Tniemy Ryzyko od Betfan

Ocena 5.00/1 głos

Betfan bukmacher

Betfan oferta

Betfan bonusy

Betfan opinie

Betfan rejestracja

Denerwujesz się, kiedy jeden mecz nie wejdzie? Mówiąc dosadniej: jesteś wściekły? Skorzystaj z promocji Tniemy Ryzyko od Betfan i zyskaj spokój przy obstawianiu. W razie jednego błędnie wytypowanego zakładu otrzymasz bonus od bukmachera.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Denerwujesz się, kiedy jeden mecz nie wejdzie? Mówiąc dosadniej: jesteś wściekły? Skorzystaj z promocji Tniemy Ryzyko od Betfan i zyskaj spokój przy obstawianiu. W razie jednego błędnie wytypowanego zakładu otrzymasz bonus od bukmachera.

Tniemy Ryzyko to świetna propozycja dla typerów obstawiających zakłady akumulowane. Jeśli jeden zakład nie wejdzie, otrzymasz bonus od legalnego bukmachera Betfan w postaci zwrotu 50% stawki kuponu.

Jak skorzystam z promocji Tniemy Ryzyko?

Aby wziąć udział w promocji Tniemy Ryzyko i otrzymać bonus, musisz posiadać konto w Betfan. Rejestracja trwa tylko chwilę, a wpisując kod promocyjny od Spryciarz uzyskasz powiększony bonus na start.

Na początek przygotuj kupon zgodnie z warunkami danej edycji promocji Tniemy Ryzyko. Umieść na nim wybraną liczbę zdarzeń z wskazanej kategorii oferty Betfan (np. 5 zakładów z oferty Liga Narodów).

Mogą to być zakłady przedmeczowe lub zakłady na żywo – sprawdź, co obowiązuje w danej akcji. Muszą to być zdarzenia, które zostaną rozliczone w czasie obowiązywania promocji. Uwzględnij również stawkę minimalną kuponu, zazwyczaj jest to 20 zł.

Możesz obstawić kilka promocyjnych kuponów, jednak muszą się one od siebie różnić minimum jednym zdarzeniem. Wówczas wszystkie zakwalifikują się do bonusu Tniemy Ryzyko.

Tniemy Ryzyko w Betfan – jaki bonus otrzymam?

W promocji Tniemy Ryzyko od Betfan maksymalnie możesz uzyskać 100 zł zwrotu w postaci bonusu. Czyli maksymalna suma stawek kuponów wynosi 200 zł. Np. za kupon spełniający warunki o stawce 200 zł otrzymasz bonus w wysokości 10 zł z zastosowaniem mnożnika X10.

Jeśli np. postawisz dwa kupony, każdy o stawce 100 zł, bonus również wyniesie 10 zł z zastosowaniem mnożnika X10. Nie możesz jednak rozbić bonusu łącznego na bonusy osobne, w tym przypadku o równowartości 50% stawki każdego z kuponów. W ramach promocji Tniemy Ryzyko otrzymasz jeden bonus za wszystkie kwalifikujące się zakłady.

Jak wypłacę bonus w akcji Tniemy Ryzyko?

Obstawiłeś kupon spełniający warunki promocji Tniemy Ryzyko od Betfan. Jeden mecz na zakładzie AKO nie zakończył się zgodnie z Twoimi przewidywaniami. Już wiesz, że nic straconego. Na Twoje saldo bonusowe trafia bonus w wysokości 50% stawek kuponów.

Aby przenieść bonus na saldo główne, musisz spełnić warunek 5-krotnego obrotu otrzymanymi środkami. Obrót wykonujesz na kuponach z minimum 3 zdarzeniami, w których kurs pojedynczego zakładu wynosi minimum 1.35, a kurs ogólny kuponu to co najmniej 3.0.

Po spełnieniu warunków obrotu środki z Twojego salda bonusowego zostaną przeniesione na saldo główne z zastosowaniem mnożnika X10. Np. jeżeli na saldzie bonusowym zgromadzisz 300 zł to w momencie przenoszenia środków na saldo główne kwota zostanie powiększona 10 razy i ostatecznie otrzymasz 3000 zł. 10% tej sumy będzie stanowiło wygraną, a pozostałe 90% będzie stanowiła nagroda główna.

W ramach jednej edycji promocji Tniemy Ryzyko od legalnego bukmachera Betfan możesz zyskać maksymalnie 5000 zł. Dlatego maksymalna kwota bonusu do gry, na podstawie której może zostać przyznana nagroda, wynosi 500 zł. Jeśli po obrocie bonusem wygrasz więcej niż 500 zł, to i tak na Twoje saldo główne wpłynie 5000 zł, a saldo bonusowe zostanie wyzerowane.

Bonus pojawi się na Twoim koncie do 48 godzin roboczych od momentu rozliczenia ostatniego zakładu na kuponie.

