Zakład bez ryzyka w Betfan

Chcesz od razu po otwarciu konta dysponować dodatkowymi środkami na grę? Zarejestruj się z kodem od spryciarz, a otrzymasz ekstra bonus w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 100 zł! Wykorzystałeś już pierwszy zakład bez ryzyka od Betfan? Nic nie szkodzi, Betfan oferuje dodatkowe zakłady bez ryzyka.

Ocena 3,5/5 | 247 głosów
Betfan bonus
zobacz bonusy bukmacherskie od Betfan

Choć bonus powitalny od Betfan dla początkującego gracza może wydawać się nieco skomplikowany i trzeba poświęcić chwilę na jego zrozumienie, to w przypadku tego bonusu sprawa jest niezwykle prosta. Rejestrujesz konto w Betfan, a w polu kod promocyjny wpisujesz hasło spryciarz. Dzięki temu, oprócz bonusu powitalnego, od razu otrzymujesz ZAKŁAD BEZ RYZYKA o wartości 100 zł.

Betfan dba nie tylko o nowych ale również o lojalnych graczy. Jeżeli masz już zarejestrowane konto w Betfan, skorzystałeś z bonusu powitalnego to możesz skorzystać z cyklicznej oferty zakładów bez ryzyka, jaka pojawia się u bukmachera.

Z okazji popularnych i emocjonujących wydarzeń sportowych bukmacher Betfan często oferuje graczom bonus w postaci dodatkowego zakładu bez ryzyka.

Jak działa zakład bez ryzyka w Betfan? Można powiedzieć, że zakład bez ryzyka jest ubezpieczeniem obstawianego kuponu. W przypadku wygranej cieszysz się pieniędzmi lądującymi na Twoje konto. A w przypadku przegranej nic nie tracisz, gdyż Betfan zwraca równowartość stawki zakładu na Twoje saldo główne.

Czym saldo główne różni się od salda bonusowego? Tym, że środki z salda głównego nie podlegają wymogowi obrotu i możesz je od razu wypłacić na konto bankowe lub wykorzystać na dalszą grę. Nie musisz wykonywać żadnych obrotów czy spełniać innych dodatkowych wymagań.

Jak otrzymać ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 zł od Betfan?

  1. Podczas rejestracji BetKonta, w odpowiednim polu w formularzu rejestracyjnym wpisz kod spryciarz. Pamiętaj o tym, gdyż po otwarciu konta bez podania kodu otrzymanie zakładu bez ryzyka będzie niemożliwe!
  2. Dokonaj pierwszej wpłaty do depozytu BetKonta. Jego minimalna wysokość to 10 zł.
  3. Stwórz kupon. Minimalny kurs zakładu to 1.14, a minimalna stawka to 10 zł.
  4. Jeśli wygrałeś – brawo! Gratulujemy wygranej. Jeśli natomiast Twój kupon okaże się przegrany, to Betfan w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia ostatniego zdarzenia znajdującego się na Twoim kuponie przyzna Ci bonus na saldo główne.
  5. Bez względu na wysokość stawki Twojego pierwszego zakładu Betfan zwróci Ci maksymalnie kwotę 100 zł.
  6. Z promocji ZAKŁAD BEZ RYZYKA wyłączona jest oferta zakładów systemowych oraz Matchday Boost.

Prawda, że proste? Obromnym atutem bonusy zakład bez ryzyka „Siano wraca na konto główne” jest właśnie jego prostota.

Zakład bez ryzyka - Siano wraca do Betfan

ZAKŁAD BEZ RYZYKA – ile mogę zyskać?

Wykorzystując przyznany ZAKŁAD BEZ RYZYKA możesz śmiało obstawić pierwsze zakłady bez obawy o utratę pieniędzy. Po prostu, w przypadku przegranej Betfan zwraca Ci kwotę stawki do 100 zł na saldo główne. Środki możesz wypłacić bądź wykorzystać na dalszą grę.

Dzięki tej promocji od Betfan pierwsze kroki w zakładach bukmacherskich przebiegną bezstresowo. Pamiętaj o wpisaniu kodu podczas rejestracji (spryciarz) i ciesz się grą.

Betfan

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Przeszłe promocje Zakład bez ryzyka w Betfan

Australian Open 2021 bez ryzyka w Betfan! (07 - 12 luty 2021)

Z okazji rozpoczęcia się AUSTRALIAN OPEN bukmacher Betfan ubezpiecza zakłady na 300%! Promocja na tenis ziemny ważna od 07.02 do odwołania! Zagraj za 49 lub 99 zł na co najmniej 8 zdarzeń z meczów Australian Open 2021 z kursem pojedynczego typu nie mniejszym niż 1.5 (LIVE lub Prematch). Jeśli nie wejdzie Ci jeden typ, to na Twoje konto bonusowe wpłynie 300% stawki kuponu! Np. grając za 99 zł w przypadku, kiedy nie wejdzie Ci jedno zdarzenie dostaniesz od nas 300 zł bonusu!   UWAGA: Na każdego Gracza przysługuje jeden bonus na dzień. Aby przenieść środki z salda bonusowego na główne, należy trzykrotnie obrócić bonusem, zawierając kupony z minimum 3 zdarzeniami z ogólnym kursem kuponu minimum 3.0.

