Fortuna opinie

Legalny bukmacher Fortuna przez ponad 20 lat funkcjonowania na polskim rynku zakładów zapracował na pozytywne opinie wśród swoich klientów. Gracze dobrymi opiniami doceniają stronę internetową Fortuny, atrakcyjne promocje oraz bonus startowy.

Ocena 3,28/5 | 424 głosy
Bonus 2720 zł w Fortuna
Fortuna to najlepiej oceniany bukmacher dla Polaków

Rynek bukmacherski w Polsce rozwija się w dynamicznym tempie. Wciąż pojawiają się na nim nowe firmy, a kolejne czekają na otrzymanie licencji Ministra Finansów. To oczywiście świetna wiadomość, gdyż każdy nowy legalny bukmacher dla graczy oznacza większa konkurencję oraz lepsze i bardziej atrakcyjne oferty. Z drugiej strony niektórzy mogą poczuć się także nieco zagubieni w ich gąszczu i różnych zawiłościach.

Po to właśnie m.in. istnieje spryciarz i ta bukmacherska encyklopedia, by w przystępny sposób przedstawić Wam usługi i ofertę każdego bukmachera działającego w Polsce. Nasi redaktorzy bazują na swoim wieloletnim doświadczeniu i rozeznaniu w branży, jednak bardzo ważnym czynnikiem weryfikującym daną firmę są opinie graczy. Pokazują one, ile tak naprawdę jest prawdy w hasłach reklamowych bukmachera oraz jak wygląda korzystanie z jego usług na co dzień. Oceny wystawiane przez użytkowników danej firmy są jednym z najbardziej wiarygodnych elementów decydujących o jej popularności. Wszak dziś czyjaś opinia może wpłynąć na kilka decyzji o zarejestrowaniu konta bądź rezygnacji i zrobienia tego u konkurecji.

Szanując opinie graczy, w tym dziale przedstawiamy Wam najlepsze z nich. Najlepsze to znaczy takie, które są merytoryczne i stanowią wartościową informację dla przyszłych użytkowników. Będą one ważnym uzupełnieniem dotychczasowych informacji na temat Fortuny i pozwolą Wam zdecydować, czy warto rozpocząć z nią swoją przygodę. Jeśli do tego dojdzie, pamiętajcie, aby w przyszłości także zostawić swoją ocenę bukmachera.

Opinia o bonusie powitalnym

Bonus powitalny składa się w zasadzie z trzech części, dlatego w taki sposób należy przedstawić opinie na temat bonusu Fortuny. Pierwsza z nich, to bonus 100% od pierwszego depozytu – maksymalnie 1000 zł. Sama jego nazwa mówi o nim już prawie wszystko, dlatego nie może dziwić, że najczęściej pojawiające się opinie na jego temat to prosty i zrozumiały. Każdy użytkownik wie, jaką dodatkową kwotę może uzyskać korzystając z tej części bonusu. Że np. wpłacając 500 zł otrzyma 500 zł, a wpłacając 1500 zł otrzyma 1000 zł. Jest to banalnie proste, stąd nikt z użytkowników nie skarży się na skomplikowane czy niezrozumiałe zasady bonusu startowego.

Taka formuła ułatwia również podjęcie decyzji i planowanie budżetu. Znając mechanizm działania bonusu od depozytu, jeszcze przed rejestracją użytkownik może zdecydować, jaki budżet przeznaczyć na zakłady bukmacherskie i na jakie dodatkowe środki może uzyskać od Fortuny.

Aby otrzymać bonus od depozytu, należy spełnić kilka warunków. Gracze w swoich ocenach wspominają często, że najtrudniejszym z nich jest warunek umieszczenia co najmniej 3 zdarzeń na jednym kuponie. Doświadczeni typerzy najczęściej obstawiają jedno zdarzenie, czyli singiel lub maksymalnie dwa. Wiedzą bowiem, że więcej typów zwiększa już ryzyko przegranej. Z drugiej strony większość z nich uznaje, że pozostałe warunki rekompensują ten wymóg. Podkreślają niski, zwłaszcza w stosunku do konkurencji, minimalny kurs całkowity kuponu – 1.90 oraz jedynie czterokrotność obrotu wpłaconą kwotą. Wielu graczom udaje się przebrnąć przez ten cykl i uzyskać bonus na start, który później przeznaczają na dalszą grę.

Pozostałe części bonusu, czyli zakład bez ryzyka o wartości 110 zł oraz darmowy zakład za punkty FKP (Fortuna Klub Plus) nie wzbudzają żadnych kontrowersji. Ich zasady również są jasne i logiczne. Opinie na ich temat są niemal wyłącznie pozytywne. Użytkownicy obstawiają zakład, a skuteczność zależy od ich wyborów. Dla niektórych taki zakład jest możliwością obstawienia zdarzeń, które i tak wybierają na co dzień. Dla innych to z kolei okazja to postawienia bardziej ryzykownych zakładów, do czego skłania ich świadomość zwrotu stawki w przypadku przegranej.

Kupon uzyskany za punkty Fortuny pełni też funkcję demonstracyjną, gdyż w prosty sposób obrazuje, jak w przyszłości wymieniać punkty na nagrody w programie lojalnościowm bukmachera.

Pamiętajcie, że bonus powitalny Fortuny w takiej wysokości otrzymacie po wpisaniu kodu promocyjnego od spryciarz. Dzięki temu uzyskacie ofertę lepszą od standardowej.

Ocena Fortuny

Ocena jednego z największych legalnych bukmacherów w Polsce jest pozytywna. Gracze kilka miesięcy temu zwracali uwagę na przeciążone serwery i trudności z logowaniem w określonych porach dnia. Wydaje się jednak, że Fortuna poważnie potraktowała te sugestie i wzmocniła działanie swojego systemu, gdyż strona od dłuższego czasu działa poprawnie przez cały czas, a użytkownicy przestali zgłaszać problemy z jej funkcjonowaniem.

Fortuna to lider branży bukmacherskiej, a zasób jej usług jest olbrzymi. Dlatego z pewnością nie można nazwać jej bukmacherem minimalistycznym. Czyli takim, który ogranicza się do oferty na zakłady oraz kilku podstawowych promocji. Są bowiem firmy, które postanowiły funkcjonować w tym modelu. Fortuna, chociażby ze względu na wspomnianą pozycję rynkową, działa zupełnie inaczej. Daje dużo opcji i możliwości korzystania ze swojej oferty. Dlatego sama strona internetowa początkującym graczom może jawić się jako moloch oraz wyjątkowo skomplikowany serwis, w którym ciężko się będzie poruszać. To jednak tylko wrażenie, gdyż układ oferty i dodatkowych usług jest logiczny i intuicyjny. Po kilkunastu minutach zapoznawania się z jego możliwościami oraz po pierwszych zakładach znakomita większość graczy przyznaje, że poruszanie się po stronie Fortuny jest łatwe i nie sprawia problemów.

Opinie graczy o Fortunie

Stali gracze bardzo cenią sobie bogactwo oferty Fortuny. Możliwość wybierania zakładów sportowych, ale także z innych dziedzin, zakłady live oraz wirtualne sporty. Do tego player, dzięki któremu można śledzić wiele spotkań oraz sklep, w którym można odbierać nagrody wedle uznania. Nie brakuje opinii, że właśnie tak powinien wyglądać nowoczesny bukmacher. Warto zatem mieć świadomość, że korzystanie z Fortuny jest jak wejście do wielkiego Luna Parku. Na początku wszystko może być przytłaczające, ale po rozpoznaniu terenu widać, że oferuje wiele możliwości i niemal nieskończoną zabawę. Fortuna to bukmacher, który według wielu opinii, nie daje się nudzić ani przez chwilę.

