Zakład bez ryzyka w Betfan

Ocena 0/0 głosów

Betfan bukmacher

Betfan oferta

Betfan bonusy

Betfan opinie

Betfan rejestracja

Chcesz od razu po otwarciu konta dysponować dodatkowymi środkami na grę? Zarejestruj się z kodem od spryciarz, a otrzymasz ekstra bonus w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 100 zł! Wykorzystałeś już pierwszy zakład bez ryzyka od Betfan? Nic nie szkodzi, Betfan oferuje dodatkowe zakłady bez ryzyka.

Odbieram bonus! Betfan bonus

zobacz bonusy bukmacherskie od Betfan

Choć bonus powitalny od Betfan dla początkującego gracza może wydawać się nieco skomplikowany i trzeba poświęcić chwilę na jego zrozumienie, to w przypadku tego bonusu sprawa jest niezwykle prosta. Rejestrujesz konto w Betfan, a w polu kod promocyjny wpisujesz hasło spryciarz. Dzięki temu, oprócz bonusu powitalnego, od razu otrzymujesz ZAKŁAD BEZ RYZYKA o wartości 100 zł.

Betfan dba nie tylko o nowych ale również o lojalnych graczy. Jeżeli masz już zarejestrowane konto w Betfan, skorzystałeś z bonusu powitalnego to możesz skorzystać z cyklicznej oferty zakładów bez ryzyka, jaka pojawia się u bukmachera.

Z okazji popularnych i emocjonujących wydarzeń sportowych bukmacher Betfan często oferuje graczom bonus w postaci dodatkowego zakładu bez ryzyka.

Jak działa zakład bez ryzyka w Betfan? Można powiedzieć, że zakład bez ryzyka jest ubezpieczeniem obstawianego kuponu. W przypadku wygranej cieszysz się pieniędzmi lądującymi na Twoje konto. A w przypadku przegranej nic nie tracisz, gdyż Betfan zwraca równowartość stawki zakładu na Twoje saldo główne.

Czym saldo główne różni się od salda bonusowego? Tym, że środki z salda głównego nie podlegają wymogowi obrotu i możesz je od razu wypłacić na konto bankowe lub wykorzystać na dalszą grę. Nie musisz wykonywać żadnych obrotów czy spełniać innych dodatkowych wymagań.

Jak otrzymać ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 zł od Betfan?

 1. Podczas rejestracji BetKonta, w odpowiednim polu w formularzu rejestracyjnym wpisz kod spryciarz. Pamiętaj o tym, gdyż po otwarciu konta bez podania kodu otrzymanie zakładu bez ryzyka będzie niemożliwe!
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty do depozytu BetKonta. Jego minimalna wysokość to 10 zł.
 3. Stwórz kupon. Minimalny kurs zakładu to 1.14, a minimalna stawka to 10 zł.
 4. Jeśli wygrałeś – brawo! Gratulujemy wygranej. Jeśli natomiast Twój kupon okaże się przegrany, to Betfan w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia ostatniego zdarzenia znajdującego się na Twoim kuponie przyzna Ci bonus na saldo główne.
 5. Bez względu na wysokość stawki Twojego pierwszego zakładu Betfan zwróci Ci maksymalnie kwotę 100 zł.
 6. Z promocji ZAKŁAD BEZ RYZYKA wyłączona jest oferta zakładów systemowych oraz Matchday Boost.

Prawda, że proste? Obromnym atutem bonusy zakład bez ryzyka „Siano wraca na konto główne” jest właśnie jego prostota.

Zakład bez ryzyka - Siano wraca do Betfan

ZAKŁAD BEZ RYZYKA – ile mogę zyskać?

Wykorzystując przyznany ZAKŁAD BEZ RYZYKA możesz śmiało obstawić pierwsze zakłady bez obawy o utratę pieniędzy. Po prostu, w przypadku przegranej Betfan zwraca Ci kwotę stawki do 100 zł na saldo główne. Środki możesz wypłacić bądź wykorzystać na dalszą grę.

Dzięki tej promocji od Betfan pierwsze kroki w zakładach bukmacherskich przebiegną bezstresowo. Pamiętaj o wpisaniu kodu podczas rejestracji (spryciarz) i ciesz się grą.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

FAQ Zakład bez ryzyka w Betfan

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czym jest zakład bez ryzyka w Betfan?

  Zakład bez ryzyka w Betfan to bonus, który pozwala na obstawienie zakładu bez ryzyka utraty własnych środków. W przypadku przegranej, Betfan zwraca równowartość stawki zakładu na Twoje saldo główne.

 • Jak mogę otrzymać zakład bez ryzyka od Betfan?

  Aby otrzymać zakład bez ryzyka o wartości 100 zł od Betfan, musisz zarejestrować się na stronie bukmachera i w polu kod promocyjny wprowadzić kod SPRYCIARZ.

 • Czy mogę otrzymać więcej niż jeden zakład bez ryzyka?

  Tak, Betfan oferuje również cykliczne oferty zakładów bez ryzyka dla stałych graczy.

 • Czym różni się saldo główne od salda bonusowego?

  Saldo główne różni się od salda bonusowego tym, że środki z salda głównego nie podlegają wymogowi obrotu i możesz je od razu wypłacić na konto bankowe lub wykorzystać na dalszą grę.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/zaklad-bez-ryzyka

Oceń ten tekst