Happy Hours od Fortuny

Ocena 5.00/1 głos

Fortuna bukmacher

Fortuna oferta

Fortuna bonusy

Fortuna opinie

Fortuna rejestracja

Happy Hours od bukmachera Fortuna to bonus umożliwiający podwyższenie swojej wygranej o 14%. Wystarczy dodać do każdego kuponu z minimum 3 zdarzeniami zakład ten będzie bez podatku.

Odbieram bonus! bukmacher fortuna

zakłady bez podatku w Fortunie

Happy Hours to zakład bez podatku który zazwyczaj rodzaj promocji działającej we wskazanym terminie lub po prostu ograniczonej czasowo. W przypadku legalnego bukmachera Fortuna Happy Hours obowiązują... 24 godziny na dobę! Dokładnie tak! Nowe Happy Hours nie są limitowane ani czasem, ani wysokością zakładu, ani nawet jego rodzajem.

W ramach tej promocji legalny bukmacher Fortuna bierze na siebie podatek od każdego zakładu zawartego przez gracza, bez względu na porę dnia i nocy. A trzeba pamiętać, że w Polsce obowiązuje jeden z najwyższych podatków od gier hazardowych w Europie – 12%. Dla porównania, w Niemczech wynosi on 5%, a w Austrii czy Irlandii 2%. W dodatku odpowiednia kwota pobierana jest już od samej stawki kuponu, a nie od ewentualnej wygranej. Dlatego podatek płacisz bez względu na rozstrzygnięcie swojego kuponu. Wobec tych okoliczności Nowe Happy Hours w Fortunie prezentują się jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Happy hours w Fortunie trwa 24 godzin 7 dni w tygodniu! Promocja Happy Hours to dodatkowe +14% do każdego kuponu prematch lub live z 3 lub więcej zdarzeniami. Korzystaj z Happy Hours i wygrywaj w Fortunie więcej.

Jak wziąć udział w Happy Hours od Fortuny?

Zapewne jesteś już gotowy i chętny, by uniknąć płacenia podatku za swoje zakłady. Być może myślisz, że musisz w tym celu wykonać jakieś akrobacje czy spełnić wymagające warunki... Otóż nic bardziej mylnego. Aby skorzystać z Happy Hours w Fortunie i podwyższyć swoją wygraną, wystarczy uwzględnić poniższe kroki i swobodnie zawierać dowolne zakłady bukmacherskie.

Bonus Happy Hours w Fortuna

Happy Hours w Fortunie krok po kroku, oferta przedmeczowa (prematch):

 1. Wejdź na stronę bukmachera efortuna.pl lub jeśli wolisz, zaloguj się do aplikacji Fortuny.
 2. Wybierz swoje zakłady, korzystając z całej oferty przedmeczowej Fortuny.
 3. Dodaj do kuponu minimum 3 zdarzenia. Każdy z nich musi mieć kurs minimum 1.30.
 4. Możesz zawrzeć dowolny. kupon – AKO lub MAXIKOMBI
 5. W menu po lewej stronie serwisu Fortuny wybierz kategorię Happy Hours. Dodaj do swojego kuponu wydarzenie PROMOCJA z kursem 1.14.
 6. To wszystko! W tym momencie zwiększa się całkowity kurs Twojego kuponu oraz oczywiście przewidywana wygrana.

A co, jeśli lubisz obstawiać zakłady live? Również możesz skorzystać z promocji. Oto instrukcja krok po kroku, jak skorzystać z Happy Hours od Fortuny w ofercie zakładów na żywo (live):

 1. Zaloguj się do swojego konta w Fortunie, na stronie czy w aplikacji bukmacherskiej.
 2. Wybierz dowolne zdarzenia z oferty live Fortuny.
 3. Identycznie, jak w przypadku oferty przedmeczowej, dodaj do swojego kuponu minimum 3 zdarzenia, w których kurs każdego wynosi minimum 1.3.
 4. Obstaw kupon AKO lub MAXIKOMBI.
 5. Następnie w dziale ZAKŁADY LIVE w Fortunie na samej górze znajdź kategorię BONUS. Kliknij w nią i dodaj do swojego kuponu zakład BONUS KURSOWY – EKSTRA 14%.
 6. Gotowe! Kurs Twojego kuponu i wygrana rosną o 14%!
 7. Pamiętaj, że Happy Hours w zakładach live obowiązują codziennie od 10:00 do 22:00.

Bonus Happy Hours od Fortuny w zasadzie nie ma żadnych większych ograniczeń. Uwzględnij jednak to, że w przypadku oferty przedmeczowej bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z promocjami SUPEROFERTA HIT DNIA oraz ZAKŁAD BEZPIECZNY. Kupony postawione w ofercie prematch oraz live nie są również objęte promocją polegającą na wcześniejszej wypłacie wygranej, czyli opcją EARLY CASH OUT. A poza tym wszystkie chwyty dozwolone!

Happy Hours w Fortunie – czy to oferta dla Ciebie?

Podwyższenie wygranej o 14%, brak stawki minimalnej i możliwość skorzystania z Happy Hours 24 godziny na dobę – warunki tej świetnej promocji od legalnego bukmachera Fortuna przemawiają do każdego. Jeśli lubisz obstawiać kupony akumulacyjne, czyli z wieloma zdarzeniami (AKO), to zawsze powinieneś wziąć pod uwagę skorzystanie z Happy Hours w Fortunie.

Zobacz, wystarczą 3 zdarzenia z kursem minimalnym 1.30. To bardzo niski kurs, możliwy do spełnienia dla wszystkich typerów. I tych lubiących grać bezpiecznie, i tych, którzy lubią większe ryzyko i emocje z nim związane. Brak stawki minimalnej również oznacza, że Fortuna niczego Ci nie narzuca – możesz obstawić zakłady za taką kwotę, jaką chcesz. Nikt nie lubi płacić podatków, a z Fortuną jest to banalnie proste.

Nowe Happy Hours w Fortuna

Czy Happy Hours są legalne?

Nie musisz się niczym przejmować. Biorąc udział w Happy Hours w Fortunie absolutnie nie łamiesz prawa. W prosty sposób zyskujesz za to 14% do swojej wygranej. Jak to możliwe? Otóż Fortuna, jako legalny bukmacher, oczywiście wniesie wszystkie opłaty należne Skarbowi Państwa za zawarte przez Ciebie zakłady bukmacherskie

Bonus Happy Hours w praktyce polega na tym, że Fortuna nie obciąża Twojego kuponu tą kwotą w zamian za spełnienie powyższych warunków. Happy Hours są zatem całkowicie bezpieczne, legalne i zgodne obowiązującym prawem!

Happy Hours w Fortunie – o czym powinieneś pamiętać?

Przede wszystkim Happy Hours w Fortunie nie jest promocją automatyczną. To oznacza, że w przypadku spełnienia wszystkich warunków Twoja stawka i wygrana same nie wzrosną o 14%. W tym celu musisz dodać do swojego kuponu odpowiednie wydarzenie - HAPPY HOURS - BONUS w przypadku oferty przedmeczowej lub BONUS KURSOWY – EKSTRA 14% w przypadku oferty zakładów na żywo. To oczywiście tylko kilka kliknięć, ale bez tego Twój kupon pozostanie obciążony podatkiem.

Pamiętaj również o drobnych ograniczeniach dotyczących kuponów zawartych w ramach promocji Happy Hours. Oprócz minimalnej liczby zakładów (3) oraz minimalnego kursu każdego z nich (1.3) bonusu nie można łączyć z SUPEROFERTĄ, HITEM DNIA oraz ZAKŁADEM BEZPIECZNYM. W przypadku Happy Hours nie obowiązuje również opcja EARLY CASH OUT, czyli możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu. Happy Hours w zakładach na żywo dostępne są każdego dnia w godzinach 10:00 – 22:00.

Bonus gra bez podatku w Fortunie

Ile mogę zyskać w Happy Hours od Fortuny?

Podwyższenie wygranej o 14% dla wielu osób na pierwszy rzut oka może wydawać się niewielką zmianą. Ale tak naprawdę, to często ogromna różnica. W przypadku kuponu AKO zawierającym trzy zdarzenia o kursach 2.50., 2.10 i 1.57 kurs całkowity wynosi 8.24. Za równe 100 zł możesz więc wygrać 725.12 zł. Po dodaniu kursu bonusowego Happy Hours kurs ogólny zwiększa się do 9.40, a wygrana za tę samą stawkę to 827.2 zł! Ponad 100 zł różnicy za jedno kliknięcie!

Happy Hours w Fortunie warto stosować jak najczęściej i traktować, jako regularnego towarzysza obstawiania. To właśnie w takich promocjach niwelujących lub obniżających podatki czy inne automatyczne opłaty tkwi największa siła i potencjał do zwiększania swoich wygranych. Wielu doświadczonych typerów ceni właśnie takie promocje, które nie są wirtualnymi obietnicami ewentualnych korzyści np. w drodze losowania, a niemal namacalną korzyścią, dającą zysk już na samym starcie. Dołącz do nich i stosuj Happy Hours, by regularnie podwyższać swoje wygrane!

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Happy Hours od Fortuny

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czym jest promocja Happy Hours od Fortuny?

  Promocja Happy Hours to bonus, który pozwala na podwyższenie wygranej o 14% poprzez zakłady bez podatku.

 • Kiedy trwa promocja Happy Hours?

  Promocja trwa przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 • Czy są jakieś ograniczenia dotyczące wysokości zakładu lub rodzaju zakładów, by skorzystać z promocji?

  Nie, nie ma żadnych ograniczeń dotyczących wysokości zakładu ani rodzaju zakładów.

 • Czy podatek jest pobierany od stawki czy od wygranej?

  Podatek jest pobierany od stawki zakładu, bez względu na rozstrzygnięcie zakładu.

 • Czy promocja Happy Hours dotyczy tylko zakładów przedmeczowych czy również zakładów live?

  Promocja dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych, jak i live.

 • Czy można skorzystać z promocji Happy Hours tylko przez stronę internetową czy również przez aplikację?

  Promocja jest dostępna zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/happy-hours

Oceń ten tekst