Doświadczeni gracze podkreślają również zalety korzystania z Fortuna Klub Plus. Program lojalnościowy tego legalnego bukmachera spełnia dwie podstawowe funkcje. Jest docenieniem lojalności użytkowników i ich aktywności oraz rozwiązaniem dającym możliwość w pewnym stopniu personalizacji oferty. W sklepie gracza można bowiem znaleźć bardzo dużo dodatkowych promocji i bonusów, a typerzy mogą wybierać je według własnych preferencji.

Wysoko oceniane przez użytkowników są również dodatkowe, stałe propozycje Fortuny jak Mecz+, Superoferta+, Ekspert+, Hit Dnia czy Pojedynek. Są one urozmaiceniem gry, ale często dają możliwość uzyskania wysokiej wygranej. Choć wydaje się to standardem, gracze w swoich opiniach doceniają również opcje Early Cash Out. To usługa, która pozwala bardziej kontrolować swoje kupony i zmniejszać ryzyko utraty środków.

Na oceną pozytywną według stałych graczy Fortuny zasługuje również interfejs użytkownika oraz proces rejestracji, weryfikacji, wpłat i wypłat oraz wszelkich funkcjonalności, a także obsługi klienta. Według ich opinii w przypadku konieczności łatwo można nawiązać kontakt i uzyskać pomoc pracowników Fortuny.

Poniżej najciekawsze opinie na temat Fortuny i jej oferty (zachowujemy pisownię oryginalną):

 • Skorzystałem z promocji 100 zł. Zarejestrowałem się szybko, następnie bez ryzyka u bukmachera fortuna przegrałem i oddali mi 108.bałem się ze utopił kasę ale bukmacher okazał się uczciwy. Bet
 • wielka ściema z tym bonusem! najpierw trzeba zagrac za 1600zł żeby dostać 400zł.....Naciągacze!!!!!

Najpierw przeczytajcie regulamin ewentualnie kontakt z konsultantem!!! Wcale nie ma 100zł bonusa do 400zł!!!!!!!! Daja 400zł jak zagra sie za 1600zł.....NIE DAJCIE SIE NACIĄGAĆ!!!! BO TO JEST 25%!!!!!!!!!!!!! dawido1001

 • Brednie piszecie. Bonus jest czytamy ze zrozumieniem. Zakład bez ryzyka 100zł jest zwracany całkowicie (trzeba postawić trochę więcej bodajrze 108zł) bo nie oddaja podatku.Bonus startowy też jest trzeba poczytac ( wystarczy zrobić obrót )w przeciwieństwie do konkurencji tu taka firma na S... złodziejska. Wystarczy zrobic obrót i liczą sie wszystkie kupony trafne i nietrafne. kilka razy dostałem zakład pechowiec : 50 zł bez ryzyka. Live działa płynnie w preciwieństwie do zamulonego w T... każdy zna tą firmę. Kursy zdarzeń także o wiele wyższe niż u konkurencji.To co się tak spinacie pustaki