Bonus Tniemy Ryzyko – co jeszcze warto wiedzieć?

W Betfan możesz posiadać tylko jeden aktywny bonus do gry na BetKoncie, niezależnie od liczby przyznanych bonusów lub innych promocji, dzięki którym zyskujesz doładowanie swojego salda bonusowego. Jeśli posiadasz już aktywny bonus, to środki w ramach akcji Tniemy Ryzyko trafią do Kolejki Oczekujących, znajdującej się w Twoim profilu klienta. Musisz go aktywować w ciągu 7 dni od dnia przyznania.

Dokonując obrotu bonusowymi środkami lub obrotu depozytem z salda głównego nie możesz wypłacać zakładów przy pomocy opcji Cash-out. Kupony nie mogą również zawierać zdarzenia promocyjnego Bez Podatku.

Każdy bonus jest ważny przez 7 dni od momentu aktywacji. Jeśli nie wykorzystasz go w tym terminie, środki z salda bonusowego przepadną.

Dla kogo przeznaczony jest bonus Tniemy Ryzyko?

Tak, jak wspomnieliśmy na początku, Tniemy Ryzyko to idealna propozycja dla osób obstawiających zakłady akumulowane. Dzięki bonusowi w razie jednego źle wytypowanego spotkania możesz odzyskać aż 50% stawki i nadal obstawiać za tę kwotę zakłady bukmacherskie z oferty legalnego bukmachera Betfan. A ta jest naprawdę szeroka, dlatego nie będziesz miał kłopotu z wyborem ciekawych zakładów. Jeden mecz mi nie wszedł – skorzystaj z bonusu Tniemy Ryzyko, a to zdanie będziesz wypowiadał ze stoickim spokojem.

Zasady promocji Tniemy Ryzyko są proste.

1. Obstaw zakład AKO. Minimalna stawka kuponu to 20 zł. Na kuponie muszą się znaleźć tylko wydarzenia z meczów, które których dotyczy promocja.

2. Betfan tnie ryzyko kuponu. Jeśli nie wejdzie Ci jeden typ na kuponie, to na Twoje konto bonusowe wpłynie równowartość 50% stawki kuponu.

3. Obracasz bonusem. Aby przenieść środki z salda bonusowego na główne, należy pięciokrotnie obrócić bonusem, zawierając kupony z min. 3 zdarzeniami, których kurs min. to 1.35 (ogólny kurs kuponu to min. 3.0). Przy przenosinach wygrane mnożone są x 10!  

Z bonusu tego możesz korzystać kilkukrotnie!  Maksymalna sumaryczna kwota zwrotu wynosi równowartość 100 zł.

Betfan - bonus Tniemy Ryzyko

#NieGraszNieWygrasz

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

FAQ Tniemy Ryzyko od Betfan

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Jakie zakłady mogę obstawić w ramach promocji Tniemy Ryzyko?

  W promocji Tniemy Ryzyko możesz obstawić wybraną liczbę zdarzeń z wskazanej kategorii oferty Betfan (np. 5 zakładów z oferty Liga Narodów). Mogą to być zarówno zakłady przedmeczowe jak i zakłady na żywo - sprawdź, co obowiązuje w danej edycji promocji.

 • Czy mogę obstawić więcej niż jeden kupon w ramach promocji Tniemy Ryzyko?

  Tak, możesz obstawić kilka promocyjnych kuponów, jednak muszą one się od siebie różnić minimum jednym zdarzeniem, aby wszystkie zakwalifikowały się do bonusu Tniemy Ryzyko.

 • Jaki jest maksymalny bonus, jaki mogę otrzymać w ramach promocji Tniemy Ryzyko?

  W promocji Tniemy Ryzyko maksymalnie możesz uzyskać 100 zł zwrotu w postaci bonusu. Maksymalna suma stawek kuponów wynosi 200 zł.

 • Czy muszę używać kodu promocyjnego, aby skorzystać z promocji Tniemy Ryzyko?

  Nie jest to konieczne, ale jeśli posiadasz kod promocyjny SPRYCIARZ, możesz uzyskać powiększony bonus na start.

 • Jakie są warunki dotyczące stawki minimalnej kuponu w promocji Tniemy Ryzyko?

  Stawka minimalna kuponu w promocji Tniemy Ryzyko zazwyczaj wynosi 20 zł. Sprawdź warunki danej edycji promocji, aby upewnić się co do konkretnej kwoty.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/tniemy-ryzyko

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji Betfan

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od Betfan. Nie popełnij ponownie tego błędu!

13 - 15 listopada 2020

Betfan tnie ryzyko na Ligę Narodów

Obstaw kupon akumulowany z 5 meczami Ligi Narodów za 20 zł a jeżeli jeden mecz nie wejdzie to otrzymasz zwrot 50% stawki zakładu w bonusie.