eSport Defuse w eWinner

Ocena 5.00/1 głos

eWinner bukmacher

eWinner oferta

eWinner bonusy

eWinner opinie

eWinner rejestracja

Esport Defuse od legalnego bukmachera eWinner to doskonała okazja dla wszystkich graczy obstawiających sporty elektroniczne. W każdą środę i czwartek za postawiony kupon na zakłady esportowe można otrzymać freebet do 25 zł.

Środa i czwartek nie wszystkim kojarzy się najlepiej. Jednak dla graczy obstawiających zakłady na esport te dni mogą stać się najlepszym dniem tygodnia. Wszystko za sprawą atrakcyjnej promocji legalnego bukmachera eWinner, czyli Esport Defuse.

To prosty i ciekawy bonus, w którym zawierając zakłady, można zyskać freebet w wysokości 100% Twojej stawki. W ramach promocji możesz otrzymać darmowy zakład o maksymalnej wysokości 25 zł. Obojętnie, czy obstawiasz mecze Counter-Strike, League of Legends czy Dota 2, w każdy poniedziałek masz szansę zdobyć dodatkowe środki na grę.

Esport Defuse – jak obstawiać?

Jeśli tylko posiadasz konto w eWinner, w każdą środę i czwartek możesz bez przeszkód skorzystać z bonusu eSport Defuse i zgarnąć darmowy zakład w wysokości 25 zł. Jeśli nie masz jeszcze konta w eWinner, nadrób tę zaległość w ciągu kilku minut. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny od Spryciarz, a otrzymasz specjalny bonus powitalny w eWinner.

Dalej zasady są bardzo proste. Patrzysz w kalendarz i upewniasz się, że jest środa lub czwartek. Znajdujesz kategorię Esport. Dodajesz do swojego kuponu minimum dwa zdarzenia z oferty esport. Łączny kurs tak skomponowanego kuponu musi wynosić minimum 2.20. Kupon obstawiasz z salda głównego za stawkę przynajmniej 10 zł.

Jaka nagroda czeka w Esport Defuse?

I to wszystko! Jeśli spełniłeś wymagane warunki, to od legalnego bukmachera eWinner w ramach promocji Esport Defuse otrzymasz freebet w wysokości 100% postawionego zakładu. Maksymalnie możesz w ten sposób uzyskać 25 zł. To znaczy, że jeśli obstawisz kupon za 20 zł to otrzymasz darmowy zakład o wartości 20 zł. A jeśli obstawisz zakłady za 100 zł to otrzymasz freebet o maksymalnej wartości, czyli właśnie 25 zł.

eSport Defuse w eWinner

Darmowy zakład od legalnego bukmachera eWinner pojawi się na Twoim betkoncie gracza automatycznie po spełnieniu wszystkich warunków promocji. Tak przyznany freebet musisz wykorzystać na dowolne zakłady z oferty esport w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania dodatkowych środków na koncie. Wymagany kurs minimalny takiego zakładu to 1.50.

Czy mogę wypłacić wygraną z Esport Defuse?

Jeśli Twój kupon postawiony za środki otrzymane w ramach freebetu okaże się wygrany, to kasa od razu należy do Ciebie! Wygrana z freebetu nie podlega żadnemu obrotowi. Na saldo główne Twojego konta w eWinner trafi kwota wygranej, która będzie pomniejszona o kwotę otrzymanego darmowego zakładu. Czyli jeśli postawisz kupon za freebet o wartości 25 zł, a wygrana wyniesie 100 zł, to na Twoje konto trafi dokładnie 75 zł. Bo 100 (wygrana) – 25 (wartość freebetu) = 75 (kwota na koncie).

Esport Defuse – o czym warto wiedzieć?