Polecam Fortunę Rafał

 • Raz zamuliło stronę, ale po kilku minutach znów wszystko zaczęło działać. Ogólnie nie mogę nic zarzucić Fortunie. Wszystko hula, jak trzeba. Szkoda jedynie, że nie wpisałem kodu promocyjnego, przez co nie miałem wyższego bonusu. No nic, moja strata. Ale bukmachera polecam. Adamski
 • Ostrzeżenie dla grających, nigdy nie obstawiajcie spotkań, meczy których nie ma w serwisach z wynikami np. Flashscore ,Livescore ,SofaScore itp. Postawiłem sporo pieniędzy na jakieś spotkanie 4-ligowe, oczywiście przegrałem, ale nie mogłem nawet sprawdzić wyniku po zakończeniu spotkania. Reklamując kupon dowiedziałem się że oni nie są od podawania wyników i została mi tylko wiara w uczciwość rozliczających kupony. Paweł
 • Do Fortuny podchodziłem sceptycznie ze względu na, wydawało mi się, skompilowany i zbyt rozbudowany serwis. Myślałem również, że taki gigant będzie traktował początkującego użytkownika z góry, więc nie ma co liczyć na dobrą obsługę czy wyjaśnienie ewentualnych wątpliwości. Tego się zawsze obawiam. Jednak zaryzykowałem i nie żałuję. Oferta prze bo ga ta, zatem zawsze mam w czym wybierać. Bonusy powitalne i inne promocje działają zgodnie z opisem. Kontakt z biurem obsługi jest szybki, odpowiedzi są rzeczowe, bez zbędnej gadki. Na początku rzeczywiście były czasem problemy z zalogowaniem, ale od dłuższego czasu wszystko działa, jak należy. Ogólnie u mnie Fortuna na duży plus. Polecam! Janek K.
 • Najlepszy bukmacher mają fajną teraz promkę na kupony ako. Polecam. Adrian

Opinie o Fortunie i jej ofercie są w większości przypadków pozytywne. Ewentualne niezadowolenie graczy często spowodowane jest brakiem rzetelnego zapoznania się z regulaminem bonusu czy promocji. Dlatego warto skorzystać z opisu bukmacherów na spryciarz. Dzięki niemu wiecie, czego się spodziewać i jak działa dana usługa czy promocja.

Wśród słabszych ocen Fortuny często padała również kwestia strony internetowej. Wydaje się jednak, że Fortuna uporała się już z tym problemem, gdyż obecnie nie występują z nią żadne problemy.

Trudno także traktować poważnie anonimowe zarzuty dotyczące mało popularnych rozgrywek, których wyniki nie zawsze pojawiają się w serwisach sportowych. Fortuna to lider branży i z pewnością nie pozwoliłby sobie na fałszowanie rezultatów jakichkolwiek spotkań czy meczów. Pretensje graczy powinny być skierowane zatem do redakcji stron z wynikami, że nie uwzględniają w swojej ofercie również bardziej egzotycznych rozgrywek.

Gracze często w swoich opiniach chwalą również aplikację mobilną Fortuny. Według ich ocen jest odpowiednio dopracowana i zapewnia naprawdę duży komfort przy zawieraniu zakładów za pomocą smartfona lub tableta.

Czy w Fortunie da się wygrać?

Zrozumiałe zasady bonusów i promocji oraz wysokie kursy to podstawa w przypadku bukmachera, gdyż są to główne czynniki pozwalające wygrywać. Kolejnym jest również skuteczność typera, ale to oczywiste. Wiele niepowodzeń wynika właśnie z braku zapoznania się z najważniejszymi warunkami promocji. Warto zawsze zwrócić na nie uwagę, by uniknąć nerwów i rozczarowania. Nie chodzi bowiem o to, że Fortuna ukrywa swoje wymagania. Warunki bonusów są racjonalne i możliwe do spełnienia, jednak należy je uwzględnić przy obstawianiu.

Drugim czynnikiem są wysokie kursy. Wiadomo, że to one decydują o wygranych i opłacalności obstawiania w dłuższej perspektywie u danego bukmachera. Fortuna jest jednak liderem w tym zakresie i zapewnia naprawdę korzystne przeliczniki.

Według opinii graczy, Fortuna daje wiele możliwości na wygraną. Zapewnia wyjątkowo szeroką ofertę, z której zawsze mogą coś wybrać. Uczciwie realizuje także swoje zobowiązania wynikające z bonusów. Użytkownicy wysoko oceniają także stałe promocje, jak Mecz+ czy Ekspert+. Wielu z nich potwierdza, że nie są one jedynie zabiegiem marketingowym, a realną szansą na dużo wyższą wygraną i atrakcyjne nagrody.

Czy inni gracze polecają Fortunę?