Skoki narciarskie bez ryzyka w Betfan (12 - 13 grudzień 2020)

Bukmacher BETFAN nie lubi próżni, więc dodatkowe bonusowe korzyści dla wszystkich graczy czekają niemalże każdego dnia! Dziś obowiązuje akcja z bonusem 100% od depozytu, a już od dzisiaj gracze mogą u nas typować rozstrzygnięcia podczas Mistrzostw Świata w Lotach bez ryzyka! Wystarczy, że do zawierania zakładów skorzystają z naszej aplikacji. Zaloguj się do aplikacji Betfan. Postaw zakład w kwocie 49 / 99 / 199 zł na skoki narciarskie na zakładach LIVE. Kurs ogólny kuponu nie może być mniejszy niż 1.80. To jest zakad bez ryzyka. Jeżeli kupon okaże się przegrany to dostaniesz zwrot. Wykonaj obrót bonusem. Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy trzykrotnie obrócić bonusem, grając kupon z min. 3 zdarzeniami (kurs pojedynczego wydarzenia to min. 1.35).

Postaw na skoki i graj bez ryzyka w Betfan (05 grudzień 2020)

Oferta specjalna na 5 grudnia! Bukmacher BETFAN nie zapomina o sportach zimowych, tym bardziej o skokach narciarskich. Dlatego w sobotę przy okazji kibicowania Polakom zaprasza swoich graczy do skorzystania ze specjalnej oferty zakładu bez ryzyka! Ci, którzy wezmą udział mogą wczuć się w rolę ekspertów i WYGRAĆ, a w najgorszym wypadku otrzymać zwrot środków na konto. Graczom, tak jak polskim skoczkom, życzymy samych pomyślnych wiatrów! Jak wykorzystać bonus? Zaloguj się na aplikację mobilną betfan. Obstaw zakład przedmeczowy na skoki o kursie co najmnie 1,80 za kwotę od 20 do 200 zł. Otrzymasz zakłąd bez ryzyka na skoki na żywo. Wykorzystaj ten zakład Wykonaj 3 krotny obrót uzyskanym bonusem. Szczegóły akcji znajdziecie na stronie bukmachera Betfan. Oferta jest aktywna tylko 5 grudnia, wymaga skorzystania z aplikacji i obowiązuje tylko do czasu rozpoczęcia konkursu.

Wytypuj strzelca w Betfan bez ryzyka (14 październik 2020)

Wytypuj w Betfan strzelca 1. gola w meczu Polska – Bośnia i Hercegowina. Zakład jest dostępny w ofercie zakładów tego meczu w zakładce Player BETS. Zagraj zakład za 49 zł lub 99 zł Jeśli Twój typ nie wejdzie, a zawodnik, którego wytypowałeś strzeli gola w tym meczu, to Betfan zwróci Ci równowartość stawki na konto bonusowe. Aby przenieść bonus na konto główne należy nim 5-krotnie obrócić, grając kupony z min. 3 zdarzeniami (kurs min. zdarzenia – 1.35). Przy przenoszeniu środków na konto główne wygrane mnożone są x10! #NieGraszNieWygrasz

Zakład bez ryzyka w Betfan na piłkarski maraton (21 - 23 sierpień 2020)

W ten weened piłkarskie emocje siegną zenitu. Rozgrywany będzie Finał Ligi Europy, finał Ligi Mistrzów oraz powrót polskiej Ekstraklasy! Bukmacher Betfan w ramach akcji promocyjnej #NieGraszNieWygrasz przygotował dla graczy kozaci zakład bez ryzyka. Kupon nie wszedł? Nie ma problemy gdyż otrzymasz od Betfan bonus w wysokośc 49 zł. Liczą się jedynie pierwsze trzy kupony u każdego gracza. Zasady bonusu w Betfan są bardzo proste: Postaw 3 kupony z kursem singla lub AKO równym 1.50 lub wyższym. Na każdym z nich musi znaleźć się typ z finału Ligi Europy, Ekstraklasy oraz z finału Ligi Mistrzów. Dopuszczalne są zakłady przedmeczowe i na żywo. Stawka każdego kuponu to 49 zł Liczą się wyłącznie pierwsze trzy kupony u każdego z Graczy W razie gdyby jeden z tych kuponów nie wszedł, na konto bonusowe dostajesz od Betfan zwrot 49 zł. Aby przenieść bonus na konto główne, należy jednokrotnie nim obrócić, stawiając kupon z kursem co najmniej 1.50. A oto mecze kwalifikujące się do promocji:

Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski