw trzeba zagrac za 1600zł żeby dostać 400zł.....Naciągacze!!!!!

Najpierw przeczytajcie regulamin ewentualnie kontakt z konsultantem!!! Wcale nie ma 100zł bonusa do 400zł!!!!!!!! Daja 400zł jak zagra sie za 1600zł.....NIE DAJCIE SIE NACIĄGAĆ!!!! BO TO JEST 25%!!!!!!!!!!!!! dawido1001

 • Brednie piszecie. Bonus jest czytamy ze zrozumieniem. Zakład bez ryzyka 100zł jest zwracany całkowicie (trzeba postawić trochę więcej bodajrze 108zł) bo nie oddaja podatku.Bonus startowy też jest trzeba poczytac ( wystarczy zrobić obrót )w przeciwieństwie do konkurencji tu taka firma na S... złodziejska. Wystarczy zrobic obrót i liczą sie wszystkie kupony trafne i nietrafne. kilka razy dostałem zakład pechowiec : 50 zł bez ryzyka. Live działa płynnie w preciwieństwie do zamulonego w T... każdy zna tą firmę. Kursy zdarzeń także o wiele wyższe niż u konkurencji.To co się tak spinacie pustaki

Polecam Fortunę Rafał

 • Raz zamuliło stronę, ale po kilku minutach znów wszystko zaczęło działać. Ogólnie nie mogę nic zarzucić Fortunie. Wszystko hula, jak trzeba. Szkoda jedynie, że nie wpisałem kodu promocyjnego, przez co nie miałem wyższego bonusu. No nic, moja strata. Ale bukmachera polecam. Adamski
 • Ostrzeżenie dla grających, nigdy nie obstawiajcie spotkań, meczy których nie ma w serwisach z wynikami np. Flashscore ,Livescore ,SofaScore itp. Postawiłem sporo pieniędzy na jakieś spotkanie 4-ligowe, oczywiście przegrałem, ale nie mogłem nawet sprawdzić wyniku po zakończeniu spotkania. Reklamując kupon dowiedziałem się że oni nie są od podawania wyników i została mi tylko wiara w uczciwość rozliczających kupony. Paweł
 • Do Fortuny podchodziłem sceptycznie ze względu na, wydawało mi się, skompilowany i zbyt rozbudowany serwis. Myślałem również, że taki gigant będzie traktował początkującego użytkownika z góry, więc nie ma co liczyć na dobrą obsługę czy wyjaśnienie ewentualnych wątpliwości. Tego się zawsze obawiam. Jednak zaryzykowałem i nie żałuję. Oferta prze bo ga ta, zatem zawsze mam w czym wybierać. Bonusy powitalne i inne promocje działają zgodnie z opisem. Kontakt z biurem obsługi jest szybki, odpowiedzi są rzeczowe, bez zbędnej gadki. Na początku rzeczywiście były czasem problemy z zalogowaniem, ale od dłuższego czasu wszystko działa, jak należy. Ogólnie u mnie Fortuna na duży plus. Polecam! Janek K.
 • Najlepszy bukmacher mają fajną teraz promkę na kupony ako. Polecam. Adrian

Opinie o Fortunie i jej ofercie są w większości przypadków pozytywne. Ewentualne niezadowolenie graczy często spowodowane jest brakiem rzetelnego zapoznania się z regulaminem bonusu czy promocji. Dlatego warto skorzystać z opisu bukmacherów na spryciarz. Dzięki niemu wiecie, czego się spodziewać i jak działa dana usługa czy promocja.

Wśród słabszych ocen Fortuny często padała również kwestia strony internetowej. Wydaje się jednak, że Fortuna uporała się już z tym problemem, gdyż obecnie nie występują z nią żadne problemy.

Trudno także traktować poważnie anonimowe zarzuty dotyczące mało popularnych rozgrywek, których wyniki nie zawsze pojawiają się w serwisach sportowych. Fortuna to lider branży i z pewnością nie pozwoliłby sobie na fałszowanie rezultatów jakichkolwiek spotkań czy meczów. Pretensje graczy powinny być skierowane zatem do redakcji stron z wynikami, że nie uwzględniają w swojej ofercie również bardziej egzotycznych rozgrywek.