Jak najbardziej. Opinie na temat Fortuny są pozytywne, ewentualne błędy nie mają wpływu na rekomendacje. Gracze polecają tego legalnego bukmachera ze względu na bogatą i stabilną ofertę oraz szeroki zakres możliwości i wyboru bonusów oraz promocji. Mocnym punktem w ich ocenie jest często również Fortuna Klub Plus (FKP), który zachęca i nagradza aktywność graczy.

Użytkownikom zdarzało się narzekać na wolne działanie serwisu, ale ta usterka jest już naprawiona. Dobre oceny wystawiane są również za bonus powitalny. Według użytkowników rejestrujących konto jest zrozumiały oraz atrakcyjny. Pamiętajcie, że wpisując kod promocyjny od spryciarz otrzymujecie wyższy bonus, niż w przypadku standardowej oferty.

Napisz własną opinię o Fortunie

Sami doskonale wiecie, ile razy korzystaliście z opinii innych użytkowników produktów lub usługi, którymi jesteście zainteresowani. Macie również świadomość, które z nich były dla Was wartościowe, a które były jedynie hejtem i żalami wylewanymi przez anonimowych użytkowników.

Dlatego zachęcamy Was gorąco, abyście także wystawili swoją opinię dotyczącą Fortuny. Opiszcie, jakie macie doświadczenia z tym bukmacherem. Jakie są jego mocne strony, a nad którymi powinien popracować. Pamiętajcie, by opisać wszystko w sposób rzetelny i rzeczowy. Odpowiedzcie na wszystkie pytania, które sami chcielibyście zadać przed rejestracją w Fortunie i skorzystaniem z jej oferty. Nie piszcie jednak pod wpływem emocji, a na spokojnie, kiedy myślicie całkowicie racjonalnie. Nie ważne czy jesteś zawodowym typerem czy weekendowym graczem. Opinia każdego z Was ma znaczenie i przyczynia się do rozwoju rynku bukmacherskiego w Polsce. Czekamy zatem na Wasze zdanie na temat Fortuny.

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Komentarze i opinie

 1. Skorzystałem z promocji 100 zł. Bez ryzyka u bukmachera fortuna.przegrałem i oddali mi 108.bałem się ze utopił kasę ale bukmacher okazał się uczciwy.

  • Link
 2. wielka ściema z tym bonusem! najpierw trzeba zagrac za 1600zł żeby dostać 400zł.....Naciągacze!!!!!

  Najpierw przeczytajcie regulamin ewentualnie kontakt z konsultantem!!!
  Wcale nie ma 100zł bonusa do 400zł!!!!!!!! Daja 400zł jak zagra sie za 1600zł.....NIE DAJCIE SIE NACIĄGAĆ!!!!
  BO TO JEST 25%!!!!!!!!!!!!!

  • Link
 3. Łukasz, rozwiń temat i opisz swój problem z tym bukmacherem. Anonimowe opinie bez słowa uzasadnienia nie są wiarygodne.

  • Link
 4. Na różnych grywałem. Ale tak wadliwego jak Fortuna to nigdy niewidziałem, co weekend mają, jakieś błędy, awarie etc..Naprawdę szkoda waszych nerwów.

  • Link
 5. Nie mogę pochwalić Fortuny bo działają na jakiś lipnych serwerach bo między godz 19 a 21 nie idzie się zalogować

  • Link
 6. Brednie piszecie. Bonus jest czytamy ze zrozumieniem. Zakład bez ryzyka 100zł jest zwracany całkowicie (trzeba postawić trochę więcej bodajrze 108zł) bo nie oddaja podatku.Bonus startowy też jest trzeba poczytac ( wystarczy zrobić obrót )w przeciwieństwie do konkurencji tu taka firma na S... złodziejska. Wystarczy zrobic obrót i liczą sie wszystkie kupony trafne i nietrafne. kilka razy dostałem zakład pechowiec : 50 zł bez ryzyka. Live działa płynnie w preciwieństwie do zamulonego w T... każdy zna tą firmę.
  Kursy zdarzeń także o wiele wyższe niż u konkurencji.To co się tak spinacie pustaki

