Happy Hours w Betfan

Ocena 5.00/1 głos

Betfan bukmacher

Betfan oferta

Betfan bonusy

Betfan opinie

Betfan rejestracja

Happy Hours w Betfan to promocja, dzięki której można obstawiać zakłady bez podatku od gier. Codziennie, w wyznaczonych godzinach, bukmacher umożliwia zawieranie kuponów o wyższej, niż standardowo, wygranej.

Odbieram bonus! Betfan bez podatku

zakłady bez podatku w Betfan | wysokie wygrane kupony

Happy Hours to znany na całym świecie model promocji, w którym można korzystać ze specjalnej oferty w ramach określonych przedziałów godzinowych. Dokładnie tak samo jest w przypadku Happy Hours w Betfan. Bukmacher pozwala wówczas obstawiać zakłady bez podatku od gier.

Dzięki tej promocji Twoja stawka nie jest obciążana daniną na rzecz Skarbu Państwa, co z automatu oznacza wyższą wygraną o 14%! Jednak uwaga, Happy Hours w Betfan nie zawsze będą komunikowane zewnętrznie, czyli nie dowiesz się o nich np. z mediów społecznościowych. Warto zatem poznać ich warunki, by zawsze być przygotowanym na zagranie kuponu bez podatku.

Jak skorzystać z Happy Hours w Betfan?

 1. Wejdź na stronę Betfan. To na niej dowiesz się o aktualnych promocjach w ramach Happy Hours. Informacja będzie przekazywana jedynie w czasie ich trwania. Nie ma obaw, na pewno zauważysz komunikat, który da Ci o nich znać!
 2. Sam udział w promocji Happy Hours jest banalnie prosty. Tworzysz kupon, na którym znajdują się co najmniej dwa zdarzenia z kursem 1.25 lub wyższym.
 3. Jeżeli Twój kupon spełni wymagane warunki, Twoja potencjalna wygrana automatycznie wzrośnie o 14% względem standardowej oferty.
 4. Nie ma tu żadnych ograniczeń. W czasie trwania Happy Hours możesz obstawić dowolną liczbę kuponów, pamiętając o wybraniu przynajmniej dwóch zdarzeń i kursie minimalnym.

Które wydarzenia biorą udział w Happy Hours?

Happy Hours w Betfan dotyczą całej oferty bukmachera. Nie ma znaczenia termin danego wydarzenia czy data jego rozstrzygnięcia, a czas zawarcia kuponu. Jeśli np. Happy Hours będą obowiązywać w piątek od godziny 18:00 do 20:00 to w tym czasie możesz obstawić zakład np. na mecz odbywający się następnego dnia w sobotę, a Twoja wygrana wzrośnie o 14%.

Czy Happy Hours są zgodne z prawem?

Warunki promocji mówią o tym, że podczas Happy Hours nie płacisz obowiązującego w Polsce podatku od gier. Jednak bez obaw! Podatek oczywiście jest automatycznie odprowadzany przez bukmachera, jak w przypadku standardowej oferty i wszystkich legalnych bukmacherów działających w Polsce.

Betfan rekompensuje Ci po prostu obniżony współczynnik równoważny wysokości podatku od gier (z 1.00 na 0.88). Dzięki temu Twoja wygrana jest wyższa. Wszystko legalnie i zgodnie z prawem!

O czym pamiętać w przypadku Happy Hours?

Happy Hours to z definicji promocja ograniczona czasowo. Dlatego warto zapoznać się z jej warunkami wcześniej, aby w momencie pojawienia się w Happy Hours w ofercie Betfan skupić się na szybkim postawieniu kuponu, a nie przeczesywaniu regulaminu. Co warto mieć na uwadze, korzystając z Happy Hours w Betfan?

Przede wszystkim to, że w promocji możesz wziąć udział, obstawiając kupony za środki z Salda Głównego. Zakłady postawione na środki z Salda Bonusowego nie kwalifikują się do Happy Hours. W ramach Happy Hours możesz postawić dowolną liczbę kuponów, ale promocją objęte są wyłącznie zakłady proste (nie dotyczą zatem zakładów systemowych).

Ile mogę zyskać w Happy Hours?

12% podatek od gier jest jednym z najwyższych w Europie. Wprowadziła go ustawa hazardowa z 2017 roku. Dlatego Happy Hours w Betfan jest bardzo opłacalną promocją, dzięki której można zawierać zakłady prawie tak korzystne, jak w przypadku wielu zagranicznych bukmacherów. A nawet już przy niewielkich stawkach wzrost wygranej jest naprawdę zauważalny. Warto korzystać z Happy Hours także dlatego, że warunki tej promocji są bardzo sprzyjające i łatwe do spełnienia.

Wystarczą dwa zakłady na kuponie, a każdy o kursie minimalnym 1.25 lub wyższy. Betfan zapłaci za Ciebie podatek, a Ty możesz cieszyć się wyższą wygraną i mianem wytrawnego typera. Wielu doświadczonych graczy właśnie w ten sposób osiąga spore sukcesy. Nie liczą na pojedyncze, złote strzały i wielkie jednorazowe wygrane, a korzystają właśnie z takich promocji, które pozwalają już na starcie uzyskać wysokie zwroty. Niepozorne Happy Hours w Betfan to naprawdę opłacalna promocja!

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

FAQ Happy Hours w Betfan

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Co to jest Happy Hours w Betfan?

  Happy Hours w Betfan to promocja, dzięki której można obstawiać zakłady bez podatku od gier. Codziennie, w wyznaczonych godzinach, bukmacher umożliwia zawieranie kuponów o wyższej, niż standardowo, wygranej.

 • Jakie są warunki skorzystania z Happy Hours w Betfan?

  Aby skorzystać z Happy Hours, należy tworzyć kupon, na którym znajdują się co najmniej dwa zdarzenia z kursem 1.25 lub wyższym. Jeżeli Twój kupon spełni wymagane warunki, Twoja potencjalna wygrana automatycznie wzrośnie o 14% względem standardowej oferty.

 • Czy są jakieś ograniczenia dotyczące liczby kuponów, jakie można obstawić w ramach Happy Hours?

  Nie ma tu żadnych ograniczeń. W czasie trwania Happy Hours możesz obstawić dowolną liczbę kuponów, pamiętając o wybraniu przynajmniej dwóch zdarzeń i kursie minimalnym.

 • Czy wszystkie wydarzenia są objęte promocją Happy Hours w Betfan?

  Happy Hours w Betfan dotyczą całej oferty bukmachera. Nie ma znaczenia termin danego wydarzenia czy data jego rozstrzygnięcia, a czas zawarcia kuponu.

 • Gdzie mogę znaleźć informację o aktualnych promocjach w ramach Happy Hours?

  Informacja o aktualnych promocjach w ramach Happy Hours jest dostępna tylko na stronie internetowej Betfan oraz w aktualnościach bukmacherskich Spryciarz.com.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/happy-hours

Oceń ten tekst