Gracze często w swoich opiniach chwalą również aplikację mobilną Fortuny. Według ich ocen jest odpowiednio dopracowana i zapewnia naprawdę duży komfort przy zawieraniu zakładów za pomocą smartfona lub tableta.

Czy w Fortunie da się wygrać?

Zrozumiałe zasady bonusów i promocji oraz wysokie kursy to podstawa w przypadku bukmachera, gdyż są to główne czynniki pozwalające wygrywać. Kolejnym jest również skuteczność typera, ale to oczywiste. Wiele niepowodzeń wynika właśnie z braku zapoznania się z najważniejszymi warunkami promocji. Warto zawsze zwrócić na nie uwagę, by uniknąć nerwów i rozczarowania. Nie chodzi bowiem o to, że Fortuna ukrywa swoje wymagania. Warunki bonusów są racjonalne i możliwe do spełnienia, jednak należy je uwzględnić przy obstawianiu.

Drugim czynnikiem są wysokie kursy. Wiadomo, że to one decydują o wygranych i opłacalności obstawiania w dłuższej perspektywie u danego bukmachera. Fortuna jest jednak liderem w tym zakresie i zapewnia naprawdę korzystne przeliczniki.

Według opinii graczy, Fortuna daje wiele możliwości na wygraną. Zapewnia wyjątkowo szeroką ofertę, z której zawsze mogą coś wybrać. Uczciwie realizuje także swoje zobowiązania wynikające z bonusów. Użytkownicy wysoko oceniają także stałe promocje, jak Mecz+ czy Ekspert+. Wielu z nich potwierdza, że nie są one jedynie zabiegiem marketingowym, a realną szansą na dużo wyższą wygraną i atrakcyjne nagrody.

Czy inni gracze polecają Fortunę?

Jak najbardziej. Opinie na temat Fortuny są pozytywne, ewentualne błędy nie mają wpływu na rekomendacje. Gracze polecają tego legalnego bukmachera ze względu na bogatą i stabilną ofertę oraz szeroki zakres możliwości i wyboru bonusów oraz promocji. Mocnym punktem w ich ocenie jest często również Fortuna Klub Plus (FKP), który zachęca i nagradza aktywność graczy.

Użytkownikom zdarzało się narzekać na wolne działanie serwisu, ale ta usterka jest już naprawiona. Dobre oceny wystawiane są również za bonus powitalny. Według użytkowników rejestrujących konto jest zrozumiały oraz atrakcyjny. Pamiętajcie, że wpisując kod promocyjny od spryciarz otrzymujecie wyższy bonus, niż w przypadku standardowej oferty.

Napisz własną opinię o Fortunie

Sami doskonale wiecie, ile razy korzystaliście z opinii innych użytkowników produktów lub usługi, którymi jesteście zainteresowani. Macie również świadomość, które z nich były dla Was wartościowe, a które były jedynie hejtem i żalami wylewanymi przez anonimowych użytkowników.

Dlatego zachęcamy Was gorąco, abyście także wystawili swoją opinię dotyczącą Fortuny. Opiszcie, jakie macie doświadczenia z tym bukmacherem. Jakie są jego mocne strony, a nad którymi powinien popracować. Pamiętajcie, by opisać wszystko w sposób rzetelny i rzeczowy. Odpowiedzcie na wszystkie pytania, które sami chcielibyście zadać przed rejestracją w Fortunie i skorzystaniem z jej oferty. Nie piszcie jednak pod wpływem emocji, a na spokojnie, kiedy myślicie całkowicie racjonalnie. Nie ważne czy jesteś zawodowym typerem czy weekendowym graczem. Opinia każdego z Was ma znaczenie i przyczynia się do rozwoju rynku bukmacherskiego w Polsce. Czekamy zatem na Wasze zdanie na temat Fortuny.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/opinie

Oceń ten tekst