Simply the Bet - ranking graczy w Betfan

Ocena 5.00/1 głos

Betfan bukmacher

Betfan oferta

Betfan bonusy

Betfan opinie

Betfan rejestracja

Simply the Bet to promocja, w której naprawdę łatwo o wygraną. Wystarczy zająć miejsce wśród najlepszej pięćdziesiątki Rankingu Graczy. Punkty naliczane są za wszystkie kupony – wygrane i przegrane. A przy przenoszeniu Betfan mnoży wygraną ×10!

Odbieram bonus! bonus Betfan

bonus za rejestrację Betfan | Betfan oferta powitalna

W myśl legendarnego hitu Tiny Turner – Simply the best – Betfan chce dać możliwość wykazania się swoim graczom i wyłonić spośród nich tych najlepszych, a następnie oczywiście solidnie ich obdarować.

Na czym polega ranking graczy – Simply the Bet?

Każdy użytkownik zbiera punkty za grę w sportach wirtualnych. Im więcej zakładów i kombinacji będziesz umieszczał na kuponie, tym więcej punktów wyląduje na Twoim koncie. A co najlepsze, do rankingu Simply the Bet liczy się każdy kupon – zarówno wygrany, jak i ten przegrany. W ten sposób Betfan chce docenić lojalność graczy i ich zaangażowanie. Punkty naliczane są przez cały tydzień, a w każdy poniedziałek lista się zamyka. Wówczas pracownicy bukmachera weryfikują ranking Simply The Bet i przyznają nagrody dla, uwaga, 50 najlepszych graczy!  

Jak wziąć udział w Simply the Bet?

Aby dołączyć do rankingu Simply the Bet, nie musisz wykonywać żadnych skomplikowanych ruchów. Wystarczy, że w czasie jego trwania będziesz obstawiał zakłady z oferty sportów wirtualnych, oznaczonych w serwisie Betfan jak GRY. Kupony muszą być zawarte z salda głównego. Do Simply the Bet kwalifikują się zarówno zakłady SOLO (kiedy typujesz wynik jednego wybranego zdarzenia) jak i AKO (kiedy typujesz więcej niż jedno zdarzenie na jednym kuponie). Oczywiście, możesz obstawić dowolną liczbę kuponów na sporty wirtualne - a im więcej, tym lepiej. Wygodnie, w każdym miejscu i w każdym momencie zrobisz to również za pomocą komfortowej aplikacji bukmacherskiej Betfan.

Jak naliczane są punkty za kupony?

Każdy kupon postawiony na sporty wirtualne, bez względu jego na rozstrzygnięcie, pozwala Ci się piąć w rankingu Simply the Bet. Punkty naliczane są według poniższego wzoru:

 • Kupony wygrane: stawka x liczba zdarzeń x 0.2
 • Kupony przegrane: stawka x liczba zdarzeń x 0.1.

Zdobyte w ten sposób punkty zaokrąglane są do pełnych jedności. A zatem, jeśli po przecinku jest 5 to bukmacher zaokrągla je do góry. W rankingu Simply the Bet biorą udział kupony zawarte w poszczególnych cyklach tygodniowych – od poniedziałku do niedzieli włącznie. Punkty aktualizowane są raz dziennie, a te zdobyte danego dnia dopisywane są w dniu kolejnym.

Ile mogę zyskać w Simply the Bet?

Pula nagród w rankingu Simply the Bet to równowartość prawie 15 000 zł! W zależności od zajętego miejsca, możesz otrzymać wygraną różnej wysokości. Co oczywiste, najwięcej dodatkowego siana zgarniesz, stając na podium. Za 1,2 i 3 miejsce należy się bowiem odpowiednio bonus w wysokości 250 zł, 150 zł oraz 100 zł. Wysokość nagród dla całej pięćdziesiątki sprawdzisz w poniższej grafice.

Taki bonus to dla Ciebie niewiele? Zaczekaj, gdyż to nie wszystko! Wysokie miejsce w rankingu i odebranie bonusu to nie koniec korzyści od tego legalnego bukmachera. Przy przenoszeniu wygranej z salda bonusowego na saldo główne Betfan mnoży ją x10! W ten sposób gracze ostatecznie otrzymują aż dziesięciokrotnie wyższą wygraną. A to już naprawdę bardzo duże sumy, które możesz bez przeszkód przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić na swoje konto bankowe.