Esport Defuse to naprawdę nieskomplikowana promocja. Wystarczy, że w każdy poniedziałek obstawisz kupon AKO na zakłady z kategorii esport, a otrzymasz gwarantowany darmowy zakład. Pamiętaj koniecznie, by postawić kupon za środki własne, a nie środki zgromadzone na koncie bonusowym. W przeciwnym wypadku nie otrzymasz żadnego freebetu, nawet, jeśli spełnisz wszystkie pozostałe warunki promocji Esport Defuse.

Miej na uwadze również fakt, że do tej promocji legalnego bukmachera eWinner zakwalifikowany zostanie tylko pierwszy zakład postawiony w poniedziałek. Każdy kolejny kupon na esport nie będzie premiowany bonusem w postaci freebetu do 25 zł.

Do promocji Esport Defuse nie zostaną zaliczone również zakłady z oferty specjalnej legalnego bukmachera eWinner, czyli m.in. Custom Bet, Combo Dnia czy zakłady systemowe. Nie możesz również skorzystać z opcji cashout, czyli możliwości wcześniejszego zamknięcia kuponu i wypłaty części wygranej.

Ponadto, nadrzędnymi promocjami nad Esport Defuse będą Zwrot za pierwszy zakład do 150 zł oraz Bonus od Drugiego Depozytu. To oznacza, że najpierw musisz wykorzystać te dwie promocje, by móc przystąpić do obstawiania zakładów w ramach Esport Defuse i zdobyć freebet o wartości nawet 25 zł.  

Esport Defuse – krok po kroku

  1. Włączasz kalendarz bądź telegazetę i sprawdzasz, czy dzisiaj jest poniedziałek.
  2. Wchodzisz na stronę internetową lub logujesz się do aplikacji mobilnej eWinner.
  3. Dodajesz do swojego kuponu AKO co najmniej 2 zdarzenia z oferty esport. Kurs całkowity kuponu musi wynieść minimum 2.20.
  4. Obstawiasz kupon za minimum 10 zł i automatycznie otrzymujesz freebet w wysokości 100% postawionego zakładu. Maksymalnie możesz w ten sposób uzyskać 25 zł.
  5. Darmowy Zakład w ramach Esport Defuse trafia na Twoje konto bonusowe. Od tej chwili masz 24 godziny na wykorzystanie Freebetu. W tym celu obstawiasz dowolny zakład z oferty esport w eWinner. Każdy z nich musi mieć kurs minimalny 1.50.
  6. Wygrałeś? Na Twoje konto główne trafia kwota wygranej, pomniejszona o kwotę otrzymanego darmowego zakładu. Nie musisz dokonywać żadnego obrotu ani innych ruchów. Pieniądze są Twoje, możesz obstawiać za nie kolejne zakłady bukmacherskie lub wypłacić je na swoje konto bankowe.

Esport Defuse w eWinner – czy to dla mnie?

CS:GO, LoL, Dota 2, Starcraft 2, Rainbow Six czy Overwatch. Jeśli wiesz, co oznaczają te tytuły, to z pewnością promocja Esport Defuse od legalnego bukmachera eWinner jest dla Ciebie. Esport to jeszcze dla wielu osób czarna magia, ale Ty doskonale zdajesz sobie sprawę, jak duży jest to rynek i jak wielki ma potencjał.

Jeśli obstawiasz zakłady bukmacherskie na esport, to promocja Esport Defuse od eWinner będzie świetną okazją, by za te same zakłady zgarnąć coś dodatkowego, czyli freebet w wysokości nawet 25 zł. Pamiętaj, że w Esport Defuse liczy się tylko pierwszy kupon zawarty w poniedziałek, spełniający warunki promocji. Jednak możesz z niej korzystać co tydzień i w każdej edycji odbierać darmowy zakład do 25 zł.

Skoro już wyprzedziłeś innych graczy i umiesz odnaleźć się w nowościach bukmacherskich, zmień również podejście do pierwszego dnia tygodnia. Na przekór wszystkim marudom pokaż, że dla fana zakładów na esport poniedziałek może być lepszy, niż piątek...

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/ewinner/esport-defuse

Oceń ten tekst