  Polecam Fortunę

  • Link
 7. Nie ma to jak inteligentnie zagaić rozmowę Rafał. :D
  Akurat w firmie na S bonus startowy dostałem bez problemu.
  W fortunie na plus to, że lubię ich interfejs apki, albo już się przyzwyczaiłem po prostu. Natomiast wyraźnie mniej dyscyplin do obstawiania niż w tej firmie na S :P A lubię postawić testowo np. jakieś szachy czy snookera czasami dla rozrywki.

  • Link
 8. Nie polecam ,oszukują na wiele sposobów, obsługa klienta amatorska na niskim poziomie. Wstawiają lipne meczyki, których wyników nie da się zweryfikować. Zdarza się też gra z bootami z którymi nie można wygrać.

  • Link
 9. Jeden z najgorszych bukmacherów. Obsługa klienta na niskim poziomie. Niskie kursy i jest problem z wypłatą własnych pieniędzy. Wstawiają dużo mało znaczących meczy których nie można zweryfikować i nie da się sprawdzić wyniku końcowego, ponieważ nie ma tych meczy w żadnym serwisie typu FlashScore, SofaScore itp. Wygląda to tak jakby wstawiali wirtualne mecze i gra się z bootami ,i być może tak jest. Zresztą inni bukmacherzy stosują te same praktyki i stąd mają duże pieniądze. To jest hazard i każdy musi sam podjąć decyzję czy warto w to wchodzić i stawiać trudno zarobione pieniądze.

  • Link
 10. Ostrzeżenie dla grających, nigdy nie obstawiajcie spotkań, meczy których nie ma w serwisach z wynikami np. Flashscore ,Livescore ,SofaScore itp. Postawiłem sporo pieniędzy na jakieś spotkanie 4-ligowe,oczywiscie przegrałem, ale nie mogłem nawet sprawdzić wyniku po zakończeniu spotkania. Reklamując kupon dowiedziałem się że oni nie są od podawania wyników i została mi tylko wiara w uczciwość rozliczających kupony.

  • Link
 11. Zgadzam się z opinią Pawła. Jakiś czas gram przez Internet i jest duży problem ze sprawdzeniem wyników zakończonych spotkań. Na swojej stronie Fortuna ma zakładkę z wynikami ale podają tylko 1/10 wyników spotkań a gdzie reszta. Kontaktując się z BOK dostałem odpowiedz aby sprawdzać wyniki na własną rękę. Tak więc pozostaje tylko wiara w uczciwość i nieomylność osób sprawdzających wyniki.

  • Link
 12. Witam
  Uważam że Fortuna to jeden z najgorszych bukmacherów na polskim rynku. Cały czas obniża swój poziom, oferuje bardzo niskie kursy, do tego blokuje prawie wszystkie spotkania 5 min. przed zakończeniem a ich BOK jest do niczego. Reklamując w BOK czas rozstrzygnięcia wygranego kuponu odpisują takie brednie i dyrdymały że mają na to czas 72 godz. Zaś w przypadku identycznego lecz przegranego kuponu jest on rozstrzygnięty z prędkością światła. Grając przez Internet na kuponie solo nie jest podawany wynik zakończonego spotkania i niekiedy bywa tak że znalezienie wyniku w sieci graniczy z cudem. Dzwoniąc do BOK informują że oni nie są od podawania wyników a na ich stronie w zakładce z wynikami podają tylko 1/10 wyników spotkań i zostaje tylko wiara w uczciwość i nieomylność osób sprawdzających wyniki. Wynika z tego że fortuna ma gdzieś graczy, zatrudnia nieodpowiednich ludzi w BOK i jeszcze nie zdaje sobie sprawy że dzięki graczom inwestującym pieniądze w niej jeszcze istnieje.

