Freebet 25 zł od eWinner na żużel

Ocena 5.00/1 głos

eWinner bukmacher

eWinner oferta

eWinner bonusy

eWinner opinie

eWinner rejestracja

Freebet 25 zł to atrakcyjna promocja od eWinner, dzięki której gracze w prosty sposób mogą zyskać darmowe zakłady. Wystarczy w każdy weekend (piątek, sobota oraz niedziela) obstawiać zakłady z oferty żużel. Legalny bukmacher przyznaje nagrody bez względu na rozstrzygnięcie kuponu!

Freebet 25 zł od legalnego bukmachera eWinner to świetna propozycja dla wszystkich fanów najlepszej żużlowej ligi świata, czyli PGE Speedway Ekstraligi. Znasz wszystkich zawodników Fogo Unia Leszno? A może bliższy jest Ci RM SOLAR Falubaz Zielona Góra czy Motor Lublin? A może wolisz rozgrywki eWinner 1.Liga? To bez znaczenia. Ważne, że jesteś żużlowym freakiem.

Dzięki promocji Freebet 25 zł Postaw na żużel od eWinner możesz zyskać dodatkowe środki na grę za obstawione zakłady.

Jak otrzymam Freebet postaw na żużel 25 zł w eWinner?

Zasady promocji Freebet 25 zł od eWinner są proste jak te obowiązujące w żużlu. Tutaj jednak nie ścigasz się innymi zawodnikami, ale musisz mieć na względzie czas obowiązywania promocji.

Wystarczy, że w każdy weekend, a dokładnie od piątku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59 oraz w czasie innych zawodów wskazanych w danej edycji Freebet 25 zł od eWinner (Speedway Euro Championship), postawisz kupon zawierający minimum 2 wydarzenia z oferty żużel. Zakłady muszą pochodzić z oferty przedmeczowej (prematch). Minimalny kurs ogólny tak skomponowanego kuponu AKO to 2.50, a minimalna stawka kuponu to 10 zł.

Pamiętaj, w promocji Freebet 25 zł Postaw na żużel nie możesz korzystać z oferty zakładów na żywo (LIVE).

Na co mogę przeznaczyć Freebet 25 zł?

Jeśli spełniłeś warunki promocji Postaw na żużel od eWinner, jeszcze w tym samym dniu zyskasz freebet w wysokości 100% stawki Twojego żużlowego zakładu przedmeczowego. W ten sposób możesz uzyskać darmowy zakład o maksymalnej wartości 25 zł. Pamiętaj, wynik Twojego kuponu nie ma znaczenia! Obojętnie, czy zakłady zostaną rozliczone jako wygrane czy przegrane, i tak otrzymasz freebet 25 zł.

Masz już freebet od eWinner i co dalej? Środki otrzymane w ramach promocji Postaw na żużel możesz wykorzystać w ciągu 48 godzin na dowolne zakłady na żywo (oferta LIVE), których minimalny kurs łączny wynosi 1.50. Zakłady postawione za freebet nie muszą dotyczyć żużla, możesz je postawić na piłkę nożną, koszykówkę, tenis czy na co tylko chcesz.

Freebet 25 zł Postaw na żużel – to warto wiedzieć

W okresie trwania promocji Freebet 25 zł Postaw na żużel możesz otrzymać tylko jeden darmowy zakład. Oczywiście masz prawo skorzystać z niej również w kolejnym tygodniu!

Pamiętaj, że do tej promocji wliczają się jedynie kupony postawione z salda głównego. Nie otrzymasz Freebetu 25 zł, jeśli postawisz zakłady na środki bonusowe.

W każdej edycji promocji Freebet 25 zł Postaw na żużel liczy się wyłącznie pierwszy zakład postawiony w okresie jej trwania. Nie możesz jednocześnie skorzystać z zakładów oferty specjalnej, np. zakładów systemowych, kuponów wypłaconych za pomocą opcji cashout, oferty Custom Bet czy Combo Dnia.

Promocjami nadrzędnymi są: Zakład Bez Ryzyka 150 zł oraz Bonus od depozytu 500 zł. Po założeniu konta najpierw musisz wykorzystać bonusy pochodzące z tych promocji, dopiero później możesz przystąpić do obstawiania zakładów w ramach Freebet 25 zł Postaw na żużel.

Kiedy mogę wypłacić wygraną?

Jeśli zakład postawiony za otrzymany freebet okaże się wygrany, pieniądze od razu zostaną przypisane do Twojego salda głównego. Oczywiście, będzie to kwota pomniejszona jedynie o stawkę darmowego zakładu. Reszta od razu należy do Ciebie! Możesz wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe, możesz również przeznaczyć je na dalsze obstawianie zakładów bukmacherskich w eWinner. Brak konieczności dokonywania obrotu to naprawdę wielka zaleta promocji Freebet 25 zł Postaw na żużel od legalnego bukmachera eWinner.

Freebet na żużel w eWinner

Czy warto skorzystać z promocji Freebet 25 zł?

Freebet 25 zł Postaw na żużel to atrakcyjna promocja o nieskomplikowanych zasadach. Obstawiasz spotkania z oferty ŻUŻEL w eWinner, a w nagrodę legalny bukmacher obdarowuje Cię nagrodą w postaci freebetu do 25 zł. I tak co tydzień!

Nic nie tracisz, możesz jedynie zyskać. Promocja jest całkowicie darmowa, wystarczy, że jesteś zarejestrowanym graczem eWinner. Pamiętaj, że darmowy zakład możesz wykorzystać na dowolne zakłady z oferty bukmachera.

Freebet 25 zł Postaw na żużel – krok po kroku

  1. Wejdź na stronę bukmachera lub skorzystaj z aplikacji mobilnej eWinner.
  2. Sprawdź w kalendarzu, czy to już weekend (piątek, sobota i niedziela). Jeśli tak, dodaj do swojego kuponu AKO minimum 2 wydarzenia z oferty przedmeczowej ŻUŻEL z łącznym kursem minimalnym 2.50. Postaw kupon za minimum 10 zł.
  3. Automatycznie otrzymujesz od eWinner freebet w wysokości 100% Twojego żużlowego zakładu przedmeczowego. Jeśli chcesz otrzymać darmowy zakład o maksymalnej wysokości, musisz postawić kupon za 25 zł.
  4. Otrzymany freebet możesz wykorzystać w ciągu 48 godzin na dowolne zakłady na żywo, których minimalny kurs łączny wynosi 1.50.
  5. Powtórz za tydzień!

Dla kogo przeznaczona jest promocja Freebet 25 zł?

Oczywiście, z promocji Freebet 25 zł od eWinner najchętniej skorzystają fani żużla. Obstawiając swoją ulubioną dyscyplinę, co weekend można zdobywać dodatkowe 25 zł na zakłady bukmacherskie. Ale może to dobra okazja, by spróbować sił w typowaniu tej dyscypliny...?

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/ewinner/freebet-25-zl

Oceń ten tekst