Pojedynki Na Gole w eWinner

Ocena 5.00/1 głos

eWinner bukmacher

eWinner oferta

eWinner bonusy

eWinner opinie

eWinner rejestracja

Obserwujesz kilka drużyn i znasz ich statystyki? A może lubisz porównywać skuteczność zawodników grających na tych samych pozycjach w różnych klubach i ligach? Sprawdź zatem bonus Pojedynki Na Gole oraz inne zakłady korespondencyjne od legalnego bukmachera eWinner!

Pojedynki Na Gole to doskonała propozycja dla graczy eWinner, którzy chcą spróbować emocjonujących zakładów spoza standardowej oferty bukmacherów.

  1. Czym są Pojedynki Na Gole w eWinner?
  2. Co warto wiedzieć o Pojedynku Na Gole?
  3. Jakie są inne warianty Pojedynków w eWinner?
  4. Czy warto skorzystać z Pojedynku Na Gole?

Czym są Pojedynki Na Gole w eWinner?

Pojedynki Na Gole to zakłady korespondencyjne dwóch zawodników, którzy nie rywalizują ze sobą w bezpośrednim spotkaniu, a z przeciwnikami w osobnych meczach. Jeśli zatem Real Madryt rywalizuje z Atletico Madryt, a FC Barcelona z FC Sevilla to w ofercie eWinner możemy mieć Pojedynek Na Gole: Karim Benzema – Leo Messi. Wynikiem takiego zakładu będzie suma bramek strzelonych przez obu zawodników w swoich rzeczywistych meczach, a zwycięzcą zostanie ten piłkarz, który strzeli ich więcej. Może zdarzyć się oczywiście tak, że obaj strzelą tyle samo goli. Wówczas zakład w Pojedynku Na Gole od eWinner będzie rozliczony jako remis.

Przy każdym zakładzie w Pojedynku Na Gole znajduje się również data rozegrania meczów, na podstawie których rozliczane będą zakłady korespondencyjne. Np. Real Madryt (10.05) – FC Barcelona (10.05). Wówczas w Pojedynku Na Gole będą uwzględniane bramki zawodników ze spotkań rozgrywanych w tym samym dniu przez oba kluby La Liga.

Co warto wiedzieć o Pojedynku Na Gole?

Bonus Pojedynek Na Gole jest ważny tylko wtedy, gdy każdy z wybranych zawodników rozpocznie mecz w wyjściowym składzie swojej drużyny. W przeciwnym razie, nawet jeśli tylko jeden z wybranych piłkarzy nie znajdzie się w pierwszej jedenastce, zakład korespondencyjny zostanie rozliczony jako zwrot. Nie ma znaczenia, czy zawodnicy później wejdą z ławki rezerwowych czy nie. Do rozliczenia zakładu w ramach bonusu Pojedynek Na Gole liczą się tylko bramki zdobyte w regulaminowym czasie gry, bez dogrywki czy konkursu rzutów karnych.

W przypadku zakładów długoterminowych, jak np. zakład na liczbę bramek zdobytych w całym sezonie przed danego zawodnika, pozostaną one ważne pod warunkiem, że piłkarz nie zmieni barw klubowych w czasie sezonu lub rozegra minimalną liczbę meczów zapisaną w nazwie zakładu, o ile taka została określona.

Jakie są inne warianty Pojedynków w eWinner?

Pojedynki Na Gole to najpopularniejsze zakłady korespondencyjne w eWinner, ale wcale nie jedyne! Sporo emocji jest również w bonusach: Pojedynek Na Rzuty Rożne czy Pojedynek Na Żółte Kartki. Rozstrzygnięcia są analogiczne, jak w przypadku Pojedynków Na Gole. W Pojedynku na kornery wynikiem będzie suma rzutów rożnych przyznanych drużynom w ich rzeczywistych meczach. Zwycięzcą będzie ten zespół, który zdobędzie ich więcej.

Przeczytaj: Jak obstawiać rzuty rożne.

Z kolei w Pojedynku Na Żółte Kartki liczy się suma żółtych kartoników pokazanych zawodnikom każdej z drużyn. Paradoksalnie - zwycięzcą zakładu będzie ten team, którego piłkarze otrzymają więcej żółtych kartek. W przypadku równej liczby kartek oby drużyn zakład będzie rozliczony jako remis.

Czytaj również: Jak obstawiać zakłady na żółte i czerwone kartki.

Co bardzo ważne, żółte i czerwone kartki, które otrzymają zawodnicy rezerwowi oraz trenerzy czy członkowie sztabu szkoleniowego przed, w trakcie lub po zakończeniu meczu, nie będą brane pod uwagę! Liczą się tylko kartki przyznane zawodnikom uczestniczącym w spotkaniu na murawie.

W ofercie legalnego bukmachera eWinner możesz znaleźć również zakłady na liczbą bramek w całej kolejce lub w dniu meczowym wybranej ligi. Wówczas przy rozstrzygnięciu brane pod uwagę są wyniki osiągnięte przez wszystkie drużyny rozgrywające swoje mecze w danej kolejce lub w podanym dniu. Np. Premier League – 5 kolejka lub Bundesliga – 10 meczów z dnia 10.05.2020 roku. Obstawiasz zakład korespondencyjny na to, czy więcej goli strzelą gospodarze swoich spotkań czy goście. Po zakończeniu ostatniego spotkania kwalifikującego się do bonusu liczba zdobytych bramek przez obie strony jest sumowana, a na tej podstawie rozliczany jest zakład w Pojedynku.

Czy warto skorzystać z Pojedynku Na Gole?

Pojedynki Na Gole to naprawdę ciekawa alternatywa dla klasycznych zakładów bukmacherskich. W dzisiejszej piłce o sile drużyny często świadczy potencjał jej gwiazdy. Forma Cristiano Ronaldo czy Leo Messiego, ale także mniej znanych zawodników, może decydować o losach wielu spotkań.

Zdarza się również tak, że wybrany zawodnik jest w dużo lepszej dyspozycji, niż pozostali gracze jego drużyny. Napastnik strzela dużo bramek, ale ostatecznie zespół nie zawsze inkasuje trzy punkty, gdyż np. zawodzi obrona lub bramkarz. Wtedy obstawianie wygranej takiego zespołu może być zbyt ryzykowne, ale szkoda nie wykorzystać skuteczności zawodnika i jego serii. Pojedynek Na Gole będzie wtedy idealnym rozwiązaniem i zakładem, który dostarczy wielu emocji. Zwłaszcza, że do rywalizacji z nim w bonusowym zakładzie może zostać wybrany równie ciekawy piłkarz. Indywidualności często rozgrywają swoje mecze.

Czytaj również: eWinner bonus powitalny.

Analogicznie warto wykorzystać statystyki drużyn w pozostałych zakładach korespondencyjnych od eWinner, jak Pojedynek Na Rzuty Rożne czy Pojedynek Na Żółte Kartki. Być może jedna z drużyn wyraźnie stawia na stałe fragmenty gry? A druga gra wyjątkowo agresywnie i jej zawodnicy łapią sporo kartek? Warto wtedy sięgnąć po zakłady z tej oferty legalnego bukmachera.

Być może widzisz także jakąś tendencję w wybranej lidze – pada w niej ostatnio sporo bramek lub właśnie niewiele. Być może wielu drużynom bardziej opłaca się nie stracić gola lub grać na remis, a w innym przypadku większość z zespołów nastawiona jest na ofensywę, gdyż desperacko potrzebują punktów? Wtedy w ramach zakładu typu Pojedynek warto obstawić zakład na liczbę bramek w całej kolejce lub w dniu meczowym.

Pojedynek Na Gole i inne zakłady korespondencyjne z oferty legalnego bukmachera eWinner to naprawdę ciekawe propozycje na kupony. Przeznaczone są dla typerów, którzy lubią wychodzić poza schematy. Gwarantują sporo zabawy i zupełnie inne wrażenia, niż w przypadku standardowych zakładów.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/ewinner/pojedynki-na-gole

Oceń ten tekst