Jak wypłacić pieniądze z bonusu Simply the Bet?

Wygraną otrzymaną za miejsce w pierwszej 50 rankingu Simply the Bet możesz wypłacić po przeniesieniu środków z salda bonusowego na saldo główne. Aby to zrobić, musisz wykonać obrót na saldzie bonusowym, czyli obstawić dowolną liczbę zakładów na sporty wirtualne za łączną stawkę wynoszącą pięciokrotność otrzymanej kwoty bonusu. Każdy z tych kuponów musi zawierać co najmniej 2 zdarzenia, a minimalny kurs każdego z nich nie może być niższy, niż 1.45.

Po spełnieniu tych warunków obrotowych Betfan automatycznie przeniesie środki z salda bonusowego na Twoje saldo główne. Bukmacher zastosuje przy tym mnożnik x10, dzięki czemu otrzymasz dziesięciokrotność swojej wygranej! Np. jeżeli zgromadzisz na saldzie bonusowym 300 zł, to w momencie przenoszenia tych środków na saldo główne kwota zostanie powiększona 10 razy, a więc ostatecznie otrzymasz aż 3000 zł. Maksymalnie możesz uzyskać w ten sposób 5000 zł. Po wykonaniu tych kroków możesz wypłacić pieniądze z salda głównego na swoje konto bankowe, bądź przeznaczyć je na dalszą grę u legalnego bukmachera Betfan.

Czy Simply the Bet łączy się z innymi bonusami?

Środki otrzymane za wygraną w ramach Simply the Bet otrzymasz automatycznie, jeśli w danym momencie nie posiadasz żadnego innego aktywnego bonusu. W przeciwnym wypadku bonus z rankingu trafi do Kolejki Oczekujących, znajdującej się w Profilu Klienta. Wówczas musisz go aktywować w ciągu 14 dni od dnia przyznania.

Gdzie mogę sprawdzić swoje miejsce w Simply the Bet?

Ranking Simply the Bet widoczny jest w kategorii Gry na stronie legalnego bukmachera Betfan. Jest aktualizowany codziennie. W każdej chwili sprawdzisz, czy znajdujesz się w pierwszej pięćdziesiątce oraz zajmowane miejsce czy liczbę zdobytych punktów. W celi inspiracji zawsze możesz również podejrzeć zamknięty ranking za poprzedni tydzień.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

FAQ Simply the Bet - ranking graczy w Betfan

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Co to jest promocja Simply the Bet?

  Simply the Bet to promocja oferowana przez Betfan, w której gracze mogą zdobywać punkty za grę w sportach wirtualnych. Im więcej kuponów zostanie postawionych, tym więcej punktów zostanie zdobytych.

 • Jak mogę zdobywać punkty w promocji Simply the Bet?

  Punkty można zdobywać poprzez obstawianie zakładów z oferty sportów wirtualnych oznaczonych jako GRY. Kupony muszą być zawarte z salda głównego.

 • Czy punkty zdobywane są tylko za wygrane kupony?

  Nie, punkty są naliczane zarówno za wygrane, jak i przegrane kupony. Betfan chce docenić lojalność graczy i ich zaangażowanie.

 • Jakie nagrody można wygrać w promocji Simply the Bet?

  Nagrody otrzymuje 50 najlepszych graczy. Przy przenoszeniu salda na konto główne Betfan mnoży wygraną ×10!

 • Jak mogę brać udział w promocji Simply the Bet?

  Aby wziąć udział w promocji Simply the Bet, wystarczy obstawiać zakłady z oferty sportów wirtualnych oznaczonych jako GRY. Można to robić zarówno przez stronę internetową, jak i przez aplikację Betfan.

 • Jak często odbywają się promocje Simply the Bet?

  Promocja Simply the Bet jest cykliczna i odbywa się regularnie. Informacje o aktualnym terminie publikujemy w aktualnościach bukmacherskich na Spryciarz.com.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/simply-the-bet

Oceń ten tekst