Archiwum

Archiwum

W archiwum artykułów bukmacherskich znajdują się artykuły, które straciły swoją ważność. Znajdziesz tutaj opisy starych promocji bukmacherskich, które były wystawione na minione Mistrzostwa Europy czy Świata w piłce nożnej.

Promocje i bonusy bukmacherów na Euro 2012

Promocje i bonusy bukmacherów na Euro 2012

Już 8 czerwca rozpocznie się największa impreza sportowa w historii Polski. 16 drużyn zmierzy się na boiskach Polski i Ukrainy w finałach piłkarskich Mistrzostw Europy. Wielu kibiców od dłuższego czasu ostrzy sobie zęby na te rozgrywki i to nie tylko...

Promocje i bonusy na Mistrzostwa Świata

Promocje i bonusy na Mistrzostwa Świata

Na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej czekaliśmy 4 lata, w końcu 12 czerwca o godzinie 22:00 polskiego czasu rozpocznie się w São Paulo mecz otwarcia pomiędzy Brazylią i Chorwacją.

Bonusy i promocje bukmacherskie bez tajemnic!

Bonusy i promocje bukmacherskie bez tajemnic!

Czas Mistrzostw Świata w Brazylii to miesiąc niesamowitych emocji, wielu niezapomnianych akcji i wspaniałych goli, to też czas, w którym kibice piłki nożnej najczęściej rozpoczynają swoją przygodę w obstawianiu zakładów bukmacherskich.

Jak włoscy tenisiści nabijali w butelkę kibiców

Jak włoscy tenisiści nabijali w butelkę kibiców

Wydaje ci się, że tenisiści na korcie zarabiają tylko poprzez swoje zwycięstwa i osiągane triumfy? W takim razie poznaj historię o dwóch włoskich graczach, którzy już przed startem meczu znali jego wynik i liczyli na koncie zarobione pieniądze.

Kalkulatory bukmacherskie

Kalkulator rozkładu Poisson

Kalkulator bukmacherski dwuwymiarową motodą rozkładu Poisson obliczy prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie bazując na oszacowanej liczbie bramek.

Użyj

Kalkulator kryterium Kelly'ego

Kalkulator wyliczy optymalną stawkę na zakład korzystając z wzoru na kryterium Kelly'ego, które maksymalizuje wzrost kapitału w długim okresie czasu.

Użyj

Kalkulator surebet

Sprawdzisz czy wprowadzone kursy dają surebet, kalkulator wyliczy zysk z surebeta wyrażony w procentach stawki i jednostkach waluty oraz wyliczy optymalną stawkę dla każdego z zakładów składowych.

Użyj

Kalkulator zakładów systemowych

Kalkulator ten wyliczy dla grupy meczów opłacalność zakładów systemowych/rozpisowych.

Użyj