  • Link
 13. Myślę, ze to solidny bukmacher, aczkolwiek ma swoje wady. strona może nie działać zbyt szybko na słabszych łączach. Oferta zdarzeń często pozostawia wiele do życzenia.

  • Link
 14. Ładna, czytelna i płynnie działająca strona. I to wszystko po stronie pozytywów. Poza tym dno pod każdym nieomal względem. Kursy tragiczne, jedna linia na bramki w zdecydowanej większości meczów, zatem gracz polujący na bramkowe valuebety nie ma zupełnie czego szukać na tym beznadziejnym bukmacherze tym bardziej, że jak już wspomniałem kursy obowiązkowo najniższe z możliwych. Fajnie to widać np. na końcówkach spotkań gdzie fortuna daje kursy rzędu 2.5 gdzie wszędzie jest już 3.5...A nie będę się już nad nimi pastwić cieniutki bukmacher jednak z tajemniczych przyczyn nieustannie forowany na wysokie pozycje w różnego rodzaju rankingach. I te ich bonusy po 10 zł jak zagrasz za 300. Naprawdę szkoda na nich czasu.

  • Link
 15. Fortuna od jakiegoś czasu jest jednym z gorszych bukmacherów, rozlicza użytkowników po wygranym kuponie dość długo... Myślę, że warto próbować sił u innych, Fortuna już swoje zarobiła!

  • Link
 16. czy byłby to dobry bukmacher dla początkującego??

  • Link
 17. Promocja na KSW 53

  Postaw w sobotę dowolny kupon z min. 1 zdarzeniem z KSW, za min. 40 zł a otrzymasz gwarantowany bonus w wysokości 20 zł

  • Link
 18. Fortuna to najgorszy bubel... ciągle awarie co weekend, gdzie nie można obstawić normalnie zakładów, tylko online. A jak obstawisz online i okaże się, ze to wygrany zakład to anulują go nie oddając ci nawet kwoty za która obstawiasz ! Istne złodziejstwo!

  • Link
 19. Promo na kolejne KSW:

  W sobotę wszystkim, którzy zdecydują się dodać do swojego kuponu prematch dowolne zdarzenie związane z KSW 55 dajemy bonus 30 zł, w przypadku przegranej. Sprawdź szczegóły promocji.

  Zasady promocji:

  Oferta: prematch

  Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI

  Kanały: strona www, aplikacja mobilna i punkty przyjmowania zakładów

  Data: 10.10.2020

  Stawka : minimum 60 zł brutto

  Nagroda: 30 zł w punktach FKP

  Warunek: w dniu promocji postaw kupon prematch za min. 60 zł, zawierający min. 1 zdarzenie związane z galą KSW 55, a w przypadku przegranej otrzymasz gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP

  Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 12.10.2020 do godz. 09:00

  Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 12.10.2020 do godz. 23:59

  • Link
 20. Korzystałem z kilku zagranicznych, ale po tym, jak pazerny pis wyciął zagraniczną konkurencje na polskim rynku zostały same miernoty, a wśród nich wyróżnia się fortuna; mało przyjazna strona, błędy w statystykach, ciągłe awarie, słaby kontakt z obsługą , nie księgują wpłat na konto i trzeba się użerać; totalne dno.

  • Link
 21. Nie polecam.

  1. W trakcie obstawiania kuponu, wystąpił jakiś błąd "Nie możesz się zalogować, ponieważ przekroczyłeś limit czasu zalogowania." Błędy, blokady bez powodu i to w trakcie obstawiania kuponu, który się okaże, że byłby wygrany, gdyby nie ich błąd.

