Matchday Boost w Betfan

Matchday Boost to idealna oferta dla tych, którzy lubią zawierać zakłady na topowe spotkania. Betfan codziennie podwyższa kurs na jedno z takich wydarzeń, dzięki temu obstawianie np. meczu Realu Madryt z Barceloną staje się jeszcze bardziej opłacalne.

Ocena 3,77/5 | 302 głosy
Betfan bonus na start
zobacz bonus powitalny na start od Betfan

Czy kiedykolwiek zdarzyło się, że zrezygnowałeś z postawienia zakładu na ciekawe wydarzenie z powodu zbyt niskiego kursu? A może lubisz obstawiać popularne zdarzenia, gdyż jako kibic masz o nich największe pojęcie?

W obydwu przypadkach Matchday Boost od Betfan to idealna oferta dla Ciebie. W ramach tej cyklicznej promocji legalny bukmacher Betfan praktycznie każdego dnia podwyższa kurs na jedno wyjątkowe spotkanie.

Gdzie znajdę ofertę zakładów Matchday Boost?

Aby znaleźć zdarzenia wyróżnione w ramach Matchday Boost, nie trzeba przeszukiwać całej oferty na stronie Betfan. Wystarczy spojrzeć na menu główne, gdzie znajdują się SZYBKIE LINKI.

Matchday Boost (z ikoną pucharu) zajmuje w nich zawsze jedno z najwyższych miejsc, zatem dostrzeżesz go natychmiast. Kliknij i zobacz, co na dziś przygotowali dla swoich graczy specjaliści od Betfan. Być może znajduje się tam zdarzenie, które Cię zainteresuje, a którego kurs z pewnością jest wyższy, niż standardowy.

Oceniasz szanse, wybierasz stawkę i tyle! Tak przygotowany kupon z Matchday Boost zawierasz w ciągu kilku sekund. Co więcej, nie musisz specjalnie wchodzić na stronę internetową bukmachera. Matchday Boost znajdziesz szybko również w aplikacji bukmacherskiej Betfan. Dzięki niej możesz zawierać zakłady o każdej porze i w każdym miejscu (z dostępem do internetu oczywiście).

Jakie zdarzenia znajdują się w Matchday Boost?

Większość podwyższonych kursów w ramach Matchday Boost dotyczy zdarzeń z najpopularniejszej dyscypliny sportowej na świecie, czyli piłki nożnej. Jeśli danego dnia odbywa się szlagierowe spotkanie, derby miasta czy kraju, mecz o mistrzostwo, finał europejskich pucharów lub inny elektryzujący kibiców na całym świecie mecz, to Betfan z pewnością umieści go w ofercie Matchday Boost.

Wiadomo, że obstawianie takich wydarzeń sprawia najwięcej frajdy! Czasem jednak futbol schodzi na dalszy plan, a Betfan wybiera zdarzenia z innych dyscyplin, jak tenis czy siatkówka. Finały Australian Open czy Wimbledonu oraz decydujące starcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej? Tego także szukaj w Matchday Boost!

Ile mogę zyskać w Matchday Boost?

Oferta Matchday Boost od Betfan to zawsze podwyższony kurs na dane zdarzenie. Ostateczna wygrana uzależniona jest oczywiście od Twojej stawki. Jeśli chcesz obstawić topowe zdarzenie, warto spojrzeć na ofertę Betfan, gdyż proponowany kurs zazwyczaj jest dużo wyższy, niż u innych legalnych bukmacherów. Np. kurs na wygraną Legii z handicapem -1.5 z Arką Gdynia w ramach rozgrywek Ekstraklasy wynosi 1.95, a u pozostałych bukmacherów średnio ok. 1.60!

Matchday Boost to jedna z tych ofert, obok których nie można przejść obojętnie. Przy obstawianiu kuponu warto zawsze zajrzeć do SZYBKICH LINKÓW i sprawdzić ofertę na dany dzień. Od wyższego kursu i większej wygranej dzieli Cię w tym przypadku tylko kilka kliknięć!

Betfan

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Przeszłe promocje Matchday Boost w Betfan

Boost od Betfan na Ekstraklasę (11 - 14 czerwiec 2020)

W niedzielę 14 czerwca 2020 roku zostanie rozegrana 30 kolejka polskiej Ekstraklasy. W lidze polskiej zostanie rozegrane osiem meczów o dokładnie tej samej godzinie. Mecze te zadecydują o tym kto będzie w górnej, a kto w dolnej „ósemce” więc jest to to gwarancja emocji. Z tej okazji Betfan oferuje graczom Matchday Boost na wszystkie mecze 30 kolejki Ekstraklasy. Kursy na zakłady będą podwyższone i najwyższe na polskim rynku. Betfan Boost obejmuje również zakłady LIVE.