Wielki Kurs eWinner

Ocena 5.00/1 głos

eWinner bukmacher

eWinner oferta

eWinner bonusy

eWinner opinie

eWinner rejestracja

Wielki Kurs w eWinner to świetna promocja, dzięki której możesz obstawić zakład na faworyta z kursem podwyższonym do 10.00! Musisz się jednak pospieszyć, gdyż na taki bonus może liczyć jedynie 50 pierwszych graczy.

 

Wielkie rozgrywki, wielkie drużyny i wielkie mecze. Kibice na całym świecie kochają sport na najwyższym poziomie. Wiadomo jednak, że obstawianie zakładów bukmacherskich na wygrane mocnych drużyn często bywa mało opłacalne ze względu na niskie kursy. Dlatego legalny bukmacher eWinner wprowadził promocję Wielki Kurs. Dzięki niej kurs na wybrane przez eWinner zdarzenie z oferty zakładów sportowych zostaje podniesiony do 10.00! Musisz jednak mieć się na baczności i odwiedzać regularnie Spryciarza. Do udziału w promocji Wielki Kurs od legalnego bukmachera eWinner kwalifikuje się tylko 50 pierwszych graczy, którzy obstawią zakłady zgodne z regulaminem bonusu we wskazanym przez bukmachera okresie.

Jak skorzystać z promocji Wielki Kurs?

Każda edycja promocji Wielki Kurs od legalnego bukmachera eWinner dotyczy wybranego zdarzenia z oferty zakładów sportowych. Bonus polega na podniesieniu jego kursu do wysokości wynoszącej 10.00. W przypadku Wielkiego Kursu ogromne znaczenie ma czas. Po pierwsze, za każdym razem bukmacher wskazuje godzinę, od której zaczyna się bonusowe obstawianie. Najczęściej jest to kilka godzin przed samym meczem. Po drugie, do udziału w promocji Wielki Kurs kwalifikuje się tylko 50 pierwszych typerów. Nie musisz nigdzie dołączać. Po prostu stawiasz wskazany zakład, uwzględniając jego maksymalną stawkę. Jeśli jesteś jednym z pierwszym 50 typerów korzystających z promocji, kurs Twojego zakładu wzrośnie do 10.00!

Do promocji Wielki Kurs zaliczane są tylko zakłady SOLO. To znaczy, że możesz obstawić tylko to jedno zdarzenie wskazane przez legalnego bukmachera eWinner. Na Twoim promocyjnym kuponie nie może znaleźć się żaden inny zakład. Pamiętaj, że kupony postawione w ramach Wielkiego Kursu nie podlegają wcześniejszej wypłacie za pomocą opcji Cash-Out.

Maksymalna łączna stawka zakładu na Wielki Kurs to 10 zł. Promocyjny kupon musisz obstawić z salda głównego, czyli za środki własne. Promocja Wielki Kurs nie łączy się z innymi bonusami od legalnego bukmachera eWinner: Zwrot za pierwszy zakład do 150 zł! Wypłać i graj dalej! oraz NBA/NHL bez podatku.

Kiedy obowiązuje Wielki Kurs?

Wielki Kurs to promocja regularnie organizowana przez legalnego bukmachera eWinner. Poszczególne jej edycje dotyczą różnych zdarzeń najważniejszych rozgrywek, najczęściej piłki nożnej. Np. wydarzenie związane z piłkarską Ligą Mistrzów, zakład na wygraną PSG z Basaksehir. Start obstawiania zaczyna się o godzinie 17:00 w dniu meczu. Kurs tego zdarzenia wzrasta do 10.00. Dzięki temu, obstawiając kupon w Wielkim Kursie za maksymalną kwotę 10 zł wygrywasz aż 88 zł, a nie 10.74, jak przy standardowej ofercie.

Pamiętaj, że eWinner zawsze określa maksymalna stawkę obowiązującą w Wielkim Kursie. Zazwyczaj jest to wspomniane 10 zł. To oznacza, że nie możesz postawić kuponu za wyższą stawkę, np. 15 zł lub 80 zł, jeśli chcesz, by wziął on udział w promocji.

Są również edycje dla fanów innych dyscyplin, np. spotkanie najlepszej ligi koszykarskiej NBA. Mecz pomiędzy Houston Rockets a Milwaukee Bucks. Promocyjne zdarzenie z kursem podwyższonym do 10.00 to zwycięstwo drużyny Bucks. Ponownie stawiając dychę wygrywasz aż 88 zł.
Bukmacher zapowiada następną edycję promocji Wielki Kurs kilka dni wcześniej. Dlatego warto regularnie odwiedzać Spryciarza, abyś nie przegapił żadnej z nich i zawsze miał czas na przygotowanie się do obstawiania. O Wielkim Kursie eWinner informuje również za pomocą newslettera oraz swoich mediów społecznościowych. W nich legalny bukmacher bardzo często organizuje również głosowanie, w którym to typerzy wybierają jedno z wydarzeń zaproponowanych do kolejnej edycji. Informacja o dokładnej godzinie startu promocji Wielki Kurs jest przekazywana graczom posiadającym mobilną aplikację bukmacherską eWinner, dostępną na systemy Android oraz iOS.

Wielki Kurs w eWinner

Kto może skorzystać z Wielkiego Kursu?

Z promocji Wielki Kurs może skorzystać każdy zarejestrowany użytkownik legalnego bukmachera. Jeśli nie posiadasz konta w eWinner, możesz to zmienić w kilka minut. A wpisując kod promocyjny od Spryciarz otrzymasz także powiększony bonus powitalny.

Jeśli znasz już warunki dotyczące danej edycji Wielkiego Kursu, sprawdź przede wszystkim godzinę, od której można zawierać promocyjne zakłady bukmacherskie. Obstawiając kupon jak najszybciej zwiększasz szanse na znalezienie się w pierwszej 50-stce graczy, dla których kurs zdarzenia zostanie zwiększony do 10.00. Wygrana jest więc w zasięgu ręki, ale musisz zachować odpowiedni refleks. A to jedna z ważnych cech dobrego i skutecznego typera.

Czy warto skorzystać z promocji Wielki Kurs?

Pewny zakład o kursie 10.00 to marzenie każdego typera. Mówimy pewny, gdyż legalny bukmacher eWinner zazwyczaj wybiera zakłady na zdecydowanego faworyta, o sporym prawdopodobieństwie powodzenia. W standardowej ofercie kursy na zwycięstwo takiej drużyny są niskie, ale dzięki promocji Wielki Kurs wynosi on aż 10.00. Stawka jest ograniczona do 10 zł, ale możliwość wygranej w wysokości 88 zł to naprawdę świetna oferta bukmachera.

Wielki Kurs w eWinner – krok po kroku

  1. Wchodzisz na stronę legalnego bukmachera lub włączasz aplikację mobilną eWinner.
  2. Odnajdujesz zakładkę promocji Wielki Kurs lub odszukujesz zakład w menu.
  3. Sprawdzasz zdarzenie i godzinę rozpoczęcia obstawiania.
  4. Nastawiasz sobie przypomnienie, gdyż chcesz znaleźć się w gronie 50 pierwszych osób korzystających z kursu wynoszącego równe 10.00.
  5. O danej godzinie obstawiasz zakład o kursie 10.00 za maksymalnie 10 zł.
  6. Jeśli zakład okaże się wygrany, to przy stawce 10 zł wygrywasz 88 zł!
Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/ewinner/wielki-kurs

Oceń ten tekst