  2. Bonusy dla stałych graczy są słabe.

  • Link
 22. Czy może mi ktoś wyjaśnić do czego służą te punkty na moim koncie Fortuny, teraz mam 216/973, te 216 wiem do czego potrzebne,ale te za kreska jak spożytkowac? Z góry dziękuje za wskazówki.Pozdrawiam wszystkich typerów,

  • Link
 23. Od paru tygodni nie mogę wejść na live w Fortunie aby móc obstawiać zakłady na bieżąco w czasie meczu. Klikam na zakładkę "zakłady live" i nic -biały ekran, czekam. Mam system XP wyszukiwarkę CHROME. Przedtem chodziło, problemy były z logowaniem, ale po wielu próbach wchodziło. A wydaje mi się, że popsuło się po jakiejś przerwie technicznej. Co mogę zrobić, wiecie koledzy. Poradźcie. Dzięki za uwagi.

  Dzięki Adminowi za podpowiedz.

  • Link
 24. Windows XP to mega stary system, może nie obsługiwać nowoczesnych stron internetowych stworzonych w technologii HTML5. W grudniu 2020 roku Fortuna odświeżała swoją stronę internetową. Być może któreś z wprowadzonych rozwiązań nie jest obsługiwane przez Twój stary system.

  Polecam zaktualizować windows do wyższej wersji. I to nie tylko w kontekście zakładów live od Fortuny ale ogólnie w kontekście szybkiego i bezpiecznego korzystania z internetu.

  • Link
 25. Bonus powitalny 600 zł bez ryzyka szybko wygasł. A w ogólnym banerze nie mówią o limicie czasowym.

  Ogólnie reklamacja polega po prostu na jej odrzucaniu przez dział reklamacji. Zgłosilem że początkowo dodałen jedno wydarzenie do kuponu przypadkowo ale po tem je usunąlem po chwili, oczywiście mimo to wydarzenie znalazło się na kuponie. Za nim wydarzenia się odbyły wysłałem meila do działu reklamacji aby usunęli mi to wydarzenie z kuponu bo przecież ja je usuwałem a się na nim znalazło. Oni twierdzą że to nie możliwe że taki błąd wystąpił.

  Czasami wogóle nie mozna sprawdzić wyników przegranych/wygranych meczów w kuponie.

  U mojego kolegi wystąpił błąd i zmieniło mu wartość z 1 na 2 ( 1 to lexy, 2 natsu) , po czym po jakimś czasie wartość wróciła spowrotem na 1. I dopiero ja to zauważyłem bo po kazdej wygranej na kuponie wysyłał mi screena. I teraz skąd mamy wiedzieć czy te wartosci same sie nie zmieniają i zostają błędne (nie takie jak zaznaczyliśmy). Meilowo bawet nie da im się przesłac screenów aby pokazać ze coś takiego mialo miejsce.

  • Link

Dodaj swoją opinię o Fortuna

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów Fortuna są niezwykle cenne dla typerów rozważających otwarcie w Fortuna konta gracza. Rzetelne opinie są w stanie wpłynąć na decyzję o wybraniu tego bukmachera, skorzystaniu z bonusu powitalnego 2720 zł.

Jak napisać opinię o bukmacherze?

Jeżeli masz pozytywne doświadczenia z bukmacherem Fortuna to przedstaw aspekty, z których jesteś zadowolony np. oferta zakładów, wysokość kursów, promocje dodatkowe, przejrzystość strony internetowej, ogólne funkcjonowanie.

Gdy masz negatywne doświadczenia z Fortuna to opisz zaistniałą sytuację. Napisz czego dotyczył problem (bonus powitalny, promocja dodatkowa, wypłata, niskie kursy, słaby kontakt) oraz jak obsługa bukmachera zareagowała na Twój kontakt z nimi. Im dokładniej opiszesz sytuacje tym ważniejszy będzie Twój głos i będziesz miał większy wpływ w kreowaniu wizerunku bukmachera Fortuna wśród pozostałych graczy. Opinie bez rzetelnego merytorycznego uzasadnienia mogą być kasowane.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 3,28/5 | 424 głosy

Posiadasz konto w Fortuna? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytałeś opinie o Fortuna innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat Fortuna z innymi typerami.

Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner