Match tracker u bukmachera

Ocena 5.00/20 głosów
Match tracker u bukmachera

Zakłady live to jedna z najchętniej wybieranych przez graczy form aktywności na stronie bukmachera online. Typowanie na żywo, przynajmniej w teorii, powinno być nieco łatwiejsze od obstawiania zakładów przedmeczowych.

Gracz otrzymuje bowiem do ręki mnóstwo narzędzi, które powinny pracować na jego sukces. Najlepsi bukmacherzy internetowi proponują swoim klientom transmisje na żywo w livestreamach, dzięki którym poza obstawianiem danego wydarzenia, można je również obejrzeć na żywo. Niestety nie jest to ciągle opcja dostępna we wszystkich serwisach.

Każdy legalny bukmacher oferuje natomiast mnóstwo statystyk na żywo oraz bardzo przydatną opcję match tracker. Co to takiego? W jaki sposób pomaga ona obstawić zwycięski kupon? U których bukmacherów w Polsce prezentuje się ona najlepiej? Przekonajmy się!

 1. Match tracker na stronach legalnych bukmacherów
 2. Match tracker - co to takiego?
 3. Match tracker od bukmachera Fortuna
 4. Legalny bukmacher forBET - opcja match tracker
 5. Match tracker na stronie legalnego bukmachera Superbet
 6. Bukmacher Betfan - funkcja match tracker
 7. Funkcja match tracker od legalnego bukmachera STS
 8. Obstawiaj zakłady na żywo z funkcją match tracker w Etoto
 9. Bukmacher Betclic - opcja match tracker
 10. Match tracker na stronie PZBuk
 11. Match tracker od bukmachera TOTALbet
 12. Bukmacher eWinner - zakłady na żywo z funkcją match tracker

Match tracker na stronach legalnych bukmacherów

Z roku na rok przybywa typerów, którzy coraz chętniej odwiedzają sekcję zakładów na żywo na stronach legalnych bukmacherów. Ci z kolei dostrzegają olbrzymi potencjał, jaki leży w livebettingu i inwestują w coraz to nowsze technologie, aby jeszcze mocniej zachęcić typerów do obstawiania meczów na żywo.

Każdy gracz, który kiedykolwiek zajmował się obstawianiem zakładów na żywo doskonale zdaje sobie sprawę, że każda informacja jest wówczas na wagę złota. Skąd czerpać wiadomości dotyczące konkretnego meczu? Sposobów jest całkiem sporo.

Znakomitą informacją z punktu widzenia gracza jest scenariusz, w którym bukmacher oferuje na swojej stronie transmisje meczów w livestreamach. Po pierwsze, wytypowanie wyniku takiego spotkania staje się wówczas znacznie łatwiejsze, po drugie przyjemnie jest obejrzeć sobie transmisję meczu, który obstawiliśmy, po trzecie wreszcie nawet jeśli nie macie zamiaru typować wyniku konkretnego spotkania, to livestreamy na stronie bukmachera mogą być jedyną okazją do obejrzenia transmisji z jakichś niszowych lig piłkarskich oraz rozgrywek, których nie znajdziecie w żadnej telewizji.

Czy wszyscy legalni bukmacherzy oferują transmisje na żywo w livestreamach? Niestety nie! Pomimo tego, że ich liczba rośnie z każdym rokiem, to nadal nie jest to opcja dostępna na stronie każdego serwisu z licencją w Polsce. A którzy bukmacherzy proponują najszerszą ofertę transmisji w livestreamach? Gdybyśmy zostali zmuszeni, aby kogoś wyróżnić to nasz wybór padłby na bukmacherów Fortuna, forBET, Superbet oraz STS.

A co z graczami posiadającymi konto u bukmacherów, którzy nie oferują takiego udogodnienia w postaci livestreamu? Ci również nie zostaną pozostawieni sami sobie, lecz będą mogli skorzystać z match trackera, który proponuje absolutnie każdy legalny bukmacher w Polsce. Co to takiego? Już spieszymy z wyjaśnieniami!

Match tracker - co to takiego?

Czym zatem jest ten tajemniczy match tracker (albo live tracker, jak kto woli)? Odpowiedź jest szalenie prosta. To relacja z konkretnego wydarzenia sportowego oparta na bazie wizualizacji graficznej oraz komentarza tekstowego. A zatem, jeśli jakiś zespół uderzył właśnie na bramkę rywala, to typer zobaczy wizualizację strzału w match trackerze. Jeśli piłka znajduje się w środkowej strefie boiska lub w polu karnym danego zespołu, to taka informacja również pokaże się w relacji.

Jest to urządzenie o tyle wygodne z punktu widzenia gracza, że dzięki niemu nawet nie widząc transmisji meczu typer może wyobrazić sobie, jak szybko grają obie drużyny, ile zajmuje im przemieszczenie się spod jednego pola karnego pod drugie, a także jak często uderzają na bramkę rywala.

To znakomite informacje dla typerów, których specjalnością jest obstawianie linii goli w meczach piłkarskich. Suche statystyki powiedzą Wam bowiem, że piłkarze obu zespołów uderzali dotychczas na bramkę rywala łącznie 15 razy, ale może się okazać, że ostatni strzał miał miejsce dobre kilkanaście minut temu, zaś od tamtej pory tempo gry totalnie siadło.

Obserwując relację na match trackerze gracz widzi jak na dłoni, że w ostatnim fragmencie gry sporo się dzieje na boisku, zaś akcja błyskawicznie przenosi się spod jednej bramki pod drugą. Albo na odwrót - z boiska przez dłuższy okres wieje nudą i niewiele się na nim dzieje, a zatem można się spodziewać, że linia goli zaproponowana przez bukmachera niekoniecznie zostanie pokryta.

A jak prezentują się relacje w match trackerach na stronach legalnych polskich bukmacherów? Sprawdzamy.

Match tracker od bukmachera Fortuna

Dla nikogo nie powinno być chyba większym zaskoczeniem, że sekcja zakładów na żywo na stronie legalnego bukmachera Fortuna jest jedną z najlepszych w Polsce, zaś typerzy posiadający konto gracza w tym serwisie otrzymują do ręki pełen pakiet narzędzi ułatwiających obstawienie zwycięskiego kuponu.

Na spore wyróżnienie zasługuje przede wszystkim opcja Fortuna TV, dzięki której można obejrzeć kilkaset transmisji sportowych tygodniowo. Livestreamy dostępne są zarówno na wersji komputerowej, jak również w aplikacji mobilnej, dlatego nie ma obaw, że ominie Was interesujący mecz (tym bardziej, że bukmacher Fortuna dopuszcza możliwość oglądania w tym samym momencie jednego meczu na ekranie komputera, zaś innego na smartfonie lub tablecie).

A co jeśli z danego wydarzenia nie ma transmisji na żywo? Wówczas z pomocą przychodzi relacja graficzna. Funkcja match tracker na stronie bukmachera Fortuna prezentuje się lepiej niż przyzwoicie, zaś korzystanie z niej to prawdziwa przyjemność. Okno relacji znajduje się po prawej stronie i jest całkiem spore, zaś dobrze zaprojektowane animacje sprawiają, że bez problemu będziecie potrafili wyobrazić sobie przebieg wydarzeń w konkretnym wydarzeniu sportowym.

Match tracker od Fortuny to nie tylko relacja na żywo! Gracz może cofnąć się wstecz i sprawdzić, z którego miejsca na boisku piłkarze uderzali na bramkę rywala, a także skąd padały bramki. To również mnóstwo innych statystyk przydatnych w obstawieniu zwycięskiego zakładu, a także czat na żywo, dzięki któremu można się podzielić swoimi spostrzeżeniami z innymi graczami.

Legalny bukmacher forBET - opcja match tracker

Równie dobrze prezentuje się opcja match tracker na stronie innego z topowych legalnych bukmacherów w Polsce, a mianowicie serwisu forBET. Co prawda tutaj również istnieje możliwość obejrzenia mnóstwa transmisji na żywo za pomocą forBET TV, natomiast gdyby jakiegoś wydarzenia zabrakło na liście livestreamów od tego legalnego bukmachera, wówczas z pomocą przyjdzie funkcja match tracker.

Na stronie bukmachera forBET znajduje się ona centralnie na samym środku strony i kryje w sobie mnóstwo pożytecznych funkcji. Relacja graficzna jest cały czas na wierzchu i nie znika z pola widzenia nawet na moment, zaś po prawej gracz może się przełączać pomiędzy różnymi panelami (np. statystyki, historia meczu minuta po minucie, składy oraz tabele).

Przechodzenie pomiędzy poszczególnymi funkcjami jest szalenie proste i bardzo przypadło nam do gustu. Podobnie zresztą, jak czat na żywo po prawej stronie, na którym można się pochwalić swoimi zwycięskimi kuponami, albo podejrzeć, co w danym momencie obstawiają inni gracze.

Match tracker na stronie legalnego bukmachera Superbet

Rumuński serwis z licencją na zakłady w naszym kraju nie boi się inwestować w nowe technologie. Stąd m.in. mnóstwo transmisji na żywo w livestreamach Superbet, a co ważne, aby obejrzeć wybrany mecz nie trzeba nawet wpłacać żadnego depozytu - wystarczy rejestracja konta gracza na stronie tego bukmachera.

Transmisje na żywo to nie jedyne narzędzie, dzięki któremu każdy klient Superbet będzie wiedział co się dzieje w danym meczu i jaki jest przebieg boiskowych wydarzeń. Funkcja match tracker na stronie tego serwisu nie prezentuje się może jakoś bardzo efektownie, natomiast posiada w sobie wszystkie kluczowe opcje i wiernie odwzorowuje aktualny stan gry.

Samo okienko match trackera jest bardzo czytelne i łatwo wyobrazić sobie, co akurat dzieje się na boisku, natomiast niektórzy gracze narzekają, na nieco zagmatwane komentarze oraz statystyki dotyczące meczu i przyznajemy im rację - faktycznie mogłyby być one nieco bardziej przejrzyste.

Bukmacher Betfan - funkcja match tracker

Niestety, klienci legalnego bukmachera Betfan nie mogą póki co liczyć na transmisje na żywo w livestreamach. Znając jednak rozmach tego serwisu i to, z jaką ochotą otwiera się na wszelkie nowinki techniczne jesteśmy przekonani, że wcześniej lub później również Betfan będzie pokazywał mecze live.

Nie oznacza to rzecz jasna, że klienci Betfan, których specjalnością są zakłady na żywo są z góry skazani na porażkę. Wszystko to za sprawą znakomitego match trackera, który przynajmniej po części rekompensuje graczom brak spotkań w livestreamach.

W centralnej części ekranu znajduje się bardzo przyjemna animacja graficzna obrazująca przebieg gry, natomiast tuż obok niej jest panel, który gracz może w dowolny sposób spersonalizować (opcje dostępne do wyboru to chociażby statystyki na żywo, zdarzenia meczowe, H2H, składy oraz tabele). Pomimo braku transmisji w livestreamach obstawianie zakładów na żywo w Betfan to prawdziwa przyjemność.

Funkcja match tracker od legalnego bukmachera STS

Sekcja zakładów na żywo na stronie legalnego bukmachera STS to absolutny top, jeśli chodzi o rynek zakładów sportowych w naszym kraju. Liczba pokrywanych lig i zdarzeń, kursów live, rynków zakładów oraz transmisji na żywo nakazuje umieścić STS bardzo wysoko wśród bukmacherów na żywo.

Fenomenalnie prezentuje się również opcja match tracker umiejscowiona po prawej stronie serwisu. Należy jedynie pamiętać, aby powiększyć okienko, gdyż w oryginale jest ono dość niewielkich rozmiarów.

Poza animacją graficzną obrazującą aktualny stan gry znajdziemy tam również statystyki na żywo oraz wydarzenia meczowe, a także składy, tabele i ostatnie wyniki poszczególnych zespołów. Z kolei w czacie na żywo pochwalimy się zwycięskimi kuponami oraz zerkniemy na to, co aktualnie grają inni typerzy.
 

Obstawiaj zakłady na żywo z funkcją match tracker w Etoto

Mieszane uczucia mamy co do sekcji zakładów na żywo na stronie innego topowego serwisu w naszym kraju, a mianowicie bukmachera Etoto.

Klienci, którzy zarejestrują konto gracza w tej firmie bukmacherskiej nie mogą bowiem liczyć na transmisje w livestreamach, natomiast lepiej niż przyzwoicie prezentuje się funkcja match tracker od tego bukmachera.

Etoto umiejscowiło ją centralnie na samym środku (niektórzy narzekają, że okienko relacji jest nieco zbyt duże i zasłania kursy), zaś poza animacją graficzną znajdują się tam m.in. składy, ostatnie wyniki H2H, tabele, historia meczu minuta po minucie oraz sporo statystyk na żywo ułatwiających proces stworzenia zwycięskiego kuponu live na stronie Etoto.

Bukmacher Betclic - opcja match tracker

Również w przypadku bukmachera Betclic mamy niemałe strapienie, aby wystawić notę tamtejszej sekcji zakładów na żywo. Z jednej strony bowiem dostajemy do ręki ofertę na mnóstwo rynków zakładów, lig oraz dyscyplin, zaś sporo z nich opatrzonych jest livestreamem na żywo od Betclic w dobrej jakości.


Z drugiej jednak lekki zawód wywołał u nas wygląd funkcji match tracker. Po pierwsze okienko z relacją graficzną jest zbyt duże i zajmuje większą część ekranu, zaś podczas oglądania animacji nie ma możliwości rzucenia okiem na statystyki na żywo.

Można to zrobić przełączając się na sąsiedni panel, jednak mając wgląd do statystyk… nie widzimy relacji graficznej. Będąc zupełnie szczerym, to po tak rozpoznawalnej marce spodziewalibyśmy się jednak zdecydowanie więcej. Po drugie zaś, statystyki na żywo są podane w sposób dość chaotyczny i raczej nie będą Wam pomocne w trakcie obstawiania kolejnych kuponów w Betclic.

Match tracker na stronie PZBuk

Sporo zastrzeżeń mamy w stosunku do sekcji zakładów na żywo na stronie legalnego bukmachera PZBuk. Co prawda liczba kursów i rynków zakładów na stronie tego serwisu prezentuje się na pierwszy rzut oka całkiem solidnie, natomiast brak transmisji na żywo w livestreamach nie jest czymś, za co ten bukmacher może otrzymać dodatkowe punkty w rankingach.

Równie mizernie prezentuje się funkcja match tracker od PZBuk. Okienko z relacją na żywo znajduje się po prawej stronie, jest małe i nieczytelne, natomiast statystyk na żywo jest wręcz… zbyt wiele (na co komu ilość wrzutów z autu?!!!), przez co są mało przejrzyste i trudno wychwycić te, które są istotne z punktu widzenia gracza w kontekście obstawienia zwycięskiego zakładu.

Match tracker od bukmachera TOTALbet

Solidnie na pierwszy rzut oka prezentuje się sekcja zakładów na żywo od bukmachera TOTALbet. Serwis pokrywa sporo rynków i dyscyplin, zaś transmisje na żywo stanowią wartość dodaną każdego serwisu.

Niewiele można również zarzucić funkcji match tracker na stronie tego legalnego bukmachera. Poza tym, że okienko z relacją jest bardzo małe i nawet na sporym monitorze prezentuje się dość przeciętnie, to TOTALbet gwarantuje swoim klientom sporo przydatnych narzędzi (m.in. statystyki na żywo, wyniki H2H oraz przebieg meczu), dzięki którym obstawienie zwycięskiego kuponu nie powinno być aż tak skomplikowane.

Bukmacher eWinner - zakłady na żywo z funkcją match tracker

Niewiele można zarzucić sekcji zakładów live na stronie bukmachera eWinner. Gracze posiadający konto gracza i środki w tym serwisie dostają kursy na sporo rynków zakładów, zaś wiele wydarzeń sportowych będą mogli obejrzeć w livestreamie na żywo.

Również opcja match tracker od tego bukmachera wpisuje się w trend, jaki możemy zauważyć na stronach innych serwisów z licencją w naszym kraju. Podoba nam się to, że okienko z relacją jest dosyć duże, zaś oglądanie wizualizacji przebiegu wydarzeń na boisku nie wyklucza zerknięcia na statystyki, wyniki H2H, składy oraz tabele.

FAQ Match tracker u bukmachera

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czy opcja match tracker oraz livestream jest tym samym?

  Nie, to zupełnie inne funkcje. Transmisje w livestreamach przypominają transmisje meczów jakie znamy z tradycyjnej telewizji (różnica to brak komentarza i najczęściej brak trybu pełnoekranowego). Match tracker to z kolei graficzna animacja wraz z komentarzem tekstowym, która na bieżąco relacjonuje przebieg wydarzeń w trakcie jakiegoś wydarzenia sportowego.

 • Czy korzystanie z funkcji match tracker jest legalne?

  Oczywiście, że tak. Podobnie jak ze wszystkich innych produktów oferowanych przez bukmacherów z licencją w naszym kraju.

 • Czy każdy bukmacher proponuje funkcję match tracker?

  Tak. O ile transmisje na żywo w livestreamach nie są standardem na stronach wszystkich serwisów, tak absolutnie każdy legalny bukmacher oferuje relacje na żywo w match trackerze.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/match-tracker-u-bukmachera-261

Oceń ten tekst

Podobne artykuły